افزایش نوسانات در قیمت توکن WLD: شایعات از بازگشت آلتمن به OpenAI خبر می‌دهند

توسط مبین حسینی
|
29 آبان 1402
|
زمان مطالعه:  کمتر از 1 دقیقه
افزایش نوسانات در قیمت توکن WLD: شایعات از بازگشت آلتمن به OpenAI خبر می‌دهند

ورلد کوین (WLD)، توکن پروژه اسکن عنبیه چشم، طی چند روز گذشته با اخراج سم آلتمن، مدیرعامل OpenAI، شاهد نوسانات زیادی بود و گزارش شده که در حال مذاکره برای بازگشت است.

بر اساس داده‌های CoinGecko، توکن WLD در 16 نوامبر با 2.48 دلار بالاترین قیمت را تجربه کرد و پس از آن که آلتمن از سمت خود در OpenAI در اواخر 17 نوامبر اخراج شد، تا 1.84 دلار سقوط کرد.

حال شایعاتی مطرح شده است که آلتمن به پروژه باز خواهد گشت و این باعث شد که توکن WLD در طی 24 ساعت گذشته 12 درصد رشد کند و در معاملات صبح دوشنبه آسیا به بالاترین سطح روزانه 2.54 دلار برسد. سپس پس از جایگزینی آلتمن به عنوان مدیرعامل توسط امت شیر، بنیانگذار Twitch، دوباره به 2.30 دلار کاهش یافت.

WLD

آلتمن یکی از بنیانگذاران ورلد کوین است که در ماه جولای راه‌اندازی شد. در حالی که این پروژه از OpenAI جدا است، بازگشت قیمت توکن WLD پس از تلاش‌های صورت گرفته توسط گروهی از مدیران OpenAI و سرمایه‌گذاران برای بازگرداندن آلتمن به عنوان مدیر عامل این شرکت رخ داد.

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

    ورلد کوین یک پلتفرم هویت دیجیتال است که تلاش دارد یک World-ID و سیستم مالی با استفاده از فناوری اسکن شبکیه چشم برای احراز هویت انسان بسازد.

    با این حال، راه‌اندازی ورلد کوین جامعه رمزارز را به دو قسمت تقسیم کرده است که بسیاری، سوالاتی را در مورد تمرکز، حریم خصوصی و امنیت آن مطرح کردند.

    اشتراک گذاری:
    دیدگاه‌ها
    در پاسخ به دیدگاه کاربر