تغییرات بنیادین در شفافیت تتر (USDT): گزارش لحظه‌ای ذخایر در پیش است

تاریخ: 29 مهر 1402
زمان مطالعه:  1 دقیقه
تغییرات بنیادین در شفافیت تتر (USDT): گزارش لحظه‌ای ذخایر در پیش است

پس از یک تغییر غیرمنتظره در رهبری کمپانی، به نظر می‌رسد تتر در حال ترسیم یک مسیر بلندپروازانه برای استیبل کوین خود است.

علی‌رغم اینکه با انتقادات قابل توجهی در مورد عدم شفافیت از ترکیب ذخایر خود مواجه است، با بر عهده گرفتن نقش مدیرعامل، پائولو آردوینو به طور فعال در جهت افزایش شفافیت کار می‌کند.

برنامه‌های تتر برای شفافیت

به گفته آردوینو در مصاحبه با بلومبرگ، در میان دیگر برنامه‌ها، تتر قصد دارد در سال 2024 اطلاعات مربوط به ذخایر خود را به صورت لحظه‌ای منتشر کند.

تتر در گواهینامه سه ماهه دوم خود که توسط شرکت حسابداری BDO ایتالیا امضا شد، فاش کرد که سود عملیاتی آن از یک میلیارد دلار فراتر رفته است. این ناشر استیبل کوین همچنین اعلام کرد که بیش از 3.3 میلیارد دلار ذخایر با حدود 72.5 میلیارد دلار قرار گرفتن اوراق خزانه‌داری در اختیار دارد. این شامل سرمایه‌گذاری‌های مستقیم اوراق‌قرضه، قراردادهای بازخرید و سپرده‌گذاری در صندوق‌های بازار پول بود.

همانطور که قبلاً گزارش شد، تتر یکی از خریداران جهانی اسناد خزانه‌داری ایالات متحده است. مدیر اجرایی پیش از این گفته بود که تتر 72.5 میلیارد دلار اوراق‌قرضه خزانه‌داری ایالات متحده انباشته کرده است که آن را به جایگاه بیست و دوم در سراسر جهان می‌رساند. از نظر دارایی‌های خزانه‌داری، این شرکت از کشورهایی مانند امارات متحده عربی، مکزیک، استرالیا و اسپانیا پیشی گرفته است.

دانلود دهمین ماهنامه دامیننس

بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

  اهداف آتی

  آردوینو همچنین گفت که اهداف او شامل افزایش سرمایه‌گذاری در فناوری، گفتگو با قانونگذاران و توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر است.

  تتر قبلاً 42.5 میلیون دلار جریمه از کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) در سال 2021 متحمل شده بود، که ناشی از این اتهامات بود که USDT در طول بخش قابل توجهی از دوره 26 ماهه از سال 2016 تا 2018 به طور کامل پشتوانه نداشته است.

  با وجود عقب‌نشینی نظارتی و مناقشات پیرامون حمایت آن، تتر همچنان بهترین استیبل کوین در بازار است. در واقع، ارزش بازار آن در این هفته به 84 میلیارد دلار رسید که نشان‌دهنده افزایش 27 درصدی از ابتدای سال است.

  مبین حسینی

  مبین حسینی

  زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  پاول دوروف از طرح یکپارچه‌سازی وب 3 تلگرام برای ماه جولای رونمایی کرد

  پاول دوروف، بنیان‌گذار تلگرام، نحوه آشنایی «صدها میلیون نفر» ...

  کارت‌های کمبوی همستر کامبت؛ ۳۰ تیر ۱۴۰۳

  بازی همستر کامبت توانسته در مدت نسبتاً کوتاهی به چنان محبوبی ...

  کد تپ سواپ امروز؛ ۳۱ تیر ماه + ۴۰۰ هزار سکه

  بعد از همستر کامبت (Hamster Kombat)، قطعاً تپ سواپ (TapSwap) ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر