مشاوران مالی منتظر ETF اسپات بیت کوین برای ارائه به مشتریان هستند

توسط مبین حسینی
|
12 آذر 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
مشاوران مالی منتظر ETF اسپات بیت کوین برای ارائه به مشتریان هستند

ریک ادلمن، بنیانگذار خدمات مالی ادلمن، عقیده دارد که مشاوران مالی منتظر هستند تا کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) را تایید کند تا بتوانند این محصولات سرمایه‌گذاری را به مشتریان خود ارائه دهند. او تأکید کرد: «هر بخشی با این محصول موافق است، زیرا این فقط یک ETF مانند سایر ETFهای دیگر است.»

ریک ادلمن، بنیانگذار Edelman Financial Services و نویسنده چندین کتاب مالی، دیدگاه خود را در مورد ETFهای اسپات بیت کوین در جریان پادکست Unchained Coindesk در این هفته به اشتراک گذاشت. وی گفت:

77 درصد از مشاوران، در آخرین نظرسنجی که در این زمینه انجام داده‌ایم، می‌گویند که منتظر هستند تا ETF بیت‌کوین در دسترس قرار گیرد تا بتوانند آن را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. این محصول هم مانند دیگر ETFها است. ما از ETF ها برای سرمایه‌گذاری در فناوری کامپیوتر، نفت و گاز، طلا و فلزات گرانبها و بازارهای نوظهور استفاده می‌کنیم. در این مورد، این به سادگی دارایی‌های بلاک چین و دیجیتال خواهد بود.

ادلمن اضافه کرد:

47 درصد از مشاوران شخصاً بیت کوین دارند که به این معنی است که آن را خریداری کرده‌اند. آن‌ها می‌دانند که این یک فناوری نوآورانه است، که پتانسیل ارائه بازده زیادی دارد و شخصاً در حال سرمایه‌گذاری هستند.

او همچنین به مکالمات خود با مشتریان اشاره کرد و در پاسخ به اینکه: «وقتی مشتری می‌گوید باید بیت کوین بخرم، چه می‌گویید؟ شما چه فکر می‌کنید؟ آیا شما بیت کوین دارید؟»، توضیح داد و گفت که انتظار دارد مشاور بگوید: «اوه بله، من سال‌ها مالک آن هستم. من فقط به شما نگفتم که آن را بخرید.»

بسیاری از مردم انتظار دارند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) چندین ETF بیت کوین را به طور همزمان تأیید کند، از جمله تحلیلگران جی پی مورگان. همچنین اریک بالچوناس، تحلیلگر ETF بلومبرگ، این هفته گفت: ما هنوز تا 10 ژانویه 90 درصد شانس تایید را داریم و این همان شانسی است که ماه‌ها داشتیم.

اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر