رکوردشکنی اتریوم: اترهای استیک شده به عدد 30 میلیون رسید

تاریخ انتشار: 7 بهمن 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 17 بهمن 1402
زمان مطالعه:  1 دقیقه
رکوردشکنی اتریوم: اترهای استیک شده به عدد 30 میلیون رسید

بیش از 24 درصد از کل عرضه اتریوم در حال حاضر استیک شده که نشان دهنده پذیرش گسترده و اعتماد به مکانیسم اثبات سهام شبکه است.

هارد فورک Shapella اتریوم یک ارتقا بحث‌برانگیز بود که ترس از فشار فروش را برانگیخت. اما آخرین داده‌ها داستان دیگری را بیان می‌کند.

در ژانویه 2024، داده‌های Intotheblock بالاترین نرخ استیک اتریوم را نشان داد که به حدود 30 میلیون اتر (ETH) رسید، همراه با نرخ مشارکت بالای 24 درصد! این نقطه عطف، اولویت برای استیک کردن به فروش سریع توکن‌ها را نشان می‌دهد.

  • اترهای استیک شده همچنان در حال افزایش است، در حالی که تنها 11 درصد از عرضه توکن در حال حاضر در صرافی‌های متمرکز ذخیره می‌شود.
  • با تجزیه و تحلیل آخرین ارقام، بدیهی است که ارتقا شاپلا اتریوم – که به استیک‌کنندگان امکان داد تا کوین‌های خود را برای اولین بار از دسامبر 2020 آزاد کنند – همانطور که در ابتدا پیش‌بینی می‌شد، منجر به فروش گسترده نشد.
  • حتی با معرفی ویژگی جدید که استیک‌کنندگان را قادر می‌سازد توکن‌های خود را بازیابی کنند، میزان کوین‌های استیک شده فعلی 29.13 میلیون اتر است که 24.2 درصد از کل عرضه را تشکیل می‌دهد.
  • نرخ استیکینگ اتریوم معیاری است متشکل از دو جزء: پاداش برای وظایف لایه اجماع و کارمزد تراکنش‌های اولویت‌دار.
  • این پاداش‌ها توسط «سیاست پولی» شفاف اتریوم هدایت می‌شوند که بر اساس کل اتر استیک شده تطبیق داده می‌شود و امنیت را در اولویت قرار می‌دهد. از سوی دیگر، کارمزد تراکنش‌ها تحت تأثیر تقاضا در شبکه اتریوم است که معمولاً با ازدحام شبکه یا فرصت‌های جدید افزایش می‌یابد.
مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

پیش‌بینی قیمت همستر کمبات؛ حدس و گمان‌ها چیست؟

پس از نات کوین، بوی لیست شدن سایر توکن‌های بازی‌های تلگرامی ...

سقوط 30 درصدی توکن دونالد ترامپ و میم کوین‌های مرتبط با آن

MAGA (TRUMP) و سایر میم کوین‌های مرتبط با دونالد ترامپ، در م ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر