افزایش بی‌سابقه تعداد آدرس‌های جدید روزانه اتریوم: آیا می‌توان انتظار افزایش قیمت داشت؟

تاریخ: 18 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  1 دقیقه
افزایش بی‌سابقه تعداد آدرس‌های جدید روزانه اتریوم: آیا می‌توان انتظار افزایش قیمت داشت؟

اتریوم (ETH) اخیراً تغییرات قیمتی مثبتی را تجربه کرد و قیمت خود را به بالای 3,000 دلار رساند. به طور همزمان، تعداد آدرس‌ها به سطوحی رسید که از سال 2022 مشاهده نشده بود. آیا این افزایش در آدرس‌های جدید، منجر به افزایش فعالیت در شبکه خواهد شد؟

طبق داده‌های Santiment، اتریوم بالاترین سطح ایجاد آدرس جدید روزانه را بین 4 تا 5 می تجربه کرد که در دو سال گذشته بی‌سابقه بوده است. نمودار نشان می‌دهد که تعداد آدرس‌های جدید روزانه بیش از 196,700 عدد است، نقطه عطفی که از 8 اکتبر 2022 مشاهده نشده بود.

منبع: Santiment

در پایان روز گذشته 6 می، تعداد آدرس‌های جدید روزانه به حدود 115,000 کاهش یافت و در زمان نوشتن این مقاله به حدود 33,000 رسیده است.

این احتمال وجود دارد که هجوم این آدرس‌های جدید، پتانسیل اتریوم برای تست مجدد و فراتر رفتن از آستانه قیمت 4,000 دلاری را در پیش داشته باشد. آخرین باری که در اکتبر 2022 چنین شرابطی مشاهده شد، قیمت ETH در ماه‌های بعد افزایش یافت.

آدرس‌های جدید اتریوم هنوز فعال نشده‌اند

به طور کلی، تعداد آدرس‌های فعال روزانه اتریوم از ماه مارس افزایش یافته است. با توجه به نمودار زیر، این تعداد به طور مداوم بالای 500,000 باقی مانده است و تنها گاهی اوقات به زیر این آستانه سقوط می‌کند.

Santiment

در حالی که این نشان‌دهنده سطح سالم فعالیت در شبکه است، هجوم اخیر آدرس‌های جدید هنوز تاثیر قابل توجهی بر آن نداشته است. این آدرس‌های جدید ممکن است در حال حاضر هنوز به مشاهده بازار نشسته باشند.

توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

اتریوم را در بیت پین به سبکی نو معامله کنید!

خرید اتریوم
مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
کلیدواژه‌ها
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

کد مورس همستر کمبات امروز 24 خرداد + آموزش وارد کردن

اگر شما هم طرفدار و بازیکن بازی همستر کامبت هستید، احتمالا ب ...

کدام رمزارزها برندگان و بازندگان هفته گذشته در بازار کریپتو بودند؟

هفته پرهیجانی را در بازار کریپتو پشت سر گذاشتیم که در آن ارز ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر