تحلیل تکنیکال چین لینک (LINK)؛ شروع روند رشد قیمت – ۶ خرداد (۲۶ می)

تاریخ: 6 خرداد 1403
زمان مطالعه:  3 دقیقه
تحلیل تکنیکال چین لینک (LINK)؛ شروع روند رشد قیمت - ۶ خرداد (۲۶ می)

چین لینک در دو هفته اخیر رشد خوبی انجام داد و کندل‌های سبز قدرتمندی را در نمودار ثبت کرد. بنظر می‌رسد لینک در حال شروع روند صعودی جدیدی باشد و در این مقاله به بررسی احتمالات قابل وقوع خواهیم پرداخت. باتوجه‌به داده‌های سایت کوین مارکت کپ، متوجه می‌شویم که قیمت این رمزارز در هفته اخیر ۷ درصد افزایش و صعود قیمت داشت.

در این تحلیل قصد داریم به بررسی روند قیمت چین لینک (LINK) بپردازیم و نواحی مهم آن را مشخص کنیم، تا قبل از خرید یا فروش، آگاهی بیشتری از روند احتمالی قیمت داشته باشیم. با ما همراه باشید و در ادامه تحلیل تکنیکال این رمزارز را مطالعه کنید. همچنین در انتها به بررسی و مقایسه قیمت چین لینک و لایت کوین می‌پردازیم.

چین لینک (LINK)؛ از تحلیل گذشته تا به الان

باتوجه‌به تصویر و تحلیل چین لینک در تاریخ ۷ فروردین، مشاهده می‌کنیم که این رمزارز از کف کانال صعودی خود خارج شد و با اصلاح قیمت همراه بود. لینک پس از رسیدن به محدوه استاتیک حمایتی مشخص شده در ناحیه ۱۲.۲ دلاری، توانست به سمت بالا حرکت کند و واکنش خوبی از خود نشان دهد. چین لینک پس از رسیدن به این محدوده استاتیک حمایتی با افزایش تقاضا روبرو شد و بالغ بر ۴۴ درصد رشد قیمت را تجربه کرد.

خرید چین لینک

حرکت بعدی قیمت چین لینک چه خواهد بود؟

با بررسی نمودار ارز لینک در تایم فریم ۱۲ساعته، متوجه می‌شویم که قیمت پس از شکست کف کانال و روند ریزشی که داشت، اکنون بالای محدوده مهم حمایت خود قرار گرفته است و در حال حاضر بالای این ناحیه استاتیک حمایتی (محدوده ۱۲ دلار) نوسان می‌کند. باتوجه‌به نمودار، انتظار می‌رود قیمت پس از تامین نقدینگی کافی، با افزایش تقاضا روبرو شود و به سمت نواحی هدف و مقاومت مشخص شده در نمودار حرکت کند.

همچنین همان‌طور که در تحلیل گذشته نیز گفته شد، در صورتی‌که بیس مهم حمایت در قیمت ۱۲.۲ دلار برای ارز لینک حفظ شود، مسیر افزایش قیمت تا اهدف مشخص شده برای این رمزراز هموارتر خواهد بود.

سه ناحیه مهمی را که می‌توان به‌عنوان نواحی حمایت و مقاومت برای لینک مشخص کرد، عبارت‌است از:

 • ناحیه حمایت واقع در قیمت 15.568 دلار
 • بیس حمایت و تقاضا واقع در 11.760 الی 12.853 دلار
 • بیس مهم مقاومت و عرضه واقع در 26.819 الی 30.029 دلار

همچنین سایر سطوح مهمی که قیمت می‌تواند به آنها واکنش نشان دهد، در تصویر نمودار مشخص شده است.

مقایسه رمزارزهای چین لینک (LINK) و لایت کوین (LTC)

در تصویر زیر به مقایسه داده‌های بنیادی و تغییرات قیمت رمزارزهای‌ LINK و LTC در بازه‌های زمانی مختلف پرداختیم.

در بخش زیر می‌توان حجم بازار این دو رمزارز را مقایسه کرد و اطلاعاتی مربوط به زمان عرضه، تعداد هولدرها و سایر مشخصات این ارزها را مشاهده کرد.

در تصویر زیر در مقیاس کلی، فشار خرید و فروش در اردربوک این رمزارزها قابل مقایسه است.

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  سخن پایانی

  رمزارز لینک توکن بومی بلاک چین Chainlink است و با نماد LINK شناخته می‌شود که به عنوان اوراکل برای اتصال بلاک چین‌ها به دنیای واقعی عمل می‌کند. این ارز دیجیتال کاربردهای فراوانی در زمینه‌های مختلف مانند امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، بازی‌های بلاک چینی، زنجیره‌های تامین و مدیریت هویت دارد.

  آینده لینک به طور قابل‌توجهی به رشد و پذیرش بلاک چین در سراسر جهان بستگی دارد. بااین‌حال، مزایای متعدد LINK، مانند تقاضای بالا، تیم قوی و پارتنری‌های قوی، نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال پتانسیل بالایی برای رشد در آینده دارد.

  برای اطلاعات بیشتر درباره چین لینک، ‌پیشنهاد می‌کنیم مقاله چین لینک چیست؟ را مطالعه فرمایید.

  پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با مفاهیم مرتبط با سرمایه‌گذاری، مطالب زیر را مطالعه کنید:

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  پرهام نوربخش

  پرهام نوربخش

  من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر