تحلیل تکنیکال اسپیس آی دی (ID)؛ جهش قیمتی تا کجا ادامه دارد؟ – ۱۸ بهمن (۷ فوریه)

تاریخ: 18 بهمن 1402
زمان مطالعه:  5 دقیقه
تحلیل تکنیکال اسپیس آی دی (ID)

رمزراز اسپیس آی دی با نماد معاملاتی ID در روز گذشته رشد شدیدقیمتی را تجربه کرد و در بیشترین مقدار، نزدیک به ۱۰۰ درصد صعود را در ۲۴ ساعت گذشته داشت. با بررسی داده‌های سایت کوین مارکت کپ، مشاهده می‌کنیم اسپیس آی دی در روز گذشته ۷۲ درصد صعود قیمتی داشت و همچنین حجم معاملات این رمزارز در ۲۴ ساعت گذشته افزایش بیش از ۳۰۰۰ درصدی داشت که نشان‌دهنده توجه تریدرها و فعالان بازار به این رمزارز است.

تحلیل تکنیکال اسپیس آی دی (ID)

در این تحلیل قصد داریم به بررسی روند قیمتی اسپیس آی دی بپردازیم و نواحی مهم آن را مشخص کنیم، تا قبل از خرید یا فروش، آگاهی بیشتری از روند احتمالی قیمت داشته باشیم. با ما همراه باشید و در ادامه تحلیل تکنیکال این رمزارز را مطالعه کنید. همچنین در انتها به بررسی و مقایسه قیمت اسپیس آی دی و رادیکال می‌پردازیم.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اسپیس آی دی (ID)

دانلود دهمین ماهنامه دامیننس

بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

  اسپیس آی دی (ID) در نگاه کلی

  با مشاهده نمودار رمزارز اسپیس آی دی (ID) در مقیاس کلی، متوجه می‌شویم این ارز در روز گذشته با پامپ قیمتی همراه بود و توانست رشد شدیدی انجام دهد. این رشد قیمت تنها در یک کندل روزانه شکل گرفت و در بیشترین حالت (مقدار رشد تا High کندل)، به عدد ۹۶ درصد رسید. قیمت رمزارز اسپیس آی دی (ID) اکنون در ناحیه مهمی قرار گرفته است.

  تحلیل تکنیکال اسپیس آی دی (ID)

  تحلیل قیمت اسپیس آی دی (ID)

  با مشاهده نمودار رمزارز اسپیس آی دی (ID) در تایم فریم هفتگی و روزانه، می‌توانیم با استفاده از ابزار فیبوناچی و بررسی نمودار، چند ناحیه مهم حمایت و مقاومت را برای این رمزارز در نظر داشته باشم که قیمت پس از رسیدن و برخورد به این نواحی می‌تواند واکنش‌های خوبی از خود نشان دهد. باتوجه‌به تصویر، دو ناحیه مهم مقاومت و عرضه برای این رمزارز وجود دارد. این دو ناحیه عبارت‌اند از:

  • ناحیه مقاومت و عرضه قیمتی واقع در محدوده ۰.۵۱ الی ۰.۵۴ دلار
  • محدوده عرضه دوم در قیمت ۰.۶۳ الی ۰.۶۷ دلار

  خرید اسپیس آی دی | ID

  تحلیل تکنیکال اسپیس آی دی (ID)

  همچنین با بررسی نمودار این رمزارز در تایم ۴ ساعته، نواحی مهمی که پس از افزایش عرضه و اصلاح قیمت، می‌توانند از ریزش قیمت جلوگیری کنند را شخص کردیم. این نواحی در تایم ۴ ساعته عبارت‌اند از:

  • ناحیه مهم حمایت و PRZ قیمتی واقع در محدوده 0.362 الی 0.376 دلار
  • ناحیه حمایت و اردر بلاک صعودی واقع در محدوده ۰.۲۷۹ الی ۰.۲۹۳ دلار

  انتظار می‌رود پس از رسیدن قیمت به نواحی حمایتی گفته شده، شاهد افزایش تقاضا و ازسرگیری روند صعودی در قیمت باشیم.

  تحلیل تکنیکال اسپیس آی دی (ID)

  مقایسه رمزارزهای اسپیس آی دی (ID) و رادیکال (RAD)

  در تصویر زیر به مقایسه تغییرات قیمتی رمزارزهای ID و RAD در بازه‌های زمانی مختلف پرداختیم.

  تحلیل تکنیکال اسپیس آی دی (ID)

  در تصویر زیر روند قیمتی این دو رمزارز قابل مقایسه است.

  تحلیل تکنیکال اسپیس آی دی (ID)

  در بخش زیر می‌توانیم مقایسه‌ای کلی از این دو رمزارز داشته باشیم.

  ID RAD
  نماد SpaceID RAD
  نام اسپیس آی دی رادیکال 
  قیمت 0.49 دلار ۱.۸ دلار
  مارکت کپ ۲۳۰ میلیون دلار ۹۳ میلیون دلار
  عرضه در گردش  ۴۶۷ میلیون ۵۱ میلیون
  عرضه کل  ۲ میلیارد ۹۹٫۹۹۹٫۶۲۰
  رتبه ۱۸۷ ۳۵۸

  سخن پایانی

   اسپیس آی دی (با نماد اختصاری ID) پلتفرم هویت دیجیتال غیرمتمرکزی مبتنی بر بلاک چین است که به کاربران امکان می‌دهد نام‌های کاربری منحصربه‌فرد و قابل خواندن توسط انسان را برای آدرس‌های بلاک چین خود ثبت و مدیریت کنند. این نام‌ها که به‌عنوان دامنه‌های وب ۳ شناخته می‌شوند، می‌توانند برای دسترسی به برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps)، قراردادهای هوشمند، توکن‌های NFT و سایر منابع مبتنی بر بلاک چین استفاده شوند.

  پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با مفاهیم مرتبط با سرمایه‌گذاری، مطالب زیر را مطالعه کنید:

  با رشد و توسعه وب ۳، تقاضا برای راه‌حل‌های هویت دیجیتال مانند اسپیس آی دی نیز افزایش خواهد یافت. اسپیس آی دی با ارائه راه‌حلی امن، قابل‌استفاده و مقیاس‌پذیر برای مدیریت هویت دیجیتال در وب ۳، موقعیت خود را به‌عنوان یک رهبر در این زمینه تثبیت کرده است.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  پرهام نوربخش

  پرهام نوربخش

  من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر