افزایش 40 درصدی حجم معاملات کاردانو: آیا گاوها از خواب بیدار شدند؟

تاریخ: 29 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  1 دقیقه
افزایش 40 درصدی حجم معاملات کاردانو

در 24 ساعت گذشته، حجم معاملات کاردانو با حدود 41.95 درصد افزایش به 461.96 میلیون دلار رسید که نشان دهنده افزایش علاقه سرمایه‌گذاران به این ارز دیجیتال است.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، افزایش قیمت رمزارز ADA در چند روز گذشته را به فال نیک گرفته و ویدیویی را به اشتراک گذاشت که پیشرفت Hydra، راه حل مقیاس پذیری لایه 2 آن را به نمایش می‌گذارد.

داده‌های Coinglass نشان داد که اوپن اینترست (OI) کاردانو نیز 8.44 درصد معادل 246.79 میلیون دلار افزایش یافته است. بالاترین OI در 4 می‌بود که به 588 میلیون دلار رسید.

کامیونتی کاردانو نیز با جملاتی همچون «ما برگشتیم» حمایت خود را از روند مثبت این پروژه اعلام کرد. برخی از معامله‌گران این روند را به اعلام به‌روزرسانی قرارداد هوشمند و پیام‌های دلگرم‌کننده مداوم هاسکینسون در مورد پیشرفت وعده داده شده در ماه ژوئن نسبت می‌دهند.

در حالی که تحولات اخیر باعث ایجاد امیدواری برای آینده ADA شده است، احساس ناامیدی و شک و تردید قابل لمسی نیز وجود دارد. بسیاری از علاقمندان به کاردانو پیش‌بینی‌های گذشته را به یاد می‌آورند که آن‌طور که انتظار می‌رفت محقق نشدند و پویایی فعلی بازار به چشم‌انداز محتاطانه آنها می‌افزاید.

کاردانو در این هفته‌ها حرکت قابل توجهی را نشان داده است. اخیراً، بنیاد کاردانو، مستقر در سوئیس، انتصاب جورجیو زینتی را به عنوان مدیر ارشد فناوری خود (CTO) اعلام کرد. این اعلامیه نشان داد که پروژه در حال آماده شدن برای رشد و نوآوری است.

علاوه بر این، خزانه‌داری کاردانو از انباشت 1.5 میلیارد توکن ADA به ارزش بیش از 720 میلیون دلار خبر داد که بیش از 4 درصد از عرضه در گردش را تشکیل می‌دهد. این انباشت به سازمان اجازه می‌دهد تا پروژه‌های واجد شرایط برای تأمین مالی را پیشنهاد و رأی دهد.

در ماه مارس، کاردانو اولین استیبل کوین ثابت با پشتوانه کامل فیات با دلار آمریکا، USDM را معرفی کرد. این استیبل کوین جدید قصد دارد جای پای خود را در بازار رقابتی 160 میلیارد دلاری استیبل‌کوین‌ها، که عمدتاً توسط تتر و سیرکل رهبری می‌شود، تضمین کند.

نمودار ارز کاردانو

در نهایت، قیمت کاردانو پس از ثبت رشد حجم معاملات روزانه خود، بیش از 5 درصد افزایش یافت و به 0.48 دلار رسید. طی سال گذشته، ارز دیجیتال آدا 27.35 درصد افزایش داشته و ارزش بازار آن از 17 میلیارد دلار فراتر رفته است.

عارفه رهبری

عارفه رهبری

تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

مطالب نویسنده
کلیدواژه‌ها
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

کد مورس همستر کمبات امروز 24 خرداد + آموزش وارد کردن

اگر شما هم طرفدار و بازیکن بازی همستر کامبت هستید، احتمالا ب ...

کدام رمزارزها برندگان و بازندگان هفته گذشته در بازار کریپتو بودند؟

هفته پرهیجانی را در بازار کریپتو پشت سر گذاشتیم که در آن ارز ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر