اطلاعیه: امکان خرید و فروش ارز بی یو اس دی (BUSD) به بازار بیت‌ پین اضافه شد

تاریخ انتشار: 27 آبان 1400 | آخرین به‌روزرسانی: 28 بهمن 1402
زمان مطالعه:  1 دقیقه
اطلاعیه: امکان خرید و فروش ارز بی یو اس دی (BUSD) به بازار بیت‌ پین اضافه شد

کاربران گرامی بیت‌پین

از تاریخ پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ ارز‌‌دیجیتال بی یو اس دی (BUSD) قابل خرید و فروش در بازار بیت‌پین است، از این پس می‌توانید بی یو اس دی (BUSD) را در بخش خرید و فروش آسان معامله کنید.

توضیحات:

۱. واریز و برداشت رمز ارز بی یو اس دی (BUSD) در کیف پول بیت‌پین بر روی شبکه اتریوم ERC-20 و اسمارت چین BEP-20 امکان پذیر است.

۲. کارمزد برداشت بر بستر شبکه اتریوم ۲۵ BUSD و اسمارت چین ۰.۸ BUSD، هم‌چنین کارمزد واریز رایگان می‌باشد. (لازم به ذکر است برداشت این رمزارز تا ساعت ۲۴ امشب بسته و سپس باز می‌شود)

خرید بی یو اس دی (BUSD)

ارز‌‌دیجیتال بی یو اس دی (BUSD) چیست؟

استیبل کوین BUSD رمزارزی است که به عنوان یک توکن ERC20 صادر شده است و BEP-20 بایننس را پشتیبانی می‌کند. این استیبل کوین دارای نقدینگی بالایی است و از صرافی‌های زیادی می‌توانید اقدام به خرید آن کنید. این ارز دیجیتال می‌تواند رقیبی جدی برای تتر (Tether) باشد که اولین استیبل کوین جهان ارزهای دیجیتال است و از لحاظ حجم بازار نیز بزرگترین استیبل کوین بازار ارزهای دیجیتال است.

فناوری پشت BUSD چیست؟

استیبل کوین BUSD باید در تطابق کامل با دلار آمریکا باشد و باید به تعداد کوین‌های صادر شده، دلار در حساب‌های بانکی آن در ایالات متحده موجود باشد. این حساب‌های بانکی توسط Paxos ایجاد و مدیریت می‌شوند و همان طور که گفته شد، به صورت ماهیانه مورد بازرسی قرار می‌گیرند.

بنابراین هر گونه خرید و فروش BUSD در مطابقت با ورود و خروج پول از این حساب‌ها است و بر اساس این تقاضا‌ها است که توکن مذکور صادر و یا سوزانده می‌شود. به عنوان مثال، خرید ۱,۰۰۰ استیبل کوین BUSD به این معنی است که ۱,۰۰۰ توکن ایجاد می‌شود و ۱,۰۰۰ دلار هم در حساب‌های بانکی این استیبل کوین گذاشته می‌شود.

در صورت تهدید‌های امنیتی جدی مانند هک، Paxos توانایی متوقف کردن تراکنش، ایجاد و انهدام توکن‌های BUSD را دارد. در حالی که Paxos ایجاد و انهدام این توکن‌ها را کنترل می‌کند، قرارداد‌های هوشمند ERC20 هم موجود هستند که با توکن‌های BUSD کار می‌کنند. این قرارداد‌های هوشمند نیاز به شخص ثالث را از میان برمی‌دارند و امنیت را فراهم می‌کنند. از آنجا که این استیبل کوین از دارایی‌های شبکه اتریوم و ERC20 است، معامله آن راحت است و بسیاری از صرافی‌ها و کیف پول‌ها از آن پشتیبانی می‌کنند. BUSD توسط دپارتمان خدمات مالی نیویورک قانون‌گذاری شده است و بنابراین از همه قوانین بانکی ایالت نیویورک باید تبعیت کند.

البته این در تناقض با عدم تمرکز دارایی‌ها است، اما Paxos اظهار داشته که این عملکرد تنها برای اطاعت از قوانین و ایجاد شفافیت ایجاد شده است. به این ترتیب، از فعالیت‌های غیر قانونی مانند تامین وجه فعالیت‌های غیرقانونی جلوگیری می‌شود.

 

تیم محتوا بیت‌پین

تیم محتوا بیت‌پین

تدوین و بررسی مطالب حوزه کریپتو و خلق مقالات کاربردی در حوزه ارزهای دیجیتال.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

رمزارزهای اسلرف، توکن فای، دائو میکر و زیبو به بیت پین اضافه شدند

بیت پینی‌های عزیز، رمزارزهای شبکه اسلرف (Slerf) با نماد اختص ...

وبینار رایگان هاوینگ بیت کوین: روایتی از نوسانات و تاثیرات اقتصادی آن

در وبینار رایگان هاوینگ بیت کوین: روایتی از نوسانات و تاثیرا ...

دیدگاه‌ها 1 دیدگاه
در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. احمد آسیابی
    احمد آسیابی | 27 آبان 1400

    سلام من بادیدمثبت نگاه میکنم وبنظر من هرکس ازاین رمز ارز الان قدرت خرید داشته باشد و بتواند خوب خرید کند آینده درخشانی خواهد داشت وسوده خوبی برمیدارد.ممنون