تحلیل قیمت بیت کوین در تایم‌فریم‌های طلایی

تاریخ انتشار: 11 مرداد 1400 | آخرین به‌روزرسانی: 14 شهریور 1402
زمان مطالعه:  1 دقیقه
تحلیل قیمت بیت کوین در تایم‌فریم‌های طلایی

تحلیل بازار، نقش مهمی در کسب سود از خرید و فروش ارزهای دیجیتال دارد. با توجه به افزایش https://bitpin.ir/coin-list در هفته‌ی اخیر به‌عنوان برترین ارز دیجیتال بازار، دوباره نظر سرمایه‌گذاران را به سمت خود جلب کرده است. بنابراین، تحلیل قیمت بیت کوین اهمیت بیشتری نسبت به تحلیل قیمت آلت کوین ها دارد. در این نوشته و ویدیو، آخرین تحلیل بیت کوین با تحلیل تکنیکال، در چند تایم‌فریم منتشر کرده‌ایم.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته

بیت‌کوین پس ازشکست روند نزولی خود، هم اکنون در حوالی ۴۰ هزار دلار معامله می‌شود.

در تایم فریم ۴ ساعته، در یک کانال صعودی که قابل مشاهده است، پیش‌بینی می‌شود قیمت در حال شکست این کانال به سمت پایین است، اگر قیمت موفق به شکست تثبیت زیر این کانال صعودی شود، اهداف ۳۷۹۰۰، ۳۶۳۰۰ و ۳۴۰۰۰ دلار در دسترس خواهند بود.

تحلیل بیت کوین در تایم فریم ۱۲ ساعته

در تایم فریم ۱۲ ساعته، روند قیمتی با مقاومت مهمی در محدوده ۴۲ هزار دلار روبه‌رو است که تاکنون توانایی شکست آن را نداشته و از ناحیه مذکور شاهد برگشت روند قیمت هستیم. به‌علاوه، واگرایی منفی RSI نیز نشان‌دهنده ضعف روند قیمتی برای ادامه روند صعودی است.

بررسی روند قیمت بیت کوین در تایم فریم روزانه

در تایم فریم روزانه، قیمت بیت کوین بعد از شکست خط RSI، رشد خوبی را داشته است. بعد از این رشد و رسیدن به خط مقاومت محدوده ۴۰ هزار، این محدوده را رد کرد ولی به نظر تیم تحلیل بیت‌پین این اتفاق شکست فیک (Break Out Failer) بوده و در حال بازگشت است. انتظار می‌رود این اصلاح تا محدوده ۳۹ هزار دلار یعنی فیبو ۲۳٫۶ و در صورت شکست محدوده ۳۶ هزار دلار یعنی فیبو ۳۸ را مشاهده کنیم.

تحلیل قیمت بیت‌کوین تایم‌ فریم هفتگی

اما در تایم فریم هفتگی، کندل آخر با سایه بسیار بلندی به سمت بالا بسته شده است، که این نشانه عدم تمایل قیمت به سمت بالا است. انتظار می‌رود که کندل بعدی، کندل نزولی باشد و بتواند تا محدوده حمایتی ۳۶ هزار دلار نزول داشته باشد. البته همه‎‌‎‌ی این موارد، به نوع واکنش روند قیمتی بیت کوین به حمایت‌ها و فیبوهای تایم فریم‌های پایین‌تر نیز بستگی دارد.

کارن آهنگری

کارن آهنگری

بازی با کلمات، یکی از بهترین سرگرمی‌هاست. در کنارش، کمک به دیده شدن این کلمات با کمک SEO هم مهمترین وظیفه‌ی من تو بیت‌پینه. سعی می‌کنم دانسته‌هام رو تو حوزه کریپتو با کاربرها به اشتراک بذارم و با سئو به دیده شدن این دانسته‌ها، کمک کنم.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

تحلیل سولانا (SOL)؛ هدف بعدی قیمت چه خواهد بود؟ – ۳ تیر (۲۳ ژوئن)

سولانا، یکی از برجسته‌ترین رمزارزها در بازار کریپتو، در ماه ...

3 رمزارز پیشنهادی برای واچ‌ لیست هفته کدام‌اند؟

روزبه‌روز تعداد رمزارزها در بازار ارزهای دیجیتال که یک بازار ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر