صعود بیت کوین به بالای 26,000 دلار همزمان با کاهش نگرانی‌ها در مورد بایننس

توسط مبین حسینی
|
27 خرداد 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
صعود بیت کوین به بالای 26,000 دلار همزمان با کاهش نگرانی‌ها در مورد بایننس

بیت کوین پس از بازگشایی بازار وال‌استریت در 16 ژوئن (روز گذشته) به سمت یک «منطقه مهم و حیاتی» حرکت کرد و ریکاوری از پایین‌ترین سطح سه ماهه همچنان ادامه دارد. در ادامه با بررسی نظرات تحلیلگران مختلف و رویدادهای پیرامون بایننس، نگاهی به وضعیت بیت کوین خواهیم انداخت.

قیمت بیت کوین در بحبوحه فشارهای نظارتی و عدم قطعیت در اقتصاد کلان از پایین‌ترین سطح خود از اوایل ماه مارس بازگشت.

تحلیل بیت کوین

تحلیلگر مطرح ارزهای دیجیتال، مایکل ون د پوپ، سطح 26,000 دلار را یک سطح کلیدی برای گاوها می‌داند که بایستی با قدرت از آن بگذرند.

او با اشاره به تعطیلات ژوئن در ایالات متحده به دنبال‌کنندگان توییتر خود گفت:

آخر هفته طولانی با تعطیلات بانکی در روز دوشنبه در راه است. برای بیت کوین، مقاومت حیاتی که باید از سر راه برداشته شود در 26,000 دلار است. اگر این شکست رخ دهد احتمالاً مومنتوم صعودی خوبی را کسب خواهد کرد. من هنوز لانگ هستم حتی اگر به 24,400 دلار برسیم.

سطح 24.4 هزار دلار که این تحلیلگر به آن اشاره کرد، پیش از این مورد توجه معامله‌گران مختلف قرار گرفته است. از جمله Daan Crypto Trades که بازگشت به سوی 26 هزار دلار را به عنوان بخشی از ساختار الگوی گُوه در بازه‌های زمانی پایین‌تر پیش‌بینی کرده بود.

تحلیل بیت کوین DaanCrypto

یکی دیگر از تریدرها به نام Jelle در بخشی از توییت خود نوشت: «کاهش به سمت 24,000 دلار یک فرصت عالی است.»

در همین حال، 16 ژوئن آزمون دیگری را برای صرافی بزرگ بایننس رقم زد و فرانسه چند ساعت پس از اعلام این که بایننس به دلیل مشکلات نظارتی، فعالیت خود را در هلند متوقف خواهد کرد، تحقیقات خود را آغاز کرد.

با این حال، بازار از این اخبار مصون ماندند و به شکل مشخصی مدیر عامل بایننس، معروف به CZ، رویدادهای مرتبط با فرانسه را یک فاد (FUD) نامید – فاد: ترس، عدم قطعیت و شک.

او گفت:

بازرسی‌های غافلگیرکننده (بدون اطلاع قبلی) در محل کسب‌وکارهای تنظیم‌شده، مانند بانک‌ها و اکنون برای ارزهای دیجیتال در فرانسه عادی است. بازدید غیرمنتظره بایننس فرانسه چند هفته پیش اتفاق افتاد. بایننس به طور کامل همکاری می‌کند. بایننس تنها کمپانی کریپتویی نیست که مورد بازرسی قرار گرفته است. این اتفاق برای سایر مشاغل شناخته شده کریپتویی در پاریس نیز رخ داده است. بایننس فرانسه همچنان مرکز اصلی ما در اروپا است.

تحلیل bnb

توکن بومی بایننس، BNB، در پی این اتفاقات تا نزدیکی 240 دلار صعود کرد.

اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر