بیت کوین به حراج گذاشته شده است؛ اما مشتریان در حال خروج از فروشگاه‌ها هستند

تاریخ: 28 شهریور 1402
زمان مطالعه:  1 دقیقه
بیت کوین به حراج گذاشته شده است؛ اما مشتریان در حال خروج از فروشگاه‌ها هستند

بنیانگذار Morgan Creek Capital ادعا می‌کند که ترکیبی از رویداد هاوینگ در شبکه بیت کوین و تأیید بالقوه ETF اسپات بیت کوین بلک‌راک، ده‌ها میلیارد و یا شاید صدها میلیارد دلار تقاضا برای بازار فیزیکی نقدی به همراه خواهد داشت.

در پادکست Forward Guidance ، یوسکو ادعا می‌کند که بدبینی فعلی علیه صنعت کریپتو که در میان نهادهای سرمایه‌گذاری سنتی رایج است، پس از تایید ETF همه از بین خواهند رفت.

به گفته یوسکو، در حال حاضر موانع زیادی برای دور نگه داشتن سرمایه‌گذاران نهادی از ارزهای دیجیتال وجود دارد، اما این تغییر خواهد کرد. او می‌گوید:

هیچ کس نمی‌تواند نه بگوید، نه UBS، نه مریل لینچ، نه هیچ کس.

یوسکو می‌گوید، اما احساسات نسبت به آخرین چرخه صعودی بازار، زمانی که مشتریان سازمانی زیادی برای ورود به بازار فریاد می‌زدند، به طور قابل‌توجهی متزلزل شده است. او می‌گوید: «الان که بیت کوین به حراج گذاشته شده است، اینها از فروشگاه بیرون می‌روند.»

یوسکو می‌گوید در هر «کسب‌وکار دیگری در جهان»، خارج از سهام و ارزهای دیجیتال، مردم «با یکدیگر درگیر می‌شوند» تا معامله خوبی انجام دهند، اما سرمایه‌گذاری رفتاری معکوس از خود نشان می‌دهد.

جک فارلی، مجری پادکست، می‌گوید:

همیشه تقاضا در سقف قیمت زیاد است و در کف قیمت، بسیار کم.

یوسکو پاسخ می‌دهد: «انسان‌ها واقعاً موجودات ساده‌لوحی هستند. آنها چیزی را می‌خرند که آرزو دارند بخرند و آنچه را که در شرف نیاز به آن هستند، می‌فروشند.»

توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

دلیل رشد اخیر قیمت بیت کوین و بازار کریپتو چیست؟

قیمت بیت کوین (BTC) پس از هفته‌ها روند نزولی به بالاترین حد ...

آیا رسیدن به قیمت 110,000 دلار برای بیت کوین دست یافتنی است؟

بنا به اظهارات برخی از معامله‌گران کریپتو، علی‌رغم نگرانی‌ها ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر