چرا راه‌اندازی ETF بیت کوین خبر خوبی برای آلت‌ کوین‌ها است؟

تاریخ انتشار: 27 دی 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 17 بهمن 1402
زمان مطالعه:  1 دقیقه
چرا راه‌اندازی ETF بیت کوین خبر خوبی برای آلت‌کوین‌ها است؟

نمی‌توان انکار کرد که آلت کوین‌ها از زمان راه‌اندازی صندوق‌های نقدی قابل معامله در بورس بیت کوین در هفته گذشته عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته‌اند. با تشدید بحث‌ها در مورد یک آلت سیزن احتمالی، تحلیل‌گران بر این باورند که راه‌اندازی ETF می‌تواند خبر خوبی برای آلت‌ کوین‌ها باشد.

قیمت بیت کوین در روزهای پس از راه‌اندازی ETF اسپات در ایالات متحده 14 درصد اصلاح کرده است. با این حال، آلت‌ کوین‌ها تا حد زیادی انعطاف‌پذیر باقی مانده‌اند و دستاوردهای اخیر خود را حفظ کرده‌اند.

نوسانات پایین بیت کوین برای آلت‌ کوین‌ها خوب است

در 17 ژانویه، اندرو کانگ، یکی از بنیانگذاران شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر ارز دیجیتال Mechanism Capital، گفت که راه‌اندازی ETF بیت کوین برای بیت کوین خوب است، «اما در واقع برای آلت‌ کوین‌ها بسیار بهتر است.»

او گفت که اکنون که مؤسسات درگیر بازار هستند، نوسانات بیت کوین کاهش می‌یابد و سودها کند و ثابت خواهد بود. بهترین سناریو برای آلت کوین‌ها زمانی است که بیت کوین به آرامی در طی ماه‌ها و سال‌ها افزایش یابد. علاوه بر این، از زمان راه‌اندازی ETFها در هفته گذشته، دامیننس بیت کوین 6 درصد کاهش یافته است. طبق داده‌های TradingView، سهم بازار بیت کوین در حال حاضر حدود51 درصد است.

دامیننس بیت کوین

علاوه بر این، تحلیلگر آن‌چین، Negentropic، عنوان کرد:

آلت‌ کوین‌ها آماده پرواز هستند!

وی خاطرنشان کرد که بازار پس از تشکیل کف خود، دوره‌ای از تثبیت را پشت سر گذاشته است و فاز بعدی منجر به افزایش مومنتوم صعودی خواهد شد. اینجا جایی است که آلت سیزن باعث پرواز رمزارزها می‌شود. بازار در عرض چند هفته تا چند ماه دو برابر و سه برابر خواهد شد.

توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

پیش‌بینی قیمت همستر کمبات؛ حدس و گمان‌ها چیست؟

پس از نات کوین، بوی لیست شدن سایر توکن‌های بازی‌های تلگرامی ...

سقوط 30 درصدی توکن دونالد ترامپ و میم کوین‌های مرتبط با آن

MAGA (TRUMP) و سایر میم کوین‌های مرتبط با دونالد ترامپ، در م ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر