بایننس به سوزاندن توکن‌های ترا لونا کلاسیک ادامه می‌دهد

تاریخ انتشار: 15 بهمن 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 19 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  1 دقیقه
بایننس به سوزاندن توکن‌های ترا لونا کلاسیک ادامه می‌دهد

بایننس، بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، به سوزاندن توکن‌های ترا لونا کلاسیک (LUNC) خود ادامه می‌دهد. در هجدهمین رویداد سوزاندن، 2.1 میلیارد توکن حذف شد. تا به امروز، تعداد توکن‌های LUNC سوزانده شده توسط بایننس از 50 میلیارد فراتر رفته است. آخرین رویداد سوزاندن باعث شد که بایننس سهم 52.4 درصدی از کل سوزاندن‌های انجام شده را به خود اختصاص دهد.

فرایند سوزاندن LUNC بایننس

در رویداد سوزاندن انجام شده توسط بایننس، 2.1 میلیارد توکن ترا لونا کلاسیک (LUNC) به آدرس terra1sk06e3dyexuq4shw77y3dsv480xv42mq73anxu ارسال شد. هجدهمین رویداد سوزاندن LUNC ، دوره بین 31 دسامبر تا 30 ژانویه را پوشش داد.

با نگاهی به ژانویه، مشاهده می‌شود که بایننس 5.57 میلیارد توکن ترا لونا کلاسیک (LUNC) را سوزانده است. نرخ سوزاندن به دنبال افزایش قابل توجه حجم معاملات LUNC در صرافی ارز دیجیتال افزایش یافته است.

بایننس و سایر صرافی‌های ارزهای دیجیتال با معرفی قرارداد دائمی USTC و جفت‌های معاملاتی جدید USTC و LUNC، با هدف کمک به فعالیت‌های معاملاتی توکن، حرکت مهم دیگری انجام دادند.

عملیات سوزاندن ترا لونا کلاسیک به طور جمعی توسط صرافی‌های ارزهای دیجیتال، ولیدیتورها، پروژه‌ها و اعضای کامیونتی پیش رفت و به سطح 98 میلیارد LUNC رسید. کامیونتی به طور متوسط 600 میلیون LUNC در هفته سوزانده است.

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  وضعیت فعلی Terra کلاسیک و USTC

  قیمت LUNC، پس از 7 درصد کاهش در این هفته، در زمان نگارش این مقاله 5 درصد افزایش یافته و حمایتی را در سطح 0.00010129 دلار پیدا کرده است.

  معامله لونا کلاسیک

  از سوی دیگر قیمت USTC نیز در 24 ساعت گذشته 0.02489 دلار معامله شده است. پایین‌ترین سطح قیمت در 24 ساعت گذشته 0.02387 دلار و بالاترین سطح قیمت 0.02489 دلار بوده که همچنان در حال افزایش است.

  مبین حسینی

  مبین حسینی

  زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

  مطالب نویسنده
  کلیدواژه‌ها
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  پیش‌بینی قیمت همستر کمبات؛ حدس و گمان‌ها چیست؟

  پس از نات کوین، بوی لیست شدن سایر توکن‌های بازی‌های تلگرامی ...

  سقوط 30 درصدی توکن دونالد ترامپ و میم کوین‌های مرتبط با آن

  MAGA (TRUMP) و سایر میم کوین‌های مرتبط با دونالد ترامپ، در م ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر