4 آلت کوین که باید در ماه می زیر نظر داشته باشید

تاریخ: 9 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  3 دقیقه
4 آلت کوین که باید در ماه می زیر نظر داشته باشید

ماه آوریل رو به پایان است و در 30 روز گذشته بازار ارزهای دیجیتال روندی نسبتاً نزولی داشته است. عده ای از تحلیلگران عقیده دارند که ممکن است در ماه آینده چرخشی در روند بازار شاهد باشیم و برخی از پروژه‌های کریپتویی گارد نزولی خود را پایین بیاورند.

به همین منظور به بررسی 4 آلت کوین خواهیم پرداخت که پتاسنیل رشد در ادامه مسیر را دارند.

هارمونی (ONE) به نقطه عطف جدیدی رسیده است

حجم تراکنش‌های ارز دیجیتال ONE اخیراً از یک میلیون دلار فراتر رفت. این نشان‌دهنده افزایش استفاده و تقاضا برای این بلاک چین است که می‌تواند منجر به رشد قیمت هارمونی شود.

در زمان نگارش این مطلب، این رمزارز در یک گوِه نزولی حرکت می‌کند، که می‌تواند در ماه آینده از آن به سمت بالا خارج شود؛ بنابراین، بر اساس این الگو، ONE می‌تواند بیش از 36 درصد رشد کند و به قیمت 0.034 دلار برسد تا بالاترین قیمت دو‌ماهه اخیر خود را ثبت کند.

ارز هارمونی (ONE)

با نگاهی به شاخص ADX احتمال این اتفاق بسیار زیاد است. این اندیکاتور قدرت روند فعال را تجزیه و تحلیل می‌کند و از آنجایی که بالاتر از آستانه 25.0 است، روند فعلی قوی‌تر می‌شود.

با این حال، اگر این آلت کوین به زیر این گوه سقوط کند، می‌تواند سناریوی صعودی را نقض کند و به زیر 0.015 دلار سقوط کند، که پایین‌ترین قیمت سه‌ماهه قیمت هارمونی را نشان می‌دهد.

دانلود دهمین ماهنامه دامیننس

بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

  رمزارز WIF رهبر طوفان بازار میم کوین‌ها است

  در حالی که میم کوین‌های سولانا پیش از این با PEPE بر سر تسلط بر این بخش رقابت می‌کردند، میم کوین WIF وارد شد و بلافاصله بحث را پایان داد. این رمزارز از PEPE پیشی گرفت و به سومین میم کوین بزرگ جهان تبدیل شد. به نظر می‌رسد این رشد در ماه آینده نیز ادامه خواهد داشت.

  در زمان نگارش این مطلب، این آلت کوین در یک الگوی مثلث حرکت می‌کند. با توجه به این الگو، انتظار می‌رود که قیمت WIF افزایش پیدا کند، که به طور بالقوه می‌تواند قیمت آن را به 4.8 دلار برساند – که نشان‌دهنده افزایش 51 درصدی برای WIF است.

  میم کوین WIF

  با این وجود، اگر هولدرهای WIF تصمیم به فروش داشته باشند، از دست دادن حمایت داینامیک نیز امکان‌پذیر است. در نتیجه، این رمزارز می‌تواند حمایت 2.5 دلاری را از دست بدهد و 2.0 دلار را به عنوان سطح حمایت بعدی آزمایش کند.

  پروتکل نیر (NEAR) نزدیک به سقف 2024 است

  قیمت NEAR بیشتر اثر رویداد هاوینگ بیت کوین را لمس کرد، که پیش‌بینی می‌شد قیمت آلت کوین‌ها را به سمت بالا سوق دهد. آلت کوین NEAR اخیراً از حمایت 5.2 دلاری خود جهشی روبه‌بالا داشت و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 7.2 دلار معامله می‌شود.

  این رمزارز فاصله کمی با فیبوناچی 61.8% خود دارد. این سطح که با 7.4 دلار مشخص شده است، به عنوان کف حمایتی بازار گاوی شناخته می‌شود. بازپس‌گیری آن به قیمت NEAR اجازه می‌دهد تا رشد داشته باشد و از سد 8.8 دلار عبور کرده و در واقع بالاترین قیمت جدید در سال 2024 را ثبت کند.

  ارز NEAR

  اما اگر آلت کوین به زیر 6.0 دلار یا کمتر سقوط کند، خط فیبوناچی 23.6 درصد نیز از دست خواهد رفت. این می‌تواند باعث اصلاح بیشتر NEAR شود و ساختاری نزولی را شکل دهد.

  رندر (RNDR) روی موج هوش مصنوعی

  خوش‌بینی پیرامون هوش مصنوعی (AI) در سه‌ماهه دوم افزایش یافته و افزایش انتظارات صعودی از توکن‌های هوش مصنوعی باعث رشد قیمت آن‌ها شده است. از جمله این توکن‌ها می‌توان به ارز دیجیتال Render اشاره کرد.

  افزایش علاقه به صنعت هوش مصنوعی، RNDR را به یک دارایی جذاب برای ازسرگیری روند صعودی تبدیل می‌کند. جهش قیمت RNDR از سطح حمایت 8.0 دلار، برای شکست و پشت سر گذاشتن مقاومت 10.0 دلاری حائز اهمیت است.

  ارز رندر

  با این وجود، از دست دادن حمایت در 8.0 دلار، قیمت RNDR را به 6.8 دلار کاهش می‌دهد.

  عارفه رهبری

  عارفه رهبری

  تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  کمبو کارت‌های همستر کامبت؛ ۳۱ تیر ماه

  بازی همستر کامبت توانسته در مدت نسبتاً کوتاهی به چنان محبوبی ...

  کد مورس امروز ۳۱ تیر ماه؛ ۱ میلون سکه رایگان!

  با استفاده از کد مورس ۱ میلیونی امروز ۳۱ تیر همستر، می‌توانی ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر