7.7 میلیارد دلار؛ حجم معاملات ETF اسپات بیت کوین در دو روز اول

تاریخ انتشار: 23 دی 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 17 بهمن 1402
زمان مطالعه:  کمتر از 1 دقیقه
7.7 میلیارد دلار؛ حجم معاملات ETF اسپات بیت کوین در دو روز اول

بر اساس داده‌های The Block، در دومین روز از معاملات ETF اسپات بیت کوین، مجموعاً 3.1 میلیارد دلار، اندکی کمتر از 4.6 میلیارد دلار در روز پنج‌شنبه، حجم معاملات ثبت شد که مجموع 2 روز اول معاملات این محصولات را به 7.7 میلیارد دلار رساند.

در روز جمعه، ETF  بلک‌راک 564 میلیون دلار معامله شد و پس از آن Fidelity با حجم 431 میلیون دلار قرار گرفت.

Grayscale، در اقدامی قابل توجه، صندوق سرمایه‌گذاری GBTC خود را به یک ETF اسپات بیت کوین تبدیل کرد و جایگاه اول را در حجم معاملات این محصولات، در روز جمعه با 1.8 میلیارد دلار به دست آورد.

معاملات روز اول etf

جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، خروج 484 میلیون دلاری از Grayscale GBTC را گزارش کرد، در حالی که ARK Invest ETF ورودی 42.5 میلیون دلاری را تجربه کرد. گمانه‌زنی‌ها زمانی به وجود آمد که گری‌اسکیل بیت‌کوین‌ها را به آدرس‌های کوین بیس منتقل کرد که نشان‌دهنده بازخرید احتمالی توسط کاربران است.

معامله بیت کوین

در همین حال، لری فینک، مدیر عامل بلک‌راک، در صحبت‌هایی جالب، بیت کوین را به یک دارایی سنتی تشبیه کرد. علی‌رغم اصلاح قیمت در روز گذشته، حجم معاملات ETF بیت کوین بر علاقه قوی و فعالیت روبه‌رشد در این حوزه پویا تأکید می‌کند.

مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

افزایش سختی شبکه بیت کوین به قیمت 100 هزار دلار تا آخر سال اشاره می‌کند

تیموتی پیترسون، کارشناس بازار و حامی بیت کوین، به اهمیت نرخ ...

بیت کوین ممکن است تا 60,000 دلار سقوط کند؛ اگر این حمایت از دست برود

داده‌های آن‌چین نشان می‌دهد که بیت کوین به «قیمت تحقق‌یافته» ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر