5 بازار بزرگ ان اف تی در بلاک چین سولانا

توسط مبین حسینی
|
24 بهمن 1402
|
زمان مطالعه:  3 دقیقه
5 بازار بزرگ ان اف تی در بلاک چین سولانا

سولانا یک زنجیره بزرگ و کاربردی برای هر کسب‌وکاری در حوزه رمزارزها است. در این بین، سرعت بالا و قیمت گس پایین در بازارهای NFT مبتنی بر سولانا بر سر زبان‌ها افتاده و این یکی از دلایل گسترش چشمگیر این بلاک چین است. علاوه بر این، در دنیای بلاک چین، NFTهای مبتنی بر سولانا به دلیل عملکرد فوق‌العاده خود، توجهات زیادی را به خود جلب کرده‌اند.

بازارهای NFT سولانا چه ویژگی‌هایی دارند؟

مارکت پلِیس NFT پلتفرم‌هایی شبیه معاملات الکترونیک هستند و خرید و فروش NFT را ساده می‌کنند. تفاوت در این است که بازارهای NFT با معاملات دارایی‌های نامشهود سروکار دارند، در حالی که پلتفرم‌های معاملات الکترونیک با کالاهای ملموس سروکار دارند.

مهم‌ترین ویژگی‌های بازارهای NFT سولانا از قرار زیر است.

سرعت تراکنش

سولانا بیش از رقبای خود به دلیل پردازش سریع تراکنش‌ها مشهور است و بازارهای آن نیز از این روند پیروی می‌کنند. یکی از مزایای کلیدی بازار NFT سولانا، ظرفیت آن برای انجام معاملات در مقیاس بزرگ است. برای بازارهای ان‌اف‌تی سولانا (بازی و کلکسیون‌های دیجیتال) که نیازمند خروجی سریع و قابل اعتماد هستند، این ویژگی یک موهبت است.

تامین نقدینگی

افزایش نقدینگی قابلیت همکاری/تعامل پلتفرم را بهبود می‌بخشد. دردسترس‌بودن نقدینگی، خرید و فروش NFT را تسریع می‌کند. معاملات سریع NFT و ذخیره‌سازی آن به عنوان وثیقه برای افزایش نقدینگی، توسط بازارهای سولانا امکان‌پذیر شده است، که مزایایی مانند فی تراکنش‌های کمتر، خدمات سریع‌تر، انعطاف‌پذیری و قابلیت همکاری را نیز ارائه می‌دهد.

دانلود ماهنامه بهمن ماه دامیننس

برافراشته شدن پرچم بیت کوین در وال استریت

  سولانارت (Solanart)

  سولانارت (Solanart)

  یکی از معروف‌ترین بازارهای ان‌اف‌تی سولانا، Solanart است که مجموعه‌های معروفی مانند Degenerate Ape Academy و Aurory را در خود دارد. این پلتفرم، یافتن و کاوش مجموعه‌های جذابی را که کاربران ممکن است از آن‌ها مطلع نباشند، ساده می‌کند.

  منبع اصلی درآمد سولانارت 3 درصد کارمزد برای هر تراکنش موفق است. علاوه بر این، این پلتفرم مجموعه‌ای از کالکشن‌هایِ با دقت انتخاب شده را در انواع کیف پول‌ها ارائه می‌دهد.

  معامله سولانا

  مجیک ادن (Magic Eden)

  مجیک ادن (Magic Eden)

  بر اساس حجم معاملات، Magic Eden با حجم معاملات 1.31 میلیارد دلاری بر بازارهای ان‌اف‌تی سولانا تسلط دارد. مجیک ادن سهم بازار قابل توجهی دارد و یکی از برترین بازارهای ان‌اف‌تی سولانا بر اساس تعداد کاربران است که بیش از 10 میلیون بازدید ماهانه منحصر به فرد دارد. حتی یک مجموعه ویژه به نام Magic Ticket دارد که بسیاری از کاربران جذب آن شده‌اند.

  خرید، فروش و مینت ان‌اف‌تی توسط Magic Eden ساده شده است. این وب‌سایت به‌عنوان سکوی راه‌اندازی برای مجموعه‌های NFT آینده و اخیراً منتشر شده، عمل می‌کند و کاربران را قادر می‌سازد تا به سرعت NFTهای جدید ایجاد کنند.

  دیجیتال آیز (DigitalEyes)

  دیجیتال آیز (DigitalEyes)

  کاربران می‌توانند توکن‌ها را در DigitalEyes، یک بازار NFT سولانا ایجاد، بازاریابی و خریداری کنند. از بهترین مجموعه‌های NFT دیجیتال آیز می‌توان به Aurory، Degenerate Ape Academy و Galactic Gecko اشاره کرد. تقویم مینت یک ویژگی جذاب است که به شما اطلاع می‌دهد که چه زمانی NFT در دسترس و منتشر می‌شود.

  سولسی (Solsea)

  سولسی (Solsea)

  یکی از اولین و شناخته‌شده‌ترین بازارهای ان‌اف‌تی سولانا، Solsea است که به تولیدکنندگان در مینت و خرید NFT کمک می‌کند. این پلتفرم دارای یک تقویم است که به طور مداوم بر زمان انتشار برنامه‌های آینده نظارت می‌کند. در میان پیشنهادات ان‌اف‌تی Solsea می‌توان به بازارهای پایه، ART Circle و Meta Waifus اشاره کرد.

  متاپلکس (Metaplex)

  متاپلکس (Metaplex)

  یکی دیگر از بهترین و شناخته‌شده‌ترین بازارهای NFT سولانا، متاپلکس است. ارزیابی پروژه شما بر اساس استانداردها و معیارهای بازار از ویژگی‌های این پلتفرم است. این بازار یک رقیب سرسخت برای بزرگ‌ترین بازارهای NFT در سولانا است که کاربران را قادر می‌سازد تا فروشگاه‌های منحصر به فرد خود را بسازند.

  سخن پایانی

  بازارهای NFT در سولانا راه‌های خلاقانه زیادی برای جذب مخاطب دارند. تراکنش‌های پرسرعت و هزینه‌های پایین‌تر گس، مردم را به اصطلاح معتاد این پلتفرم‌ها می‌کند.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر