5 آلت کوین که بر جمع 50 رمزارز برتر بازار در این هفته تسلط داشتند

توسط مبین حسینی
|
22 آبان 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
5 آلت کوین که بر جمع 50 رمز ارز برتر بازار در این هفته تسلط داشتند

بازار ارزهای دیجیتال در این هفته شاهد رشد قابل توجهی بود که با افزایش چشمگیر قیمت‌ها در چندین آلت کوین به پایان رسید. در میان 50 رمزارز برتر، توکن‌های FTT، RUNE، CRO، AVAX و SOL عملکردی متمایز داشتند و سود زیادی نصیب علاقمندان به خود کردند.

توکن FTT رهبر این بخش بود و در یک هفته 218 درصد افزایش یافت و در حال حاضر 3.50 دلار به ازای هر توکن معامله می‌شود. این افزایش قیمت، ظاهراً به اظهارات گری جنسلر نسبت داده می‌شود که حاکی از راه‌اندازی مجدد FTX در محدوده قانونی است.

توکن FTT

THORchain، یک صرافی غیرمتمرکز که معاملات ارزهای دیجیتال امن و بدون واسطه را تسهیل می‌کند، افزایش قابل توحه 56 درصدی را تجربه کرد و اکنون با قیمت 5.20 دلار به ازای هر توکن معامله می‌شود. THORchain که به عنوان پنجمین برنده در میان 100 رمزارز برتر قرار دارد، جایگاه دوم را در این لیست از آن خود کرده است.

کرونوس (CRO)، ارز دیجیتال بلاک چین بومی Crypto.com، افزایش هفتگی 51.85 درصدی را ثبت کرد و در حال حاضر 0.104 دلار به ازای هر توکن ارزش دارد. این پروژه جایگاه سوم را در این فهرست به خود اختصاص داده است و خود را به عنوان یک پلتفرم مناسب برای معاملات ارزهای دیجیتال و NFT معرفی می‌کند.

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

  آوالانچ (AVAX)، یک پلتفرم غیرمتمرکز که به دلیل قراردادهای هوشمند و قابلیت‌های کاربردی خود مورد توجه سرمایه‌گذاران است، رشد هفتگی 47 درصدی داشت و توکن آن اکنون با قیمت 18.02 دلار معامله می‌شود.

  آوالانچ (AVAX)

  سولانا، یک بلاک چین با عملکرد بالا که به دلیل سرعت تراکنش‌های سریع و کارمزدهای مقرون‌به‌صرفه مشهور است، شاهد یک روند صعودی هفتگی قوی 44 درصدی بود که در حال حاضر به قیمت 58.57 دلار به ازای هر توکن معامله می‌شود. علی‌رغم اینکه جایگاه هشتم را در میان 100 رمزارز برتر کسب کرده است، اما در بین 50 رمزارز برتر، رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است، و آن را به گزینه‌ای ارجح برای توسعه‌دهندگانی تبدیل می‌کند که در بازارهای صعودی وارد برنامه‌های دیفای می‌شوند.

  رمزارزهای دیگری نیز در این هفته توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است که در بین آن‌ها، می‌توان به ORDI، یک ارز دیجیتال جدید که پس از افزایش چشمگیر 560 درصدی در ماه گذشته، وارد لیست 100 ارز برتر شده است، اشاره کرد. همچنین Celestia، یکی دیگر از شرکت‌های تازه وارد است، که معاملات توکن خود را در اواخر اکتبر 2023 آغاز کرد و خود را به عنوان اولین شبکه بلاک چین مدولار معرفی می‌کند. سرانجام Terra (LUNA)، در میان احیای مجدد کامیونتی و جدایی از «دو کوون»، در این هفته 77 درصد افزایش را ثبت کرد.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر