4 آلت کوین که در این هفته باید زیر نظر بگیرید

توسط مبین حسینی
|
15 آبان 1402
|
زمان مطالعه:  5 دقیقه
4 آلت کوین که در این هفته باید زیر نظر بگیرید

بازار ارزهای دیجیتال به رهبری بیت کوین، پس از بازپس‌گیری مجدد سطح 35,000 دلاری، دوباره داغ و هیجان‌انگیز شده است. در این شرایط، همراه با شناسایی سودهای قابل توجه کوتاه مدت، عدم اطمینان گسترده‌ای در مورد پایداری این رالی وجود دارد: عده‌ای عقیده دارند که این روند ادامه خواهد داشت، برخی می‌گویند که اصلاح بزرگی در پیش است. با افزایش قیمت بیت کوین، توجه به آلت کوین‌ها و توانایی آن‌ها برای تقلید از بزرگ‌ترین ارز دیجیتال، معطوف شده است.

در روزها و حتی هفته‌های اخیر، تعدادی از آلت کوین‌ها روندهای صعودی چشمگیری را ثبت کردند و فرصت‌های مناسبی را برای فعالین بازار به وجود آورده‌اند. در این زمینه، تریدر و تحلیلگر ارزهای دیجیتال، Michaël van de Poppe، در یک ویدیوی یوتیوب در روز گذشته، آلت کوین‌های زیر را به عنوان دارایی‌هایی شناسایی کرده که با گرم‌شدن بازارها، باید زیر نظر گرفت.

چین لینک (LINK)

پوپ در ابتدا به حرکت تاریخی قیمت ابن توکن اشاره کرد. او تاکید کرد که LINK از نظر تاریخی با بیت کوین ارتباط دارد، به این معنی که این طبقات دارایی تمایل دارند، با هم حرکت کنند. او تصدیق کرد که قیمت LINK در روزهای اخیر افزایش خوبی داشته است و به همین منظور، دو سطح کلیدی را شناسایی کرد که باید به دقت رصد شوند و می‌توانند نقاط مناسبی برای خرید باشند. به نظر او، سرمایه‌گذاران باید به دنبال اصلاح احتمالی در حدود 9.50 و 10 دلار باشند.

پوپ در تحلیل خود اظهار داشت که اگر مومنتوم فعلی قیمت ادامه یابد، LINK می‌تواند عملکرد بهتری داشته باشد و به محدوده قیمتی 25 تا 30 دلار برسد.

تحلیل چین لینک (LINK)

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

  معامله چین لینک | LINK

  آوه (AAVE)

  Aave یک بازیگر برجسته در فضای دیفای است که در حال حاضر با مقاومت مستحکمی مواجه شده که 542 روز همراه قیمت بوده است. با این حال، پوپ خاطرنشان کرد که AAVE، که در روزهای اخیر انباشت شده، احتمالاً در آستانه یک رشد احتمالی است. اگر این مقاومت با موفقیت شکسته شود، می‌تواند نشان‌دهنده پایان یک دوره انباشت طولانی‌مدت باشد و به طور بالقوه قیمت را به سطوح بین 260 تا 280 دلار برساند و راه را برای سودهای بیشتر در بازار دیفای هموار کند.

  تحلیل اوه (AAVE)

  معامله آوه | AAVE

  Synthetix (SNX)

  این تحلیلگر ارزهای دیجیتال خاطرنشان کرد که حرکات مشابه در Synthetix (SNX) منعکس‌کننده احساسات پیرامون AAVE است. پروتکل دیفای، که بستری را برای ایجاد و معاملات دارایی‌های مصنوعی فراهم می‌کند، در حال حاضر با سطح مقاومت قوی دست و پنجه نرم می‌کند.

  تحلیل Synthetix (SNX)

  به گفته پوپ، احساسات بازار نشان می‌دهد که انباشت و بحث‌ها در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، نشان‌دهنده علاقه فزاینده به Synthetix است. با وجود احساسات نزولی غالب، او معتقد است که این ممکن است نقطه عطفی برای این دارایی باشد.

  معامله سینتتیکس | SNX

  او در تحلیل خود گفت که Synthetix از تحرکات اخیر بازار عقب مانده است. با این حال، او معتقد است که اگر مقاومت پیش روی این رمزارز با موفقیت شکسته شود، زمین بازی می‌تواند به طرز چشمگیری تغییر کند. در این صورت، Synthetix می‌تواند شاهد افزایش قیمت تا محدوده بین 7.50 تا 8 دلار باشد.

  کامپوند (COMP)

  کامپوند (COMP) نیز نشانه‌هایی از تجدید حیات را نشان می‌دهد، که مسیر AAVE را منعکس می‌کند. مانند همتای خود، پوپ اشاره کرد که کامپوند نیز با یک مقاومت بسیار مهم در محدوده 60 تا 70 دلار روبرو است. اگر این مقاومت شکسته شود، قیمت می‌تواند تا 170 رشد کند.

  تحلیل کامپوند (COMP)

  معامله کامپوند | COMP

  در یک چشم‌انداز وسیع‌تر، پوپ عنوان کرد که در صورت تداوم حرکت فعلی بازار، آلت‌کوین‌های تازه در حال ظهور برای ثبت عملکرد چشمگیر آماده هستند.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر