گزارش جامع و تحلیلی بیت پین از رویدادهای مهم اقتصادی تا تحلیل تکنیکال شاخص‌ها

تاریخ: 12 تیر 1403
زمان مطالعه:  21 دقیقه
گزارش جامع و تحلیلی بیت پین از رویدادهای مهم اقتصادی تا تحلیل تکنیکال شاخص‌ها

در سه‌شنبه این هفته، ما در آکادمی بیت پین با گزارش تحلیلی و جامعی از بازار ارزهای دیجیتال در خدمت شما کاربران گرامی هستیم. قصد ما از ارائه این گزارش، ارائه اطلاعات دقیق و کاربردی است تا به عنوان ابزار و منبعی ارزشمند برای سرمایه‌گذاری و ترید در بازار ارزهای دیجیتال، به شما یاری کنیم و در بهبود تصمیم‌گیری در این بازار تاثیرگذار باشیم. با مرور این گزارش تحلیلی جامع و منحصر‌به‌فرد، می‌توانید فرصت‌های سودآور بازار را شناسایی کنید و با نکات مهم برای فعالیت در آن آشنا شوید.

در گزارش جامع سه‌شنبه‌های بیت پین از بازار ارزهای دیجیتال، ابتدا آخرین رویدادها و اخبار مربوط به بازار ارزهای دیجیتال، داده‌های اقتصادی را بررسی می‌کنیم. سپس شاخص‌های مهم و شبیه‌سازی‌های قیمتی و تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال ارزهای دیجیتال مختلف را ارائه می‌دهیم. پس از آن وضعیت کلی بازار در هفته گذشته را موشکافانه بررسی می‌کنیم و ارزهای پرریسک و کم‌ریسک، تحلیل همبستگی بیت کوین با بازارهای دیگر، پیش‌بینی قیمت احتمالی بیت کوین، اتریوم و ده رمزارز معتبر جهان در هفته آینده را با استفاده از ابزارهای شبیه‌سازی معرفی خواهیم کرد.

همچنین جز موردهای گفته‌شده، بزرگ‌ترین آزاد‌سازی‌های توکن هفته جاری، شاخص‌های مرتبط، عملکرد و حجم معاملات ارزهای دیجیتال را عنوان کرده و در نهایت تحلیلی فنی از بازارهای دیگر را در اختیار شما کاربران عزیز قرار می‌دهیم. امیدواریم تا گزارش تحلیلی جامع بیت پین، با بررسی دقیق مولفه‌ها و شاخص‌ها، فرازونشیب‌های مسیر فعالیت در این بازار را برای شما کاربران عزیز کمی آسان‌تر کند.

فهرست مطالب

اخبار و رویدادها

دانلود دهمین ماهنامه دامیننس

بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

  اخبار ارزهای دیجیتال

  • 26 ژوئن: راه‌اندازی توکن بومی بلاک چین لایه 2 بلست

  طبق گزارش سایت coindeck، بلست (Blast)، بلاک چین لایه 2، توکن بومی خود را راه‌اندازی کرد و 17 درصد از تمام توکن‌های خود را به افرادی که اوایل سال 2024 با استیک کردن اتریوم امتیاز جمع کرده بودند، عرضه کرد. ارزش اولیه کل توکن‌های بلست در زمان توزیع، تقریبا 3 میلیارد دلار با نرخ معادل 0.03 دلار برای هر توکن بود.

  • 27 ژوئن: کاهش قیمت میم کوین مم دورامون بر بستر سولانا

  طبق گزارش سایت benzinga، میم کوین مبتنی بر سولانا به نام Doraemon که روز سه‌شنبه راه‌اندازی شد، توانست ظرف ۲۴ ساعت ارزش بازار خود را به ۲.۴ میلیارد دلار برساند، اما به نظر می‌رسد به دلیل معاملات داخلی، بیش از ۹۹ درصد از ارزش خود را از دست داده است. داده‌های Lookonchain نشان می‌دهد که یک فرد با فروش مقدار زیادی توکن دورامون به مبلغ 45 میلیون دلار آمریکا، باعث سقوط شدید قیمت شده است. گفته شده که مضنون این فروش گسترده، به احتمال زیاد توسعه‌دهنده‌ی این توکن است.

  • 29 ژوئن: درخواست شرکت 21شیرز برای راه‌اندازی ETF اسپات سولانا

  طبق گزارش سایت dailyhodl، کمپانی 21شیرز (21shares)، شرکت فعال در حوزه فناوری مالی، به طور رسمی درخواست راه‌اندازی یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) برای ارز دیجیتال سولانا را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) ارائه کرد. این ETF با نام «هسته‌ سولانای ۲۱شیرز» شناخته می‌شود و در صورت تأیید توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، در بورس Cboe BZX معامله خواهد شد.

  • 30 ژوئن: کاهش تعداد تراکنش‌های روزانه پروتکل رونز در شبکه بیت کوین در ماه ژوئن

  طبق گزارش سایت cointelegraph، میانگین تعداد تراکنش‌های روزانه پروتکل رونز بر بستر شبکه بیت کوین به بیش از ۸۸ درصد کاهش یافت. این افت شدید باعث کاهش خیره‌کننده درآمد استخراج‌کنندگان بیت کوین شده است. این موضوع موجب شده تا درآمد ماینرهای بیت کوین از تراکنش‌های رونز در 24 ژوئن تا 30 ژوئن به کمتر از ۲ بیت کوین برسد.

  بزرگ‌ترین آزادسازی‌های توکن ماه جاری:

  توکن‌های آزادشده

  توکن‌های آزادشده

   

  بررسی ارزهای دیجیتال بر اساس عملکرد و حجم معاملات؛ طبق داده‌های CryproBubble

  • بر اساس عملکرد:
  براساس عملکرد ارزهای دیجیتال

  براساس عملکرد ارزهای دیجیتال

  • بر اساس حجم معاملات:
  براساس حجم معاملات ارزهای دیجیتال

  براساس حجم معاملات ارزهای دیجیتال

  بررسی دسته بندی (Categories)‌های امور مالی غیرمتمرکز (Defi)، پلتفرم قرارداد هوشمند (Smart Contract)، میم (Meme)؛ طبق داده‌های Coingecko

  براساس رشد

  براساس رشد

  • بر اساس ارزش بازار:
  ارزش بازار دسته‌بندی امور مالی غیرمتمرکز

  ارزش بازار دسته‌بندی امور مالی غیرمتمرکز

  • پلتفرم قرارداد هوشمند (Smart Contract):
  • بر اساس بیشترین رشد:
  بیشترین رشد دسته‌بندی پلتفرم قرارداد هوشمند

  ارزش بازار دسته‌بندی پلتفرم قرارداد هوشمند

  • بر اساس ارزش بازار:
  ارزش بازار دسته‌بندی پلتفرم قرارداد هوشمند

  ارزش بازار دسته‌بندی پلتفرم قرارداد هوشمند

  • میم (Meme):
  • بر اساس بیشترین رشد:
  بیشترین رشد میم کوین‌ها

  بیشترین رشد میم کوین‌ها

  • بر اساس ارزش بازار:
  ارزش بازار میم کوین‌ها

  ارزش بازار میم کوین‌ها

  بررسی خالص netflow (ورودی – خروجی= خالص) صندوق‌های etf spot btc: طبق داده‌های sosovalue

  صندوق ETF: ETF مخفف Exchange-traded fund و به معنی «صندوق قابل‌معامله» است. ETFها مثل سهام در بورس معامله می‌شوند و قیمت آن‌ها در طول روز معاملاتی تغییر می‌کند. به این معنی که سرمایه‌گذاران می‌توانند واحدهای این صندوق‌ها را همانند سهام خریدوفروش کنند.

  صندوق ETF اسپات بیت کوین

  صندوق ETF اسپات بیت کوین

  صندوق‌های ETF اسپات بیت ‌کوین 5 روز معاملاتی اخیر را مثبت ثبت کرده‌اند. یکی از دلایل اصلی آن کاهش نرخ تورم است که باعث افزایش احتمال کاهش نرخ بهره شده و موجب شده تا پول ارزان وارد صندوق‌ها شود و خالص پول آن‌ها مثبت ثبت شود.

  اخبار اقتصادی

  • 27 ژوئن
  • تولید ناخالص داخلی نهایی (Final GDP q/q): از عدد 1.3 درصد به 1.4 درصد افزایش یافت. این شاخص بیانگر تغییر سالانه در ارزش تمام کالاها و خدمات تولید شده توسط اقتصاد است. افزایش نرخ تولید ناخالص داخلی نشان‌دهنده افزایش تقاضا و رونق در اقتصاد آمریکا است. پس از افزایش آن، معامله‌گران احتمال کاهش نرخ بهره را افزایش دادند و به همین دلیل قیمت بیت کوین کاهش یافت.
  • 26ژانویه
  • هزینه‌های مصرف شخصی خالص ماهانه (Core pce price m/m): این شاخص از نرخ 0.2 درصد به 0.1 درصد کاهش یافت.
  • هزینه‌های مصرف شخصی خالص سالانه (Core pce price y/y): از نرخ 2.8 درصد به 2.6 درصد کاهش یافت.
  • هزینه‌های مصرف شخصی سالانه (pce price y/y): این نرخ از 2.7 درصد به 2.6 درصد کاهش یافت.

  PCE، قیمت هزینه‌های مصرف شخصی معیاری از قیمت‌های پرداخت شده برای خریدهای داخلی کالاها و خدمات ارائه می‌دهد. در شاخص PCE گزارش مصرف خانوار را از گزارش GDP تهیه می‌کنند. این نرخ تمامی خانوار روستایی و شهری را محاسبه می‌کند.

  CORE PCE، شاخص قیمت هزینه‌های مصرف شخصی معیاری از قیمت‌های پرداخت شده برای خریدهای داخلی کالاها و خدمات به استثنای موادغذایی و انرژی ارائه می‌دهد. در نرخ PCE، گزارش مصرف خانوار را از گزارش GDP تهیه می‌کنند. این شاخص تمامی خانوار روستایی و شهری را محاسبه می‌کند.

  کاهش نرخ هزینه‌های مصرف شخصی نشانگر افزایش رکود و کاهش تقاضا است. این امر باعث شد تا معامله‌گران احتمال وقوع رکود را افزایش دهند و به همین دلیل قیمت بیت کوین کاهش یافت.

  نتیجه‌گیری: کاهش نرخ CORE PCE سالانه و ماهانه نشان می‌دهند تقاضا کاهش پیدا کرده و فشارهای قیمتی کمترشده است. این موضوع باعث می‌شود تا فدرال‌رزرو شیب سیاست‌های انقباضی خود را کاهش دهد و سیاست کاهش نرخ بهره را اعمال کند. به همین دلیل احتمال می‌دهیم پول ارزان وارد بازار ارزهای دیجیتال شود و درکوتاه مدت قیمت بیت کوین افزایش یابد.

  تولید ناخالص داخلی درمحدوده تعادل قرار دارد و نشانگر سلامت اقتصاد آمریکا است. همچنین کاهش تورم، در رونق بودن نرخ خدمات و تولید، کاهش اندک اعتماد مصرف کننده، کاهش داده‌های کسب‌وکار و متعادل بودن دیگر داده‌های اقتصادی نشان می‌دهند که احتمال وقوع سافت‌لندینگ (تورم پایین و رونق دراقتصاد) متحمل است. بنابراین، به‌طور کلی با درنظر گرفتن تمامی معیارها احتمال می‌دهیم در میان‌مدت قیمت بیت کوین به کندی افزایش یابد.

  رویداد‌های مهم اقتصادی

  2 جولای

  • سخنرانی رییس فدرال‌رزرو (آقای پاول)

  3جولای

  • نرخ خدمات (ISM Services)؛ عدد قبلی 8 درصد پیش بینی تحلیلگران 52.5 درصد – به دلیل کاهش اعتماد مصرف‌کننده، کاهش تقاضا و کاهش سفارشات، تحلیلگران توقع دارند تا نرخ خدمات کاهش یابد.

  5 جولای

  • میانگین درآمد ساعتی (Average Hourly Earnings)؛ عدد قبلی 0.4 درصد پیش بینی تحلیلگران 0.3 درصد – بخاطر کاهش نرخ قیمت مصرف‌کننده و تولیدکننده، تحلیلگران احتمال می‌دهند نرخ درآمد میانگین ساعتی ماهانه کاهش یابد.
  • تغییرات اشتغال غیرکشاورزی (Non-Farm Employment Change)؛ عدد قبلی 272 هزار پیش بینی تحلیلگران 189 هزار – با کاهش داده‌های کسب‌وکار و سردشدن بازار کار‌ تحلیلگران انتظار دارند تا نرخ تغییرات اشتغال غیرکشاورزی کاهش یابد.
  • نرخ بیکار ی (Unemployment Rate)؛ عدد قبلی 4 درصد پیش بینی تحلیلگران 4 درصد – به دلیل کاهش اندک نرخ مطالبات بیکاری و ثابت ماندن آن در نرخ بالا و سردشدن بازار کار، تحلیلگران احتمال داده‌اند نرخ بیکاری ثابت بماند.

  تحلیل کوانت

  بررسی پرریسک‌ترین/کم‌ریسک‌ترین 10 ارز برتر دنیا با استفاده از بتا

  بتا (BETA) نماد
  0.80 ETH
  0.57 BNB
  0.55 XRP
  1.56 SOL
  0.93 ADA
  1.24 AVAX
  1.24 DOGE
  0.18 TON
  0.99 DOT

  بتا (BETA):ضریب بتا ضریبی است که نشان می‌دهد یک ارز نسبت به شاخص کل (بیت کوین) چه میزان پرریسک و کم‌ریسک است. ضریب بتای همسان با 1 به‌منظور ریسک هم سو با شاخص کل است. ضریب بتای بزرگ‌تر از 1 به‌منظور پرریسک‌تر از شاخص کل است. ضریب بتای کمتر از 1 به‌منظور کم‌ریسک‌تر از شاخص کل است. ضریب بتای منفی به‌منظور بازده معکوس نسبت به شاخص کل است.

  بر اساس ضریب بتا کم‌ریسک‌ترین ارز TON است و پرریسک‌ترین ارز SOL است.

  ***

  بتا (BETA) نماد
  -0.01 DXY
  0.01 NASDAQ
  -0.01 S&P500
  0.03 GOLD
  -0.01 OIL

  این جدول مقدار ضریب BETA بیت کوین نسبت به هر یک از نماد آورده شده در داخل جدول محاسبه کرده‌ایم.

  ***

  ضریب همبستگی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال

  همبستگی یک رابطه متقابل یا ارتباط بین دو یا چند متغیر را نشان می‌دهد. ماهیت همبستگی یک شاخص تاریخی است که سرمایه‌گذاران را از رابطه بین دارایی‌های مالی و ارزش بازار ارز دیجیتال آگاه می‌کند. اگر قیمت دو دارایی در یک مرحله افزایش یابد، گفته می‌شود که دارای همبستگی مثبت هستند که با همبستگی 1 گزارش می‌شود. برعکس همبستگی مثبت، همبستگی 1- است، که یک رابطه معکوس را نشان می‌دهد. دارایی‌هایی که همبستگی تعریف شده دارند شامل طلا و ارز فیات مانند دلار آمریکا بوده و ارتباط بین این دارایی‌ها به خوبی مستند شده است.

  DOTUSD TONUSD DOGEUSD AVAXUSD ADAUSD SOLUSD XRPUSD BNBUSD ETHUSD BTCUSD
  0.71 0.12 0.54 0.58 0.64 0.64 0.41 0.54 0.76 1 BTCUSD
  0.74 0.04 0.62 0.53 0.66 0.60 0.44 0.60 1 0.76 ETHUSD
  0.50 0.13 0.48 0.37 0.49 0.56 0.30 1 0.60 0.54 BNBUSD
  0.46 0.01 0.34 0.36 0.53 0.52 1 0.30 0.44 0.41 XRPUSD
  0.75 0.17 0.43 0.75 0.67 1 0.52 0.56 0.60 0.64 SOLUSD
  0.85 0.03 0.57 0.78 1 0.67 0.53 0.49 0.66 0.64 ADAUSD
  0.79 0.11 0.42 1 0.78 0.75 0.36 0.37 0.53 0.58 AVAXUSD
  0.59 0.21 1 0.42 0.57 0.43 0.34 0.48 0.62 0.54 DOGEUSD
  0.07 1 0.21 0.11 0.03 0.17 0.01 0.13 0.04 0.12 TONUSD
  1 0.07 0.59 0.79 0.85 0.75 0.46 0.50 0.74 0.71 DOTUSD

   ***

  جدول همبستگی میان بیت کوین(BTCUSD)-طلا(GOLD)-نفت(OIL)-NASDAQS&P500

  S&P 500 NASDAQ OIL GOLD BTCUSD
  -0.05 0.02 -0.01 0.10 1 BTCUSD
  0.14 0.12 0.10 1 0.10 GOLD
  0.09 -0.02 1 0.10 -0.01 OIL
  0.91 1 -0.02 0.12 0.02 NASDAQ
  1 0.91 0.09 0.14 -0.05 S&P 500

  ***

  شبیه‌سازی قیمت بیت کوین

  طبق روش مونت کارلو با استفاده از اندیکاتور مونت‌کارلو محدوده قیمت‌های احتمالی بیت کوین در یک هفته آینده، بیش‌ترین محدوده 83/210 و کمترین محدوده 48/916 و میانگین قیمت بیت کوین 65/940 درنظر گرفتیم.

  شبیه‌سازی بیت کوین

  شبیه‌سازی بیت کوین

  شبیه‌سازی قیمت اتریوم

  طبق روش مونت‌کارلو با استفاده از اندیکاتور مونت‌کارلو محدوده قیمت‌های احتمالی اتریوم در یک هفته آینده، بیش‌ترین محدوده 4/580 و کمترین محدوده 2/657 و میانگین قیمت اتریوم محدوده 3/636 در نظر گرفتیم.

  شبیه‌سازی اتریوم

  شبیه‌سازی اتریوم

  شبیه سازی حدودی قیمت برای 10 رمز ارز برتر دنیا برای 1 هفته آینده.

  محتمل ترین سناریو ممکن بدترین سناریو ممکن بهترین سناریو ممکن نام ارز
  65940 48916 83210 BTCUSD
  3636 2657 4580 ETHUSD
  599 414 775 BNBUSD
  0.4824 0.3590 0.6099 XRPUSD
  155.74 85.70 225.7 SOLUSD
  0.4098 0.3018 0.5185 ADAUSD
  28.40 17.70 38.43 AVAXUSD
  0.1264 0.1061 0.1470 DOGEUSD
  7.96 5.64 10.31 TONUSD
  6.47 4.39 8.52 DOTUSD

  ***

  ضریب آلفا (ALPHA): ضریبی است که بازدهی مازاد یک ارز نسبت به شاخص کل (بیت کوین) به ما نشان می‌دهد. آلفا می‌تواند عددی مثبت، منفی یا صفر باشد. آلفای منفی، به معنای عملکرد ضعیف‌تر نسبت به شاخص معیار و آلفای مثبت، به معنای عملکرد بهتر نسبت به شاخص معیار است. آلفای صفر نیز یعنی بازدهی صندوق متناسب با ریسک آن بوده است. در حالت کلی هر چقدر مقدار آلفا بیشتر باشد، بدین معناست که ارز عملکرد بهتری داشته است.

  آلفا (ALPHA) نماد
  0.02 ETH
  0.02 BNB
  0.01 XRP
  0.14 SOL
  0.04 ADA
  0.15 AVAX
  0.03 DOGE
  0.01  TON
  0.10 DOT

  در این جدول ضریب آلفا ارزها را نسبت به بیت کوین که شاخص کل بازار کریپتو است محاسبه کرده‌ایم.

  تحلیل شاخص‌ها

  • تحلیل بیت کوین (BTC)

  بیت کوین در تایم فریم ۴ساعته از بالای کانال نزولی‌اش خارج شده است، با این حال قیمت در حال تثبیت بالای محدوده شکسته شده است و اکنون روندی خنثی دارد.

  تحلیل تکنیکال BTC

  در هفته اخیر، روند ریزشی بیت کوین شدت خود را از دست داد و قیمت روندی خنثی و رو به بالا داشت. در حال حاضر بیت کوین با ناحیه مقاومت و عرضه در قیمت 63661.0 دلار درگیر است. درصورتی‌که توانایی عبور از این محدوده را داشته باشد، انتظار می‌رود حرکت افزایشی خود را تا سایر مقاومت‌ها و نواحی عرضه که در نمودار قابل مشاهده است، ادامه دهد.

  خرید بیت کوین

  • تحلیل ارز دیجیتال اتریوم (ETH)

  اتر در تایم‌ فریم ۴ساعته‌ از ناحیه حمایتی‌اش با افزایش تقاضا روبرو شد و همان‌طور که می‌بینیم، قیمت اتریوم به سمت بالا حرکت کرد.

  تحلیل تکنیکال ETH

  همان‌طور که در تصویر نمودار قابل مشاهده است، می‌بینیم که قیمت از کانال نزولی‌اش خارج شده و اکنون در حال تثبیت بالای این ناحیه است. درصورتی‌که اتریوم همواره بالای ناحیه استاتیک 3335.90 دلار باشد، می‌تواند با افزایش تقاضا روبرو شود و روند صعودی خود را ادامه دهد.

  خرید اتریوم

  • تحلیل شاخص دامینس تتر

  با توجه به نمودار، می‌بینیم که شاخص بعد از رسیدن به سطح عرضه خود، در حال حرکت اصلاحی به سمت سطوح حمایتی‌اش است.

  تحلیل تکنیکال USDT.D

  با نگاهی به نمودار دامیننس تتر در تایم فریم ۴ساعته، انتظار می‌رود تا زمانی که دامیننس تتر زیر ناحیه ۵.۰۶ قرار دارد، حرکت اصلاحی داشته باشد و به سمت نواحی حمایتی که در نمودار مشخص شده، اصلاح خود را ادامه دهد.
  همچنین باید به این نکته توجه داشت که با افزایش شاخص دامیننس تتر، روند بیت کوین نزولی و با کاهش این شاخص، روند بیت کوین صعودی خواهد شد.

  • تحلیل شاخص توتال ۲

  شاخص توتال ۲ طبق پیش‌بینی هفته گذشته، حرکت اصلاحی‌اش را تا بیس حمایتی مشخص شده تکمیل کرد و در این ناحیه با افزایش تقاضا مواجه بود.

  تحلیل تکنیکال TOTAL 2

  با بررسی نمودار توتال ۲ در تایم فریم ۴ساعته، می‌بینیم که این شاخص توانست محدوده مهم حمایتی مشخص شده را حفظ کند. تا زمانی‌ که توتال ۲ بالای این محدوده حمایت و تقاضا در ناحیه ۹۵۱ الی ۹۸۸ میلیارد دلار قرار دارد، می‌توان انتظار داشت حرکت صعودی خود را به سمت محدوده‌های بالاتر ادامه دهد و در نتیجه شاهد افزایش قیمت و صعود آلت کوین‌های بازار باشیم.
  همچنین باید به این نکته توجه داشت که با افزایش این شاخص، روند آلت کوین‌ها صعودی و با کاهش این شاخص روند آلت کوین‌ها نزولی می‌شود.

  تحلیل تکنیکال سایر بازارها

  • تحلیل انس جهانی طلا

  نمودار انس طلا در تایم فریم ۴ساعته، نشان می‌دهد که طلا در هفته اخیر روندی تریدینگ رنج و خنثی داشت و حرکت خاصی انجام نداد.

  تحلیل تکنیکال طلا

  طلا در حال حاضر درگیر سطوح استاتیک مشخص شده واقع در قیمت‌های 2337.298 و 2345.096 دلار است. درصورتی‌که طلا توانایی عبور از این نواحی استاتیک را نداشته باشد، می‌توان انتظار داشت حرکت خود را به سمت بیس حمایتی‌اش واقع در ۲۲۳۱.۲۴۴ الی ۲۲۵۴.۵۸۰ دلار آغاز کند. پس از رسیدن قیمت به این بیس مهم حمایتی، می‌توان انتظار داشت روندی صعودی شروع شده و تقاضا افزایش یابد.

  • تحلیل شاخص دلار امریکا

  شاخص دلار آمریکا مطابق با تحلیل هفته گذشته به سمت ناحیه عرضه خود حرکت کرد ومی‌توان گفت روندی صعودی داشت.

  تحلیل تکنیکال DXY

  همان‌طور که قابل مشاهده است، این شاخص در یک کانال صعودی در حرکت است و پس از رسیدن به ناحیه قرمزرنگ مشخص شده، انتظار می‌رود شاخص دلار امریکا به سمت محدوده ۱۰۵.۱۵۵ دلار حرکت کرده و شاهد اصلاح این شاخص باشیم.
  همچنین مهم‌ترین ناحیه‌ای که باید به‌عنوان حمایت و تقاضا برای این شاخص در نظر داشته باشیم در ناحیه ۱۰۴ دلاری قرار دارد.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین، فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  تیم تحلیل آکادمی بیت پین

  تیم تحلیل آکادمی بیت پین

  تیم تحلیل آکادمی بیت پین به ارائه تحلیل‌های فاندامنتال و تکنیکال از بازار ارزهای دیجیتال می‌پردازد و با استفاده از داده‌ها و اطلاعات به‌روز، تلاش می‌کند تا فرصت‌های سرمایه‌گذاری را شناسایی و ریسک‌ها را مدیریت کند. هدف این تیم کمک به سرمایه‌گذاران برای اتخاذ تصمیمات هوشمندانه و سودآور در دنیای ارزهای دیجیتال است.

  مطالب نویسنده
  کلیدواژه‌ها
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  تحلیل ترون (TRX)؛ بررسی بهترین نواحی حمایتی – ۳۱ تیر (۲۱ جولای)

  ارز دیجیتال ترون (TRX)، رتبه ۱۳ را از نظر ارزش بازار دارد و ...

  3 رمزارز برتر واچ لیست هفته که باید زیرنظر داشت! (۳۱ تیر ۱۴۰۳)

  آیا برای شما هم سوال است که این هفته روی چه رمزارزهایی سرمای ...

  دیدگاه‌ها 3 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. نفیس دانشوری
   نفیس دانشوری | 12 تیر 1403

   عالی دستتون درد نکنه 🙂

   • محمدجواد جعفری
    محمدجواد جعفری | 15 تیر 1403

    لطف دارید، ممنون بابت نظرتان

  2. نفیس دانشوری
   نفیس دانشوری | 12 تیر 1403

   عالی