اطلاعیه : امکان خرید و فروش ارز DYDX به بازار بیت‌ پین اضافه شد

کاربران گرامی بیت‌پین

از تاریخ جمعه ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ ارز‌‌دیجیتال دی وای دی ایکس قابل خرید و فروش در بازار بیت‌پین است، از این پس می‌توانید دی وای دی ایکس (dYdX) را در بخش خرید و فروش آسان معامله کنید.

توضیحات :

۱. واریز و برداشت رمز ارز دی وای دی ایکس در کیف پول بیت‌پین بر روی شبکه اتریوم ERC-20 امکان پذیر است.

۲. کارمزد برداشت برابر  4 DYDX و کارمزد واریز رایگان می‌باشد.

ارز دیجیتال دی وای دی ایکس (DYDX)

صرافی غیرمتمرکز dYdX یک پلتفرم معاملات اهرمی غیرمتمرکز و مبتنی بر شبکه اتریوم است. dYdX به کاربران این امکان را می‌دهد که وام‌ بگیرند، قرض دهند و به معامله ارزهای دیجیتال بپردازند. dYdX می‌خواهد ابزارهای تریدی را که به طور معمول در بازارهای متمرکز یافت می‌شوند، به دنیای بلاک چین بیاورد.

خرید ارز دیجیتال دی وای دی ایکس (DYDX)

در حال حاضر صرافی ارز دیجیتال بیت پین تنها صرافی ایرانی است که رمزارز دی وای دی ایکس را می‌توانید در آن بخرید. برای خرید دی وای دی ایکس فقط کافی است ثبت‌نام کنید و وارد حساب کاربری خود شده و در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال دی وای دی ایکس را انجام دهید.

تاریخچه صرافی dYdX

این پلتفرم در سال 2017 راه اندازی شد و در دسامبر 2017، 2 میلیون دلار سرمایه از یک شرکت خدمات مالی آمریکایی دریافت کرد. از آن زمان dYdX از یک صرافی غیر‌متمرکز به یک ارائه دهنده ی طیف وسیع‌تری از محصولات مالی مانند قرض دهی و وام دهی تبدیل شده است. البته توکن بومی این صرافی به تازگی و کمتر از یک ماه است که در صرافی‌های معتبر دنیا لیست شده است.

صرافی غیرمتمرکز dydx چگونه کار می‌کند؟

برای استفاده از dYdX فقط به یک کیف پول ارز‌دیجیتال مانند متامسک (Metamask)، که از دارایی‌هایی مانند DAI یا ETH پشتیبانی کند و مقداری اتر برای کارمزد تراکنش نیاز دارید.
اتر کوین اصلی شبکه اتریوم است و دای استیبل‌کوینی‌ که قیمت آن همواره برابر با یک دلار است. شما با واریز این دو کوین به استخرهای نقدینگی صرافی، دیگر کارمزد شبکه (گس) پرداخت نمی‌کنید و برای ثبت سفارش مانند سایر صرافی‌های غیر‌متمرکز کارمزد کمرشکنی را نمی‌دهید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.