اطلاعیه : امکان خرید و فروش ارز استلار (XLM) به بازار بیت‌ پین اضافه شد

کاربران گرامی بیت‌پین

از تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ استلار قابل خرید و فروش در بازار بیت‌پین است، از این پس می‌توانید استلار (XLM) را در بازار معاملاتی ( خرید و فروش حرفه‌ای ) بر پایه تتر و تومان معامله کنید. همچنین از بخش خرید و فروش آسان نیز می‌توانید رمز ارز استلار را خریداری کنید.

توضیحات بیشتر:

  • واریز و برداشت ها استلار در کیف پول بیت‌پین بر روی شبکه اسمارت چین BEP-20 امکان پذیر است.
  • کارمزد برداشت برابر: ۰.۸ استلار و  کارمزد واریز رایگان می‌باشد.

استلار (XLM)

استلار یک پروتکل پرداخت بر پایه بلاک‌چین است که توکن بومی این شبکه XLM نام دارد.

تراکنش‌ها در استلار بسیار سریع و ارزان است و  امکان انجام  هر تراکنش‌ بین‌المللی با هر جفت ارزی را فراهم می‌کند.

خرید ارز دیجیتال استلار

در حال حاضر صرافی ارز دیجیتال بیت پین صرافی ایرانی است که رمزارز استلار را می توانید در آن بخرید. برای خرید استلار نتورک فقط کافی است ثبت‌نام کنید و وارد حساب کاربری خود شده و در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال استلار را انجام دهید.

تاریخچه استلار

موسس شبکه استلار آقای Jed McCaleb است، ایشان یکی از بنیان گذاران کمپانی ریپل بوده که در سال ۲۰۱۳ از این کمپانی جدا شده است تا بتواند در سال ۲۰۱۴ پروژه استلار را شروع کند.

ریپل و استلار

پروژه استلار نیز مانند ریپل قصد ندارند جایگزین مؤسسات مالی شود، بلکه قصد دارد به آن‌ها کمک کند تا به راحتی به دنیای ارز‌های دیجیتال وارد شوند. پروژه استلار به موسسات اجازه می‌دهد با استفاده از شبکه‌ای غیرمتمرکز تراکنش‌های بین‌المللی را به صورت اتوماتیک تبدیل به ارز های رایج کنند.

آینده و چشم انداز های استلار

بانک‌ های مرکزی کشور‌ها قصد دارند که در آینده ارزدیجیتال ملی  (CBDC) خود را راه‌اندازی کنند، استلار قصد دارد بستری امن و مناسب برای چنین توکن هایی باشد تا با صرافی غیرمتمرکز داخلی خود بتواند همه این توکن‌ها را به راحتی برای کاربرانش تبدیل کند.

اگر استلار به چشم انداز خود برسد، کوین XLM  بسیار با ارزش می‌شود، ولی نکته‌ای وجود دارد که باید به آن توجه کرد، هدف کریپتوکارنسی ها جایگزین شدن به جای بانک‌ها است و اگر یک روزی این اتفاق بیفتد، ارزش استلار هم از بین می‌رود.

ساختار شبکه استلار

استلار برای ارتباط با بانک ها از مراکز و صرافی های محلی استفاده می‌کند و این مراکز باید از تمام قوانین سیستم مالی کشور خود پیروی کنند و برای استفاده از این مراکز کاربران نیز باید احراز هویت انجام بدهند، این فرایند بانک ها را راضی نگه می‌دارد.

نمودار تغییرات قیمت استلار

نمودار تغییرات قیمت در یک سال گشذته
نمودار تغییرات قیمت در یک سال گذشته استلار
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.