ورلد کوین (Worldcoin) امروز توکن WLD و شبکه اصلی خود را راه‌اندازی می‌کند

توسط مبین حسینی
|
2 مرداد 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
ورلد کوین (Worldcoin) امروز توکن WLD و شبکه اصلی خود را راه‌اندازی می‌کند

پروژه کریپتویی سام آلتمن، Worldcoin، قرار است پروتکل شبکه اصلی و ارز دیجیتال WLD خود را امروز، ۲۴ جولای راه‌اندازی کند.

ورلد کوین (Worldcoin) یک پروژه کریپتویی است که بخشی از آن توسط مدیر عامل OpenAI سام آلتمن ایجاد شده است. ورلد کوین به دلیل رویکرد بلندپروازانه خود برای حل دو مشکل عمده در فضای کریپتو و سیلیکون‌ولی توجهات را به خود جلب کرده است: احراز هویت آنلاین و نابرابری درآمدی.

Tools for Humanity، شرکت پشتیبان Worldcoin، حدود ۱۱۵ میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری سری C در ماه می جمع‌آوری کرد. سرمایه‌گذاری توسط شرکت‌های سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز ارزهای دیجیتال، از جمله Blockchain Capital. a16z, Bain Capital Crypto و Distributed Global انجام شده است.

الکس بلانیا، یکی از بنیانگذاران ورلد کوین معتقد است که در عصر هوش مصنوعی، نیاز به اثبات شخصیت بسیار مهم شده است. بلانیا افزود که راه‌حل‌های اثبات شخصیت باید مبتنی بر حریم خصوصی و غیرمتمرکز باشد.

ورلد کوین امروز از توکنومیک WLD خود رونمایی می‌کند

علاوه بر راه‌اندازی توکن WLD، ورلد کوین توکنومیک دقیق پروژه را نیز فاش خواهد کرد.

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

  این آخرین اخبار مربوط به این ارز دیجیتال پس از آن منتشر شد که ورلد کوین کیف پولی را برای پروتکل خود به نام World App منتشر کرد. این کیف پول در حال حاضر بر روی بلاک چین پالیگان کار می‌کند.

  شرکت مادر ورلد کوین، Tools for Humanity، به مردم از نقاط مختلف جهان توکن‌های WLD رایگان در ازای اسکن عنبیه خود با دستگاهی به نام The Orb ارائه کرده است.

  به گفته این شرکت، اسکن‌های عنبیه اطمینان حاصل می‌کنند که افراد می‌توانند تنها یک شناسه Worldcoin داشته باشند. شناسه ورلد کوین می‌تواند برای متمایز کردن افراد واقعی از ربات‌ها استفاده شود. همچنین اگر دولت‌ها در سراسر جهان تصمیم به توزیع «درآمد پایه جهانی» بین شهروندان خود بگیرند، می‌تواند به کاهش یا حذف تقلب کمک کند.

  در حال حاضر، توکن WLD به دلیل عدم قطعیت نظارتی برای سرمایه‌گذاران در ایالات متحده در دسترس نخواهد بود.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر