معرفی چهره‌های تاثیرگذار: پائول تئودور جونز کیست؟

معرفی Paul Tudor Jones

آیا تاکنون نام «پال تودور جونز» را شنیده‌اید؟ آیا با فعالیت‌های وی آشنایی دارید؟ آیا میدانید پال تودور جونز کیست؟ در این نوشتار قصد داریم به معرفی کامل این شخصیت بزرگ و تاثیرگذار در کریپتوکارنسی بپردازیم و فعالیت‌های آن را برایتان بیان کنیم. از این رو، اگر قصد آشنایی با یکی از مشاهیر مهم را دارید، با ما تا انتهای این نوشتار جذاب، همراه باشید.

«پال تودور جونز» در ۲۸ سپتامبر سال ۱۹۵۴ در ایالات متحده چشم به جهان گشود. او بنیان‌گذار شرکت سرمایه گذاری تودور است. این شرکت یک شرکت خصوصی بوده و به مدیریت سرمایه گذاری و صندوق تامینی می‌پردازد. طی بررسی‌ها و مصاحبه‌های انجام شده میزان بهای خالص بودجه‌های پال تودور جونز سه الی چهار میلیارد دلار تقریب زده شده بود. همچنین او به عنوان یکی از ثروتمندترین افراد در ایالات متحده در نظر گرفته می‌شود.

هرچیزی که بتوان به صورت مجازی انجام داد موفقیت بزرگی است. پال تودور جونز

پال تودور جونز کیست؟ از دوران نوجوانی تا جوانی

پس از آن که پال تودور جونز از دبستان روزانه و پسرانه کاتولیکا فارغ التحصیل شد؛ به سوی دبیرستان دانشگاه ممفیس رهسپار شد. اما پس از آن به دانشگاه «ویرجینیا» رفت. او مدرک لیسانس خود را در سال ۱۹۷۶ گرفت و همچنین در مسابقات سبک وزن قهرمانی بوکس در این دانشگاه شرکت کرد. علاوه‌بر آن وی به سمت رئیس انجمن سیگما آلفا اپسیلون (Sigma Alpha Epsilon) نیز دست یافت.

در سال ۱۹۸۰، با خود فکر کرد که ماندن او در این دانشگاه دیوانگی است. چرا که آن‌ها چیز تازه و مناسبی به آن یاد نمی‌دادند. از این رو تصمیم گرفت و خود را توجیه کرد که از دانشگاه خارج شود و به سمت اهداف خود رهسپار شود. تا شاید در این مسیر بتواند چیزهای بسیار مفید و مناسبی بیاموزد و تجارب ایده‌آلی را اخذ کند. به طور کلی او علاقه بسیار شدیدی به پیشرفت در زمینه‌های متعدد داشت. به همین دلیل تصمیم گرفت تا با کمک عموی خود که تاجر پنبه بود؛ تلاش کند تا تجارب گوناگونی به دست آورد.

زندگی شخصی پال تودور جونز 

در سال ۱۹۸۸ او با سونیا کلین استرالیایی ازدواج کرد. همسر او در اصل یکی از کارآفرینان در زمینه یوگا بود که در نیویورک فعالیت می‌کرد. آن‌ها دارای چهار فرزند به نام های کارولین، کریس، جک و دوتی هستند. جالب است بدانید در سال ۱۹۹۰ پال تودور جونز به دلیل پر کردن غیرقانونی تالاب محافظت شده موجود در زمین‌هایش، در دادگاه مجرم شناخته شد. همچنین دو میلیون تومان غرامت پرداخت کرد.

پال تودور جونز شخصیت سیاسی مستقلی دارد. همچنین پول زیادی به کاندیداهای احزاب دموکرات و جمهوری خواه اهدا کرده است. جونز همچنین میزبان ۵۰۰ نفر از کمک کنندگان به کاندیداتوری باراک اوباما در منزل شخصی‌اش بود. همچنین کمک‌های بسیار زیادی را به ریاست جمهوری John-McCain و Rudy Giuliuni ارائه و اهدا کرده است.

تأسیس شرکت سرمایه‌گذاری تودور

پس از گذراندن دوره نوجوانی و جوانی، سرانجام در سال ۱۹۸۰ پال تودور جونز تصمیم گرفت شرکت سرمایه‌گذاری خود را تأسیس کند. این شرکت امروزه به عنوان یکی از عمده‌ترین شرکت‌های مدیریت سرمایه در نظر گرفته می‌شود. دفتر اصلی این شرکت در گرینویچ قرار دارد. به طور کلی گروه تودور از شرکت‌های سرمایه‌گذاری تودور و شرکت‌های وابسته به آن‌ها تشکیل می‌شود. این گروه برای سرمایه گذارانی که درآمد ثابت و بالا دارند، ارزها، سهام‌ها، کالاهای سرمایه‌گذاری و مشتقات مرتبط آن‌ها فعال هستند. همچنین مشتریانی از اقصی نقاط دنیا با آن‌ها به فعالیت می‌پردازند.

یکی از بزرگ‌ترین موفقیت‌های جونز پیش‌بینی دوشنبه سیاه در سال ۱۹۸۷ بود. که به عنوان یکی از موفقیت‌های زودهنگام وی در نظر گرفته می‌شود.

او همواره درصدد طراحی و به کار بستن آموزش‌های اولیه البته، در راستای اخلاقیات و کردارشناسی درست و ایده‌آل بود. این اخلاق او به عنوان یک معیار و ارزش در میان اعضا و شرکت کنندگان بازار تبدیل شد. همچنین او را ماندگار ساخت.

فعالیت‌های چشمگیر پال تودور جونز


دریافت 5 تتر رایگان
فقط با دعوت 3 دوست به ‌بیت پین می‌تونی 5 تتر رایگان هدیه بگیری
!همین حالا دوستاتو دعوت کن

در طول مقاله پال تودور جونز کیست عنوان کردیم که وی توانست در سال ۱۹۸۷ دوشنبه سیاه را پیش‌بینی کند. همچنین توانست از این طریق به درآمد بالایی دست یابد. علاوه بر آن فعالیت‌های چشمگیر بسیار زیادی را در طی این سال‌ها از خود نشان داده است. به عنوان مثال در سال ۱۹۸۷ شرکت سرمایه‌گذاری خود را صاحب درآمد ۱۰۰ میلیون دلاری کرد. در سال ۱۹۹۰ دارایی شرکت تودور به ۳۸۵ میلیون دلار و دو سال بعد یعنی در سال ۱۹۹۲، این صندوق توانست ۶۵۰ میلیون دلار از آن خود کند. در طی سال‌های متعدد، وی همواره درآمد شرکت خود را افزایش داد و موفقیت بسیار بالایی را از آن خود کرد.

او امروزه خود را به عنوان یکی از معروف‌ترین و حرفه‌ای‌ترین شکارچیان بازار در نظر می‌گیرد.

هنگامی که ایده‌ای در ذهنش به وجود می‌آید؛ تصمیم می‌گیرد نقطه نظرش را با ریسک‌های کوچک انجام دهد.

او این کار را تا زمانی انجام می‌دهد که خطاهایش را به صورت چند بار آزمایش کند یا آن که نقطه نظرش را به طور کلی تغییر کند.

علاوه بر آن روز را به شادی کردن و ریلکس ساختن خود می‌گذراند. به موضوع شروع مجدد تاکید دارد. همچنین عقیده دارد برای آن که به عنوان یکی از موفق‌ترین افراد در بازارهای مالی در نظر گرفته شوید؛ نیازی به انجام یک خلاف بزرگ ندارید.

پال تودور جونز کیست؟ از دوران نوجوانی تا جوانی

گفتار پایانی!

با توجه به مطالبی که در طول مقاله پال تودور جونز کیست ارائه کردیم؛ دریافتیم او به عنوان یکی از موفق‌ترین و ثروتمندترین شخصیت‌ها در ایالات متحده در نظر گرفته می‌شود. همچنین در سال‌های اخیر موفقیت‌های بسیار زیادی را صرف کرده است. جونز توانسته درآمد شرکت خود را به میزان بسیار بالا و چشمگیری افزایش دهد. علاوه‌بر آن او این کار را با انجام خلاف و یا کارهای غیرقانونی انجام نداده است. تنها با استفاده از تجارب خود در دوران زندگی‌اش و همچنین به کارگیری ذهن خلاق خود؛ توانسته است به این مهم دست یابد.

اعتماد کمی به بیت کوین وجود دارد. ما در حال مشاهده پیدایش ذخیره ارزش جدیدی هستیم و گذشت زمان مشخص خواهد کرد که این ایده به بار خواهد نشست یا خیر. پال تودور جونز

سوالات متداول!

پال تودور جونز کیست؟

آقای پالدوتور یکی از سرمایه گذاران موفق در امریکا و مدیر یکی از شرکت‌های بزرگ سرمایه گذاری است که توانسته تا کنون فعالیت‌های ارزشمندی را در این زمینه انجام دهد.

فعالیت‌های پال دوتور جونز چیست؟

آقای پالدوتور جونز اولین فردی بود که توانس جمعه سیاه را پیش‌بینی کند. همچنین توانست دارایی صندوق سرمایه گذاری خود را در سال ۱۹۹۲ به ۶۵۰ میلیون دلار برساند.

5/5 - (1 امتیاز)

دریافت 5 تتر رایگان
فقط با دعوت 3 دوست به ‌بیت پین می‌تونی 5 تتر رایگان هدیه بگیری
!همین حالا دوستاتو دعوت کن
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x