کیتلین لانگ (Caitlin long) کیست؟/ آشنایی با مدیر پروژه بلاک‌چین وایومینگ

توسط آکادمی بیت‌پین
|
17 اسفند 1400
|
زمان مطالعه:  4 دقیقه
Caitlin long کیست؟

امروزه ارزهای دیجیتال بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند و به بستری ایمن و پرسود برای سرمایه‌گذاران تبدیل شده‌اند. ارز دیجیتال همان ثروت و دارایی در دنیای حقیقی است که تنها تفاوتش با ارزهای فیات فیزیکی‌ نبودن آن است. رمز ارزها در بستر شبکه بلاک‌ چین فعال هستند و افراد می‌توانند با استخراج رمزهای پیچیده اقدام به تولید این نوع ارز کنند. امروزه افراد زیادی در حوزه ارزهای دیجیتال صاحب‌نظر هستند و سابقه درخشان و تجربه زیادی در این زمینه دارند. شاید وقتی درباره صاحب‌نظران دنیای ارزهای دیجیتال صحبت می‌شود، ناخودآگاه تصویر ایلان ماسک ثروتمندترین فرد جهان و بنیان‌گذار تسلا در ذهن‌تان تداعی شود، اما ماسک تنها فرد فعال در این زمینه نیست و صاحب‌نظران مشهور دیگری نیز وجود دارند. یکی از اشخاص فعال و پیشکسوت در حوزه ارزهای دیجیتال کیتلین لانگ یا Caitlin long است.

خانم لانگ 22 سال در وال استریت سابقه دارد و به همین دلیل از چهره‌های شناخته‌شده بازارهای مالی به شمار می‌رود. وی در حال حاضر مدیر شرکت آوانتی است و در سال‌های اخیر نظریه‌های زیادی درباره ارزهای دیجیتال منتشر کرده است. حتماً شما هم بارها نام گروه آوانتی را شنیده‌اید. شرکت مالی آوانتی در حوزه ارزهای دیجیتال خدمات مالی قانونی ارائه می‌کند. کیتلین در این شرکت در سمت مدیرعامل فعالیت می‌کند و همین امر سبب شده تمرکز او بر ارزهای دیجیتال در مقایسه با گذشته بیشتر شود. لانگ تحصیلات خود را در سه دانشگاه هاروارد، کندی و وایومینگ گذرانده است. کیتلین لانگ هم اکنون حدود پنجاه سال دارد و در کشور آمریکا زندگی می‌کند.

لانگ که جزو مقام‌های ارشد وال استریت بود، در سال ۲۰۱۲ برای اولین بار با ارز دیجیتال بیت کوین آشنا شد.

لانگ در دانشگاه‌های اتریش با ارز مشهور بیت کوین آشنا شد و این ارز در مدت‌زمان کوتاهی توجه او را به خود جلب کرد. لانگ در سال ۲۰۱۳ مقاله‌ای خواند که در آن درباره تولید و ذخیره بیت‌کوین توضیحاتی داده شده بود. در اینجا بود که لانگ بر این نوع ارز، متمرکزتر شد و بیان کرد که از دیدگاه و نظر شخصی‌اش بیت‌کوین از بازارهای سنتی بسیار پیشرفته‌تر است. همچنین، گفت که بیت کوین نوسانات بسیار بیشتری در مقایسه با ارز بازارهای سنتی دارد.

نقش کیتلین لانگ در تأسیس بلاک‌چین وایومینگ

در این بخش می‌خواهیم نقش لانگ را در تأسیس بلاک‌چین وایومینگ برسی کنیم. وایومینگ ایالتی در کشور آمریکا است که از نظر وسعت رتبه دهم را به خود اختصاص داده است. وایومینگ در غرب ایالات‌متحده قرار دارد و کم‌جمعیت‌ترین ایالت آمریکا به شمار می‌رود. دلیل معروف‌شدن و شهرت خانم کیتلین لانگ، مربوط به هدایت این ایالت برای تبدیل‌شدن به یکی از بزرگ‌ترین طرفداران ارزهای دیجیتال است. در واقع کیتلین سبب شد این ایالت فعالیت‌های گسترده‌ای را در حوزه ارزهای دیجیتال انجام دهد. لانگ سرانجام در سال ۲۰۱۷ تصمیم گرفت بلاک‌چین وایومینگ را تأسیس کند.

با تأسیس این بلاک‌چین، ارزهای دیجیتال زیادی در بستر آن فعالیت می‌کنند. لانگ از سال ۲۰۱۷ تا سال ۲۰۱۹ به‌عنوان مدیر پروژه بلاک‌چین وایومینگ فعالیت کرد. از جمله اقدامات کیتلین لانگ مشهور می‌توان به تصویب سیزده قانون بلاک‌چین اشاره کرد. او سیزده قانون امکان‌پذیر و انجام‌شدنی را درباره بلاک‌چین وایومینگ به تصویب رساند تا اجرایی شوند، اما فعالیت خانم لانگ در حوزه بلاک‌چین وایومینگ در همان سال ۲۰۱۹ به پایان رسید. لانگ در این سال تصمیم گرفت در پروژه هوهکیتون فعالیت کند و به‌طور کلی از پروژه بلاک‌چین وایومینگ خارج شد. با این حال او اعلام کرد که قرار است فعالیت خود را در حوزه بلاک‌چین وایومینگ، در سال ۲۰۲۰ از سر بگیرد. او همچنین بیان کرد که سومین رویداد پروژه هوهکیتون درباره بلاک‌چین وایومینگ خواهد بود. لانگ در سال ۲۰۲۰ در دانشگاه وایومینگ به برگزاری این رویداد پرداخت.

بیشتر بدانید: بلاک چین چیست؟

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

  نظریه کیتلین لانگ درباره علت ریزش بازار ارزهای دیجیتال

  لانگ علاوه بر رزومه کاری فوق‌العاده، نظریات مختلفی را نیز منتشر کرده که بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. همان‌طور که می‌دانید در سال‌های اخیر، بازار ارزهای دیجیتال به دلایل مختلف، بارها ریزش کرده و همین امر سبب شده تا این بازار، نوسان زیادی داشته باشد.

  Caitlin long کیست؟

  اما ریزش بازار ارزهای دیجیتال دلایل مختلفی دارد. برخی از افراد بر این باورند که توییت‌های ایلان ماسک ثروتمندترین فرد جهان، عامل این مسئله است. ایلان ماسک در سال‌های اخیر توییت‌های زیادی ضد بیت‌کوین منتشر کرده است. او حتی در یکی از توییت‌های خود اعلام کرد که امکان خرید از تسلا با ارز دیجیتال یا بیت‌کوین وجود ندارد.

  از آن‌جا که صفحه این شخص در توییتر میلیون‌ها دنبال‌کننده دارد، برخی تصور می‌کنند دلیل ریزش بازار ارزهای دیجیتال همین صحبت‌های ایلان ماسک است، اما کیتلین لانگ نظر متفاوتی دارد.

  کیتلین لانگ معتقد است:

  توییت‌های ایلان ماسک سبب ریزش بازار رمز ارزها نشده و این مسئله دلایل دیگری دارد. لانگ بیان کرده است که گزارش ذخایر دارایی تتر عامل این مسئله است. درواقع به اعتقاد او این گزارش تا حد زیادی موجب آگاهی سرمایه‌گذاران شده است. حال آن‌ها به این دلیل که می‌خواهند از بروز ریسک و ضرر و زیان خود جلوگیری کنند، اقدام به فروش دارایی دیجیتال خود کرده‌اند؛ درنتیجه همین امر سبب شده است بازار رمزارزها ریزش کرده و قیمت ارزهای دیجیتال سقوط کند، اما این وضعیت موقتی است و مسلماً مشکل ریزش بازار رمزارزها برطرف خواهد شد.

  پرسش‌های متداول

  • Caitlin long کیست؟

  کیتلین لانگ مؤسس بلاک‌چین وایومینگ، مدیر شرکت آوانتی و از مقامات ارشد وال استریت است. او با توسعه پروژه بلاک‌چین وایومینگ، توانست این ایالت را به یکی از بزرگ‌ترین طرفداران ارزهای دیجیتال تبدیل کند که در متن مقاله توضیحات کامل‌تر ارائه شده است.

  • از دیدگاه کیتلین لانگ دلیل ریزش بازار ارزهای دیجیتال چیست؟

  از دیدگاه خانم لانگ دلیل این مسئله گزارش ذخایر دارایی تتر است. لانگ معتقد است این گزارش سبب آگاهی و ترغیب سرمایه‌گذاران به فروش دارایی‌های دیجیتال خود شده است.

  • کیتلین لانگ بلاک‌چین وایومینگ را در چه سالی تأسیس کرد؟

  لانگ در سال ۲۰۱۷ بلاک‌چین وایومینگ را تأسیس و تا سال ۲۰۱۹ به‌عنوان مدیر این پروژه فعالیت کرد.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر