آنتونی پامپلیانو، هم بنیان‌گذار و شریک مورگان کریک دیجیتال

معرفی چهره‌های تاثیرگذار کریپتو؛
تاریخ: 6 آذر 1400
زمان مطالعه:  3 دقیقه
آنتونی پامپلیانو، هم بنیان‌گذار و شریک مورگان کریک دیجیتال

آنتونی پامپلیانو کیست؟ آنتونی پامپلیانو بنیان‌گذار و شریک مورگان کریک دیجیتال، یک مدیر دارایی پیشگام است که سرمایه‌هایی را از طرف سرمایه‌گذاران نهادی در اکوسیستم بیت کوین و کریپتو مدیریت می‌کند. او همچنین بنیان‌گذار شرکت «Off the Chain»، معروف‌ترین شرکت تولید پادکست و خبرنامه در صنعت سرمایه‌گذاری است. آقای پامپلیانو قبل از نظارت بر تیم‌های مختلف محصول و توسعه در فیس‌بوک و اسنپ چت، کسب و کارهای مختلفی را توسعه داده و به فروش رسانده بود. اما اکنون یک صندوق تامین سرمایه که متخصص در فناوری بلاک چین و دارایی‌های دیجیتال است را راه‌اندازی کرده است.

توانایی آنتونی پامپلیانو در زمینه تفکر انتقادی بر تجارت او تأثیر زیادی گذاشته است. به طوری که یک شرکت سرمایه‌گذاری با چند استراتژی را با هدف دسترسی مشتریان به فناوری بلاکچین و دارایی‌های دیجیتال راه‌اندازی کرده است. همچنین او را به یکی از افراد موفق و پیشرو در معاملات ارز دیجیتال تبدیل کرده است. آنتونی پامپلیانو با سرمایه‌گذارها و سوپراستارهای به نام صنعت کریپتو مانند Chamath Palihapitiya، Mark Cuban و افراد دیگر مصاحبه‌های مهمی را انجام داده است. در ادامه به سوال آنتونی پامپلیانو کیست؟ به صورت کامل پاسخ‌ خواهیم داد پس همراه ما باشید.

آنتونی پامپلیانو کیست؟ آنتونی پامپلیانو در سال ۲۰۲۱

آنتونی پامپلیانو در سپتامبر ۲۰۲۱ یک صندوق سرمایه‌گذاری جدید با تمرکز بر هویت فردی و برند خود معرفی کرد. مورگان کریک نیز ۵۰ میلیون دلار در وام‌دهندگان کریپتو BlockFi سرمایه‌گذاری کرد. بهترین توییت‌های آقای پامپلیانو در حوزه بازار ارزهای دیجیتال به شرح زیر است. لازم به ذکر است با دنبال کردن صفحات مختلف این سرمایه‌گذار در دنیای مجازی می‌توانید بهتر به این مسئله پی ببرید که آنتونی پامپلیانو کیست؟ و چه نظریه‌هایی دارد.

 • بلاک چین تا ۱۵۰ سال آینده همان چیزی است که موتور احتراقی در ۱۵۰ سال گذشته بوده است.
 • بلاک چین روش انتقال اشیا را در دنیای فیزیکی تغییر داد.
 • فناوری بلاک چین روش معامله را نیز تغییر داد.
 • انقلاب را از دست ندهید.
 • میلیون‌ها نفر در سراسر جهان هستند که صاحب ارزهای دیجیتال هستند. آن‌ها ۱۰ سال دیگر، میلیارد خواهند بود.
 • همه افراد و شرکت‌های بزرگ مانند گلدمن ساکس NASDAQ بورس اوراق بهادار نیویورک بلومبرگ جی پی مورگان، در حال رفتن به حوزه ارزهای دیجیتال هستند. پس ما هم به جریان اصلی می‌رویم.

آنتونی پامپلیانو بیشتر سال‌های اخیر خود را به ستایش ارزهای دیجیتال با تمرکز ویژه بر بیت‌کوین گذرانده است. در سال ۲۰۱۹ او اعتراف کرد که نیمی از دارایی‌های خود را به صورت ارز دیجیتال بیت کوین نگه‌داری کرده است که برخی از سرمایه گذاران مشهور از وی انتقاد کرده و این حرکت او را حرکتی دیوانه کننده خواندند.

سپس پامپلیانو اظهار داشت کرد که حتی درصدی از پول خود را که در بیت کوین سرمایه‌گذاری شده بود، به اندازه ۸۰ درصد از کل دارایی‌های خود افزایش داده است. شرکت شخصی او «Pomp Investments» در ارزهایی که هنوز در ابتدای راه هستند، سرمایه‌گذاری می‌کند که البته ارزش خالص تخمینی این سرمایه‌گذاری مشخص نیست.

میلیون‌ها نفر در سراسر جهان هستند که صاحب ارزهای دیجیتال هستند. آن‌ها ۱۰ سال دیگر، میلیارد خواهند بود.

پامپلیانو همچنین شرکت سرمایه‌گذاری «Full Tilt Capital» را که روی عرضه‌های اولیه متمرکز بود، تأسیس کرد که البته سپس توسط مورگان کریک دیجیتال خریداری شد. مورگان کریک دیجیتال از آنتونی پامپلیانو حمایت کرد و از این طریق پامپلیانو شرکت «Morgan Creek Digital Assets» را که در حوزه بلاکچین و دارایی‌های دیجیتال تخصص دارد، تأسیس کرد.

یکی از دلایلی که پامپلیانو به ارز دیجیتال بیت کوین بسیار خوش بین است، این است که بیت کوین بدون توجه به بی‌ثباتی جهانی، ارزش خود را حفظ خواهد کرد. او در مصاحبه‌ای با Squawk Box در CNBC گفت که احتمال بسیاری زیادی وجود دارد که مردم روی ارز دیجیتال بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کنند؛ زیرا این رمزارز توسط نرم‌افزار غیر متمرکز کنترل می‌شود و هیچ دولت و سازمانی نمی‌تواند آن را دستکاری کرده و روی آن کنترل داشته باشد.

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  گفتار پایانی!

  آنتونی پامپلیانو کیست؟ آنتونی پامپلیانو موسس و شریک سرمایه‌گذاری با نام مورگان کریک دیجیتال است که یک صندوق تامینی که متخصص در فناوری بلاک چین و دارایی‌های دیجیتال است را راه‌اندازی کرده است. این شرکت توسط مورگان کریک دیجیتال مدیریت و پشتیبانی می‌شود. آنتونی پامپلیانو همچنین تحلیل شخصی خود را از اخبار روزانه در صنعت کریپتو از طریق خبرنامه‌های روزانه و پادکست‌های خود ارائه می‌دهد. قبل از مشارکت در صنعت بلاک چین، او در شرکت «Full Tilt Capital» شریک بود و در اسنپ چت و فیسبوک نیز نقش مدیریتی مهمی داشت. از نظر سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین، عمدتاً در زیرساخت‌های خود سرمایه‌گذاری می‌کند و تنها بخش کوچکی را مستقیماً به خود دارایی اختصاص می‌دهد.

  پرسش‌های متداول!

  آنتونی پامپلیانو کیست؟

  آنتونی پامپلیانو یک کارآفرین و سرمایه‌گذار است که شرکت‌های متعددی را راه‌اندازی کرده و سپس فروخته است. تیم‌های بسیاری را در فیسبوک و اسنپ‌چت اداره کرده و بیش از ۱۰۰ میلیون دلار در حوزه شرکت‌های فناوری نوپا سرمایه‌گذاری کرده است.

  نظر آنتونی پامپلیانو در مورد بیت کوین چیست؟

  وی دلیل جذابیت بیت کوین را در بازده اقتصادی آن می‌داند. گرچه می‌گوید که ممکن است این بازده اقتصادی در سال‌های آینده اتفاق بیفتد. او در مورد پروژه بیت کوین می‌گوید که این پروژه یک روند توسعه دارد که هنوز دارای فرایند ارتقا بوده و فوق‌العاده ارزشمند خواهد شد. روند بیت کوین به صورت عمدی کند است تا انواع فیلترها و موارد امنیتی روی آن بررسی گردد.

  کارن آهنگری

  کارن آهنگری

  بازی با کلمات، یکی از بهترین سرگرمی‌هاست. در کنارش، کمک به دیده شدن این کلمات با کمک SEO هم مهمترین وظیفه‌ی من تو بیت‌پینه. سعی می‌کنم دانسته‌هام رو تو حوزه کریپتو با کاربرها به اشتراک بذارم و با سئو به دیده شدن این دانسته‌ها، کمک کنم.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر