ارزهای با تگ «زرد ارز» بیت پین چیست؟

میم کوین‌ها با تگ متفاوت در بیت پین؛
تاریخ انتشار: 21 مرداد 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 20 خرداد 1403
زمان مطالعه:  6 دقیقه
ارزهای با تگ «زرد ارز» بیت پین چیست؟

زرد ارز یا همان رمزارزها با تگ زرد صرافی بیت پین، کوین‌هایی هستند که براساس شوخی‌ها، میم‌های اینترنتی و سلبریتی‌های فضای مجازی ساخته شده‌اند و با رنگ زرد نمایش داده می‌شوند.

یکی از رسالت‌های صرافی ارز دیجیتال بیت پین، اضافه کردن و لیست کردن توکن‌ و کوین‌های محبوب و پرطرفدار بازار ارزهای دیجیتال بین کاربران دنیای کریپتوکارنسی است؛ کاربران بیت پین باید به‌راحتی این امکان را داشته باشند تا در محیطی امن، رمزارزهای محبوب و مطرح دنیا را به‌راحتی به‌صورت ریالی، خرید‌ و‌ فروش کنند. اما سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که چه معیارهایی برای اضافه کردن رمزارزهای مختلف در بیت پین وجود دارد؟ ما به‌طور معمول با سه شاخص رمزارزها را به صرافی ارز دیجیتال بیت پین اضافه می‌کنیم:

 • میزان ارزش بازار ارز دیجیتال در تحلیل‌های فاندامنتال و از نظر بنیادی
 • محبوبیت و حجم بازار ارز دیجیتال و میزان معاملات آن در بازارهای جهانی
 • موقعیت بازار نمودار ارز دیجیتال در تایم‌فریم‌های بلندمدت و از دید تحلیل‌های تکنیکال

بنابراین، اضافه شدن یک رمزارز در پلتفرم صرافی بیت پین، به اخذ امتیاز کافی در مجموع این سه مورد بستگی دارد؛ علاوه‌بر‌این، در دنیای غیرمتمرکز بلاک چین، حق هر فردی است که از پروژه و ارز دیجیتال دلخواه خود حمایت کند و ما هم در این مسیر وظیفه خود می‌داند تا بستری امن و کاربردی برای خرید و فروش و معامله این دارایی‌های دیجیتال را برای کاربران عزیز خود فراهم کنیم.

میم کوین یا شت کوین چیست؟

میم کوین‌ها رمزارزهایی هستند که از یک شوخی، میم اینترنتی، سلبریتی‌ها یا فرهنگی محبوبی در فضای مجازی الهام گرفته شده‌اند. مثلا دوج کوین که از تصویر سگی از نژاد شیبا اینو ساخته شده است. میم کوین‌ها معمولا تعداد عرضه بسیار زیادی یا حتی نامحدودی داشته و امکان توکن‌سوزی برای آن‌ها وجود ندارد. میم کوین‌ها، جامعه‌محور بوده و با حمایت و ترویج طرفداران خود، قیمت و محبوبیت پیدا می‌کنند.

شت کوین‌ها هم رمزارزهایی هستند که بدون ارزش، هدف و قابلیت خاصی و فقط برای سودآوری سریع و بالا طراحی شده‌اند؛ این دارایی‌های دیجیتالی هم مانند میم کوین‌ها، معمولا عرضه نامحدود یا بسیار زیادی داشته و توکن‌سوزی ندارند. این رمزارزها با استفاده از تبليغات گمراه‌كننده، تكنيك‌های پامپ اند دامپ (Pump and Dump) و تقلب در بازار، قيمت خود را افزايش يا كاهش می‌دهند.

پس می‌توان گفت تفاوت اصلی میم کوین و شت کوین در نحوه تولید، هدف و جامعه آن‌ها است. میم کوین‌ها با الهام از فرهنگ محبوب ساخته شده‌اند و با حمایت جامعه خود رشد می‌کنند، درحالی‌که شت کوین‌ها با هدف سودآوری سریع ساخته شده‌اند و به نوعی با گمراه‌کردن جامعه خود، قابل پذیرش می‌شوند؛ نکته مهم درباره این رمزارزها، نداشتن بنیاد مشخص و شک در ارزشمندی آن‌ها است.

در دنیای کریپتوکارنسی بارها دیده شده که افراد معروف و سلبریتی ها از زردارزها یا همان شت کوین‌ها صحبت کرده‌اند، برای مثال ایلان ماسک در توییتی در آوریل سال ۲۰۱۹ در طرفداری از دوج کوین، آن را رمزارز مورد علاقه خود معرفی کرده بود.

در مسیر سرمایه‌گذاری روی تمام ارزهای دیجیتال، از محبوب‌ترین‌ها مانند بیت کوین و اتریوم گرفته تا کم‌حاشیه‌ترین‌ها، به نکته‌ای بسیار مهم باید توجه کرد. آنچه باعث ارزشمندی هر دارایی می‌شوند، توجه، محبوبیت و مقبولیت آن توسط عموم مردم است. بنابراین، در رمزارزهایی که به میم کوین معروف هستند، متغیر محبوبیت نقش بسیار مهمی بازی می‌کند.

صرافی ارز دیجیتال بیت پین هم در این مسیر تلاش می‌کند تا از رمزارزهای مرتبط با پروژه‌های کلاه‌برداری و طرح پانزی دوری و آموزش‌های لازم در این زمینه را برای کاربران فراهم کند؛ این صرافی با در نظر گرفتن محبوبیت بازار کوین‌ها و تقاضای کاربران، در جهت ایجاد بستری امن برای خرید‌و‌فروش میم‌کوین‌ها قدم برمی‌دارد. در پلتفرم بیت پین، برای اینکه تفاوت این نوع کوین‌ها با سایر کوین‌ها مشخص باشد، آن‌ها را با تگ «زرد ارز» جداسازی کرده‌ایم.

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  رمزارز با تگ زرد ارز چیست؟

  زرد ارزها یا رمزارزهای با تگ زرد در صرافی بیت پین، کوین‌هایی هستند که براساس شوخی‌ها، میم‌ها و حمایت سلبریتی‌ها در فضای مجازی قدرتمند شده‌اند و معمولا بنیاد مشخصی نداشته و به عنوان سرگرمی و حاشیه‌سازی در بازار کریپتو، استفاده می‌شوند، لازم به ذکر است که این کوین‌ها بدون ارزش نبوده و حتی برخلاف انتظار در سال ۲۰۲۱ رشد قابل‌توجهی داشته و درآمدهای چشمگیری را برای سرمایه‌گذاران خود به ارمغان آورده‌اند.

  رمزارز با تگ زرد ارز چیست؟

  صرافی ارز دیجیتال بیت پین، برای اینکه تفاوت میان میم کوین‌ها با سایر کوین‌ها مشخص باشد، آن‌ها را با تگ «زرد ارز» جداسازی کرده است. اما چرا زرد؟ رنگ زرد، نشانه شادی و شوخ‌طبعی و همچنین حاشیه‌سازی است. از آنجایی که منشأ اکثر این کوین‌ها، برپایه شوخی‌های فضای مجازی است و بسیار حاشیه‌ساز هستند، این کوین‌ها را «زرد ارز» نام‌گذاری کردیم.

  چرا زرد ارزها را لیست می‌کنیم؟

  زرد ارزهای بیت پین، کوین‌های معروف و محبوبی هستند؛ اکثر کاربران برای خرید این رمزارزها، نیاز دارند تا به صرافی‌های خارجی گمنام یا صرافی‌های غیرمتمرکز مانند پنکیک سوآپ یا یونی سوآپ مراجعه کنند و خرید‌و‌فروش این رمزارزها از این نوع صرافی‌ها، ریسک‌های متعدد زیر را برای کاربران به دنبال خواهد داشت:

  • پیچیده بودن کار با آن‌ها
  • نیاز به حداقل مقداری کوین‌های موردنیاز صرافی غیرمتمرکز
  • گران بودن و بالا بودن کارمزدها
  • امکان فراموشی رمز کیف پول و گم‌شدن تمام دارایی‌ها در این صرافی‌ها

  بنابراین، بیت‌پین با توجه به این چالش‌ها، سعی کرده است که بستری امن و ساده برای خرید‌و‌فروش این رمزارزها در پلتفرمی به‌صورت ریالی و تتری، بدون کارمزدهای سرسام‌آور صرافی‌های غیرمتمرکز ارائه کند.

  چه کوین‌هایی تگ زرد ارز دارند؟

   در حال حاضر ارزهای دیجیتال عنوان شده در لیست زیر، تعدادی از زرد ارزهای لیست شده در بیت پین هستند. کوین‌های دیگری نیز با برنامه‌ریزی مشخص در حال اضافه شدن است.

  چه کوین‌هایی تگ زرد ارز دارند؟

  لیست تمام ارزهای دیجیتال

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط برای اهداف آموزشی هستند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  سوالات متداول

  • آیا خرید‌و‌فروش زرد ارزها پیشنهاد می‌شود؟

  خرید‌و‌فروش هرگونه ارزی اعم از زرد ارزها، به عهده خود کاربر بوده و بیت پین هیچ‌گونه دخالتی در این فرآیند ندارد. بنابراین مسئولیت خرید‌و‌فروش آن برعهده خود کاربر است.

  • آیا ممکن است با خرید زرد ارزها ضرر کنم؟

  بله! به طور کلی خرید‌و‌فروش رمزارزها فعالیت بسیار پرنوسان و ریسکی است. زرد ارزها ریسک مضاعف دارند و همان‌طور که ممکن است سود بسیار زیادی به شما بدهند، این امکان هم وجود دارد که ضرر بسیار سنگینی به شما تحمیل کنند. بنابراین باید این ریسک را پذیرفته و با آگاهی خرید‌و‌فروش کرد.

  • اگر با خرید زرد ارزها سود یا ضرر کنم، مسئولیت با چه کسی است؟

  هر سود یا ضرری که در خرید زردارزها به‌دست بیاید، به‌طور کامل برعهده کاربر بوده و مسئولیت صد‌در‌صدی آن به عهده کاربران بیت پین است. بیت پین یک صرافی ارز دیجیتال است و مسئولیت خود را صرفاً در آماده‌سازی زیرساخت و بستر خرید‌و‌فروش این ارزها می‌داند. بنابراین هرگونه فعالیت خرید‌و‌فروش، از دایره اختیارات بیت پین خارج بوده و به خود کاربر برمی‌گردد.

  • قیمت خرید‌ و‌ فروش زرد ارزها متفاوت است؟

  قیمت خرید‌و‌فروش زردارزها در خرید آسان متفاوت است. زمانی که شما یک زردارز خریداری می‌کنید، در موجودی کیف پول خود قیمت فروش را مشاهده می‌کنید. بنابراین احتمالاً موجودی کیف پول اندکی کمتر از میزان خرید شما باشد (همیشه قیمت خرید بیشتر از قیمت فروش است). این قیمت‌گذاری با توجه به شرایط بازار و عرضه‌و‌تقاضا تعیین و از قبل به مشتری اعلام می‌شود.

  • آیا زرد ارزها در پلتفرم حرفه‌ای هم معامله می‌شوند؟

  هر زرد ارزی که به حجم مناسب خرید‌و‌فروش برسد، در پلتفرم قابل معامله است.

  تمام مسئولیت خرید و فروش ارز دیجیتال به عهده خود کاربر بوده و بیت پین هیچ‌گونه دخالتی در این فرآیند ندارد.
  شبنم توایی

  شبنم توایی

  علاقه زیادی به حوزه فناوری و فین تک دارم، درباره ارزهای دیجیتال، بلاک چین، هوش مصنوعی، وب ۳ و سایر موضوعات مرتبط با فناوری می‌نویسمو تحقیق می‌کنم. عاشق سفر و عکاسی هستمو اوقات فراغتم را با کشف جاذبه‌ها و ثبت لحظات زیبا سپری می‌کنم. بزرگترین هدفم تو زندگی یاد گرفتنه و لذت می‌برم از اینکه یادگرفته‌هامو دانش و تجربه‌ام را با دیگران به اشتراک بگذارم و از اونها هم یاد بگیرم.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  تازه‌ترین کد مورس همستر ۴ تیر – جایزه ۱ میلیون سکه رایگان!

  با استفاده از کد مورس ۱ میلیونی امروز همستر، می‌توانید یک می ...

  کارت های امروز بازی همستر کامبت ۳ تیر 🐹 کارت‌های ۵ میلیونی

  در مقالات قبلی گفتیم که همستر کمبات می‌تواند یکی از بهترین ج ...

  کد مورس همستر 3 تیر 🐹 – دریافت ۱ میلیون کوین از کد مورس

  با استفاده از کد مورس ۱ میلیونی امروز همستر، می‌توانید یک می ...

  دیدگاه‌ها 392 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. مهرداد
   مهرداد | 2 فروردین 1403

   سلام و درود بر تیم بیت بین
   دوستان ضمن تبریک سال نو و آرزوی موفقیت برای تمام مردم سرزمینمان خواستم سوال کنم چرا بیت پین معامله اهرم دار ندارد ؟؟؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 9 فروردین 1403

    سلام مهرداد عزیز
    ممنون از تبریک شما، سال نوی شما هم مبارک باشه.
    به زودی اضافه میشه.

  2. سلطانی
   سلطانی | 20 اسفند 1402

   سلام . چرا بیت پین رمز اررز بی بی دوچ را لیست نمی کند دلیل خاصی دارد ؟ امکان آن هست که در آینده نزدیک لیست کند؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 20 اسفند 1402

    سلام دوست عزیز
    بی بی دوج در صرافی لیست بیت پین هستش. می‌تونین معامله کنین.
    https://bitpin.ir/otc/BABYDOGE_IRT

  3. majidnaeimi63@gmail.com
   majidnaeimi63@gmail.com | 14 اسفند 1402

   سلام در مورد شت کوین ها یا هنون زرد کوین فروششون ب راحتی انجام میشه؟ من ی کاربر تازه کارم لطفا راهنماییم کنید در این مورد.البته مطالبتون رو کامل خوندم در موردش فقط در مورد فروش توجیح نشدم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 14 اسفند 1402

    سلام دوست عزیز
    به عوامل زیادی مثل استخر نقدینگی، وضعیت کامیونتی و شبکه‌های اجتماعی، تعداد هولدرها و… بستگی داره که برای هر پروژه، می‌تونین بررسی کنین.

  4. محمد سلطانی،(بهروز)
   محمد سلطانی،(بهروز) | 22 بهمن 1402

   درود ضمن تقدیروتشکر از مدیریت وپرسنل خوب صرافی وپلت بیت بین، ازانتخاب بیت بین خشنود وراضی هستم، فقط اگه میشد درولت یا کارتابل معاملات خودمون قیمت زمان خرید رو نشون میداد یکی مثل منکه چندتا کوین مختلف ترید میکنم خیلی سریعتر کارم پیش میرفت، لطفا اگر چنین امکانی وجود داره ومن مطلع نیستم رهنمود طریق فرمایید، سپاسگزارم.

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 23 بهمن 1402

    سلام محمد عزیز
    خوشحالیم که تجربه کاربری خوبی دارید.
    در بخش تاریخچه معاملات، تمام اطلاعاتی که نیاز دارید نوشته شده.
    ساعت و روز معامله، مقداری که معامله کردین، قیمت در لحظه معامله، مقدار کارمزد و مقدار دریافتی شما.
    همچنین می‌تونین فیلتر بازار مورد نظرتون رو روشن کنین و تاریخچه تمام معاملات فرضا بیت کوین به ریال رو مشاهده کنین.

  5. داود ملکپور
   داود ملکپور | 14 بهمن 1402

   سلام خدا قوت
   چرا هر ارزی میخریم فقط تو ضرر میره سود نمیده

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 14 بهمن 1402

    سلام داوود عزیز
    بازار هم سود داره و هم ضرر. برای اینکه کمتر دچار ضرر بشین باید مراقب ارزهایی که خریداری می‌کنین باشین و در موقع مناسب ورود کنین و موقع مناسب هم خروج.
    پیشنهاد می‌کنم بیشتر درباره تحلیل و معامله‌گری در بازار ارزهای دیجیتال مطالعه کنین.

  6. Arash
   Arash | 12 بهمن 1402

   سلام هر500هزارتومن بیت کوین واریز کنم چقدر سودمون میده

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 بهمن 1402

    سلام ارش عزیز
    بیت‌کوین یه ارز دیجیتاله و ممکنه که سود و ضرر داشته باشه.
    پیشنهاد می‌کنم بیشتر درباره ارزهای دیجیتال مطالعه کنین.

  7. yabdy37@gmail.com
   yabdy37@gmail.com | 29 دی 1402

   Ok

  8. حسن شاخه گلی
   حسن شاخه گلی | 25 دی 1402

   خیلی خوب است

  9. امیر حسین رضابیگی
   امیر حسین رضابیگی | 22 دی 1402

   عالی

  10. مجید بلال زاده
   مجید بلال زاده | 13 دی 1402

   سلام اکثر اوقات که وارد برنامه میشیم یا ما را نمی شناسد ویا ثبت نام وابراز هویت را پیشنهاد می کند وشما نمی توانید روند ارز خریداری شده را مشاهده کنید این مشکل همیشه خواهد بود؟؟؟ لطفا پاسخ بفرمایید

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 19 دی 1402

    سلام مجید عزیز
    با پشتیبانی آنلاین یا تلفنی در ارتباط باشید.

  11. ابراهیم
   ابراهیم | 1 دی 1402

   سود و ضرر به نوع خرید و تسلط و آموزش فرد بستگی دارد واینکه با مبلغ 100000 تومان در بیت پین می توان خرید کرد امتیاز خوبی است اما کم شدن 5درصد در خرید زرد ارزها خوب نیست و مجبور می شویم از کارگزاری دیگری خرید کنیم که درصد کمتری می گیرد سرعت باز شدن صفحه نمایش در بین پین کمی کمتر است البته در مقایسه با بعضی از کارگزاری های دیگر در کل خوب است

  12. مهرداد
   مهرداد | 18 آذر 1402

   درود
   خرید و فروش زردارزها شفافیت لازم را ندارد . کمی بالاتر و کمی پایین تر یعنی چقدر؟ آیا در حد یک درصد است ؟ من چند مورد ترید کردم که سر جمع خرید و فروش بیشتر از 10 درصد بوده است !!! 99 درصد تریدها سود کمتری از 10 درصد دارند.

  13. شهاب لطیفی
   شهاب لطیفی | 16 آذر 1402

   اول خدا دوم هم خدا هر چه پیش آید خو ش آید ما که خندان می‌رویم

  14. صادق بیرانوند
   صادق بیرانوند | 12 آذر 1402

   سلام
   ایا این امکان در اپلیکیشن نیست که بصورت اموزشی ترید کنیم،یعنی ارز نمایشی صرفا جهت تمرین در اختیار کاربر بذارن؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 13 آذر 1402

    سلام صادق عزیز
    فعلا چنین قابلیتی رو نداریم، ممکنه که درآینده اضافه کنیم.

  15. حسین‌بیگلری
   حسین‌بیگلری | 7 مهر 1402

   سلام‌‌من‌به‌اموزش‌نیاز‌دارم‌اگر‌میشه‌راهنمای‌کنید‌ممنون‌

  16. محمد ساعی
   محمد ساعی | 5 مهر 1402

   سلام عزیزان
   اگر خدا خواست و ارزی از موجودی کیف پولمان افزایش چشمگیری بالای چند میلیارد داشت آیا انتقال مبلغ ریالی آن به حساب شخصی خود نزد بانکهای ایران برای کاربر مشکل ساز نخواهد بود و دولت جمهوری اسلامی حساب مشتری را مسدود نخواهد کرد؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 11 مهر 1402

    سلام محمد عزیز
    درباره محدودیت‌های واریز و برداشت در بانک، بهتره که قوانین بانک مورد نظرتون رو مطالعه کنید. اما در صرافی بیت پین، محدودیت واریز رمزارزی وجود نداره.

  17. حازم عساکره
   حازم عساکره | 31 مرداد 1402

   نحوه خرید. و فروش. مشکل. دارم مشیه راهنمایی کرد …

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 5 شهریور 1402

    سلام کاربر عزیز
    مقاله آموزشی زیر رو مطالعه کنین:
    https://bitpin.ir/academy/learning-how-to-trade-in-bitpin-platform/
    توی این مقاله نحوه خرید و فروش در بیت پین آموزش داده شده. امیدوارم براتون مفید واقع بشه.
    موفق باشید.

   • Yoosef
    Yoosef | 20 شهریور 1402

    سلام ب تمامی دوستان هموطنان عزیزم ممنون ک بستر چنین بازاری رو واسه ماهم فراهم کردید .کمال تشکر از همگی دارم ارزوی حساب‌های پور پول واسطون میکنم.

  18. علی
   علی | 27 مرداد 1402

   سلام من با این بازار هیچ آشنایی ندارم چطور میتونم آموزش ببینم

  19. فرشاد .ا
   فرشاد .ا | 12 تیر 1402

   با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی عوامل صرافی خوب و پرکاربرد بیت پین .
   خیلی خوشحالم که عضوی از این صرافی هستم
   فعلا دارم اموزش می بینم تا ایشالا ی معامله گر خوب و پرسود بشم .با تشکر 🙏🙏

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 21 تیر 1402

    سلام فرشاد عزیز
    ممنون از لطفتون
    امیدواریم معاملات پرسودی رو پیش رو داشته باشین.

  20. حجت باباعلی
   حجت باباعلی | 6 تیر 1402

   سلام .خسته نباشید . تبریک میگم به گروه مجرب بیت پین چقدر افراد پشتیبان یا همون چت آنلاین مودی و با حوصله هستند

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 11 تیر 1402

    سلام دوست عزیز
    خوشحالیم که از سرعت و عملکرد پشتیبانی بیت پین رضایت دارین.
    به امید معاملات پرسود شما در بیت پین

  21. سمیه
   سمیه | 2 تیر 1402

   سلام چرا کد برای ایمیل من نمیاد

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 11 تیر 1402

    سلام سمیه عزیز
    مشکل پیش اومده رو از طریق پشتیبانی بیت پین پیگیری کنید:
    شماره تماس پشتیبانی (۸:۳۰ الی ۱۷): 01391033333
    به امید معاملات پرسود شما در بیت پین

  22. میثم
   میثم | 9 خرداد 1402

   سلام
   چرا اینقدر میزان خرید و فروش پورسانت بیت پین روی رمز ارزها زیاد این باعث میشه که من با اینکه همه سرمایه ام توی بیت پین مجبوربشم برم صرافی دیگه و معامله زرد ارز بکنم
   مثلا به خاطر پورسانت بالاتون من فلواینو نخریدم اگر صرافی دیگه رفته بودم حداقل پنجاه میلیون توی سود بودم همچنین برای ارز پپه

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 24 تیر 1402

    سلام میثم عزیز
    کارمزد توسط شبکه محاسبه میشه و متاسفانه از دست تیم اکادمی خارجه، برای مشکلات کارمزد لطفا با پشتیبانی آنلاین در تماس باشید
    موفق باشید

  23. محمدرضا
   محمدرضا | 23 اردیبهشت 1402

   سلام وخسته نباشید اگه بیت پین خرید فروش لحظه ای داشت خیلی عالی بود مثل الیمپ تریدرکه ایران تحریم کردن وتا جونا به سمت سوی پلتفرم های خارجی نروند وسرمایه ای که به سختی به دست اوردن یک شبه ازدست بدهند

  24. محمدعلی
   محمدعلی | 18 اردیبهشت 1402

   سلام و درود به کارشناسان و پرسنل فداکار بیت پین….
   واقعا سپاسگزارم بابت اطلاع رسانی های به موقع و لیست کردن رمز ارزهایی که مجبور نشویم توی صرافی های خارجی سرگردان باشیم
   دمتون گرم

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 20 اردیبهشت 1402

    سلام محمد علی عزیز
    از نظرتون ممنونیم
    موفق باشید

  25. محمدرضا خدایاری
   محمدرضا خدایاری | 9 اردیبهشت 1402

   سلام و دستتون درد نکنه
   بسیار عالی
   راهنماییهاتون عالیه
   امیدوارم همیشه موفق باشید
   یاعلی

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 12 اردیبهشت 1402

    سلام محمدرضا عزیز
    از اینکه نظراتتون رو با ما به اشتراک میذارید، ممنونیم.
    باتشکر از همراهی شما.

  26. علی
   علی | 7 اردیبهشت 1402

   چراکیشواینوبه روزرسانی نمیشه .

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 20 اردیبهشت 1402

    سلام علی عزیز
    این مورد رو از پشتیبانی آنلاین پیگیری کنید تا بهتون کامل توضیح بدن
    موفق باشید

  27. خالد مرادی
   خالد مرادی | 3 اردیبهشت 1402

   سلام
   من چهارده ماه پیش ارز فگ خریدم حدود یک میلیارد و یکصد میلیون رمز ارز.
   برج یازده هزار چهار صد یک فروختمش.کە قیمت هر واحد رو زیر یک ریال فروختم .حالا شده هر واحد 39 تومان.اگر میموند میلیارد میشدم؟

   • رضا
    رضا | 15 خرداد 1402

    نه باباهریه میلیون شد۳۰تمن یعنی یه ملیون فک شدیه دونه فک
    تازه شانس اوردی زودفروختی والا الان نصف شده بود مثل مال من

  28. م.م.ص
   م.م.ص | 2 اردیبهشت 1402

   سلام.
   از اینکه با این صرافی دیجیتال همکاری خودم رو شروع کردم بسیار خرسندم چون مطمئن هست.
   شما هم که داری می‌خوانی بیا که خوب جائی اومدی

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 4 اردیبهشت 1402

    سلام دوست عزیز
    خوشحالیم که به جمع بیت پینی‌ها اضافه شدی.
    از اینکه همراه ما هستی بسیار ممنونیم.

  29. علی
   علی | 22 فروردین 1402

   سلام چراکیشواینوروتوبیت پین گذاشتیدحالاکه نظری ندارید راجع به اون حالمونوگرفته این رمزارزدوماهه که که خریدم توضررم .

  30. اکبرامامی
   اکبرامامی | 22 فروردین 1402

   در سال ۲۰۲۳ کدام رمز ارز ها بیشتر صعودی میشوند؟

  31. علی طارمی
   علی طارمی | 18 فروردین 1402

   سلام، 6,514,885,993 تعداد ارز فکی که داشتم، بعداز بروزرسانی که انجام شد، کلا 6 تا ب من دادن، هرچقدرم میگم میگن درسته

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 20 فروردین 1402

    سلام علی عزیز
    بله ارز فگ بروزرسانی شده
    بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سمت این پروژه، هر ۱،۰۰۰،۰۰۰ توکن قبلی فگ برابر با یک توکن جدید فگ میشه.
    ممنون که مثل همیشه همراهمون هستید.

  32. علی جعفری
   علی جعفری | 15 فروردین 1402

   بی بی دوج عالیه

  33. حمید
   حمید | 14 فروردین 1402

   سلام روزتون بخیر
   من ارز فگ داشتم الان چند روز دیگه بالا نمیاد تو لیست ارزهام نیست
   میشه راهنمائیم کنید

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 14 فروردین 1402

    سلام حمید عزیز
    فرآیند به‌روزرسانی رمزارز فگ FEG به اتمام رسید و معاملات این رمزارز در حال حاضر تو بیت‌پین مجددا فعال شده.
    پیرو اطلاعیه‌ قبلی، هر یک میلیون عدد رمزارز فگ قبلی، تو آپدیت جدید به یک عدد فگ جدید تبدیل شده و در راستای این آپدیت، یک برداشت فگ قدیمی و یک واریز فگ جدید تو تاریخچه حساب کاربری‌تون قابل مشاهده‌ست.
    واریز و برداشت این رمزارز هم تو روزهای آینده فعال میشه.
    موفق و پرسود باشید.

    • حمید
     حمید | 14 فروردین 1402

     ممنون از پاسخگویی سریعتون
     درود برشما

  34. امیرتیمور تاجمیری
   امیرتیمور تاجمیری | 14 فروردین 1402

   سلام، من حدودأ دو میلیارد و دویست میلیون ارز فِگ داشتم الان شده دوهزار و دویست فگ …

   الان مثلا چه اتفاقی افتاده؟ چرا باید اینجوری بشه؟ این چه ضریبی هست؟ هر یه میلیون قبلی شده یک فگ فعلی، یه توضیح کامل و جامع لطف کنید ب کاربراتون بدید، تا اینجاشو متوجه شدیم بقیه ش نامفهومه که اصلا این اتفاق بخاطر چه بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 15 فروردین 1402

    سلام دوست عزیز
    این تغییرات، بخاطر آپدیت شبکه مربوطه بوده.
    در نتیجه به دارایی‌های شما خللی وارد نشده.
    از این بابت نگران نباشید.
    پرسود و موفق باشید.

  35. فرج
   فرج | 14 فروردین 1402

   سلام چرا فگ.قیمتش بالا رفته ولی برعکس ما ضرر کردیم .این دیگه چه جورشه این همه صبر کردم تا بره بالا ولی سود هیچی

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 14 فروردین 1402

    بیت‌پینی عزیز،

    ✅ فرآیند به‌روزرسانی رمزارز فگ FEG به اتمام رسید و معاملات این رمزارز در حال حاضر تو بیت‌پین مجددا فعال شده.

    🔰پیرو اطلاعیه‌ قبلی، هر یک میلیون عدد رمزارز فگ قبلی، تو آپدیت جدید به یک عدد فگ جدید تبدیل شده و در راستای این آپدیت، یک برداشت فگ قدیمی و یک واریز فگ جدید تو تاریخچه حساب کاربری‌تون قابل مشاهده‌ست.

    🔸واریز و برداشت این رمزارز هم تو روزهای آینده فعال میشه.

    همیشه پرسود باشید💚

  36. جواد
   جواد | 12 فروردین 1402

   چرا رمز ارز فگ از بیت پین حذف شده؟

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 14 فروردین 1402

    بیت‌پینی عزیز،

    ✅ فرآیند به‌روزرسانی رمزارز فگ FEG به اتمام رسید و معاملات این رمزارز در حال حاضر تو بیت‌پین مجددا فعال شده.

    🔰پیرو اطلاعیه‌ قبلی، هر یک میلیون عدد رمزارز فگ قبلی، تو آپدیت جدید به یک عدد فگ جدید تبدیل شده و در راستای این آپدیت، یک برداشت فگ قدیمی و یک واریز فگ جدید تو تاریخچه حساب کاربری‌تون قابل مشاهده‌ست.

    🔸واریز و برداشت این رمزارز هم تو روزهای آینده فعال میشه.

    همیشه پرسود باشید💚

  37. عبدالهی
   عبدالهی | 3 فروردین 1402

   سلام
   اول که چرا دسترسی به پشتیبانی بیت پین غیرممکن شده و دوم اینکه 2روزه ارز فگ بروزرسانی شده ولی در صرافی بیت پین هنوز بصورت سیستم قدیم نشون میده

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 9 فروردین 1402

    سلام کاربر عزیز
    اگر نمیتونید با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید میتونید تماس بگیرید
    موفق باشید

  38. حسن
   حسن | 2 فروردین 1402

   عالی عالی عالی

  39. دستواره
   دستواره | 2 فروردین 1402

   نرم افزارتون روان نیست با ی ورود و خروج باید خیلی وقت صرف کرد

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 2 فروردین 1402

    سلام دوستِ عزیز
    نسخه‌ی جدید نرم‌افزار با ویژگی‌های متفاوت و منحصربه‌فرد به زودی منتشر می‌شه.
    ممنون از صبوری و همراهی شما.

  40. علی
   علی | 2 فروردین 1402

   با
   سلام وخسته نباشید.بیت پین عالیه.ولی من یکماهه زردارزکیشواینوخریدم توضررم خیلی کم معامله میشه میخوام بفروشم کارمزدزیادبرمیداره .قطره چکانی بالامیادکی بفروشم حداقل کمترضررکنم

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 2 فروردین 1402

    سلام علی عزیز
    ممنون از شما و همراهی‌تون.
    در مورد این زردارز هیچ تحلیل خاصی رو نمی‌شه ارائه داد.

  41. سعید
   سعید | 26 اسفند 1401

   رمز ارز معرفی میکنین برا خرید

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 2 فروردین 1402

    سلام سعید عزیز
    دوشنبه هر هفته مقالاتی تحت عنوان واچ لیست در آکادمی بیت پین منتشر میشه که در این مقالات 4 رمزارز که خرید اونها در کوتاه مدت میتونه برای شما سوددهی داشته باشه، معرفی میشه.
    لازم به ذکر که نباید واچ لیست رو با سیگنال اشتباه بگیرید.
    نیاز که این ارزها مجددا از جانب شما هم تحلیل شده و در صورت تایید، معامله بشن.
    پرسود و موفق باشید.

  42. عليرضا
   عليرضا | 16 اسفند 1401

   سلام به همه دوستان من عضو جدید هستم خداروشکر از هیجا ن هديه نگرفتم ن برنده شدم هرجا پول گذاشتم مثل بورس پولم هیچ شد الانم که اینجا گذاشتم تا حالا سود نکردم کم هم شده امیدوارم اخرخوبی داشته باشه… من فقط خوش بینم همین هرچند خوشی ندیدم میگم خوب میشه شاید. دمه همه گرم

  43. سلام ممنون از واچ هفته گتون انشالله پر سود باشد
   سلام ممنون از واچ هفته گتون انشالله پر سود باشد | 5 اسفند 1401

   سلام ممنون از گروه بیت پین هم کاربران خوبه هم خود بیت پین دو ماهه اومدم خیلی راضی هستم بهترین صرافی هست از نظر بنده

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 6 اسفند 1401

    سلام کاربر عزیز
    ممنون که به جمع بیت پینی‌ها اضافه شدید.
    به امید معاملات پرسود شما در بیت پین.

   • سپهر
    سپهر | 13 فروردین 1402

    دقیقا منم راضیم بهترین و ساده ترین صرافی هست خیلی خوبه فقط بعضی رمز ارز ها رو ندارم مثل فگ میزنه به زودی یا بعضی یا اصلا نیس

    • متینه ممتاز
     متینه ممتاز | 14 فروردین 1402

     سلام سپهر عزیز
     خوشحالیم که کاربران وفاداری مثل شما داریم.
     به امید معاملات پرسود شما در بیت پین

  44. محمد
   محمد | 28 بهمن 1401

   سلام دوستان خواهشمندم در باره فلوکی و بیبی دوج توضیح دهید واینکه آیا در حال حاضر برای هولد مناسبند من هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم خواهش میکنم راهنمایی کنید

  45. Hakimi
   Hakimi | 27 بهمن 1401

   سلام دوستان من حدود 10 تا ارز خریدم داخل این صرافی برای چند سال آینده نگه میدارم آیا امکان داره این صرافی کلا ورشکست بشه آیا مطمئن هست این صرافی

  46. سلام رحمت الله جعفری هستم
   سلام رحمت الله جعفری هستم | 24 بهمن 1401

   سیگنال چی میخوای یه مقاوت قوی سر راهشه رو عدد ۴۵۰ اگر این مقاوتو بشکنه تا ۴۸۳ میاد بالا واگر در دید خوشبینانه اونو هم بشکونه تا ۶و۲۴ هم رشد میکنه

  47. سلام رحمت الله جعفری هستم
   سلام رحمت الله جعفری هستم | 24 بهمن 1401

   بیبی دوج میم کویین خوبی پشتش ایلان ماسکه خوبه که صرافی بزرگ ایران بیت پین اونو لیست کرده بیشتر هم به خاطر بیبی دوج ورود کردم اینده خیلی خوبی داره این میم کویینها با پشتوانه قوی هستند که کسانی مثل منو امثال من از نظر مالی ضعیف هستیم با دو سال هولد کردنش قطعا به نتیجه میرسی مثل شیبا اینو که خیلیها رو از بدبختی نجات داد

  48. فرهاد شعبانی
   فرهاد شعبانی | 17 بهمن 1401

   با سلام
   احتراما” یک زمانی کوین شیبا هم با صفر ممیز 11 صفر عرضه شد ولی در حال حاضر در رده تا ده حجم معاملات است . در حال حاضر بییبی دوج هم ازهمان مقدار تا هشت صفر هم رسیده وقیمت آن در دوماه آخیر نزدید به سه برابر شده و روزهای تا 30 درصد رشد داشته که خرید وفروش شده .شما شاهد صرافی های با میلیاردها سرمایه بودهید که یک شبه صفز شده اند . به نظر من وقتی شخصی بابت یک کوین رقمی پردتخت می کند . دیگر اختیار ضرر و سود با خودش است . مگر شما شخصی که بیت کوین را 60 هزار دلار خریده واکنون 20 هزار ارزش دارد ضرر ریدار را جبران می کنید . که پرداخت سود هر کوین ثبت شده ودرحال معامله بازاربا رشد 8000 برابری در بک ماه را قانونی ندانید. بعلت عدم ثبات مگر ارز ثابتی هم داریم بازار هر چیزی بالا وپائین دارد وبرنده کسی است که تاریخ اورا در کارش آبدیده کرذه باشد واگر قرار است زمان درقیمت نوسان غیر منتقی باشد اعلام فرماید . با سپاس

  49. سام
   سام | 15 بهمن 1401

   سلام وقت بخیر آیا کسی هست سیگنال بده

  50. طاهر رضای
   طاهر رضای | 11 بهمن 1401

   سلام خسته نباشید عرض میکنم خدمت اعضای محترم صرافی بیت پین عالی هستید تقریباً یک سال عضو صرافی بیت پین هستم

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 16 بهمن 1401

    سلام طاهر عزیز
    ممنون از نظرتون.
    موفق باشید.

  51. ابوالفصل
   ابوالفصل | 11 بهمن 1401

   سلام میشه یه امزش ساده بما یاد بدین که خریدوفروش روشروع کنیم

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 11 بهمن 1401

    سلام ابولفضل عزیز، برای آموزش های اولیه میتونید به این صفحه مراجعه کنید:
    https://bitpin.ir/academy/start/
    موفق باشید.

  52. احمد
   احمد | 8 بهمن 1401

   بسیار عالی. وممنون بابت اطلاعات مهمی که میدین. من عضو جدید هستم. ولی مشخصه. وهمه چیز رو همین اول روشن میکنه. سپاسگزارم

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 11 بهمن 1401

    سلام احمد عزیز
    ممنون از نظرتون
    همیشه موفق باشید.

  53. پژمان کهزادی
   پژمان کهزادی | 27 دی 1401

   سلام واقعا عالیه با بازار بورس ایران خیلی فرق داره .ممنون بابت راهنمایی هاتون

  54. ابراهیم محمودی
   ابراهیم محمودی | 18 دی 1401

   بهترین و آسانترین صرافی ممنون راضی هستم

   • کارشناس محتوا
    کارشناس محتوا | 19 دی 1401

    سلام ابراهیم عزیز
    مرسی از همراهی شما
    به امید معاملات پر سود شما در بیت پین

  55. محمدابوطالبی
   محمدابوطالبی | 27 آذر 1401

   سلام راصی هستم خوبه

  56. احمدعلی رئوف
   احمدعلی رئوف | 26 آذر 1401

   ازمطالب خوبتان لذت بردم،سپاس

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 27 آذر 1401

    سلام
    خوشحالیم که تونستیم رضایتتون رو جلب کنیم.
    ممنون از همراهی دلگرم کننده شما.

  57. جهانگیر کمیلی
   جهانگیر کمیلی | 8 آبان 1401

   سلام
   با احترام شما فرمودین اگر با خرید زردارزها سود یا ضرر کنیم، مسئولیت با خود کاربر است !
   سوال اینجاست که اگر با خرید ارزهای پیشنهادی ضرر کنیم مسئولیت با کیست ؟

   • کارشناس محتوا ۱
    کارشناس محتوا ۱ | 8 آبان 1401

    سلام جهانگیر عزیز
    حتما خودتون قبل از معامله تحقیق و بررسی کنید. ارزهای پیشنهادی فقط در حد پیشنهاد هستند و هیچ اجباری در خرید و فروش آن‌ها نیست.

  58. جعفر اصغری گوگدرقی
   جعفر اصغری گوگدرقی | 1 آبان 1401

   در ارتباط با زرد ارز اطلاعی نداشتم،ولی شت کوین را تا حدودی اطلاعات داشتم،ولی جامع ومفیدترشد.

   • کارشناس محتوا
    کارشناس محتوا | 2 آبان 1401

    سلام دوست عزیز
    اصطلاح زرد ارز، اولین بار توسط بیت پین مطرح شد.
    خوشحالیم که از آکادمی بیت پین استفاده می‌کنید.

  59. شادکانی
   شادکانی | 1 آبان 1401

   باسلام از زمانی که کارمزد ها روبردین بالا من دیگه با شما کار نمیکنم. مخصوصا کارمزد تتر. قبلاً صفر بود اما حالا 32

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 7 آبان 1401

    سلام دوست عزیز
    ممنونم از اینکه بیت پین رو برای معاملات خودتون انتخاب کردین. برای انجام معاملات با کارمزد کمتر، میتونین از طریق “پلتفرم خرید و فروش” در سمت بالای سایت اقدام به معامله کنین.
    به امید معاملات پرسود شما در بیت پین.

  60. علی
   علی | 27 شهریور 1401

   سلام
   چرا بعضی از میم کوین ها یا شت کوین ها مثل سیف مون تغییر ورژن می دن و چنتا صفر رو خودشون حذف می کنن و پول ما رو نابود می کن؟؟؟

  61. قادر براتی
   قادر براتی | 17 شهریور 1401

   سلام خسته نباشید آقا شما رو خدا این کارمزد خودتون بیاری پایین چی خبر مگه گردنه که نیست بابا الان تویی بازار جهانی این جور نیست که من الان توی بازار جهانم هستم والی این کارمزد نمی‌کرد

  62. Amir Rasoli
   Amir Rasoli | 29 مرداد 1401

   ارزایی مثل ریوشی یایوشی محبوب هستندچرا اونا را اضافه نمیکنید

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 31 مرداد 1401

    سلام امیر عزیز
    اضافه شدن کوین‌های جدید به معیارهای مختلفی بستگی داره و محبوبیت کوین، یکی از این معیارهاست. بنابراین، نیاز هست که یک پروژه، چک لیست مربوطه رو داشته باشه تا به بیت پین اضافه بشه. با توجه به پیشنهاد شما، این مورد برای بررسی بیشتر به تیم بازار ارائه میشه.
    ممنون از همراهیتون

  63. سید داوود آریان نژاد
   سید داوود آریان نژاد | 14 مرداد 1401

   سلام آیا معاملات شامل دارایی میشوند و. در صورت اتصال به اداره دارایی میزان آن چقدر میباشد

  64. فرهاد
   فرهاد | 7 مرداد 1401

   من اگر 200 هزار تتر رو به پول تبدیل کنم روزانه چقدر میتونم پول دریافت کنم

  65. محمدحکیمی
   محمدحکیمی | 30 تیر 1401

   کارمزداتون خیلی زیاده
   و خیلی ارزها نه نمودار دارن و هم بخای بخری برات گرون میوفته و موقع ی فروش باید ارزونتر بفروشی.مثله ترا لونا
   خیلی سخت می‌کنه کار با بیت پین رو.
   کارمزداتونو باید نصف کنید.

  66. علی
   علی | 22 خرداد 1401

   بیت پین خیلی عالی است .پیشنهاد می شود وارد لینک شوید .کارباهاش اسان و خیلی روشن است .

  67. مرتضی میهن زاده
   مرتضی میهن زاده | 2 خرداد 1401

   سلام خ ن شید من ۱۸۲ تتر از کوینکس واریز کردم بیت پین که معادل ۵میل۶صد تومان اینا شد خارج شدم دوباره که برگشتم تو برنامه دیدم کیف پولم شده ۱۷۱ تتر ولی معادل تومنش تغییر نکرده ۱۱ تتر کجا رفته

   • کارشناس محتوا
    کارشناس محتوا | 3 خرداد 1401

    مرتضی جان سلام
    با واحد پشتیبانی بیت پیت در ارتباط باشید تا بهتر راهنماییتون کنند دوست خوبم.

  68. ناشناس
   ناشناس | 24 اردیبهشت 1401

   سلام میخواستم بدونم صرافی شما مکان مشخصی داره ویابه دولت تعهد دادین درقبال اموال مردم امین باشین چون اکثر مردم با دید بد به صرافی های ایرانی نگاه میکنن

  69. احمدرضا
   احمدرضا | 20 اردیبهشت 1401

   سلام ادمین
   ارزهای زرد رو چجوری ب تومان تبدیل کنیم ؟

  70. غلامحسین بهروزی
   غلامحسین بهروزی | 25 فروردین 1401

   سلام. آیا ممکن است‌ ارزهای زرد مثل دیگر ارزهای دیجیتال با ارزش بشن و از حالت زرد بیرون بیان؟

   • کارشناس محتوا
    کارشناس محتوا | 28 فروردین 1401

    سلام آقای بهروزی عزیز
    با توجه به حجم بازار و پروژه، ممکنه که این اتفاق بیفته! اما در مورد شت کوین و میم کوین ها، یکم سخت میشه پیش بینی کرد. در هر صورت پیشنهاد ما همیشه اینه که حتما و حتما قبل از سرمایه گذاری، جستجو کنید و اطلاعات بیشتری به دست بیارید.

    به امید معاملاتی پرسود برای شما در بیت پین

   • محمدرشدکریمی
    محمدرشدکریمی | 30 فروردین 1401

    سلام من حدود ۲۰میلیارد بیبی دوج دارم که در کیف پول دوستم میباشد برای انتقال به کیف پول خودم کارد مزد دریافت.میشود .لطفا در صورت دریافت کارمزد چند درصدمیگیرید؟

  71. حسین
   حسین | 22 فروردین 1401

   سلام
   خسته نباشید
   من تازه خواستم صرافی شما رو امتحان کنم برای همین از چند مدل ارز خرید کمی داشتم . اپلیکیشن خیلی خوب ، پشتیبانی خوب ، داشتن انواع ارزها نسبت به ایران خوب ، فقط و فقط این همه کارمزدبرای چی واقعا ؟ من تمام پیام های دوستان رو خوندم . از دو روز پیش تا ۸ ماه پیش اکثرا شکایت از این موضوع داشتن ولی شما حتی به یک شخص هم پاسخگو نبودین . من تسبتا سنگین کار میکنم توی این بازار ولی کارمزد های شما رو دیدم به نحوی احساس سواستفاده شما از شرایط ایران و صرافی ها دیدم . من چند ساله توی بایننس و پنکیک سواپ و کوکوین دارم خرید و فروش انجام میدم ولی انها توانستن اعتماد من رو جلب کنم . من ترجیح میدم به جای برفرض تراست ولت و متامکس به کیف پول شما اعتماد کنم ولی شما هیچ گونه استیکی که انجام نمیدین هیچ ، کارمزد خلاف قوانین هم میگیرین . چرا نباید هموطن های من به یک صرافی داخل کشورشون اعتماد همه جوره داشته باشن و آن صرافی هم طبق قوانین بین المللی کار کند و کیف پولش بین المللی باشد . مگه شما دوست ندارین بر فرض دویست هزار نفر با تراکنش های بالا و کارمزد کمتر ولی با اعتماد کامل با شما تعامل داشته باشن تا بر فرض هزار نفر با کارمزد بالا و تراکنش های کم ؟ امید وارم این پیام ثبت شود و پاسخی هم داده شود . وگرنه من هم به مانند بقیه دوستان ترجیح میدم کماکان با صرافی و کیف پول های کشورهای غریبه کار کنم تا با هموطنم .

   • کارشناس محتوا
    کارشناس محتوا | 22 فروردین 1401

    سلام دوست خوبم
    ابتدا تشکر میکنم از اعتماد و همراهی شما
    کارمزدی که توسط صرافی های غیر متمرکز دریافت می شود به عنوان هزینه شبکه بلاک چین است و در صرافی های ارزهای دیجیتال در شکل های مختلف به صورت متفاوت عرضه می‌شود.
    مبالغ کارمزدها بصورت شفاف بیان شده و قانونیست و هیچگونه سوء استفاده ایی در کار نیست.

    شاد و پرسود باشید دوست عزیز بیت پین.

  72. فرزاد
   فرزاد | 15 اسفند 1400

   سلام برداشت پول از بیت پین چه میزان هستش؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 16 اسفند 1400

    سلام فرزاد عزیز
    با توجه به سطح شما از 1 میلیون تا 200 میلیون هست.

  73. جواد
   جواد | 10 اسفند 1400

   *** جدیدترین وضعیت ارز (توکن) بیبی دوج: ارزش فعلی حدود 511 میلیون دلار – 1,440,762 تعداد هولدر و سرمایه گذاران فعلی
   Volume (24H): $17,806,687.00
   Market Capitalization: $511,549,346.00
   تعداد بیبی دوج در گردش Circulating Supply: 159,278,394,658,794,000.00 BabyDoge
   الان تقریبا هر 1000 بیبی دوج میشه 1 ریال که این یعنی فعلا مفته ولی اگه مثل شیبا فقط 3 صفر ازش ظرف 6 ماه الی یکسال کم بشه یعنی 1000 برابر ارزشش میره بالا !!
   البته توکن های جدید ریسک بالاتری دارند اما اگه رو به پیشرفت و پشتیبانی مناسبی داشته باشه سود خوبی به سرمایه گذاران میدهند…. که این ارز با توجه به تعداد فالور توئییتر و تلگرام و سایت و وایت پیپر ، احتمال زیاد آینده و سود خوبی برای سرمایه گذاران داره…
   جزئیات بیشتر در مورد بیبی دوج که فعلا در حدود 21 صرافی خارجی هم لیست شده:
   https://bscscan.com/token/0xc748673057861a797275cd8a068abb95a902e8de#tokenInfo

  74. مهناز
   مهناز | 10 اسفند 1400

   کارمزد هاتون خییلی زیاده, واسه فروش ۸ میلیون فگ, نزدیک پونصد هزارتومن کامزد میگیرین. چه خبره آخه, نه راه پس میذارین نه راه پیش, بفروشم هم کلی ضرر میکنم. خیلی پشیمونم که از اینجا خرید کردم😔

  75. فریدون فانی
   فریدون فانی | 10 اسفند 1400

   با سلام و تشکر از زحمات تیم بیت پین،
   در مورد ارزهایی مثل بیبی دوج، فگ و سایتاما که تورمی هستند و با هلد کردن مقدارشان افزایش پیدا میکند بخصوص اگر مقدار بالا و مدت هلد طولانی باشد مقدار افزایش کاملا قابل توجه است. با عنایت به اینکه این مقدار در بیت پین به ولت واریز نمیشود میتوان اینگونه نتیجه گیری کرد که یا بیت پین این مبالغ را برای خودش برداشت میکند که به هیچ وجه منصفانه نیست، یا اینکه اصولا رمزارزی توسط بیت پین خریداری نمیگردد و فقط با دریافت تومان خود رامعادل آن به نرخ لحظه بدهکار میکنیدکه اگر اینطور باشد با توجه به اینکه عملا خرید و فروشی انجام نمیگیرد، کارمزد خرید و فروش این ارزهاباید خیلی کمتر از اینها باشد و کارمزد دریافتی به هیچ وجه عادلانه نیست . این تنها ایرادی است که میتوان به صرافی عالی بیت پین گرفت که خواهش میکنم بررسی و به نحو عادلانه ای تغییر رویه داده شود.

  76. اسماعیل فرهادفام
   اسماعیل فرهادفام | 8 اسفند 1400

   وقت بخیر. اینجانب در این مدت که دارم با صرافی بیت پین کار ميکنم بسیار راضی هستم. چونکه شما ها يک مجموعه بسیار امین و امنیت بالا درست کردین برای ایرانیان. و خودتان نيز بسیار انسان های باشرف و مثبتی هستید. سپاسگزارم فراوان از لطف و زحمات شما عزیزان. ارادتمند شما اسماعیل فرهادفام.

  77. مهدی
   مهدی | 6 اسفند 1400

   با سلام الان میشه از بیت پین زرد ارز مثل بیبی دوج خرید یا نه

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 8 اسفند 1400

    سلام مهدی عزیز
    بله، از قسمت خرید آسان می‌تونید بخرید و بفروشید.

  78. Reza
   Reza | 4 اسفند 1400

   احتمال داره بیبی دوج با این روند از شت کوین ها خارج بشه؟

  79. علی
   علی | 30 بهمن 1400

   جواب منو بدید چرا پاداش زرد ارزها رو مثل بیبی دوج فگ اضافه نمیشه با این کارمزدی که شما دارین می گیرین پاداش حق ماست اگه اضافه نشه من از پیت بین جدا میشم

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 2 اسفند 1400

    سلام علی عزیز
    امکان پرداخت پاداش ارزهای دیجیتال در بیت‌پین وجود نداره.
    برای اطلاعات بیشتر به پشتیبانی آنلاین پیام بدین تا راهنمایی کنند.

    • افشار
     افشار | 9 فروردین 1401

     چه راهنمایی ؟این سوال خیلی هاست جوابشون بدین همینجا شما حتی جواب کارمزد بالایی که میگیرید ندادین؟؟؟؟؟

   • حمید
    حمید | 3 فروردین 1401

    سلام آقا من می خوام اولین بار خرید کنم مثلا ۵۰۰ تومان کارمزدش چقدر میشه لطفا جواب بدید

  80. قربانی
   قربانی | 29 بهمن 1400

   یابه نظرشماالان وقت خوبی هست برای خرید بیبی دوج؟؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 2 اسفند 1400

    سلام
    در مورد رمزارزها هیچ چیزی نمیشه گفت و تحلیل خاصی رو نمیشه روشون انجام داد.
    فقط با احتیاط معامله کنید.

  81. قربانی
   قربانی | 29 بهمن 1400

   سلام میخواستم بدونم الان بخوام مثلا۱میلیون بی بی دوج بخرم چقدکارمزدش میشه؟؟؟

  82. رسول تیموری
   رسول تیموری | 28 بهمن 1400

   بسیار عالی

  83. مجید لواسانی
   مجید لواسانی | 27 بهمن 1400

   سلام
   چرا زرد ارزها نمودار لحظه ای مثل بیت ندارند

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 2 اسفند 1400

    سلام
    همه ی ارزها، نمودار لحظه ای دارند.

  84. روح الله
   روح الله | 27 بهمن 1400

   سیفمون جدید که اومد او قدیمیه چرا اینطوری شد؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 27 بهمن 1400

    سلام
    چطوری شد؟

  85. شریف سوری
   شریف سوری | 24 بهمن 1400

   سلام من از بیت پین استفاده میکنم چرا چرا کیف پولم باز نمیشه

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 24 بهمن 1400

    سلام دوست عزیز
    برای رفع این مشکل لطفا به پشتیبانی آنلاین پیام بدین.
    ممنون از همکاریتون

  86. مجید
   مجید | 23 بهمن 1400

   سلام خسته نباشید میگم اگه پروژه ای مانند بیت تورنت میره و بیت تورنت جدید میاد ایا سرمایه های سرمایه گذار از بین میره؟؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 23 بهمن 1400

    سلام
    اگر فرایند تبدیل انجام بشه، نه! از بین نمیره و به کوین جدید تبدیل میشه.بستگی به فرآیندی هست که اتفاق می افته.

  87. ندا
   ندا | 15 بهمن 1400

   دوج کوین هم یک زرد ارز آیا؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 16 بهمن 1400

    سلام کاربر عزیز
    بله، دوج کوین هم یکی از زردارزهای معروفه.

  88. مهرآد
   مهرآد | 9 بهمن 1400

   با سلام من مقداری بی بی دوج خریده ام برا هولد بلند مدت ۵ ساله انشاالله که خوب رشد کنه

  89. محسن
   محسن | 8 بهمن 1400

   سلام اگه امکانش هست بیبی دوج رو تو پلتفرم خرید و فروش دوطرفه بیافزایید ممنون از زحمات شما

   • علی
    علی | 21 بهمن 1400

    سلام
    شیبا اولش تگ زرد داشت چی شد که الآن تگ زرد برداشته شده و یعنی پایه اصلی مثل بیت کوین و… ارزهای دیگر شده ک معامله میشود و امکان دارد بقیه تگ ها که زرد هستند مثل بقیه عادی شده و بتونیم سرمایه‌گذاری کنیم یا نه ممنون

    • کارن آهنگری
     کارن آهنگری | 23 بهمن 1400

     سلام علی عزیز
     ارز دیجیتال شیبا با توجه به اینکه جزو کوین‌های رده بالا با حجم معاملات زیاده از لیست زرد ارزها خارج شد.

    • محمد
     محمد | 12 اسفند 1400

     سلام میشه راهنمای کنید چطوری باید خرید و فروش کرد

  90. اسماعیل
   اسماعیل | 5 بهمن 1400

   کارمزد خرید و فروش بیبی دوج دقیقا چقدره؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 10 بهمن 1400

    سلام اسماعیل عزیز
    برای این مورد به پشتیبانی آنلاین پیام بدین تا راهنمایی کنند.

  91. محسن
   محسن | 3 بهمن 1400

   سلام لطفا اگه امکانش هست کارمزد بیبی دوج رو برای خرید و فروش کاهش دهید

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 3 بهمن 1400

    محسن عزیز، این مورد در حال بررسیه.
    ممنونیم از همراهیتون

    • دنیا
     دنیا | 8 اسفند 1400

     سلام قراربود کارمزد رزد ارزارو پایین بیارین چیشد پس؟
     رسیدگی کنید ممنونیم
     خیلی بالاست کارمزدشون اگه پاییم ندارین مجبوریم برین صرافی دیگه

     • کارن آهنگری
      کارن آهنگری | 8 اسفند 1400

      سلام دوست عزیز
      متاسفانه هزینه‌های شبکه ی زرد ارزها زیاد هست. ما همیشه تلاش می کنیم که کمترین کارمزد رو در نظر بگیریم، اما گاهاً هزینه‌های زیرساخت و فنی اجازه نمیده.

  92. محسن
   محسن | 3 بهمن 1400

   سلام خسته نباشید چرا بی بی دوج مثل شیبا در پلتفرم خرید بازار حرفه ای نیست که بتوانیم خودمان قیمت را تعیین کنیم

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 3 بهمن 1400

    سلام محسن عزیز
    رمزارز بیبی دوج فعلا به حجم معاملات مناسب نرسیده و در صورت رسیدن به حجم استاندارد، به پلتفرم حرفه‌ای اضافه خواهد شد.

    • سودابه
     سودابه | 27 فروردین 1401

     سلام من سطح 2 رو ثبت کردن پس چرا کیف پول کوپن نداره زدید سطح 2 انجام بدیم آنقدر کوپن تعلق میگیره

     • کارشناس محتوا
      کارشناس محتوا | 27 فروردین 1401

      سودابه عزیز
      لطفا برای راهنمایی بهتر با پشتیبانی آنلاین سایت در ارتباط باشید.
      ممنون از همراهی شما .

  93. علی
   علی | 1 بهمن 1400

   سلام.لطفادرکیف پول میزان خریددرطی چندمرحله رانشان بدهید…ممنون

  94. فرید
   فرید | 1 بهمن 1400

   ممنون از عزیزان بیت پین ..اما کارمزد بیبی دوج یا فوگ خدایش خیلی بالاست ..من خیلی از دوستام مبالغ زیاد هولد یا ترید میکنند اما از صرافیهای خارجی چون کارمزدشون خیلی کمتر از بیت پین هست…ما خانواده بیت پین دوست نداریم جای دیگه و صرافی خارجی بریم…هزاریم کار با صرافی خارجی سخت باشه بلاخره ادم یاد میگیره .اما ای کاش میشد بزرگان و مدیریت بیت پین یه راه حلی برای اعضای خانواده بیت پبن بزاره که ارزهای مثل بیبی دوج یا کیشو اینو رو با کارمزد کمتر خرید فروش کرد …به قول بازاریهای قدیمی سود کمتر مشتری بیشتر..مخلص شما

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 2 بهمن 1400

    سلام فرید عزیز
    در حال تلاش برای کاهش کارمزد بیبی دوج هستیم.
    به زودی اخبار خوبی رو خواهید شنید.
    ممنونیم از همراهیتون

  95. زهره
   زهره | 30 دی 1400

   سلام تو بیت بین میشه هولد هم کرد یا ن

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 30 دی 1400

    سلام
    بله تا هر زمانی که بخواهید می تونید دارایی تون رو به صورت امن در بیت پین نگه دارید.

  96. مهدی
   مهدی | 28 دی 1400

   سلام تتر خریدم الان هر ارزی رو میخام بخرم فقط به تومان می‌خره چکارکنم به تتر بخره ممنون میشم راهنمایی کنین

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 30 دی 1400

    سلام مهدی عزیز
    کافیه از بازار حرفه ای بیت پین، سمت راست بالا، قسمت بازار تتری رو انتخاب کنید.
    اگر نتونستید، به پشتیبانی انلاین پیام بدین تا راهنمایی کنند.
    ممنون از همکاری خوبتون.

  97. اسماعیل
   اسماعیل | 27 دی 1400

   سلام من 44 میلیارد بی بی دوج دارم چرا پاداش اضافه شذن ب این رمز ارز نمیدهید در صورتیکه همه صرافی ها میدهند مخصوصا خارجی ها

   • کارشناس محتوا
    کارشناس محتوا | 27 فروردین 1401

    دوست خوبم این امکان در بیت پین وجود نداره.
    شاد و پرسود باشیید

  98. اسماعیل امامی کشفی
   اسماعیل امامی کشفی | 27 دی 1400

   سلام.میخواستم بپرسم چرازردارزسیف مون که دربازاربیت پین موجودبودوبنده مقداری خریداری کرده بودم بعدازچندروزازبازاربیت پین حذف شده باتشکر.

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 28 دی 1400

    سلام دوست عزیز
    در حال بروزرسانی سیف مون از ورژن 1 به ورژن 2 هستیم و تا زمان اتمام، امکان خرید و فروش وجود نداره.

  99. alireza
   alireza | 27 دی 1400

   رابط کاربری سایتتون ایرادات زیادی داره.کارمزد بالا یکی دیگه از معایب سایتتون هست.مثلا تو قسمت تاریخچه میاد مقدار و قیمت رو میچسبونه به هم نشون میده.بعضی وقتا سایت هنگه که ایراد بعدیشه.

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 28 دی 1400

    سلام
    لطفا اسکرین شات خطاها رو برای پشتیبانی ارسال کنید تا بررسی بشه.

  100. محمد
   محمد | 27 دی 1400

   باسلام خسته نباشید هم یه ایده دارم هم یه سوال
   سوالم اینه چرا ازادمایی مثه من حمایت نمیکنید ولی به عنوان سرمایه گذارپولمون رو دراختیارنمگیریدباهاش کارکنید وپورسانت برداری وسودش رابه مابدهید من حاضرم سرمایه گذاری کنم ولی وقت تریدربازی رو ندارم باپول من کارکنید وسودش رابه من بدهید من ازبازار رمزارزها چیزی حالیم نیست یه ایده خوبیه باشرکت معطبرکه دارین

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 28 دی 1400

    سلام محمد عزیز
    این امکان به تازگی برای افراد ویژه در بیت پین فراهم شده.
    برای مدیریت سبد سرمایه به این ایمیل درخواستتون رو ارسال کنید تا با شما تماس گرفته بشه:
    a.mohammadi@bitpin.ir

  101. منصور
   منصور | 24 دی 1400

   سلام چطوری در بیت پین سیف مون رو به ورژن ۲ارتقاع بدم

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 25 دی 1400

    سلام کاربر عزیز
    اگه دارایی‌تون تو صرافی بیت پین هست، به صورت اتوماتیک به ورژن 2 تبدیل خواهد شد.

  102. Artin
   Artin | 21 دی 1400

   سلام با خرید بی بی دوج از هر معامله 5درصد به حساب افرادی که بی بی دوج دارن میریزن جریان چیه آیا واقعیت داره

  103. سعید احمدیان
   سعید احمدیان | 20 دی 1400

   سلام با عرص خسته نباشید به دست اندرکاران بیت پین آیا کارمزد فروش رمز ارز بی بی دوج مثل خرید ۱۸ درصد است با این شرایط باید ۳۶ درصد سود بکند که هزینه کارمزدش دربیاد

  104. مهدی
   مهدی | 20 دی 1400

   سلام لطفا Saitama inu رو هم لیست کنید خواهشا

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 20 دی 1400

    سلام کاربر عزیز
    اضافه شدن ارزهای جدید به پلتفرم، معیارهای مختلفی داره.
    حجم بازار و اهمیت پروژه‌ی توکن از جمله موارد مهم ارزهای دیجیتال برای اضافه شدن به بیت پین است.
    در صورتی که ارزهای دیجیتال، این موارد رو داشته باشه، به پلتفرم اضافه خواهد شد.

  105. سعید
   سعید | 19 دی 1400

   سلام من شیبا خریدم در Trust wallet هست و ازش اصلا سر در نمیارم یکی از دوستام اوکی کرده ،اگر بخواهم انتقال بدم به اینجا میتونم این کار را انجام بدم ؟!

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 20 دی 1400

    سلام سعید عزیز
    برای دریافت راهنمایی بیشتر به بخش پشتیبانی آنلاین مراجعه کنید.

  106. دریا
   دریا | 19 دی 1400

   سلام وخسته نباشین ببخشید من میخاستم ۲ میلیون بیبی دوج بگیرم میگن بیت پین کارمزدش خیلی بالا برای ۲ میلیون ۷۰۰ هزارتومن کارمزد میگیرن این درسته؟
   همه میگن کارمزد بیت پین بالاست میرن صرافی ای خارجی ثبتنام میکنن من خودم به خیلیا پیشنهاددارم بیت پین رو ولی میگن کارمزدش بالاست

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 20 دی 1400

    سلام دوست عزیز
    خرید ارزهای دیجیتال کارمزد خاصی نداره، اما انتقال این ارزها به شبکه‌های دیگر برای مجموعه هزینه داره و این کارمزد شبکه‌ است که باید پرداخت بشه.

  107. م‌ضیایی
   م‌ضیایی | 17 دی 1400

   باسلام.اینده بیبی دوج رو چه طور پیش بینی میکنید.باتشکر از صرافی خوبتان.عالی

  108. خالد مباشری
   خالد مباشری | 16 دی 1400

   می خواهم درآمد دلار داشته باشم باید چیکار کنم

  109. Shahrukh
   Shahrukh | 16 دی 1400

   درود به شما بهترین هستید

  110. افشین طالبی
   افشین طالبی | 14 دی 1400

   باسلام وعرض ادب واحترام وخسته نباشیدبه پیت پینی های عزیز.بابت اضافه کردن میم کوین هابسیارسپاسگزارم عالی هستین.فقط اگرممکن هست یه سود وزیان کلی هم بزارین تابفهمیم چقدرسودیازیان کردیم.خیلی ازصرافی هادارن برای پیت پین افت میاره نداشته باشه.ممنونم

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 15 دی 1400

    سلام کاربر عزیز
    ممنونیم از تمام مواردی که ذکر کردید.
    به صورت کامل همه‌ی این نکته‌ها به تیم توسعه محصول بیت پین برای بررسی ارجاع داده شد.
    سپاسگزاریم

  111. بهنام
   بهنام | 13 دی 1400

   با سلام و تشکر از دست اندرکاران بیت پن.
   سوالی که داشتم
   سیف مون ورژن جدید کی تو صرافی بیت پن اعمال میشه.
   و سیف مون قبلی تبدیل به ورژن ۲میشه. ممنون

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 14 دی 1400

    سلام بهنام عزیز
    تغییرات ورژن سیف مون مربوط به آدرس قرارداد هوشمند (Smart Contract) بوده و در حال حاضر تغییرات مربوطه روی کیف پول‌های شخصی و قابل سواپ با ارز رپد بی ان بی است. دستورالعمل تغییر ورژن هنوز برای صرافی‌ها از سمت تیم توسعه‌ی سیفمون اعلام نشده. در صورت تغییر در صرافی‌های معتبر، اینجا هم اعمال و اطلاع رسانی‌های مربوطه انجام میشه.

  112. سعید احمدیان
   سعید احمدیان | 13 دی 1400

   سلام من از صبح ساعت ۹ ثبت نام کرده ام هنوز پیام مدارک در دست برسی است می دهد چرا اینقدر دیر

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 13 دی 1400

    سلام دوست عزیز
    24 ساعت طول میکشه تا مدارکتون بررسی بشه.
    از صبوری شما ممنونیم.

  113. کوروش
   کوروش | 11 دی 1400

   سلام
   دوست عزیز من هرچه تلاش کردم در صرافی شما ثبت نام کنم موفق نشدم لطفا راهنمایی بفرمایید.
   ممنون

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 12 دی 1400

    سلام کوروش عزیز، برای ثبت نام در بیت پین و اعلام مشکلات و راهنمایی، از طریق صفحه ی اصلی (گوشه سمت راست و پایین) و در اپلیکیشن از قسمت هدست بالای اپ با پشتیبانی آنلاین ما در ارتباط باشید.

  114. محمدزاده
   محمدزاده | 4 دی 1400

   سلام خسته نباشید بنده دو روز است نمی توانم ثبت نام کنم لطفا راهنمایی کنید احراز هویت نتوانستم بکنم

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 5 دی 1400

    سلام
    در اولین فرصت لطفا با پشتیبانی آنلاین ما در تماس باشید و موضوع رو بهشون بگید تا راهنمایی کنند.

  115. علی نقی زاده
   علی نقی زاده | 3 دی 1400

   به نظرم دولت باید همه سایت های ارزهای خارجی ببنده

  116. حسن اتیش
   حسن اتیش | 2 دی 1400

   سلام خسته نباشید
   به نظرشما بیبی دوج تا کی قیمتش به یک تومن میرسه؟؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 4 دی 1400

    سلام حسین عزیز
    در مورد شت کوین‌ها اصلا نمیشه چیزی رو پیش بینی کرد.
    ممکنه یه شب صد برابر بشن یا اینکه یه شبه برسن به صفر.

  117. Mohamad
   Mohamad | 26 آذر 1400

   با تشکر از مطالب ارزندتون

  118. فرشته
   فرشته | 22 آذر 1400

   سلام. سیف مون ورژن ۱ رو صرافی کی به ورژن ۲ تبدیل میکنه؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 22 آذر 1400

    سلام
    به پشتیبانی انلاین پیام بدین لطفا.

  119. علی اکبرپرهیزکاری
   علی اکبرپرهیزکاری | 19 آذر 1400

   دوستان سلام.لطفاهرارزی راکه قصدخریدداریدفقط ازبیت پین بخرید.تمام صرافی های ایرانی راتست کردم.همه به نوعی؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگرارزموردنظرشماموجودنیست ازصرافی تقاضاکنیدتاارز شمارولیست کنن
   بیت پین واقعامنصف وازهمه مهمترحامی سرمایه های شمابه طورواقعادلسوزانه هست

  120. علی اکبرپرهیزکاری
   علی اکبرپرهیزکاری | 19 آذر 1400

   لطفاتوکن سایتاماوبلواسپارورالیست کنید

  121. فرید ۱۹۸۵
   فرید ۱۹۸۵ | 17 آذر 1400

   سلام.
   نقاط قوت بیت پین
   واریز ریالی در ساعات اعلام شده دقیق است
   محیط برنامه راحت و آسان که افراد تازه وارد هم سریع میتونن معامله و خرید و فروش انجام بدن
   نسبت به اکثر صرافی ایرانی تنوع ارز داره
   جواب دهی تیم پشتیبانی خیلی سریع و خوبه
   کلا خیلی راضیم
   فقط یک مورد هست که بنظرم دیر ارزایی که احتمال سود دهی بالایی دارن رو اضافه میکنین..
   بعنوان مثال..گالا و الون…
   البته نظر شخصی من هست و احتمال اشتباه بودنش هست
   باتشکر از تیم خوب و قوی بیت پین

  122. ابوذر فتوحی
   ابوذر فتوحی | 14 آذر 1400

   این صرافی بسیار عالی و کار کردن باهاش خیلی راحت هست من که از این برنامه ی صرافی شما رضایت کامل دارم سپاسگزارم از این امکانات

  123. سایروس
   سایروس | 12 آذر 1400

   درود بر شما خرید وفروش تو بیت پین خیلی راحته فقط اگه امکان داره تعداد رمز ارزهایی که رشد وقیمتشون خوبه رو اضاف کنید تا امکان خرید تعداد بیشتری رو داشته باشیم

  124. مراد
   مراد | 11 آذر 1400

   سلام و خسته نباشید.
   ممنون از اطلاع رسانی شما

  125. حسن خوبان
   حسن خوبان | 11 آذر 1400

   سلام چرا من نمیتونم در قسمت خرید و فروش از گزینه حدضر و سود برای فروش و خرید ارز #کیشو‌اینو استفاده بکنم هرکارمیکنم مستقیم به گزینه خرید آسان برمیگرده

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 14 آذر 1400

    سلام
    به پشتیبانی پیام بدین لطفا تا بررسی کنن.

  126. احمد
   احمد | 11 آذر 1400

   سلام من تازه واردشدم ..ارزهای زرد رو برای بلندمدت ۲ یا ۳ ساله بخریم خوبه؟؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 14 آذر 1400

    سلام
    باید با تحقیق و بررسی برای خرید ارز دیجیتال اقدام کنید.
    سعی کنید که ارزهای معتبر رو بخرید.

  127. جلال
   جلال | 11 آذر 1400

   سلام اگه به کیف پول انتقال ندیم مشکلی پیش میاد یا اصلا هیچ مشکلی پیش نمیاد

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 14 آذر 1400

    سلام، شما می‌تونید تا هر زمان تمایل داشتید تو کیف پول بیت پین نگه دارید.

  128. فهیمه
   فهیمه | 10 آذر 1400

   سلام شما کلا دروغگو هستید در تمامی ارزها چه شت کوین چه سایر ارزها بالای ده درصد کارمزد کسر میکنید چرا دروغ تحویل مردم می‌دهید دزد هستین

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 17 آذر 1400

    سلام کاربر عزیز
    ممنون از لطف شما.
    امیدواریم که قبل از این پیام، حتما ویدیو آموزش سیو سود رو دیده باشید.

  129. ارسلان
   ارسلان | 10 آذر 1400

   کارمزد خرید وفروش بیبی دوج وفگ وکیشو اینوچفدر است ؟

  130. احمد
   احمد | 8 آذر 1400

   سلام خسته نباشید اگه امکانش هست ارز تورگ رو هم اضافه کنید ممنون از زحمات شما

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 9 آذر 1400

    سلام
    اضافه شدن ارزهای جدید به پلتفرم، معیارهای مختلفی داره.
    حجم بازار و اهمیت پروژه‌ی توکن از جمله موارد مهم ارزهای دیجیتال برای اضافه شدن به بیت پین است.
    در صورتی که ارزهای دیجیتال، این موارد رو داشته باشه، به پلتفرم اضافه خواهد شد.

  131. تینا
   تینا | 7 آذر 1400

   ایاامکانش هست که زردارزهاحذف شوند

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 7 آذر 1400

    سلام کاربر عزیز
    اگه منظورتون اینه که صفر بشه قیمتشون، بله امکانش هست.

  132. محسن طباطبایی
   محسن طباطبایی | 5 آذر 1400

   سلام
   صرافی بیت پین ویدئوهای آموزشی در مورد آموزش رمز ارزها دارد؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 7 آذر 1400

    سلام
    فعلا نه، اما در حال تدوین دوره‌ی آموزشی رایگان هستیم که به زودی منتشر میشه.

  133. اسماعیل افخمی
   اسماعیل افخمی | 5 آذر 1400

   سلام وقت بخیر. لطفا ارز فلوکی راهم لیست بفرمایید.

  134. وفا
   وفا | 4 آذر 1400

   سلام تشکر بابت میم کوین هایی که گذاشتین از شما تقاضا میکنم میم کوین حزم کوین را اضافه کنید اگ اینو اضافه کردین بی نهایت ممنون تون میشم

  135. اشکا
   اشکا | 4 آذر 1400

   سلام
   چطوری میتونم نمودار زرد ارزها رو ببینم یا چه سایتی میشه دید؟؟!

  136. عبدالرضا رضایی
   عبدالرضا رضایی | 3 آذر 1400

   باسلام یک سوال چرا قیمت بی بی دوج درصرافی رمزینکس تفاوت دارد

  137. امید
   امید | 1 آذر 1400

   سلام وقت بخیر خسته نباشید آیا احتمال داره زرد ارز کلا از بین بره و اگه از بین بره موجودی کسانی که خریدن چی میشه

  138. امیرجواد
   امیرجواد | 30 آبان 1400

   آیا شیبا را بنظرتون هولد کنیم سود دهی زیاد داره در ضمن شیبا را واریز کنیم به کیف پول بیت پین یعنی هولد کردن هستش

  139. کوروش
   کوروش | 28 آبان 1400

   درود بر شما و خدا قوت، جسارتا در قسمت: چرا زرد ارزها را لیست می‌کنیم؟
   یاز به حداقل مقداری کوین‌های موردنیاز صرافی غیرمتمرکز
   نیاز (در سطر بالا “ن” از قلم افتاده) به حداقل مقداری کوین‌های موردنیاز صرافی غیرمتمرکز
   سپاس

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 30 آبان 1400

    سلام کاربر عزیز و دقیق
    ممنونیم از پیام شما.
    اصلاح شد.

  140. خیام
   خیام | 28 آبان 1400

   سلام ایا بنده از صرافی شما فگ بخرم قابل انتقال ویدراو به کیف پول تراست ولت من هست؟چون میخام یکسال بلند مدت بزارم کنار

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 28 آبان 1400

    سلام و وقت بخیر
    بله امکان انتقال هست.
    البته تا هر مدت زمانی که قصد داشته باشید، می‌تونید تو کیف پول بیت پین نگهدارید.

  141. محمد جواد
   محمد جواد | 27 آبان 1400

   با سلام لطفاً نرم افزار را یک مقدار برسی کنید چون موقع باز شدن به کندی انجام میشود یا هنگ است
   یک خواهش دیگر اگر امکان دارد ارز LTRBT هم به پلتفرم اضافه شود

   ممنون و تشکر

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 27 آبان 1400

    سلام دوست عزیز
    لطفا مدل گوشی و مشکلات رو به پشتیبانی اعلام کنید تا بررسی بشه.
    در مورد درخواست دوم:
    اضافه شدن ارزهای جدید به پلتفرم، معیارهای مختلفی داره.
    حجم بازار و اهمیت پروژه‌ی توکن از جمله موارد مهم ارزهای دیجیتال برای اضافه شدن به بیت پین است.
    در صورتی که ارزهای دیجیتال، این موارد رو داشته باشه، به پلتفرم اضافه خواهد شد.

  142. مهدی
   مهدی | 26 آبان 1400

   سلام چرا کارمزد زرد ارز هایی مثل فیگ و بی بی دوج خیلی بلاس اگه کارمرزدشون بیارید پایین خیلیا سعی میکنن بیشتر سمت این مین کوین ها برن

  143. عیسی ریحانکار
   عیسی ریحانکار | 26 آبان 1400

   سلام لطفا ارز فلوکی رو هم لیست کنید

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 26 آبان 1400

    سلام کاربر عزیز
    اضافه شدن ارزهای جدید به پلتفرم، معیارهای مختلفی داره.
    حجم بازار و اهمیت پروژه‌ی توکن از جمله موارد مهم ارزهای دیجیتال برای اضافه شدن به بیت پین است.
    در صورتی که کوینی که اشاره کردید این موارد رو داشته باشه، به پلتفرم اضافه خواهد شد.

  144. سیوان
   سیوان | 25 آبان 1400

   سلام بە مسئولان بیت پین. من همین کیف پول بیت پین رو انتخاب کردم آیا کار درستی میکنم یا اینکە انتقال بدم کیف پود دیگە؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 26 آبان 1400

    سلام
    شما می‌تونید دارایی‌هاتون رو تا هرزمانی که می‌خوایین تو بیت پین نگه دارید.

  145. مهران
   مهران | 25 آبان 1400

   سلام. بنده به دوستان خیلی خیلی توصیه میکنم از بیت پین استفاده کنن، اما چون بیت پین کارمز خیلی بالایی میگیره، گاهی اوقات دوستان بنده را با فحش مورد عنایت قرار میدن که چرا بیت پین را بهشون پیشنهاد دادم و سریع حسابشون را خارج میکنن. عاجزانه خواهش میکنم بخاطره بقای بیت پین هم که شده، لطفا کارمزد را کاهش بدید. امیدوارم فقط شنونده نباشید و عمل کنید. با تشکر

  146. Hh
   Hh | 24 آبان 1400

   سلام چه زمانی زرد ارز جدید یا همون عرضه اولیه میاد

  147. مهدی
   مهدی | 23 آبان 1400

   من زرد ارز رو خریدم حدود ۱۸ میلیارد واحد
   ولی امروز با اینکه ۲۳ درصد رشد کرده ،،ولی هنوز از مبلغی که من خریدم کمتر است
   دلیلش چیه ؟؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 25 آبان 1400

    سلام
    به پشتیبانی پیام بدین تا راهنمایی کنن.

  148. مهدی
   مهدی | 23 آبان 1400

   من ارز کیشو رو خریدم حدود ۱۸ میلیارد واحد
   ولی امروز با اینکه ۲۳ درصد رشد کرده ،،ولی هنوز از مبلغی که من خریدم کمتر است
   دلیلش چیه ؟؟

  149. عباس
   عباس | 23 آبان 1400

   با سلام و خسته نباشید
   امکان اضافه کردن رمز ارز nft به برنامتون وجود داره یا نه ؟ یکی از رمز ارزهای محبوب هست که خیلی ها دنبال اون میگردم
   ممنونم از برنامه خوبتون

  150. کمال
   کمال | 21 آبان 1400

   سلام ببخشین ارزی که از بیت پین میگیریم به نظر خودتون بهتره همینجا نگهداری کنیم یا به تراست والت انتقال بدیم

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 22 آبان 1400

    سلام
    تا مدت زمان دلخواه تو کیف پول بیت پین می توانید نگه دارید.

  151. حسین باقری
   حسین باقری | 21 آبان 1400

   سلام من ثبت نام کردم چرا ارز شیبا به کیف پولم اضافه نمیشه؟؟؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 22 آبان 1400

    سلام
    به پشتیبانی پیام بدین.

  152. علی
   علی | 21 آبان 1400

   سلام.من هنوز احراز هویت نشدم خرید بزنم ببینم چطوریه

  153. ابراهیمیان
   ابراهیمیان | 20 آبان 1400

   سلام وقت بخیر
   من برای بار اوله که پیام میدم و به تازگی میخوام وارد بازار ارز بشم و حقیقتا سرمایه خیییلی کمی دارم در حد زیر ۵۰۰ هزار تومان ممنون میشم اگه دلسوزانه راهنمایی بفرمایید کدام ارز را خریداری کنم . سپاسگزارم

  154. ابراهیمی
   ابراهیمی | 20 آبان 1400

   سلام وقت بخیر
   من به تازگی میخوام وارد بازار ارز بشم و حقیقتا سرمایه خیییلی کمی دارم در حد زیر ۵۰۰ هزار تومان ممنون میشم اگه دلسوزانه راهنمایی بفرمایید کدام ارز را خریداری کنم . سپاسگزارم

  155. مصطفی
   مصطفی | 19 آبان 1400

   سلام میگن که زرد ارزها احتمال داره کلا منحل بشه و پولتونو بالا بکشه ایا همچین چیزی صحت دارد؟؟؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 20 آبان 1400

    زردارزها بخاطر پروژه‌های ضعیف و گاها پوچی که دارند، ممکنه دامپ و پامپ‌های زیادی رو داشته باشند.
    کلا داشتن زردارز تو کیف پول، یه ریسک زیادی داره.

  156. کاظم
   کاظم | 17 آبان 1400

   من تشکر میکنم از زحمات شما
   یک صرافی خوب با سرعت خوب و محیط عالی
   فقط بی زحمت برای نرم افزارتون بابت امنیتش کاری بکنید تا کاربران رمز بزارن تا از امنیتش مطمین بشن
   بعد شت کوین الون و بی بی شیبا رو هم اضافه کنید

  157. شهاب
   شهاب | 16 آبان 1400

   سلام من مقدار ۵۰۰ هزار تومن از بیت پول برداشت داشتم متاسفانه برای من واریز نشد ولی داخل سایت نوشته واریز و حتی کد پیگیری داده
   البته هنوز ۲۴ ساعت نشده ، لطفا راهنمایی کنید ممنون

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 17 آبان 1400

    سلام
    چه ساعتی برداشتی داشتید؟

  158. مهدی
   مهدی | 15 آبان 1400

   با سلام لطفا کوین های تگ زرد ارز رو بیشتر کنید تا ایرانی ها دیگه نرو صرافی های خارجی ممنوم از شما

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 16 آبان 1400

    سلام کاربر عزیز
    اضافه شدن ارزهای جدید به پلتفرم، معیارهای مختلفی داره.
    حجم بازار و اهمیت پروژه‌ی توکن از جمله موارد مهم ارزهای دیجیتال برای اضافه شدن به بیت پین است.
    در صورتی که کوینی که اشاره کردید این موارد رو داشته باشه، به پلتفرم اضافه خواهد شد.

  159. فاطمه
   فاطمه | 13 آبان 1400

   سلام خیلی ممنون واقعا عالیه دستتون درنکنه با بهترین امنیت و خرید فروش راحت میتوان انجام داد خیلی راضی هستم شکر خدا تا الان فقط سود کردم و انشاالله که همه دوستان به موفقیت برسن من که درشهر بوکان ساکن هستم و به خیلی از اقوام دوستان پیشنهاد دادم وبراشون برنامه را اندازی کردی شکر خدا همه راضی هست و مشغول معاملات هستن باسپاس فراوان محمدی

  160. حامد
   حامد | 10 آبان 1400

   با سلام خدمت مدیر عزیز
   اگه لطف کنید ارزهایی که تازه عرضه میشن چون دارای بازدهی بالایی هستن رو لیست کنید ممنون میشم

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 11 آبان 1400

    سلام کاربر عزیز
    اضافه شدن ارزهای جدید به پلتفرم، معیارهای مختلفی داره.
    حجم بازار و اهمیت پروژه‌ی توکن از جمله موارد مهم ارزهای دیجیتال برای اضافه شدن به بیت پینت است.
    در صورتی که کوینی که اشاره کردید این موارد رو داشته باشه، به پلتفرم اضافه خواهد شد.

  161. وحید
   وحید | 9 آبان 1400

   به سلام وخسته نباشی خدمت تمام دست اندر کاران سایت بیت پین امیدوارم بتونیم تمام ضررهایی که در بورس متحمل شدیم اینجا جبران کنیم صرافی بیت پین نمونه است

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 9 آبان 1400

    سلام
    ممنونم از نظر شما وحید عزیز.
    در هر بازار مالی باید با علم و دانش معامله کنید. سعی کنید از ورود به معاملات با ریسک‌های بالا خودداری کنید.
    به امید معاملات پرسود شما در بیت پین

  162. حسین
   حسین | 8 آبان 1400

   سلام و خسته نباشید به تیم تحلیل گریتون
   از جه سایت یا چه منبعی میشه جدیدترین رمز ارز رو فهمید و خریداری کرد منظورم در اولین روز عرضه اون رمز ارز رو میگم ممنون

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 8 آبان 1400

    سلام
    از طریق کوین مارکت کپ و چند سایت دیگه.

  163. مهدی صفری
   مهدی صفری | 7 آبان 1400

   با قوانین و مقررات آشنا هستم

  164. مهدی صفری
   مهدی صفری | 7 آبان 1400

   موافقم

  165. هادی
   هادی | 6 آبان 1400

   سلام من تازه وارد شدام از چه کسی کمک بگیرم برای خرید بنظر شما چه جوری چی رو خرید کنم راهنمایی اگه کنین ممنون که این سایت راه اندازی کردین

  166. هادی
   هادی | 6 آبان 1400

   سلام من تازه وارد شدام از چه کسی کمک بگیرم برای خرید بنظر شما چه جوری چی رو خرید کنم راهنمایی اگه کنین ممنون

  167. منوچهر
   منوچهر | 6 آبان 1400

   سلام و خدا قوت و آرزوی موفقیت برای شما و دوستانتان سوالی داشتم آیا امکان دارد زرد ارز یک هو بپره و سرمایه ما از بین بره . منظورم نوسانات نیست یعنی باطلش کنند امکان داره

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 7 آبان 1400

    سلام منوچهر عزیز.
    بله، نه فقط زردارزها، بلکه برای تمام ارزهای دیجیتال ممکنه این اتفاق بیفته، اما در مورد زرد ارزها احتمالش بیشتره.
    پر سود باشید.

  168. روح اله صالحی
   روح اله صالحی | 5 آبان 1400

   باسلام وخسته نباشید خدمت کارکنان بیت پین ازشماخواستار این راهستیم که اصطلاحات وآموزش مقدماتی رامکررا برای کاربران خودتکرار واجراکنید ودر برنامه ای که دردست کاربران به جهت خرید وفروش هست گزینه های فعالی نسبت به تحلیل بازار اخبارهای بروز ونکته های مهم وکارشناسان آنلاین راداشته باشید ممنون موفق وسربلند باشید

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 5 آبان 1400

    سلام دوست عزیز
    دوره‌ای در دست طراحی هست و به زودی با همکاری مکتب خونه منتشر خواهد شد.
    این دوره‌ی کامل ارزهای دیجیتال، برای کاربرای بیت پین رایگان خواهد بود.

  169. حسن غیاثی
   حسن غیاثی | 4 آبان 1400

   تشکر از راهنمایی و مشاوره شما.

  170. محمد رضائی
   محمد رضائی | 4 آبان 1400

   سلام ازراهنمایی شما سپاسگزارم

  171. امیرحسین محمدی نژاد
   امیرحسین محمدی نژاد | 4 آبان 1400

   سلام.بیت.پین.خیلی عالیه .تا الان که راضی
   بودم.با پشتیبانی.خوب…..

  172. علی
   علی | 3 آبان 1400

   واقعا ازتون ممنونم ارزهای زیادی دارید و شبکه تون چون ایرانیه مطمئنه
   لطفاً ارزهای بیشتری رو اضافه کنید تا کلا از شر صرافی های خارجی راحت شیم.

  173. علی
   علی | 3 آبان 1400

   واقعا ازتون ممنونم ارزهای زیادی دارید و شبکه تون چون ایرانیه مطمئنه
   لطفاً ارزهای بیشتری رو اضافه کنید تا کلا از شر صرافی های خارجی راحت شیم

  174. فاطمه
   فاطمه | 3 آبان 1400

   سلام میخواستم بدونم ممکنه ی ارز رو صد میلیون تومن بخریم بعد از یک سال یادوسال بشه چند میلیارد
   ممکنه برای برداشتش به مشکل بخوریم یا دولت جلوی برداشت پول رو بگیره
   لطفا راهنمایی کنید

  175. سید حسین
   سید حسین | 2 آبان 1400

   با سلام
   من سطح 2 هستم. ایمیل 10000 شیبا برام اومده ولی داخل کیف پول خبری نیست.

  176. حسن
   حسن | 2 آبان 1400

   سلام خسته نباشید می گویم به گردانندگان بیت پین امیدوارم که اعتبار و اعتماد بیت پین انقدر بالا بره و همچنین کارمزد انقدر پایین که افراد بیشتر وارد بیت پین شوند و جای خالی بایننس را برای ایرانیان فراهم کنید تا دیگر کسی ما در معاملات رمز ارز تحریم نکند
   سپاس ودرود

  177. علی
   علی | 30 مهر 1400

   من یه زرد ارز خریدم به امید سود

  178. سارا
   سارا | 19 مهر 1400

   واینکه دوستام مسلمان هستند وتو ایران زندگی میکنند واون دوستایی که تو اسلام اباد وهند هستند میگن که میخواهند با صرافی ایران کار کنند .ایا این امکان دارد یا خیر …چه راهکاری پیشنهاد میدهید ………فعالیت در صرافی ایرانی را میخواهند.
   ودر مورد نحوه انتقال کیف پولشون به این صرافی چیکار باید بکنند.ایا توکن هاشون میسوزه ….لطفا دقیق راهنمایی ام کنیدوبا تشکر از زحمات شما

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 مهر 1400

    سلام خانم سارا
    ممنونیم از سوالی که سوالتون.
    برای احراز هویت و امکان معامله، نیاز هست که کاربران کارت بانکی عضو شبکه‌ی شتاب و تلفن همراه به‌نام خودشون داشته باشند.
    هر کدوم از اطرافیان خارجی شما اگر این موارد رو دارند می‌تونند ثبت نام و با احراز هویت سطح 2 شروع به معامله کنند.
    پرسود باشید.

  179. سارا
   سارا | 19 مهر 1400

   سلام بنده ئوست هندی وپاکستانی دارم .میتونم اونارو دعوت کنم به این صرافی؟

  180. سالی
   سالی | 13 مهر 1400

   درود بر شما ، آیا میم کوین های جدیدی رو اضافه خواهید کرد یا خیر ؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 14 مهر 1400

    زنده باشید.
    بله، در بازه‌های زمانی مختلف، ارزهای دیجیتال دیگه رو اضافه می‌کنیم.
    البته تعداد میم‌کوین‌ها کم خواهد بود.

  181. علی
   علی | 3 مهر 1400

   سلام خسته نباشید- راستی صرافی شما هم مثل دیگر صرافی ها ارزش تخمینی دارایی ها ی کاربر رو نشون میده یا نه…چون خیلی مهمه

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 4 مهر 1400

    سلام علی عزیز
    بله، هم تو نسخه اپلیکیشن و هم نسخه‌ی وب این ویژگی رو داره که ارزش تخمینی دارایی‌هاتون رو به صورت لحظه‌ای نشون میده.

  182. Iraj changizi
   Iraj changizi | 1 مهر 1400

   Ok

  183. Amir
   Amir | 23 شهریور 1400

   سلام با تشکر از عوامل بیت پین. یه سوال داشتم. بعضی مواقع اطلاعات و چارت ارزها برای من با تاخیر و مکس ارسال میشه خاستم ببینم مشکل از نت یا گوشی من هستش یا برای همه اینطدری

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 23 شهریور 1400

    سلام امیر عزیز
    این مشکل ممکن هست که بخاطر سخت افزار تلفن همراهتون باشه.
    لطفا با یه گوشی دیگه بررسی کنید، اگر مشکل پابرجا بود با پشتیبانی در تماس باشید.

  184. مم
   مم | 15 شهریور 1400

   با سلام بنظر شما دیدگاهتون از بیبی دوج و اینده ای داره یا نه؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 16 شهریور 1400

    سلام دوست عزیز.
    در این مورد نمی‌تونیم چیزی بگیم.
    پر سود باشید

  185. آرش بهوند
   آرش بهوند | 15 شهریور 1400

   سلام لطفا بیبی بیت کویین رو اضافه کنید

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 16 شهریور 1400

    سلام آرش عزیز
    لیست شدن کوین‌های جدیدی به معیارهای مختلفی مثل حجم بازار بستگی داره. اگر کوین‌هایی که اشاره کردید این ویژگی‌ها رو داشته باشه به زودی اضافه میشن.

  186. مهدی
   مهدی | 5 شهریور 1400

   سلام تشکر از صرافی بیت پین ارز بیبی شیبا را آیا اضافه میکنید

   • ایوب صفری
    ایوب صفری | 28 مهر 1400

    با سلام و خسته نباشید من تعداد زیادی از ارزهای فک ،بیبی دوج،سیفمون،کیشو حریداری کردم واس ۳ یا ۴ سال ب نظرتون امیدی بهش هست؟؟😐😐

    • کارن آهنگری
     کارن آهنگری | 28 مهر 1400

     سلام
     این ارزهای دیجیتال که خریدید زیاد مطمئن و قابل پیش‌بینی نیستند!
     هر اتفاقی ممکنه براشون بیفته.

    • حبیب
     حبیب | 29 آبان 1400

     اگر سایت دیگه ای که ایرانی هست ارز داشته باشیم مثلا شیبا میشه به بیت پیانتقال بدم

  187. صادق
   صادق | 4 شهریور 1400

   سلام چرا بر بستر اتریوم ندارین ؟

  188. مرتضی
   مرتضی | 31 مرداد 1400

   سلام لطفا ارز babyBNB رو لیست کنید مرسی

  189. صادق
   صادق | 31 مرداد 1400

   سلام اگه این ارز در صرافیتون نگهداری بشه پاداش هولدری بهش تعلق میگیره ؟ یا فقط در کیف پول ؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 31 مرداد 1400

    سلام
    خیر دوستِ عزیز.

  190. امیر
   امیر | 26 مرداد 1400

   سلام ببخشید ارز شیبا برای خرید برپایه(ERC20)این هست یا نه

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 29 مرداد 1400

    سلام دوست عزیز
    بله.

  191. مهدی
   مهدی | 20 مرداد 1400

   سلام
   بازهم از خوش قولی شما نهایت تشکر رو داریم.سر وقت به وعده هاتون عمل میکنید.این واقعا تحسین برانگیزه.همه تون ماهین.الیس هم انگار میخواست لیست بشه ولی مث اینکه هنوز آماده لیست برای بیت پین نیس.؟

   • آکادمی بیت‌پین
    آکادمی بیت‌پین | 22 مرداد 1400

    سلام مهدی عزیز
    رمز ارز الیس نیز این هفته به بیت پین اضافه می‌شود

  192. اکبر بیگی
   اکبر بیگی | 18 مرداد 1400

   بسیار ممنون از راهنماییهاتون من یه کارگر هستم باهزار بدبختی ۶۰۰ هزارتومن جمع کردم به امیداینکه یکی دو سال دیگه پول رهن یه خونه داشته باشم الان ازاین زرد ارزها خریدم توروخدا اگه میدونین کاراشتباهیه بهم بگین تا بفروشمشون اینقدر استرسشو دارم زندگیمو حرام کره

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 مرداد 1400

    سلام دوست عزیز
    زرد ارزها ریسک بالایی در معامله‌ دارند. در مطلب بالا هم این ریسک‌ها بررسی و اعلام شدند.
    باید با اطلاعات کافی وارد معامله میم‌کوین‌ها بشید.

    • سعید
     سعید | 17 آذر 1400

     سلام مگه زرد ارزهارو مثل ارزهای دیگ نمیشه خرید زد؟

  193. علی
   علی | 18 مرداد 1400

   سلام، اول ممنون بابت توضیح کامل و شیرین در مورد میم کوین ها،،، دوم سپاس فراوان بابت اضافه کردن بیبی دوج به لیست خرید و فروش، معلومه تیمی کار بلد و هماهنگ و حرفه ای پشت بیت پین هست موفق تر باشید انشالله و منتظر اضافه کردن دیگر میم کوین های محبوب هستیم،

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 مرداد 1400

    سلام
    ممنون از اینکه مطلب رو با دقت معامله کردید.
    با توجه به خواست اکثر کاربران، به مرور میم‌کوین‌های بیشتری اضافه می‌شوند.

  194. محمد
   محمد | 18 مرداد 1400

   با سلام و تشکر از بیت پین یه انتقاد دارم اینکه لطفا خواهشا به خود کاربر اجازه معامله بدین تا بی واسطه مثل سیف مون و فگ و بی‌بی دوج رو معامله کنه کارمزد هم لطفا کم کنید در این صورت بی نظیر میشید

  195. مهدی
   مهدی | 17 مرداد 1400

   سلام
   بیت پین جان ! بی بی دوج هنوز لیست نشده؟
   اگه قراره لیست بشه قبل از پامپ اینکار صورت بگیره بهتره.مرسی از همه ی بیت پینی ها

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 مرداد 1400

    سلام مهدی عزیز
    از یکشنبه، ۱۷ مرداد بیبی دوج لیست شده و می‌تونید از خرید آسان معامله کنید.

  196. مهدی
   مهدی | 15 مرداد 1400

   سلام
   واقعا بیت پین خیلی عالیه.کامنتها رو که میخوندم بقیه ی دوستان هم حس همدلی بسیار خوبی نسبت به بیت پین دارند این سرمایه ای است که بسیار گران قیمت و پر بهاست مخصوصا که با صرف زمان و خیلی مسائل دیگر به دست میاید.سه مسئله بسیار مهم برای بیت پین متصور است اول اینکه در تمام جنبه ها به روز باشد از قبیل ارایه کوین ها و توکن های گلچین شده و محبوب و البته در اسرع وقت و قبل از پامپهای شارپی ارزها و قبل از انکه اهالی بیت پین دچار فرصت سوزی شوند. دوم اینکه دوام و بقای سایت شاید مهمترین موضوع باشد کما اینکه حتما در چالش های احتمالی سیاست گذاری سیاسی اقتصادی نقشه راه کشور , اگر قرار باشد صرافی ها و حوزه دیجیتال در ایران با چالش روبرو شود در صورت استمرار همان همدلی که عرض کردم, اهالی بیت پین به راحتی میتواند روی پتانسیل اجتماعی که بین کاربرانش ایجاد میشود حساب باز کند و بدین نحو در برابر هر سیاست گذاری آتی پشتوانه خوبی داشته باشد.سوم :همونطور که دوستان دیگه هم اشاره کرده اند در صورت کاهش کارمزد های خرید و فروش آسان , رضایتمندی حداکثری کاربران را به دنبال خواهد داشت.
   مورد اخر اینکه خلاصه خیلی گلین , ماهین

  197. مصطفی
   مصطفی | 13 مرداد 1400

   سلام آیا بعد از خرید سیف مون میتوانم به تراست والتم انتقال بدم برای نگهداری بلند مدت

   • آکادمی بیت‌پین
    آکادمی بیت‌پین | 13 مرداد 1400

    بله مشکلی نیست کاربر عزیز

  198. پوریا برهانی
   پوریا برهانی | 11 مرداد 1400

   سلام. واقعا میشه گفت که بیت‌پین یکی از کار درست ترین پلتفرم‌هایی هست که در دسترس هست و میشه باهاش به راحتی کار کرد،کاش زودتر با بیت‌پین آشنا شده بودم،اما حالا هم دیر نیست و مدتی که دارم باهاتون کار میکنم خیلییییییییی راضی‌ام!!!
   ✓پشتیبانی سریع و حرفه‌ای و کار بلد
   ✓طراحی زیبا در عین سادگی جهت معامله حتی برای افراد مبتدی
   ✓اطلاع رسانی خوب و قوی
   ✓تیم حرفه‌ای
   واقعا دمتون گرم!!!!
   همینجوری روز به روز پیشرفت کنین ایشاالله

  199. صالح
   صالح | 11 مرداد 1400

   سلام خسته نباشید ی سوال اگه طرح صیانت قطعی بشه دیگه نمیتوان خرید و فروش کرد تو ارز دیجیتال؟؟؟

   و خیلی عالی هستین بیشرین ارز هارا دارید در مقابل رقبای ایرانی

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 11 مرداد 1400

    سلام، در مورد تاثیرات این طرح مقاله‌ای درحال نگارش است تا کاربران عزیز بیت پین با اطلاعات کامل و خیالی آسوده بتوانند معامله کنند. این مقاله در انتهای هفته منتشر خواهد شد.
    ممنون از دیدگاه شما صالح عزیز.

  200. محسن
   محسن | 11 مرداد 1400

   سلام به تمامی اعضای بیت پین
   واقعا سپاسگذارم از تلاش همگی،
   کار خیلی قشنگی بود اضافه کردن میم کوینها، واقعا ممنونم🌹🌹🌹☺️☺️

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 11 مرداد 1400

    سلام، خوشحالیم که تونستیم نظر کاربرانی مثل شما رو جلب کنیم. پرسود باشید

  201. میر
   میر | 11 مرداد 1400

   با عرض سلام
   خسته نباشید بیت پین
   واقعا عالیه
   انشاالله جهانی بشین

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 11 مرداد 1400

    سلام میر عزیز، ممنون از نظر شما.

  202. رضا
   رضا | 10 مرداد 1400

   سلام
   لطفاً در صورت امکان توکن هدراهش گراف رو به لیست اضافه بفرمایید .
   سپاسگزارم

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 10 مرداد 1400

    سلام، این توکن فعلا در برنامه‌ی تیم فنی برای اضافه به لیست نیست.
    ممنون از شما

  203. داوود
   داوود | 9 مرداد 1400

   من واقعا راضی هستم واقعا ممنونم از تمام عوامله بیت پین مارکت .
   تبلیغات را زیاد تر کنید تا بیشتر شناخته بشید هرچه زودتر

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 10 مرداد 1400

    خوشحالیم از اینکه تونستیم نظر کاربرانی مثل شما رو جلب کنیم. تبلیغات اصلی ما حمایت شما کاربران و دعوت از دوستان خود به بیت پین است.

  204. مسعود
   مسعود | 9 مرداد 1400

   با سلام
   تشکر میکنم با راهنمایی و آگاه سازی تون و همچنین سیگنال های هفتگی . امیدوارم به تعداد رمز ارزها اضافه کنید
   درضمن امکان سطح تریدر یا اکانومی خرید و فروش با کارمزد پایین ندارید؟ مانند نوبیتکس و اریومکس (حالت ریالی)

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 10 مرداد 1400

    سلام، ممنون از شما. خوشحالیم که کاربران وفاداری مثل شما داریم. این امکان در پیت‌پین فعلا فراهم نشده اما در سیستم معرفی دوستان، تا ۳۰ درصد تخفیف کارمزد داریم.

  205. ehsan
   ehsan | 9 مرداد 1400

   من شیبا اینو حدود ۱ ماه و نیم قبل گرفتم حدود ۱ میلیونو ۳۰۰ هزار کار مزد کم کردید😒😒😒😭😭😭

   • آکادمی بیت‌پین
    آکادمی بیت‌پین | 9 مرداد 1400

    کاربر عزیز سلام
    چنین چیزی امکان نداره لطفا با پشتیبانی در ارتباط باشید مورد بررسی شود.

   • احمدی
    احمدی | 12 دی 1400

    دوست عزیز شما ارز شیبا رو روی بستر اتریوم خرید کردید، اگر روی بستر اسمارت چین bep20 خرید میکردید کارمزد شما تقریبا 10000هزار تومن میشد. این اشتباه از طرف خود شماست. مطمئن باشید، آرزوی سلامتی و روزهای پرسود برای شما

    • مهدی
     مهدی | 28 دی 1400

     سلام تتر خریدم الان هر ارزی رو میخام بخرم فقط به تومان می‌خره چکارکنم به تتر بخره ممنون میشم راهنمایی کنین

     • کارن آهنگری
      کارن آهنگری | 30 دی 1400

      سلام دوست عزیز
      لطفا این موضوع رو به پشتیبانی آنلاین پیام بدین تا راهنمایی و بررسی کنند.
      ممنونیم از همکاری خوبتون

  206. ارین
   ارین | 8 مرداد 1400

   سلام و عرض ادب خسته نباشید واقعا بهترین پلت فرم رمز ارز هست این بیت پین فضای کاربری عالی و حرفه ای گرافیک بالا پلت فرم اصولی و ساده از بایننس هم بهتره اون فقط حجم معاملات بالاتری داره چون جهانیه خیلی عالی به نظم این صرافی بسیار به روز آموزش و غیره از هر لحاظی من از شما تشکر میکنم 🙏🙏🙏🙏

  207. مختار
   مختار | 8 مرداد 1400

   ممنونم واقعا از این همه تنوع بهترین سایت ایران هستید ایشالله جهانی بشید ولی کارمزدای فروش اسان رو یکم کم کنید اگه میشه و گرنه بقیه چیزای برنامه و سایت عالی فقط کارمزادی فروش اسان یکم بالاس ممنونم

  208. Marzy
   Marzy | 8 مرداد 1400

   یکی از بهترین صرافی های ایرانی هستید با کارمزد کم و خدمات عالی ازتون ممنونم که اطلاع رسانی میکنید و نگران سرمایه هموطن های خودتون هستید❤️🙏🏻

  209. عیسی
   عیسی | 8 مرداد 1400

   سلام ممنون از شما عزیزان
   عیسی کندری از گلستان

  210. محمد
   محمد | 7 مرداد 1400

   عالی هستین دمتون گرم فگ خیلی دوست داشتم

  211. داریوش
   داریوش | 7 مرداد 1400

   سلام . واقعا از این که یک بیت پینی هستم راضی هستم. دستتون درد نکنه.و خواهش میکنم ارز وت رو هرچه زودتر اضافه کن ممنون

   • آکادمی بیت‌پین
    آکادمی بیت‌پین | 7 مرداد 1400

    ممنون از شما کاربر عزیز، ما در کنار شما هستیم …

    • شایان
     شایان | 9 آذر 1400

     سلام
     چرا کارمزد زرد ارزها اینقدر زیاده؟
     و اینکه میشه مثلا کیشو را ب تراست ولت انتقال داد؟

     • کارن آهنگری
      کارن آهنگری | 9 آذر 1400

      سلام کاربر عزیز
      ارز کیشو رو ما شبکه در Erc20 داریم باید، باید ببینید که این ارز و شبکه رو تراست ولت پشتیبانی می‌کنه یا خیر.

   • M
    M | 1 آبان 1400

    سلام ،بنظرتون سیف مون بخرم

    • پرهام
     پرهام | 6 دی 1400

     درود‌برشما.یه‌سوال.آیازرد‌ارزها‌موقع‌فروش‌‌خود‌صرافیخریداری‌میکنند

     • کارن آهنگری
      کارن آهنگری | 6 دی 1400

      سلام
      بله پرهام‌جان. هیچ مشکلی از این بابت نیست و هر لحظه که بخوایید، صرافی از قسمت خرید و فروش آسان، تمام دارایی شما رو میخره.

  212. وحید
   وحید | 7 مرداد 1400

   یعنی شما پروژه My Neighbor Alice (ALICE) را میم کریپتو میدانید.
   واقعا تعجب میکنم از این اطلاعات غلط
   یکی از پروژه های خوب در زمینه بازی و توکن های NFT است.

   https://www.coingecko.com/en/coins/my-neighbor-alice

   • آکادمی بیت‌پین
    آکادمی بیت‌پین | 7 مرداد 1400

    سلام کاربر عزیز
    در حال حاضر این پروژه در مرحله توسعه و راه‌اندازی است و هنوز کامل راه اندازی نشده است. در صورت کسب موفقیت در حوزه NFTها از لیست زردارز ها خار