بیبی دوج؛ میم کوینی مشابه دوج کوین اما با عملکرد بهتر

تاریخ انتشار: 25 دی 1400 | آخرین به‌روزرسانی: 21 آذر 1402
زمان مطالعه:  11 دقیقه
ارز دیجیتال بیبی دوج چیست؟

ارز دیجیتال بیبی دوج، درست مانند دوج کوین، میم کوینی است که بر اساس شوخی و جک‌های اینترنتی ایجاد شده است. این رمزارز  از دوج کوین الهام گرفته شده و با سوزاندن توکن‌ها، سعی در افزایش ارزش خود دارد. در این مقاله بیشتر درباره اینکه بیبی دوج چیست و چه ویژگی‌هایی دارد صحبت می‌کنیم.

بیبی دوج (Baby Doge Coin) با نماد اختصاری BabyDoge، پروژه‌ای در زمینه رمز‌ارزها و مبتنی بر فناوری بلاک چین بوده و برای توسعه آن از ارز دیجیتال دوج کوین (Doge Coin) الهام گرفته شده است. رمزارز BabyDoge در سال ۲۰۲۱ و با استاندارد BEP-20، روی اسمارت چین بایننس (Binance smartchain) راه‌اندازی شده؛ این رمزارز را فرزند خلف دوج کوین (DogeCoin) می‌نامند و توسط برخی سلبریتی‌ها مانند ایلان ماسک، حمایت می‌شود.

ارز دیجیتال بیبی دوج، درست مانند دوج کوین، میم‌کوینی است که براساس شوخی و جک‌های اینترنتی ایجاد شده، قابلیت منحصر‌به‌فردی ندارد و با پروژه‌‌ قوی و هدفمندی، حمایت نمی‌شود. ارزش و قیمت BabyDoge را موج‌های تبلیغاتیِ شبکه‌های اجتماعی و سلبریتی‌ها تعیین می‌کند و تا زمانی که طرفداران خود را داشته باشد، ارزشش حفظ می‌شود؛ در همین راستا هم توکن BabyDoge تا به امروز، افت‌وخیز‌های متعددی را تجربه کرده است.

ارز دیجیتال بیبی دوج (BabyDoge) چیست؟

رمزارز بیبی دوج (BabyDoge) توکنی با استاندارد BEP-20 روی زنجیره هوشمند بایننس یا همان بایننس اسمارت چین است و تیم توسعه‌دهنده آن با مشاهده علاقه گسترده جامعه به رمزارز دوج کوین، تصمیم به راه‌اندازی بیبی دوج گرفت. لوگو و نماد ارز دیجیتال بیبی دوج، از نژاد سگی به‌نام شیبا اینو (Shiba Inu) الهام گرفته شده و از آنجا‌ که نوعی میم‌کوین (Meme Coin) است، تحت تاثیر موج‌های شبکه‌های اجتماعی بوده و نمی‌توان آن را به‌عنوان ابزاری برای سرمایه‌گذاری بلندمدت در نظر گرفت.

دانلود دهمین ماهنامه دامیننس

بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

  آیا بیبی دوج فرزند دوج کوین است؟

  از نظر فنی رابطه چندانی بین دوج کوین و بیبی دوج وجود ندارد. با این حال، بیبی دوج با استفاده از سیستم هوشمند در معاملات خود باعث شده تا مشکل تورم در پروژه دوج کوین تا حدی کنترل شود؛ در این پلتفرم کاربران می‌توانند از هر معامله‌ای در بستر شبکه، کارمزد ۵ درصدی دریافت کنند.

  میم کوین Babydoge

  تیم توسعه‌دهنده و تاریخچه قیمتی رمزارز بیبی دوج

  ارز دیجیتال بیبی دوج، در سال ۲۰۲۱ و در دوران اوج بازار میم‌‌کوین‌ها، توسعه داده شد، اما در وب‌سایت رسمی این پروژه، در مورد بنیان‌گذاران و تیم توسعه‌دهنده حرفی زده نشده است. با وجود ناشناس‌بودن بنیان‌گذاران پروژه Baby Doge Coin، جامعه آن و فعالیت‌های مرتبط با این پروژه در شبکه‌های اجتماعی درحال رشد است و با وجود عرضه اولیه ۴۲۰ کوادریلیون توکن، تیم توسعه‌دهنده ارز دیجیتال Baby Doge، برای مدیریت عرضه و افزایش بالقوه تقاضا، ماهانه مقداری از توکن‌های این پروژه را می‌سوزاند.

  اولین قیمت ثبت شده برای ارز دیجیتال بیبی دوج، برابر با ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۷۵ دلار بود. سپس با قیمت ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۲۱ در بازار رمزارزها معامله شد. رفته‌رفته با توجه به افزایش قیمت‌هایی که داشت، شاهد ارقام بهتری در لیست صرافی‌ها بودیم. اما پس از گذشت چند هفته، قیمت آن شروع به کاهش کرد.

  پشتوانه ارز دیجیتال بیبی دوج چیست؟

  ارز دیجیتال بیبی دوج (BabyDoge) مانند دوج کوین و شیبا اینو، میم‌کوینی است که از ابتدا به‌عنوان جوک اینترنتی و شوخی توسعه داده شد و کاربردی در دنیای واقعی ندارد، به همین دلیل است که این ارز دیجیتال، هیچ پشتوانه خاصی نداشته و ارزش آن، تنها با استقبال خریداران، حمایت سلبریتی‌ها و هایپ شدن یا نشدن این میم‌کوین در شبکه‌های اجتماعی، افزایش یا کاهش پیدا می‌کند. پس برخلاف استیبل‌کوین‌ها، قیمت ارز دیجیتال بیبی دوج ثباتی نداشته و نمی‌توان پشتوانه‌ای برای آن معرفی کرد.

  ارز دیجیتال بیبی دوج (BabyDoge) چه ویژگی‌هایی دارد؟

  نماد اختصاری یک ارز دیجیتال، نمادی است که رمزارز با آن نماد در بازار ارزهای دیجیتال مورد معامله قرار می‌گیرد. نماد اختصاری بیبی دوج هم BabyDoge بوده و ویژگی اصلی این میم‌کوین، دریافت ۱۰ درصد کارمزد در هر معامله است که برای معامله ۱ میلیون توکن، ۱۰۰ هزار دلار کارمزد به همراه خواهد داشت. از این مقدار، نیمی به دارندگان فعلی این توکن و نیمی دیگر هم برای تامین نقدینگی پروژه هزینه می‌شود.

  توکنومیک ارز دیجیتال بیبی دوج

  از دیگر ویژگی‌های ارز دیجیتال بیبی دوج، ماهیت ضدتورمی، پاداش‌دهی به هولدرها، سیستم حاکمیت مشارکتی و زمان کوتاه تشکیل بلاک است.

  • ماهیت ضدتورمی رمزارز بیبی دوج کوین، به این معنی است که با توکن‌سوزی، به‌مرور زمان از تعداد توکن‌های پروژه کاسته می‌شود.
  • پاداش‌دهی به هولدرهای ارز دیجیتال BabyDoge، به این صورت است که افراد می‌توانند تنها با هولد کردن این ارز دیجیتال، سودآوری غیرفعال داشته باشند و ۵ درصد از کارمزد معاملات را از آن خود کنند؛ البته برای بهره‌مندی از این نوع درآمد، باید توکن بیبی دوج را در کیف پول‌های غیرمتمرکز، مانند متامسک و تراست ولت نگهداری کرد.
  • مشارکتی بودن سیستم حاکمیت در اکوسیستم Baby Doge Coin، برای هولدر‌های این پروژه، امکان شرکت در رای‌گیری‌ها را فراهم می‌کند.
  • زمان تشکیل بلاک توکن بیبی دوج (۵ ثانیه)، تقریبا یک دوازدهم زمان تشکیل بلاک دوج کوین (۶۰ ثانیه) و یک پنجم زمان تشکیل بلاک شیبا اینو است. این زمان کوتاه برای تشکیل بلاک، باعث می‌شود تا تعداد تراکنش‌های بسیار بیشتری در واحد زمان پردازش شود و کارمزد تراکنش‌های رمزارز BabyDoge هم در مقایسه با میم‌کوین‌های DogeCoin یا SHIB کمتر باشد.

  توکنومیکس بیبی دوج

  بیبی دوج (BabyDoge) چگونه کار می‌کند؟

  ارز دیجیتال بیبی دوج (BabyDoge) براساس پلتفرم ییلد فارمینگ (Yield Farming) طراحی شده است. عملکرد این طرح هرمی، به این صورت است که پس از انجام معامله با این ارز دیجیتال، درصدی از هزینه معامله از کاربر کسر شده و در بین بقیه سرمایه‌گذاران بیبی دوج تقسیم می‌شود. تقسیم آن نیز به این صورت است که هر سرمایه‌گذار طبق سهمی که دارد، سود دریافت می‌کند. اگر سرمایه‌گذاری سهم بیشتری از بیبی دوج داشته باشد در نهایت سهم بیشتری از پاداش را نیز دریافت خواهد کرد.

  همچنین، بیبی دوج از مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS) استفاده می‌کند. این بدان معناست که دارندگان بیبی دوج می‌توانند با استیک کردن توکن‌های خود، پاداش دریافت کنند.

  هدف عرضه ارز دیجیتال بیبی دوج چیست؟

  یکی از سوالات مهمی که درباره بیبی دوج وجود دارد این است که دقیقاً هدف بیبی دوج چیست؟ همان طور که در بالا نیز اشاره شد هدف اصلی از ایجاد بیبی دوج، رقابت با دوج کوین و بهبود ویژگی‌های عملکردی آن است. به طوری که نقاط قوت آن را حفظ و در صدد برطرف کردن نقاط ضعف دوج کوین باشد.

  دوج کوین ارز دیجیتالی مبتنی بر میم است که در سال ۲۰۱۳ ایجاد شد. این ارز دیجیتال با استقبال گسترده‌ای مواجه شد و قیمت آن در سال ۲۰۲۱ به اوج خود رسید. بااین‌حال، برخی از منتقدان معتقدند که دوج کوین ارز دیجیتال بادوامی نیست و ارزش آن در بلندمدت کاهش خواهد یافت. بیبی دوج در تلاش است تا این مشکل را با ایجاد سقف عرضه محدودتر برطرف کند. عرضه کل بیبی دوج ۴۲۰ کوادریلیون واحد است که در مقایسه با دوج کوین، که عرضه نامحدودی دارد، رقم بسیار کمتری است. این امر باعث می‌شود که بیبی دوج باارزش‌تر و پایدارتر از دوج کوین باشد.

  از طرفی، ارز دیجیتال بیبی دوج (BabyDoge) به دنبال یک سیستم هوشمند در معاملات است تا تورم را کنترل کند. همچنین به دنبال ایجاد ارز دیجیتال با ارزش و پایداری است. این ارز دیجیتال با ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود، تلاش می‌کند تا جایگاه خود را در بازار ارزهای دیجیتال تثبیت کند.

  مزایا و معایب ارز دیجیتال بیبی دوج چیست؟

  ارز دیجیتال بیبی دوج هم مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر، مزایا و معایب خاص خود را دارد. برخی از مزایا و معایب بیبی دوج عبارت‌اند از:

  ارز دیجیتال بیبی دوج کوین

  مزایای ارز دیجیتال بیبی دوج (BabyDoge):

  • ارز دیجیتال بیبی دوج کاملا غیرمتمرکز است.
  • با این توکن می‌توانید به پاداش‌های فوری دست یابید؛ بیبی دوج توکن پاداش‌دهنده‌ای است که به صورت خودکار 5 درصد از هر تراکنش را به دارندگان توکن توزیع می‌کند. این باعث می‌شود که دارندگان توکن از نگهداری آن سود کسب کنند و تشویق به فروش آن کم شود.
  • توزیع مجدد هزینه‌های تراکنش به کاربران و در نهایت افزایش ارزش ناشی از توکن سوزی نیز از دیگر مزایای این رمزارز است.
  • بیبی دوج توکنی با سرعت تراکنش‌های بالا و هزینه گس پایین است که بر روی بلاک چین بایننس اسمارت چین (BSC) عمل می‌کند. این باعث می‌شود که استفاده از آن ساده‌تر و کم هزینه‌تر باشد.

  معایب ارز دیجیتال بیبی دوج (BabyDoge):

  • توکنی نامعتبر و نامانوس است که بسیاری از صرافی‌های معتبر از آن پشتیبانی نمی‌کنند و خطر سرقت، فروپاشی و تقلب در آن زیاد است.
  • کاربرد عملیاتی و اقتصادی ندارد. قابل پذیرش نبودن آن در بازار، عدم وجود پروژه، راهبرد و رقابت پذیر در پشت آن، باعث محدود شدن جذاب‌پذیر و پایدار شدن قيمت آن می‌شود.
  • توكنی كپی شده است كه از روی ميم دوج کوین طراحی شده و در ايده‌ راه‌اندازی، نام و لوگوی آن هيچ خلاقيتی وجود ندارد.

  مقایسه بیبی دوج (BabyDoge) با بیت کوین (BTC)

  آیا می‌دانید تفاوت بین بیت کوین و بیبی دوج چیست؟ در این بخش مقایسه‌ای از آن‌ها به شما ارائه می‌دهیم. این مقایسه بین ارزهای بیبی دوج (BabyDoge) و بیت کوین (BTC) به شما کمک می‌کند ارزش بالقوه بیبی دوج (BabyDoge) در آینده را بر اساس ارزش فعلی بیت کوین (BTC) و یا بالعکس تعیین کنید.

  توکن بیبی دوج (BabyDoge) نیز مانند بیت کوین دارای ماهیت تورمی است؛ چرا که عرضه آن محدود است؛ بنابراین عمدتا قیمت هر دو رمزارز بیبی دوج و بیت کوین افزایش خواهد یافت. عرضه توکن‌های بیبی دوج، ۴۲۰ کوادریلیون است که حدود ۳۰۰ کوادریلیون آن در گردش است. بیبی دوج (BabyDoge) در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شده در حالی که بیت کوین اولین ارز دیجیتال بوده و در تاریخ ۰۴/۲۰۱۳ راه اندازی شده است. بیت کوین اولین و معروف‌ترین رمزارزی است که دارای پشتوانه‌ای قدرتمند بوده و همچنان در صدر رمزارزهای موجود در جهان کریپتو است؛ در حالی که بیبی دوج میم کوینی است که شاید در کوتاه مدت بتوانید سودهای جذابی از آن داشته باشید، اما بهتر است به این رمزارز به دید بلندمدت نگاه نکنید.

  عامل تعیین کننده قیمت بیبی دوج چیست؟

  با توجه به میم‌کوین بودن بیبی دوج، قیمت ارز دیجیتال BabyDoge، تحت‌تاثیر جو، ترند شبکه‌های اجتماعی و شرایط کلی بازار رمزارزها، تعیین می‌شود. علاوه‌بر‌این، قیمت توکن بیبی‌ دوج، ممکن است بسته به قابلیت استفاده یا کاربرد این ارز دیجیتال هم افزایش یا کاهش پیدا کند. عرضه و تقاضا هم یکی از مسائلی است که تا حدی بر قیمت رمزارز BabyDoge تأثیرگذار خواهد بود.

  حمایت افراد مشهور، مانند ایلان ماسک، می‌تواند باعث افزایش تقاضا برای یک ارز دیجیتال شود. ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت‌های تسلا و ایکس، یکی از چهره‌های شناخته‌شده در دنیای ارزهای دیجیتال است. او بارها در توییتر خود از ارزهای دیجیتال، به‌ویژه دوج کوین، حمایت کرده است.

  تغییر تصویر لوگو توییتر سابق به شیبا اینو

  ماسک در جولای ۲۰۲۱، در توییتی، از رمزارز بیبی دوج نیز حمایت کرد. او با تغییر آواتار توییتر خود به تصویری از سگ شیبا اینو، نماد بیبی دوج، حمایت خود از این رمزارز را نشان داد. این اقدام ماسک باعث افزایش قیمت بیبی دوج شد. بااین‌حال، ماسک در ماه‌های بعد، از حمایت خود از بیبی دوج صرف‌نظر کرد؛ چرا که آن زمان معتقد بود بیبی دوج یک «طرح پانزی» است و سرمایه‌گذاران باید مراقب باشند. باز هم همین موضوع باعث کاهش قیمت آن شد.

  خرید و فروش بیبی دوج (BabyDoge) چگونه است؟

  خرید و فروش ارز دیجیتال بیبی دوج (BabyDoge) نیز همانند رمزارزهای دیگر در صرافی‌هایی که از این ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کنند و از طریق ارسال آدرس کیف پول‌های سازگار با آن، انجام می‌گردد. برای خرید و فروش می‌بایست ابتدا در وب سایتی معتبر مراحل ثبت نام و احراز هویت را انجام دهید. سپس برای خرید و یا فروش بیبی دوج (BabyDoge) اقدام کنید.

  به‌عنوان‌‎مثال، صرافی ارز دیجیتال بیت پین یکی از صرافی‌های معتبری است که رمزارز بیبی دوج را برای خرید و فروش ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به بخش خرید آسان این وبسایت، در عرض چند ثانیه، ارز دیجیتال بیبی دوج را بخرید یا بفروشید.

  امنیت در خرید بیبی دوج چگونه تامین می‌شود؟

  از آنجایی که ارز دیجیتال بیبی دوج (Baby Doge Coin) روی اسمارت چین بایننس راه‌اندازی شده و از الگوریتم اجماع اثبات اعتبار سهام یا PoSA (مخفف Proof of Staked Authority) استفاده می‌کند، بر ۲۱ اعتبارسنج خود برای غیرمتمرکزسازی شبکه و مشارکت جامعه متکی است. این روشی است که بیبی دوج برای برقراری امنیت در پیش گرفته است.

  همچنین، امنیت در خرید بیبی دوج به صرافی رمزارزی که از آن قصد خریدش را دارید، بستگی دارد. صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر، از اقدامات امنیتی مختلفی برای محافظت از دارایی‌های کاربران خود استفاده می‌کنند؛ اما در این میان صرافی‌هایی وجود دارند که از امنیت کمی برخوردار بوده و احتمال از دست دادن دارایی وجود دارد. ازاین‌رو، حتماً برای برقراری امنیت ارزهای دیجیتال خود، از صرافی‌های معتبر اقدام به خرید کنید.

  کیف پول ارز دیجیتال نیز از دیگر اقداماتی است که برای برقراری امنیت ارزهای دیجیتال بیبی دوج خود، باید به آن توجه کنید. کیف پول شما باید مناسب این رمزارز بوده و از بالاترین سطح امنیت برخوردار باشد. در ادامه کیف پول‌های مناسب رمزارز بیبی دوج را معرفی می‌کنیم.

  بهترین کیف پول بیبی دوج (BabyDoge) چیست؟

  فرض کنید قصد داریم رمزارز بیبی دوج را خریداری کنیم. آیا می‌دانید مناسب‌ترین کیف پول برای ذخیره بیبی دوج چیست؟ شما برای نگه‌داری و مدیریت رمزارزهای خود به کیف پولی امن، با دسترسی بالا و تجربه کاربری روان و جذاب نیاز خواهید داشت. توکن‌های بیبی دوج (BabyDoge)، براساس استاندارد BEP-20 توسعه‌ داده شده‌اند و به همین دلیل هم می‌توانید رمزارز Baby Doge Coin را در تمامی کیف‌ پول‌های سازگار با این استاندارد نگهداری کنید. این کیف پول‌ها بهتر است امکان کنترل کلید خصوصی را برای کاربران فراهم کنند.

  معروف‌ترین کیف پول‌های دیجیتالی موجود است برای ارز دیجیتال BabyDoge، عبارت‌اند از:

  • تراست ولت
  • لجر نانو اس
  • لجر نانو ایکس
  • اکسودوس
  • متامسک

  آیا رمزارز بیبی دوج برای سرمایه‌گذاری مناسب است؟

  ماهیت ذاتی و بی‌ثباتی رمزارزها، به‌خودی‌خود باعث می‌شود تا سرمایه‌گذاری روی این دارایی‌های دیجیتالی، با ریسک‌هایی همراه باشد. از طرفی میم‌کوین بودن و نداشتن پشتوانه قوی هم برای ارز دیجیتال بیبی دوج (BabyDoge)، مزید بر علت شده و در کل می‌توان گفت که دلیل محکمی برای حفظ ارزش Baby Doge Coin وجود ندارد.

  پس چنانچه همان اتفاقی که برای میم‌کوین دوج کوین افتاده برای میم‌کوین بیبی دوج تکرار شود، می‌توان امیدوار بود که Baby Doge Coin هم به رمزارزی مناسب برای سرمایه‌گذاری در آینده تبدیل شود. شما می‌توانید در صرافی آنلاین ارز دیجیتال بیت پین، با خرید و فروش بیبی دوج، به راحتی وارد بازار شده و از این بازار سودآوری داشته باشید.

  چشم انداز آینده و تحلیل بیبی دوج

  مهمترین عامل در تضمین قیمت آینده ارز دیجیتال بیبی دوج، پذیرش آن در جامعه و میان سرمایه‌گذاران است. پس قیمت رمزارز BabyDoge تنها در صورتی افزایش پیدا می‌کند که تریدرها، آینده‌ای روشن را برای این ارز دیجیتال تصور کنند. علاوه‌بر‌این، عواملی مانند افزایش تعداد هولدرها، توکن‌سوزی ماهانه، ترندهای شبکه‌های اجتماعی و احساسات بازار هم بر آینده این ارز دیجیتال، تاثیرگذار خواهند بود.

  هیچ راهی برای پیش‌بینی قطعی آینده ارز دیجیتال بیبی دوج وجود ندارد و سابقه عملکرد این رمزارز، معیار مناسبی برای پیش‌بینی قیمت آن در آینده نخواهد بود.

  معرفی ارزهای مشابه دوج کوین

  Baby Doge تنها ارز دیجیتال الهام گرفته شده از DOGE نیست. تعداد تقلید کننده‌ها از DOGE بسیار زیاد است. در واقع، این موضوع به مشکلی تبدیل شده است که Coinmarketcap.com مجبور شده است یک سلب مسئولیت را در صفحه Baby Doge Coin خود قرار دهد مبنی بر اینکه این صفحه در واقع مربوط به BabyDoge اصلی است.

  اما علاوه بر BabyDoge و DOGE، بسیاری از میم کوین‌ها با الهام از سگ نیز وجود داشته‌اند که به شهرت رسیده‌اند. سکه شیبا اینو را می‌توان در این میان یافت. میم اصلی DOGE چهره یک سگ شیبا اینو را به تصویر می‌کشد و شخصی بر این اساس یک کوین اسپین آف جداگانه ایجاد کرد.

  کوین شیبا اینو که در آگوست 2020 توسط شخصی با نام مستعار «ریوشی» ایجاد شد، شبیه به BabyDoge است، زیرا SHIB کمپینی با Amazon Smile دارد که کمک‌های مالی را برای کمک به نجات سگ‌های واقعی و زنده شیبا اینو با همکاری انجمن نجات شیبا اینو جمع آوری می‌کند. SHIB دارای ارزش بازار بسیار بیشتری نسبت به BabyDoge و نزدیک به 3 میلیارد دلار است که آن را تبدیل به چهلمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار در زمان نگارش مقاله می‌کند.

  گفتار پایانی

  ارز دیجیتال بیبی دوج، ميم کوینی در فضای بلاک چین است که در سال ۲۰۲۱ توسط تیمی ناشناس و به نقلید از دوج کوین، توسعه داده شد. رمزارز بیبی دوج (BabyDoge)، توکنی است که روی اسمارت چین بایننس راه‌اندازی شده و با استاندارد BEP-20 سازگار است. میم‌کوین BabyDoge، هیچ پشتوانه خاصی نداشته و ارزش آن، تنها با استقبال خریداران، حمایت سلبریتی‌ها و هایپ شدن یا نشدن این میم‌کوین در شبکه‌های اجتماعی، افزایش یا کاهش پیدا می‌کند.

  نظر شما درباره بیبی دوج چیست؟ آیا می‌تواند با جلب توجه سرمایه‌گذاران ارزش خود را افزایش دهد و به روزهای اوج خود برگردد؟

  کارن آهنگری

  کارن آهنگری

  بازی با کلمات، یکی از بهترین سرگرمی‌هاست. در کنارش، کمک به دیده شدن این کلمات با کمک SEO هم مهمترین وظیفه‌ی من تو بیت‌پینه. سعی می‌کنم دانسته‌هام رو تو حوزه کریپتو با کاربرها به اشتراک بذارم و با سئو به دیده شدن این دانسته‌ها، کمک کنم.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  توکن Soulbound چیست؟ معرفی کاربردهای توکن هویتی سول باند

  در دنیای رو به گسترش و تحول بلاک چین، متاورس‌ و ان اف تی‌ها، ...

  راهنمای کامل آموزش بازی همستر کامبت و ایردراپ Hamster Kombat

  مدتی بعد از لیست شدن و موفقیت نات کوین، نوبت به بازی کریپتوی ...

  هاروست فایننس (Harvest Finance): ایجاد بازدهی سرمایه در حوزه دیفای

  امور غیرمتمرکز یا همان دیفای در دنیای ارزهای دیجیتال به‌شدت ...

  دیدگاه‌ها 59 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. علی رهبربقالی
   علی رهبربقالی | 4 اردیبهشت 1403

   با این تفاسیر وتحلیلها میشه نتیجه گرفت که ارز بیبی دوج ارز بسیار محبوب ودر آینده به دوج کوین نزدیک خواهد شد اما خریداران بایستی خودشان تحقیق و پیگیری کرده وزمانی که به نقطه مثبت رسیدند خرید کنند آینده بسیار درخشانی در پیش رو ارز بیبی دوج محتمل است

  2. احمدرضا
   احمدرضا | 23 اردیبهشت 1401

   ادمین
   من چجوری برداشت بیبی دوج بزنم اصن رمز ارزهای زرد رنگ رو چجوری برداشت کنیم

  3. مجید
   مجید | 2 اسفند 1400

   سلام ببخشید من سند خانه به نام خودم ندارم سند به نام فرزندم کردم باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 2 اسفند 1400

    سلام مجید عزیز
    به پشتیبانی آنلاین در مورد احراز هویت پیام بدین تا در اولین فرصت راهنمایی کنند و احراز هویت انجام بشه.

  4. محمدرضا
   محمدرضا | 18 بهمن 1400

   سلام، نوشته بودید که 5درصد از کارمزد معاملات بعنوان پاداش به بقیه سهامداران این ارز تعلق میگیرد که تا حالا چیزی به تعداد سهامهایم اضافه نشده، ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 18 بهمن 1400

    سلام محمدرضا عزیز
    این پاداش در صرافی‌های غیرمتمرکز اعمال میشه و در صرافی‌های متمرکز مثل بایننس، بیت‌پین و… اعمال نمیشه.

    • مصطفی
     مصطفی | 18 بهمن 1400

     سلام میشه جواب سوال من رو بدید بنظرتون قیمت الان بیبی دوج ب قیمت الان شیبا میرسه

     • کارن آهنگری
      کارن آهنگری | 18 بهمن 1400

      سلام مصطفی عزیز
      در مورد زرد ارزها، هیچ تحلیلی نمیشه کرد و قابل پیش‌بینی نیستند!

  5. مصطفی
   مصطفی | 18 بهمن 1400

   سلام بنظر شما قیمت بیبی دوج ب قیمت الان شییا میرسه یروزی اگر برسه چقدر زمان میبره

  6. رضا
   رضا | 17 بهمن 1400

   سلام سود حاصل از توکن سوزی بیبی دوج کوین چگونه بین دارندگان در بیت پین تقسیم میشود

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 18 بهمن 1400

    سلام
    در صرافی‌های متمرکز سودی از این بابت پرداخت نمیشه.

  7. امین
   امین | 17 بهمن 1400

   نطرتون به افزایش قیمت در سال ۲۰۲۲ در رمز ارز بی بی دوج چقدره.و مثلا چند تا صفر میتونه کم کنه

  8. Naser
   Naser | 6 بهمن 1400

   سلام. من ارز بی‌بی دوج را اشتباهی به آدرس کنترگ خودش ارسال کردم و حالا هیچ کدام از شبکه های اجتماعی و تیم پشتیبانی پاسخ گو نیست. کسی میدونه من چطوری ابن مشکل حل کنم

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 10 بهمن 1400

    سلام ناصر عزیز.
    تیم پشتیبانی تا رفع کامل مشکل همراه شماست.

  9. نظیری فر
   نظیری فر | 4 بهمن 1400

   سلام چطور میشه بی بی دوج را به تراست ولت انتقال داد .آیا موقع انتقال هم باید 20درصد به شما سود بدیم

  10. علی
   علی | 2 بهمن 1400

   بیست درصد خدا وکیلی چه خبره??

  11. سعید
   سعید | 1 بهمن 1400

   ولی کارمزد زیاد خیلی

  12. علی
   علی | 1 بهمن 1400

   سلام
   لطفا کارمزد برداشت بیبی دوج رو کمتر کنید خیلی غیر منصفانس

  13. علی
   علی | 29 دی 1400

   سلام خواهش میکنم جواب بدید میخوام بدونم امکانش هست که این زرد ادرز کلا حذف بشه

  14. علی
   علی | 29 دی 1400

   سلام خوبین خسته نباشین احتمالش هست که این ارز کلا کنسل بشه یا پولمون بره

   • بیبی
    بیبی | 30 دی 1400

    نه مگه بچه بازیه

  15. وحید
   وحید | 28 دی 1400

   سلام ایا در صرافی بیت پین با خرید بی بی دوج جایزه ان هم مدام به تعداد ان اضافه می شود

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 30 دی 1400

    سلام وحید عزیز
    این مورد خیر.

    • رمز‌ارز
     رمز‌ارز | 18 بهمن 1400

     سلام، ببخشید توی کدوم کیف مول جوایز استکینگ به موجودی اضافه یمشه؟ تراست ولت یا متامسک؟

     • کارن آهنگری
      کارن آهنگری | 18 بهمن 1400

      سلام پویاجان
      به پشتیبانی آنلاین پیام بدین برای دریافت راهنمایی و کمک در این مورد.
      به امید معاملات پرسود شما در بیت پین

  16. ali
   ali | 28 دی 1400

   با توجه به اینکه خودتان انواع و اقسام کیف پول پیشنهاد دادید یعنی اعتراف می کنید کیف پول صرافی خود شما برای نگهداری امن نیست؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 30 دی 1400

    سلام علی عزیز
    کیف پول بیت پین کاملا امن هست و شما می تونید تا هر زمانی که قصد دارید، دارایی هاتون رو به صورت امن با استفاده از تکنولوژی ذخیره سازی سرد، نگهداری کنید. اما بر اساس علاقه کاربران، سعی می کنیم که دانششون رو بیشتر کنیم و روش های دیگه رو هم معرفی کنیم.

  17. اشکان
   اشکان | 27 دی 1400

   بهونه اینکه زیر ساخت رو میخاهید ببرید بالا و پولش رو از کاربران میگیرید توجیه درستی نیست صرافی های مثل رمزینکس این ارز رو با قبمت مودد نظر کاربران خرید و فروش میکنه با مردم صادق باشید

  18. بهزاد
   بهزاد | 26 دی 1400

   قیمت بیبی دوج در بیت پین با اعمال قیمت تتر نسبت به سایر صرافیها و حتی پنکیک بالاست و با وجود اینکه لیست کردن آن در بیت پین بسیار ارزنده و خوب است اما باید برای جلب مشتریان ایرانی و جلوگیری از روی آوردن آنها به صرافیها و کیف پولهای خارجی ارائه خدمات و کارمزد را مشابه اونها پایین بیاورید.

  19. بهرام
   بهرام | 26 دی 1400

   سلام
   من از پنکیک سواپ خرید زدم
   بیبی دوج شبکه اولی که روش راه اندازی شد اسمارت چین بوده
   چون من بیبی دوج روی شبکه اتریوم ندارم

  20. Ramin
   Ramin | 26 دی 1400

   سلام .چرا به موجودی بی بی دوج پاداش تعلق نمی گیره

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 28 دی 1400

    سلام
    امکان استیکینگ تو بیت پین برای این رمزارز وجود نداره.

  21. masoudXx
   masoudXx | 26 دی 1400

   کارمزد بیت پین بسیار وحشتناک است و ارز های خیلی کمی داره و بهترین ارز که همه ازش استفاده میکنن دوج کوین است که ندارید

  22. علی
   علی | 26 دی 1400

   سلام احتمال اینی هست که بیبی دوج کلا حذف بشه یا میشه هولد بلند مدت کنیم

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 26 دی 1400

    سلام
    بیبی دوج و بقیه زرد ارزها، ریسک معاملاتی بالایی دارند و برای هولد کردن اصلا پیشنهاد نمیشه.

  23. پیشبینی
   پیشبینی | 26 دی 1400

   سلام ببخشید اگر بخواید از 0 تا 100 درصد، به انفجار این زرد ارز احتمال بدید چه عددی رو انتخاب میکنید؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 30 دی 1400

    هیچ چیزی رو نمیشه پیش بینی کرد. شاید در کوتاه مدت زیاد بشه، اما ممکنه در بلند مدت دامپ شدیدی رو تجربه کنه.

  24. سینا
   سینا | 26 دی 1400

   اگر دوست دارید مخاطب ها حس خوبی داشته باشن همین الان بیاریدش در معامله حرفه ای. کلی هولدر و خرید فروش بالایی داره

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 26 دی 1400

    سلام سیناجان
    زرد ارزها به احتمال خیلی کمی به پلتفرم اضافه بشن. چون ریسک بالایی دارند و همین مورد رو با تگ زرد ارز مشخص کردیم.

    • توحید
     توحید | 30 دی 1400

     به هرحال یک صرافی زرنگ تر از شما پیدا خواهد شد و آن را لیست می کند و همه ی هولدرهای آن را به سمت خودش جذب می کند بعد می فهمید که کارتان درست نیست سوءاستفاده از سرمایه ناچیز یک هموطن که چشم امیدش به آیندست.

  25. علیرضا
   علیرضا | 25 دی 1400

   کارمزد بالا
   ان شاء الله صرافی‌های دیگه موجود کنن از اونها خرید کنیم خیلی بالا گرفتید شما چه خبره

   • سید محسن پاکدل
    سید محسن پاکدل | 13 بهمن 1400

    عزیزان میتونن جهت خرید رمز ارز محبوب بی بی، در گوگل سرچ کنید: روش آسان خرید بی بی دوج در صرافی ایرانی. اونجا در دو جمله ساده بیان شده.
    پرسود و سالم و عاقبت بخیر باشید

  26. قدرت عزیزیان
   قدرت عزیزیان | 25 دی 1400

   کارمزد شما بسیار بالاست و این اصلا منصفانه نیست لطفا هر چه زودتر اصلاح کنین

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 26 دی 1400

    متاسفانه هزینه‌های زیرسخت فنی و سخت افزاری برای حفظ پلتفرم افزایش پیدا کرده و سعی کردیم که حداقل افزایش رو داشته باشیم.
    با افزایش تعداد ارزهای دیجیتال محبوب، تلاش می کنیم تا بتوانیم پلتفرمی درخور شما کاربران همراه باشیم.

    • زینب
     زینب | 29 دی 1400

     حداقلش شده ۲۰ درصد؟یذره خجالت نکشیدا میخواید بالاتر هم ببرید مردم گاو فرض میکنین شما کارمزد ۲۰ درصد چخبره دیگه آخرشه دیگه در نهایت بی انصافی میتونست ۱۰ درصد باشه دیگه خودتون قضاوت کنید خودتون رو و در آخر پشتیبانی خیلی ضعیفی دارید الان من دو هفتست پیام دادم کسی پاسخگو نشده هنوز

    • توحید
     توحید | 30 دی 1400

     سلام…چطور برای دیگر ارزها اینقدر کارمزد بالا نمی گیریدآنها هم برای پلتفرم هزینه دارند….صراحتا بفرمایید از این ارز نوظهور که خیلی از کاربران اطلاعات جامع درباره انتقال و خرید و فروش آن ندارند نهایت استفاده را می کنید….بگذارید لیست شود و تود کاربران با هم معامله کنند و شما هم کارمزد استاندارد بردارید….هدف ارز دیجیتال هم همین غیرمتمرکز بودنش هست…..خدایی هم وجود دارد که همه جا حواسش به همه چیز هست….یاحق

    • علیرضا
     علیرضا | 17 بهمن 1400

     کمتر حرفهای تکراری بزنید.
     تا چند تا کاربر اضافه میشه شاخ نشین دیگه.

     • کارن آهنگری
      کارن آهنگری | 17 بهمن 1400

      علیرضای عزیز، ممنون بابت لطفی که دارید.
      چشم.

   • سید محسن پاکدل
    سید محسن پاکدل | 10 بهمن 1400

    فرصت ها چون ابر میگذرند. بی بی دوج یک فرصت طلایی است. جهت خرید سرچ کنید: روش آسان خرید بی بی دوج در صرافی ایرانی. موفق و پیروز باشید.

  27. اکبر
   اکبر | 25 دی 1400

   باسلام بنده در حدود دو میلیارد بیبی دوج خریدم اگر این مقدار بشه قیمت الان شیبا یعنی محدوده 0.88چقدر پولشه باتشکر.

   • مجید کریمی
    مجید کریمی | 29 دی 1400

    به اونجا نمیرسه اول راهش هستش فعلا جذب میکنه افت شدیدی داره مواظب سرمایه باش دوست عزیز ۲ میلیون کافیه نه میلیارد هیجان زده نشین توی معامله

   • جواد
    جواد | 2 بهمن 1400

    ۲میلیارد تا سهم یا ۲میلیارد پول دادی

  28. احسان
   احسان | 25 دی 1400

   سلام، واقعا انصاف داشته باشید چه خبره 20 درصد کارمزد برداشت بی بی دوج، تا متوجه رشد شدین کارمزد رو افزایش دادید. متاسفم

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 25 دی 1400

    سلام احسان عزیز
    هزینه‌های زیرساخت چندبرابر افزایش پیدا کرده، اما ما سعی کردیم که حداقلش رو سمت کاربر ببریم و همیشه دوست داریم که مخاطبین و کاربرای بیت پین، حس خوبی از معامله تو این پلتفرم داشته باشند.

    • داریوش
     داریوش | 26 دی 1400

     با بیست درصد کارمزد حس خوب دست نمیده

     • کارن آهنگری
      کارن آهنگری | 26 دی 1400

      داریوش عزیز این 20 درصد فقط برای برداشت این رمزارز هست و به دلیل افزایش امنیت معاملات و شلوغی شبکه است.

     • حسن
      حسن | 17 بهمن 1400

      در اخر پست گفتبد بی بی دوج مناسب سرمایه گذاری بلند مدت نیست درسته؟بی بی دوج چون مثل شیبا رشد نحومی میکنه واسه هولد و نگه داری بلند مدت خوب نیست مگه نه؟ فقط باید ترید کرد و معامله کرد با کارمزد ۲۰ درصد تا کارمزد خرید و فروشش بره تو جیب صرافی بیت پین مگه نه؟😐 البتع هیچ ارزی واسه نگه داری مناسب نیست فقط کاربرها و مردم بدبخت باید خرید و فروش انجام بدن تا کارگزاری از کارمزد خرید و فروش ارزها سود کنه

   • فرهاد
    فرهاد | 26 دی 1400

    دوست عزیز این رمز ارز بر بستر بایننس اسمارت چین ساخته شده نه اتریوم