تحلیل بیت کوین و ارزهای دیجیتال: نبرد گاوها و خرس‌ها

تاریخ انتشار: 8 مهر 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 2 آذر 1402
زمان مطالعه:  2 دقیقه
تحلیل بیت کوین و ارزهای دیجیتال: نبرد گاوها و خرس‌ها

بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال به پایان ماه سپتامبر رسیده است و احتمالاً کندل ماهانه، امشب سبز بسته می‌شود – اگرچه کندلی قدرتمند بعد از دو ماه روند نزولی دیده نمی‌شود.

در این بین، گاوها همچنان در تلاش برای حفظ حمایت 25,000 دلاری هستند و خرس‌ها نیز هر حرکت صعودی را بی‌پاسخ نگذاشته‌اند و قیمت را به سمت پایین هل داده‌اند. در این تحلیل هفتگی به بررسی سطوح کلیدی تکنیکال، داده‌های آنچین، بهترین آلت کوین‌های هفته گذشته و همچنین رویدادهای کلان اقتصادی در هفته پیش رو خواهیم پرداخت.

تحلیل تکنیکال بیت کوین

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  تحلیل آن چین بیت کوین

  شاخص Realized Price – UTXO Age Bands برای گروه سنی 1 تا سه ماه، از لحاظ تاریخی مانند یک حمایت و مقاومت عمل کرده است. این شاخص در حال حاضر در حوالی 29,000 دلار قرار دارد که نشان می‌دهد این سطح را می‌توان به عنوان حمایت میان‌مدت قیمت در نظر گرفت – همانطور که سطوح تکنیکال نیز به اهمیت مقاومت در حوالی 30,000 دلار تاکید دارد.

  تحلیل آن چین بیت کوین

  بهترین آلت کوین‌های هفته گذشته

  روند نسبتاً صعودی بیت کوین در هفته گذشته، باعث شد که بسیاری از آلت‌کوین‌ها نفسی تازه کنند و سودهای دو رقمی را ثبت کردند. در این بین، بهترین عملکرد را رمزارزهای COMP، LINK، MKR، BCH و LDO به خود اختصاص دادند.

  بهترین آلت کوین‌های هفته گذشته

  تحلیل تکنیکال چین لینک (LINK)

  ارز دیجیتال LINK ، همراه با خبرهای مثبت منتشر شده مرتبط با این پروژه، روندی صعودی را در دو هفته گذشته در پیش گرفته است. این رمزارز در حال حاضر نزدیک به مقاومت استاتیکی در محدوده 8.5 تا 9.5 دلار قرار دارد که پیش از این در 470 روز گذشته، بارها از آن ریجکت شده است.

  انتظار می‌رود با رسیدن قیمت به این سطح، اصلاح کوتاه‌مدتی در قیمت مشاهده شود که می‌تواند لینک را تا حوالی 7.5 دلار پایین بکشاند. اگر لینک بتواند از این سطح عبور کند، روندی صعودی تا 14 دلار دور از ذهن نیست.

  تحلیل تکنیکال چین لینک (LINK)

  رویدادهای کلان اقتصادی

  به‌روزرسانی در بازار مشاغل

  ما آخرین به‌روزرسانی‌ها را در مورد بازار کار در هفته آینده دریافت خواهیم کرد، که از نظرسنجی فرصت‌های شغلی آگوست و گردش مالی نیروی کار (JOLTS) در روز سه‌شنبه شروع می‌شود.

  روز چهارشنبه، ADP، ارائه‌دهنده حقوق و دستمزد، گزارش ملی اشتغال خود را برای ماه سپتامبر منتشر خواهد کرد که رشد حقوق و دستمزد بخش خصوصی را دنبال می‌کند. این زمینه را برای گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی در سپتامبر در روز جمعه فراهم می‌کند.

  افزایش نرخ بهره فدرال رزرو سرانجام باعث کاهش سرعت استخدام شد که همچنان در بالاترین حد تاریخی باقی مانده است.

  تعطیلی دولت

  رویدادهای کلان اقتصادی

  از آنجایی که توافق با کنگره فعلاً میسر نشده است، این احتمال افزایش می‌یابد که دولت فدرال برای ادامه فعالیت بعد از 30 سپتامبر با کمبود بودجه مواجه شود و تعطیلی دولت قریب‌الوقوع باشد.

  این اولین تعطیلی از سال 2019 خواهد بود که میلیون‌ها کارمند دولتی، از کنترل‌کننده ترافیک هوایی گرفته تا پرسنل نظامی را تحت تأثیر قرار می‌دهد، که بدون دستمزد مرخص می‌شوند یا از آنها خواسته می‌شود، بدون حقوق کار کنند.

  تحلیلگران گلدمن ساکس تخمین می‌زنند که تعطیلی می‌تواند رشد تولید ناخالص داخلی را به ازای هر هفته 0.2 درصد کاهش دهد، اگرچه پس از دستیابی به توافق و بازگشایی دولت، این رشد می‌تواند بازگردد.

  مبین حسینی

  مبین حسینی

  زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  تحلیل سولانا (SOL)؛ هدف بعدی قیمت چه خواهد بود؟ – ۳ تیر (۲۳ ژوئن)

  سولانا، یکی از برجسته‌ترین رمزارزها در بازار کریپتو، در ماه ...

  3 رمزارز پیشنهادی برای واچ‌ لیست هفته کدام‌اند؟

  روزبه‌روز تعداد رمزارزها در بازار ارزهای دیجیتال که یک بازار ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر