واچ‌لیست متفاوت هفته؛ بررسی وضعیت بیت‌کوین و دو دامیننس مهم بیت کوین و تتر! (28 خرداد)

توسط آکادمی بیت‌پین
|
28 خرداد 1401
|
زمان مطالعه:  4 دقیقه

در بازار ارزهای دیجیتال حدود 19.000 ارز دیجیتال وجو دارد که بررسی یک‌به‌یک و نحوه رشد هر کدام از این‌ها، واقعا کار سختی است؛ اما اگر شما در یک بازار یک واچ لیست برای خود داشته باشید، آن موقع می‌توانید بهتر تصمیم‌گیری کنید. با بررسی تحلیل هفتگی ارزهای دیجیتال در آکادمی ارز دیجیتال بیت پین، می‌توانید در ابتدای هر هفته، دیدگاه خوبی از بازار بدست آورید و بر اساس آن به تحلیل و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی بپردازید. بررسی ارزهای پیشنهادی در واچ لیست هفتگی به شما کمک می‌کند تا دید بهتری از وضعیت کلی بازار و ارزهای مناسب سرمایه‌گذاری در کوتاه مدت به دست آورید.

با توجه به شرایط پیش آمده در این هفته،  واچ لیست متفاوتی را در این هفته در اختیار شما قرار می‌دهیم.

آموزش‌های ضروری برای استفاده بهینه از واچ لیست!

اما پس از بررسی بازدهی واچ‌لیست هفته‌ی قبل، به معرفی واچ لیست این هفته می‌پردازیم. قبل از آن، پیشنهاد می‌کنیم سه محتوای زیر را برای استفاده‌ی بهینه از واچ لیست، حتما ببینید و مطالعه کنید.

واچ لیست متفاوت این هفته؛

 ارز دیجیتال بیت کوین | BTC

 ارز دیجیتال بیت کوین | BTC

تحلیل قیمت ارز دیجیتال بیت کوین | BTC

همان طور که در چارت بیت کوین مشاهده می‌کنید، کف کانال نزولی، و سطح حمایتی ۱۸ تا ۲۰ هزار دلار و میدلاین کانال بلند‌مدتی، حمایت خوبی را ایجاد کرده است. در حال حاضر نشانه‌ای از برگشت مشاهده نمی‌شود و اگر این سطح از دست رود، سطح‌های ۱۴ هزار دلار برای بیت‌کوین دور از انتظار نیست.
از طرفی پله‌های مناسب برای خرید بلند‌مدت را می‌توان در محدوده‌های ۱۹، ۱۴ و ۱۰ هزار دلار در نظر داشت.

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

  با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

  خرید بیت کوین | BTC


  شاخص دامیننس تتر 

  شاخص دامیننس تتر 

  تحلیل شاخص دامیننس تتر  

  در شاخص دامیننس تتر، بعد از شکست سطح مهم قرمز رنگ، همچنان این شاخص به صعود خود ادامه می‌دهد و میل به نزول ندارد، اما در تایم پایین‌تر می‌توان انتظار اصلاح این شاخص را تا حدی داشت و نوسان مثبتی در بازار را شاهد بود.

  با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

  خرید تتر


  دامیننس بیت کوین

  دامیننس بیت کوین

  دامیننس بیت کوین

  در نمودار روزانه دامیننس بیت‌کوین که نشان‌دهنده سلطه بیت کوین در بازار است؛ شاهد شکست روند نزولی و افزایش آن تا سطح 48.5 % بودیم و اکنون در حال تکمیل پولبک و نزدیک شدن به سطوح حمایتی است. اولین ناحیه حمایتی برای دامیننس بیت‌کوین عدد 44 و در صورت از دست رفتن این ناحیه، عدد 41 را می‌توان به عنوان سطح مهم بعدی در نظر داشت.

  با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!


  تحلیل TOTAL2

  تحلیل TOTAL2

  تحلیل TOTAL2

  نمودار TOTAL2 نشان‌دهنده حجم تمامی آلت کوین‌های بازار است. این شاخص به طور دقیق روند پیش روی آلت کوین‌ها را نشان می‌دهد.
  همان طور که در چارت مشخص است، در تایم فریم روزانه، این شاخص یک سیکل کامل را تکمیل کرده و در حال حاضر بر روی اولین PRZ قیمتی خود است. در صورت شکست این نقطه، PRZ بعدی در چارت مشخص شده است.

  با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!


  نظر کاربران در مورد واچ لیست ارزهای دیجیتال بیت پین

  برای رصد لحظه‌ای قیمت ارز دیجیتال می‌توانید ابتدا اپلیکیشن بیت پین را نصب کرده و واچ لیست ارزهای مورد نظر را به دیده‌بان خود اضافه کنید. این تحلیل‌ها فقط برای آشنایی بیشتر مخاطبان با بازار ارزهای دیجیتال است و به معنای توصیه برای خرید یا فروش آن‌ها نیست.

  فراموش نکنید که همیشه قبل از سرمایه‌گذاری، خودتان به طور کامل بازار را تحلیل و بررسی کنید.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر