4 ارز دیجیتال پیشنهادی برای واچ لیست این هفته! (24 اردیبهشت)

تاریخ انتشار: 24 اردیبهشت 1401 | آخرین به‌روزرسانی: 28 بهمن 1402
زمان مطالعه:  7 دقیقه

در بازار ارزهای دیجیتال حدود 19.000 ارز دیجیتال وجود دارد؛ که یکی از مهم‌ترین این ارزها، تتر است که تریدرهای بسیاری به دنبال خرید تتر هستند. به‌صورت کلی بررسی یک‌به‌یک و نحوه رشد هر کدام از این‌ ارزها، واقعا کار سختی است؛ اما اگر شما در یک بازار یک واچ لیست برای خود داشته باشید، آن موقع می‌توانید بهتر تصمیم‌گیری کنید. با بررسی تحلیل هفتگی ارزهای دیجیتال در آکادمی ارز دیجیتال بیت پین، می‌توانید در ابتدای هر هفته، دیدگاه خوبی از بازار بدست آورید و بر اساس آن به تحلیل و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی بپردازید. بررسی ارزهای پیشنهادی در واچ لیست هفتگی به شما کمک می‌کند تا دید بهتری از وضعیت کلی بازار و ارزهای مناسب سرمایه‌گذاری در کوتاه مدت به دست آورید.


نظر کاربران در مورد واچ لیست ارزهای دیجیتال بیت پین

تریدرهای ارز دیجیتال و معامله‌گران در این بازار، از عبارت واچ لیست برای اشاره به ارزهای دیجیتالی که به دلایل مختلف و فعالیت‌های مشکوک مثل تغییرات حجم معاملات، افزایش سرمایه و… استفاده می‌کنند تا در فرصت و نقطه‌ی مناسب، برای خریدوفروش وارد بازار شوند. اکثر ما به دفعات بسیار، توصیه افراد دیگر را برای بررسی کوین‌های جذاب فراموش کرده و بعدها با دیدن تغییرات قیمتی آن‎‌ها، افسوس خورده‌ایم. همچنین ممکن است، ارزهای دیجیتالی را بررسی کرده ولی تشخیص داده‌ایم که فعلاً زمان خوبی برای خرید یا فروش آن نباشد. در این شرایط باید مدتی، کوین را زیر نظر داشته باشیم تا فرصت مناسب برای ورود به معامله آن بوجود آید.

ارزهای دیجیتال اشاره شده در واچ لیست هفتگی، ممکن است در هفته‌ی پیش‌رو، گزینه‌ی خوبی برای سرمایه‌گذاری باشند. این واچ لیست حاصل گزارش دپارتمان تحلیل آکادمی بیت پین و برای سرمایه‌گذاری کوتاه مدت، ارائه شده است.

با یک بررسی مختصر، می‌توانید پی ببرید که این ارزها در مقابل ارزهای دیگر، چقدر بازدهی می‌توانند داشته باشند. در نهایت، انتخاب (خرید و یا فروش) این ارزهای دیجیتال برعهده‌ی شماست و ما سعی می‌کنیم در بیت پین، تحلیل تکنیکال روی این ارزهای دیجیتال داشته باشیم تا شما با آرامش خاطر بیشتر، سرمایه‌گذاری کنید. برای بررسی کلی بازار هم می‌توانید از ابزار نقشه بازار ارزهای دیجیتال اختصاصی بیت پین استفاده کنید.

آموزش‌های ضروری برای استفاده بهینه از واچ لیست!

اما پس از بررسی بازدهی واچ‌لیست هفته‌ی قبل، به معرفی واچ لیست این هفته می‌پردازیم. قبل از آن، پیشنهاد می‌کنیم سه محتوای زیر را برای استفاده‌ی بهینه از واچ لیست، حتما ببینید و مطالعه کنید.

دانلود دهمین ماهنامه دامیننس

بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

  واچ لیست هفتگی؛ 4 ارز دیجیتالی که باید در نظر داشته باشید!

   ارز دیجیتال کرنوس | CRO

  CRO

  تحلیل قیمت ارز دیجیتال کرونوس | CRO

  ارز دیجیتال کرونوس، در تایم فریم ۳ روزه، در نقطه مهمی قرار گرفته است؛ و احتمال نوسان قیمتی به بالا از همین محدوده یعنی 0.17 دلار وجود دارد، اما اگر این سطح فعلی شکسته شود؛ امکان اصلاح قیمتی تا محدوده 0.095 دلار نیز امکان‌پذیر است؛ و می‌توان پله خرید دوم را در همین محدوده قرار داد.

  با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

  خرید کرونوس | CRO


  ارز دیجیتال باینری ایکس | BNX

  ارزدیجیتال باینری ایکس

  تحلیل قیمت ارز دیجیتال باینری ایکس | BNX

  ارز BNX که به تازگی در بیت‌پین لیست شده در روزهای اخیر، که اکثر کوین‌ها ریزش را تجربه کردن خود را به خوبی حفظ کرده؛ و از سطح مقاومتی خود به خوبی عبور کرده است. اگر این ارز، در این محدوده تثبیت شود، می‌توانیم انتظار رشد تا 200 دلار را داشته باشیم. در صورت تثبیت زیر محدوده 93 دلار، حد ضرر خود را فعال کنید.

  با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

  خرید باینری ایکس | BNX


  ارز دیجیتال توموچین | TOMO

  ارز دیجیتال تومو چین

  تحلیل قیمت ارز دیجیتال تومو چین | TOMO

  ارز تومو در تایم فریم 3 روزه، بعد از 3 بار برخورد به محدوده مقاومتی 3.5 تا 4 دلار و تشکیل سقف سه قلو ،اصلاح قیمتی را تا محدوده 0.5 دلاری، که ناحیه حمایتی مهم در تایم فریم بالا برای این ارز محسوب می‌شود؛ ادامه داد. حمایت مهم بعدی در ناحیه 0.26 دلاری قرار گرفته است. این ارز در میان‌مدت، توانایی حرکت به سمت قیمت 1 دلار را دارد. اما برای رسیدن به اهداف قیمتی بالاتر، در اولین مرحله باید بتواند بالای قیمت 1 دلار که مقاومت مهمی برایش محسوب می‌شود؛ تثبیت قیمتی انجام دهد.

  با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

  خرید تومو چین | TOMO


  ارز دیجیتال بت | BAT

  ارز دیجیتال بت

  تحلیل قیمت ارز دیجیتال بت | BAT

  ارز بت در تایم فریم 8 ساعته پس از ریزش بازار، با ایجاد یک سری پنج موجی، که موج پنجم آن به صورت کشیدگی ظاهر شده است؛ انتظار داریم در اصلاح این سری از امواج، قیمت در تارگت اول به محدوده 0.50 دلار و در تارگت بعدی در صورت حجم بالا و شرایط متعادل بازار، به قیمت 0.66 دلار نیز برسد. در صورت ریزش دوباره، ممکن است موج 5 از ریزموج 5 را داشته باشیم که قیمت آن در آن منطقه برای ورود مناسب است.

  با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

  خرید بت | BAT


  نظر کاربران در مورد واچ لیست ارزهای دیجیتال بیت پین

  برای رصد لحظه‌ای قیمت ارز دیجیتال می‌توانید ابتدا اپلیکیشن بیت پین را نصب کرده و واچ لیست ارزهای مورد نظر را به دیده‌بان خود اضافه کنید. این تحلیل‌ها فقط برای آشنایی بیشتر مخاطبان با بازار ارزهای دیجیتال است و به معنای توصیه برای خرید یا فروش آن‌ها نیست. فراموش نکنید که همیشه قبل از سرمایه‌گذاری، خودتان به طور کامل بازار را تحلیل و بررسی کنید.


  سوالات متداول کاربران در مورد واچ لیست


  • بازه‌ی زمانی پیشنهادی برای چه مدتی است؟

  این واچ لیست بر اساس بازه‌ی زمانی هفتگی تحلیل و پیشنهاد می‌گردد و تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت نیز بر عهده‌ی خود شما است

  • نحوه‌ی خرید و فروش ارزهای واچ لیست چگونه است؟

  هر ۴ ارز پیشنهادی این واچ لیست در صرافی بیت پین قابل معامله است. کافی است از بخش خرید آسان یا بازار معاملاتی (درصورت وجود بازار برای ارز مورد نظر) برای خرید و فروش آن‌ها اقدام کنید.

  • این تحلیل بر اساس تکنیکال است یا فاندامنتال؟

  تحلیل ۴ ارز دیجیتال منتشر شده در واچ لیست هفتگی آکادمی بیت پین، بر اساس تحلیل تکنیکال است.

  • رتبه‌ی ارزهای دیجیتال را به‌ ترتیب بر اساس حجم معاملات کجا می‌توانم ببینم؟

  با مراجعه به سایت کوین مارکت کپ، می‌توانید تمامی ارزهای دیجیتال را بر اساس حجم و سایر موارد ببینید.

  تیم محتوا بیت‌پین

  تیم محتوا بیت‌پین

  تدوین و بررسی مطالب حوزه کریپتو و خلق مقالات کاربردی در حوزه ارزهای دیجیتال.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  دیدگاه‌ها 5 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. مهدی
   مهدی | 30 اردیبهشت 1401

   سلام خسته نباشید قبلا من میدیدم هر ارزی رو واچ لیست می کنید اخر هفته مقدار سودی رو کرده رو میزارید الان گشتم من ندیدم حذفش کردید

   • کارشناس محتوا
    کارشناس محتوا | 31 اردیبهشت 1401

    مهدی جان سلام
    خیلی وقته این کارو انجام نمیدیم. همونطور که میدونید واچ لیست سیگنال خرید نیست فقط معرفی ارزهاست. اعلامِ درصد سود ، سببِ برداشتِ اشتباه بعضی کاربران میشد و سیگنال خرید تلقی میشد.
    به همین دلیل درصدها اعلام نمیشن.

    موفق باشی دوست خوبم

  2. فرزاد
   فرزاد | 26 اردیبهشت 1401

   سلام وقت شما بخیر

  3. Younes Taheri
   Younes Taheri | 25 اردیبهشت 1401

   کارتون خوبه…
   فقط کاش روی حد سود و ضرر بیشتر آموزش میذاشتید.
   تشکر

   • کارشناس محتوا
    کارشناس محتوا | 26 اردیبهشت 1401

    سلام دوست خوبم.ممنونیم که ما رو حمایت میکنید.
    مرسی از پیشنهادت، به زودی ویدیو های آموزشی بیشتری خواهیم گذاشت.

    سلامت و شاد باشید دوست خوبم.