۴ ارز دیجیتال پیشنهادی برای واچ‌لیست این هفته! (۲۱ اسفند)

15 21,222

با بررسی تحلیل هفتگی ارزهای دیجیتال در آکادمی بیت پین، می‌توانید در ابتدای هر هفته، دیدگاه خوبی از بازار بدست آورید و بر اساس آن به تحلیل و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی بپردازید. بررسی ارزهای پیشنهادی در واچ لیست هفتگی به شما کمک می‌کند تا دید بهتری از وضعیت کلی بازار و ارزهای مناسب سرمایه‌گذاری در کوتاه مدت به دست آورید.


نظر کاربران در مورد واچ لیست ارزهای دیجیتال بیت پین

تریدرهای ارز دیجیتال و معامله‌گران در این بازار، از عبارت واچ لیست برای اشاره به ارزهای دیجیتالی که به دلایل مختلف و فعالیت‌های مشکوک مثل تغییرات حجم معاملات، افزایش سرمایه و… استفاده می‌کنند تا در فرصت و نقطه‌ی مناسب، برای خریدوفروش وارد بازار شوند. اکثر ما به دفعات بسیار، توصیه افراد دیگر را برای بررسی کوین‌های جذاب فراموش کرده و بعدها با دیدن تغییرات قیمتی آن‎‌ها، افسوس خورده‌ایم. همچنین ممکن است، ارزهای دیجیتالی را بررسی کرده ولی تشخیص داده‌ایم که فعلاً زمان خوبی برای خرید یا فروش آن نباشد. در این شرایط باید مدتی، کوین را زیر نظر داشته باشیم تا فرصت مناسب برای ورود به معامله آن بوجود آید.

ارزهای دیجیتال اشاره شده در واچ لیست هفتگی، ممکن است در هفته‌ی پیش‌رو، گزینه‌ی خوبی برای سرمایه‌گذاری باشند. این واچ لیست حاصل گزارش دپارتمان تحلیل آکادمی بیت پین و برای سرمایه‌گذاری کوتاه مدت، ارائه شده است.

با یک بررسی مختصر، می‌توانید پی ببرید که این ارزها در مقابل ارزهای دیگر، چقدر بازدهی می‌توانند داشته باشند. در نهایت، انتخاب (خرید و یا فروش) این ارزهای دیجیتال برعهده‌ی شماست و ما سعی می‌کنیم در بیت پین، تحلیل تکنیکال روی این ارزهای دیجیتال داشته باشیم تا شما با آرامش خاطر بیشتر، سرمایه‌گذاری کنید. برای بررسی کلی بازار هم می‌توانید از ابزار نقشه بازار ارزهای دیجیتال اختصاصی بیت پین استفاده کنید.

آموزش‌های ضروری برای استفاده بهینه از واچ لیست!

اما پس از بررسی بازدهی واچ‌لیست هفته‌ی قبل، به معرفی واچ لیست این هفته می‌پردازیم. قبل از آن، پیشنهاد می‌کنیم سه محتوای زیر را برای استفاده‌ی بهینه از واچ لیست، حتما ببینید و مطالعه کنید.

واچ لیست هفتگی؛ ۴ ارز دیجیتالی که باید در نظر داشته باشید!

ارز دیجیتال چین لینک | LINK

link ۴ ارز دیجیتال پیشنهادی برای واچ‌لیست این هفته! (21 اسفند) با بررسی تحلیل هفتگی ارزهای دیجیتال در آکادمی بیت پین، می‌توانید در ابتدای هر هفته، دیدگاه خوبی از بازار بدست آورید و بر اساس آن به تحلیل و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی بپردازید. بررسی ارزهای پیشنهادی در واچ لیست هفتگی به شما کمک می‌کند تا دید بهتری از وضعیت کلی بازار و ارزهای مناسب سرمایه‌گذاری در کوتاه مدت به دست آورید.

تحلیل قیمت چین لینک | LINK

ارز لینک در تایم فریم ۸ ساعته، اصلاح قیمتی خوبی داشته و اکنون در حال حرکت رنج است. نواحی مهم حمایتی برای چین لینک را می‌توانیم ناحیه قیمتی ۱۲ دلار و در صورت از دست رفتن این ناحیه، ۸ دلار در نظر بگیریم. اهداف قیمتی میان‌مدت برای این ارز در صورت حفظ حمایت‌های گفته شده به ترتیب ۱۴، ۱۵.۵، ۱۸ و ۲۱ دلار است.

با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

خرید لینک | چین لینک | LINK


ارز دیجیتال فانتوم | FTM

ftm ۴ ارز دیجیتال پیشنهادی برای واچ‌لیست این هفته! (21 اسفند) با بررسی تحلیل هفتگی ارزهای دیجیتال در آکادمی بیت پین، می‌توانید در ابتدای هر هفته، دیدگاه خوبی از بازار بدست آورید و بر اساس آن به تحلیل و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی بپردازید. بررسی ارزهای پیشنهادی در واچ لیست هفتگی به شما کمک می‌کند تا دید بهتری از وضعیت کلی بازار و ارزهای مناسب سرمایه‌گذاری در کوتاه مدت به دست آورید.

تحلیل قیمت فانتوم | FTM

ارز دیجیتال فانتوم در تایم فریم ۶ ساعته، روی حمایت استاتیک قدرتمندی قرار دارد و علاوه بر آن در همان کف، واگرایی مثبت (RD+) دیده می‌شود که نشانه ضعف روند نزولی و شروع گام صعودی است. همچنین، در نمودار RSI بر روی محدوده خرید قرار دارد که پس از آن، احتمال صعود حداقل تا میانه روند RSI پیش‌بینی می‌شود. این ارز می‌تواند تا خط روند دوم یعنی محدوده‌ی ۱.۵ دلار رشد داشته باشد.

با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

خرید فانتوم | FTM


ارز دیجیتال تتا | THETA

theta ۴ ارز دیجیتال پیشنهادی برای واچ‌لیست این هفته! (21 اسفند) با بررسی تحلیل هفتگی ارزهای دیجیتال در آکادمی بیت پین، می‌توانید در ابتدای هر هفته، دیدگاه خوبی از بازار بدست آورید و بر اساس آن به تحلیل و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی بپردازید. بررسی ارزهای پیشنهادی در واچ لیست هفتگی به شما کمک می‌کند تا دید بهتری از وضعیت کلی بازار و ارزهای مناسب سرمایه‌گذاری در کوتاه مدت به دست آورید.

تحلیل قیمت تتا | THETA

اصلاح خیلی خوبی در نمودار رمزارز تتا به چشم می‌خورد. روند نزولی که پیش روی این ارز است، روند معتبری بوده که می‌توانیم آن را زیر نظر گرفته و در مرحله اول، انتظار حرکت قیمتی را به سمت این روند داشته باشیم. در ادامه سطح استاتیک ۲.۵ دلار، نواحی مهم حمایتی برای چین لینک، محدوده حمایتی خوبی است که اگر شکسته شود انتظار اصلاح تا ۱ دلار را متصوریم.

  با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

خرید تتا | THETA


ارز دیجیتال آلیس | ALICE

alice ۴ ارز دیجیتال پیشنهادی برای واچ‌لیست این هفته! (21 اسفند) با بررسی تحلیل هفتگی ارزهای دیجیتال در آکادمی بیت پین، می‌توانید در ابتدای هر هفته، دیدگاه خوبی از بازار بدست آورید و بر اساس آن به تحلیل و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی بپردازید. بررسی ارزهای پیشنهادی در واچ لیست هفتگی به شما کمک می‌کند تا دید بهتری از وضعیت کلی بازار و ارزهای مناسب سرمایه‌گذاری در کوتاه مدت به دست آورید.

تحلیل قیمت آلیس | ALICE

در نمودار ارز آلیس، شاهد یک روند اصلاحی از سقف قیمتی قبل هستیم که اکنون در حال نزدیک شدن به سطوح مهم حمایتی است. اولین ناحیه مهم برای این ارز در قیمت ۵.۷ و حمایت مهم بعدی در ناحیه ۴.۲ دلاری قرار گرفته است. با حفظ حمایت‌های گفته شده و کم شدن فشار فروش، می‌توانیم دستیابی به اهداف قیمتی ۹، ۱۱، ۱۵ و ۲۲ دلار در میان‌مدت برای این ارز امیدوار باشیم.

با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

خرید آلیس | ALICE


نظر کاربران در مورد واچ لیست ارزهای دیجیتال بیت پین

برای رصد لحظه‌ای قیمت ارز دیجیتال می‌توانید ابتدا اپلیکیشن بیت پین را نصب کرده و واچ لیست ارزهای مورد نظر را به دیده‌بان خود اضافه کنید. این تحلیل‌ها فقط برای آشنایی بیشتر مخاطبان با بازار ارزهای دیجیتال است و به معنای توصیه برای خرید یا فروش آن‌ها نیست. فراموش نکنید که همیشه قبل از سرمایه‌گذاری، خودتان به طور کامل بازار را تحلیل و بررسی کنید.


سوالات متداول کاربران در مورد واچ لیست


  • بازه‌ی زمانی پیشنهادی برای چه مدتی است؟

این واچ لیست بر اساس بازه‌ی زمانی هفتگی تحلیل و پیشنهاد می‌گردد و تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت نیز بر عهده‌ی خود شما است

  • نحوه‌ی خرید و فروش ارزهای واچ لیست چگونه است؟

هر ۴ ارز پیشنهادی این واچ لیست در صرافی بیت پین قابل معامله است. کافی است از بخش خرید آسان یا بازار معاملاتی (درصورت وجود بازار برای ارز مورد نظر) برای خرید و فروش آن‌ها اقدام کنید.

  • این تحلیل بر اساس تکنیکال است یا فاندامنتال؟

تحلیل ۴ ارز دیجیتال منتشر شده در واچ لیست هفتگی آکادمی بیت پین، بر اساس تحلیل تکنیکال است.

  • رتبه‌ی ارزهای دیجیتال را به‌ ترتیب بر اساس حجم معاملات کجا می‌توانم ببینم؟

با مراجعه به سایت کوین مارکت کپ، می‌توانید تمامی ارزهای دیجیتال را بر اساس حجم و سایر موارد ببینید.

۲.۹/۵ - (۳۶۸ امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
15 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهدی(جبار) الحوازی

سلام*
بعداز عرض ادب واحترام سوالی در مورد زرد ارزهای دیجیتال در برنامه ی بیت پین از قبیل(شیبا، کیشواینو، بیبی دوج، فُگ و…)داشتم.
الان تقریبا ۳ماهه که هیچ نوسانی رو شاهد نبودیم البته اخرین نوسانات منفی بوده واثر(۶۰-%)را شاهد بودیم به زبان ساده از ماه مهر تا کنون روند منفی بود و سرمایه ی من جوان در معرضه نابودی هستش واقعا خسته کنندس میشه بفرمایین تا کی باید بی حرکت بشینم و سرمایه ی نابود شده ام رو تماشا کنم؟؟؟
چرا این همه راجب زرد ارز ها بد گفته میشه؟؟؟چرا یک بار هم دعوت به خرید نمیکنید سهام دارها رو ؟؟؟ایا ارزی وجود داره ک بیشتره زردها سود دهی داشته باشه ؟؟؟؟ایا یک مشارکت در خرید همگانی =سود همگانی میشه؟؟؟

لطفا به فکر منه جوان با کلی ارزو وارد برنامه شدم وشب عیدی فقط یک بغض از بیت پین عیدی دارم هم باشید ….
***سپاس از ایزد منان که نعمته پاکی وصبر به مهدی عطا فرموده است***

اسماعیل

راست میگن خداوکیلی من الیس خریدم رشد که نکرده پایین هم اومده سه روزه الان دارم چک میکنم یه ذره رشد نکرده نمیدونم چجوری تحلیل کردین ولی این همه ادم به حرف شما اعتماد میکنن نذارین بی چاره بشن

کارشناس محتوا

سلام اسماعیل عزیز
در توضیحات واچ لیست بارها ذکر کردیم موارد گفته شده برا اساس تحلیل تکنیکال است و که این فقط پیشنهاد اضافه کردن به واچ لیست هست و نباید بدون توجه به اعداد اشاره شده وارد معامله شد. مسائل فاندامنتال را هم حتما قبل از خرید مدنظر قرار بدید.

اسماعیل

ممنون.بنده به با همون اعداد گفته شده ورود کردم و متاسفانه با سود کمتر خروج کردم ولی واقعا الان میبینم ارز الیس واقعا داره همونجوری که میگین رشد میکنه.ممنونم از تحیلیل خوبتون.

محمد

هیچ کدوم از این ۴ ارز افزایش ندارند. ۲ تاشون درجا میزنه ۲ تاش میریزه آخر هفته ببین

فروغ محمددینی

سلام واقعا من سه هفته دارم استفاده میکنم افتضاح مخصوصا این هفته

کارشناس محتوا

سلام دوست عزیز
تحلیل‌های ما بر اساس روش تکنیکال هست و در این بین، مسائل فاندامنتال رو هم باید در نظر گرفت.

keramat sabzivand

فعلا که هیچکدوم از ارزهایی که گفتی رشدی نداشتن شدید دارن منفی میشن بنده فانتوم خریدم که مثل فانتوم اوج بگیرم با سر اومدم زمین!

کارشناس محتوا

سلام دوست عزیز
همانطور که حتما می‌دانید تحلیل‌های ما بر اساس روش تکنیکال هست و در این بین، مسائل فاندامنتال رو هم باید در نظر گرفت.
با به‌روز نگه داشتن اطلاعاتتون، معاملات پر سودی خواهید داشت.
به امید معاملات پر سود شما در بیت پین

محمد

فعلا همه ریزشی هستن چی بشه یک ارزی یه روز مثبت بشه و اونم میریزه اگه دنباله سود هستی شاید تو فن توکن ها اگه خوش شانس باشی چیزی گیرت بیاد.
وگرن۶ بشین و آب شدنه سرمایت رو نگاه کن حرفم نزن

باسط علی

بندہ باسط علی ھستم

alirezasalahipiran@gmail.com

احساس من اینه که شما دارین به صورت دوره‌ای ارزها را معرفی میکنید تا زیر نظر گرفتن .چونکه ارزهایی بوده شاید دوهفته پشت سرهم خوب بوده ولی صرف اونکه در هفته قبل معرفی شده هفته جدید نمیارینش ‌.‌.شاید فقط یه احساس بوده و بس ‌با تشکر ولی عالیه .یه دنیا ممنون

علی

لطفا فن توکن های رئال مادرید و بارسلونا و بایرن مونیخ رو در سایت قرار بدهید

کیوان جمیلی

درود به شرف و صداقت تیم کارشناسان بیت پین. برای اموزش در حد چنین اطلاعاتی که بیتپین در اختیار کاربران قرار داده اند ،بیش از ۳ میلیون تومان هزینه توسط دانشجو صرف می‌شود.

Tara

سلام چرا نمیشه چارت های واچلیست رو بزرگ‌کرد..آخه هیچی معلوم نیست تو چارت.قبلا میشد الان اصلا باز نمیشه

15
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x