4 ارز دیجیتال پیشنهادی برای واچ‌لیست این هفته! (11 تیر)

در بازار ارزهای دیجیتال حدود 19.000 ارز دیجیتال وجو دارد که بررسی یک‌به‌یک و نحوه رشد هر کدام از این‌ها، واقعا کار سختی است؛ اما اگر شما در یک بازار یک واچ لیست برای خود داشته باشید، آن موقع می‌توانید بهتر تصمیم‌گیری کنید. با بررسی تحلیل هفتگی ارزهای دیجیتال در آکادمی ارز دیجیتال بیت پین، می‌توانید در ابتدای هر هفته، دیدگاه خوبی از بازار بدست آورید و بر اساس آن به تحلیل و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی بپردازید. بررسی ارزهای پیشنهادی در واچ لیست هفتگی به شما کمک می‌کند تا دید بهتری از وضعیت کلی بازار و ارزهای مناسب سرمایه‌گذاری در کوتاه مدت به دست آورید. در بازار ارزهای دیجیتال حدود 19.000 ارز دیجیتال وجو دارد که بررسی یک‌به‌یک و نحوه رشد هر کدام از این‌ها، واقعا کار سختی است؛ اما اگر شما در یک بازار یک واچ لیست برای خود داشته باشید، آن موقع می‌توانید بهتر تصمیم‌گیری کنید. با بررسی تحلیل هفتگی ارزهای دیجیتال در آکادمی ارز دیجیتال بیت پین، می‌توانید در ابتدای هر هفته، دیدگاه خوبی از بازار بدست آورید و بر اساس آن به تحلیل و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی بپردازید. بررسی ارزهای پیشنهادی در واچ لیست هفتگی به شما کمک می‌کند تا دید بهتری از وضعیت کلی بازار و ارزهای مناسب سرمایه‌گذاری در کوتاه مدت به دست آورید.

توجه: به اطلاع می‌رساند که از هفته آینده واچ لیست اختصاصی بیت‌پین، در روزهای دوشنبه منتشر خواهد شد.

نظر کاربران در مورد واچ لیست ارزهای دیجیتال بیت پین

تریدرهای ارز دیجیتال و معامله‌گران در این بازار، از عبارت واچ لیست برای اشاره به ارزهای دیجیتالی که به دلایل مختلف و فعالیت‌های مشکوک مثل تغییرات حجم معاملات، افزایش سرمایه و… استفاده می‌کنند تا در فرصت و نقطه‌ی مناسب، برای خریدوفروش وارد بازار شوند. اکثر ما به دفعات بسیار، توصیه افراد دیگر را برای بررسی کوین‌های جذاب فراموش کرده و بعدها با دیدن تغییرات قیمتی آن‎‌ها، افسوس خورده‌ایم. همچنین ممکن است، ارزهای دیجیتالی را بررسی کرده ولی تشخیص داده‌ایم که فعلاً زمان خوبی برای خرید یا فروش آن نباشد. در این شرایط باید مدتی، کوین را زیر نظر داشته باشیم تا فرصت مناسب برای ورود به معامله آن بوجود آید.

ارزهای دیجیتال اشاره شده در واچ لیست هفتگی، ممکن است در هفته‌ی پیش‌رو، گزینه‌ی خوبی برای سرمایه‌گذاری باشند. این واچ لیست حاصل گزارش دپارتمان تحلیل آکادمی بیت پین و برای سرمایه‌گذاری کوتاه مدت، ارائه شده است.

با یک بررسی مختصر، می‌توانید پی ببرید که این ارزها در مقابل ارزهای دیگر، چقدر بازدهی می‌توانند داشته باشند. در نهایت، انتخاب (خرید و یا فروش) این ارزهای دیجیتال برعهده‌ی شماست و ما سعی می‌کنیم در بیت پین، تحلیل تکنیکال روی این ارزهای دیجیتال داشته باشیم تا شما با آرامش خاطر بیشتر، سرمایه‌گذاری کنید. برای بررسی کلی بازار هم می‌توانید از ابزار نقشه بازار ارزهای دیجیتال اختصاصی بیت پین استفاده کنید.

آموزش‌های ضروری برای استفاده بهینه از واچ لیست!

اما پس از بررسی بازدهی واچ‌لیست هفته‌ی قبل، به معرفی واچ لیست این هفته می‌پردازیم. قبل از آن، پیشنهاد می‌کنیم سه محتوای زیر را برای استفاده‌ی بهینه از واچ لیست، حتما ببینید و مطالعه کنید.

واچ لیست هفتگی؛ 4 ارز دیجیتالی که باید در نظر داشته باشید!

 ارز دیجیتال پولکادات | DOT

 ارز دیجیتال پولکادات | DOTتحلیل قیمت ارز دیجیتال پولکادات | DOT

ارز دیجیتال پولکادات در تایم 12 ساعته، در حال نوسان، در یک فشردگی نزولی است؛ این ارز در حال حاضر به سمت محدوده حمایتی 6 تا 6.5 دلار در حرکت است. در صورت حمایت از این ناحیه، و شکست مقاومت 7.5 دلاری، می‌توانیم اهداف بالاتری را برای این ارز متصور باشیم.

با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

خرید پولکادات | DOT


ارز دیجیتال پالیگان (متیک) | MATIC

ارز دیجیتال پالیگان (متیک) | MATICتحلیل قیمت ارز دیجیتال پالیگان (متیک) | MATIC

ارز پالیگان در تایم فریم 6 ساعته، در حال نوسان در یک فشردگی نزولی می‌باشد. نواحی 0.44 و 0.46 دلار، حمایت‌های خوبی برای این ارز هستند، که در صورت رسیدن به این نواحی می‌توانیم انتظار حرکت رو به بالایی را مشاهده کنیم. همچنین ارزدیجیتال پالیگان با شکست محدوده 0.49 دلار می‌تواند به سمت اهداف بالاتر نیز حرکت کند.

با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

خرید پالیگان(متیک) | MATIC


ارز دیجیتال انکر | ANKR

ارز دیجیتال انکر | ANKRتحلیل قیمت ارز دیجیتال انکر | ANKR

ارز دیجیتال انکر، در تایم فریم روزانه، روی سطح حمایتی خوبی قرار گرفته، و این سطح می‌تواند قیمت را تا سطوح سبز رنگ، که در چارت مشخص شده، برساند. اما در این معامله، تثبیت زیر باکس سفید رنگ را به عنوان حد ضرر جدی بگیریم؛ چون نسبت به شرایط بازار احتمال اصلاح بیشتر در ارزها دور از انتظار نیست.

با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

خرید انکر | ANKR


ارز دیجیتال یونی سواپ | UNI

ارز دیجیتال یونی سواپ | UNIتحلیل قیمت ارز دیجیتال یونی سواپ | UNI

ارز یونی سوآپ در تایم فریم هشت ساعته، در حال تشکیل یک الگوی سر و شانه معکوس می‌باشد. درصورت تکمیل این الگو، دو سناریو احتمالی وجود دارد. سناریو اول این است که خط مقاومت مشخص شده یا همان (Neck Line) را بشکند و به بعد از تکمیل پولبک، رشد خود را آغاز کند. سناریو دوم در شرایطی است که الگو تکمیل شود ولی نتواند مقاومت مشخص شده را بشکند و روند این ارز نزولی شود. این ارز را زیر نظر داشته باشید.

با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

خرید یونی سواپ | UNI


نظر کاربران در مورد واچ لیست ارزهای دیجیتال بیت پین

برای رصد لحظه‌ای قیمت ارز دیجیتال می‌توانید ابتدا اپلیکیشن بیت پین را نصب کرده و واچ لیست ارزهای مورد نظر را به دیده‌بان خود اضافه کنید. این تحلیل‌ها فقط برای آشنایی بیشتر مخاطبان با بازار ارزهای دیجیتال است و به معنای توصیه برای خرید یا فروش آن‌ها نیست. فراموش نکنید که همیشه قبل از سرمایه‌گذاری، خودتان به طور کامل بازار را تحلیل و بررسی کنید.


سوالات متداول کاربران در مورد واچ لیست


  • بازه‌ی زمانی پیشنهادی برای چه مدتی است؟

این واچ لیست بر اساس بازه‌ی زمانی هفتگی تحلیل و پیشنهاد می‌گردد و تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت نیز بر عهده‌ی خود شما است

  • نحوه‌ی خرید و فروش ارزهای واچ لیست چگونه است؟

هر ۴ ارز پیشنهادی این واچ لیست در صرافی بیت پین قابل معامله است. کافی است از بخش خرید آسان یا بازار معاملاتی (درصورت وجود بازار برای ارز مورد نظر) برای خرید و فروش آن‌ها اقدام کنید.

  • این تحلیل بر اساس تکنیکال است یا فاندامنتال؟

تحلیل ۴ ارز دیجیتال منتشر شده در واچ لیست هفتگی آکادمی بیت پین، بر اساس تحلیل تکنیکال است.

  • رتبه‌ی ارزهای دیجیتال را به‌ ترتیب بر اساس حجم معاملات کجا می‌توانم ببینم؟

با مراجعه به سایت کوین مارکت کپ، می‌توانید تمامی ارزهای دیجیتال را بر اساس حجم و سایر موارد ببینید.

4.3/5 - (18 امتیاز)


اشتراک در
اطلاع از
guest

8 دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
nima saki

سلام و درود به همه دوستان عزیزبسیار عالی

عای

سلام
تحلیل های که انجام می دهید نزدیک به واقعیت نیست بیشتر دقت کنید و بیت کوین را هر روز تحلیل فرمایید و بزارید در بیت پین

سعید دیلمی

من ازبرنامه بازار قسمت سواال جواب سوال دارم نمیدونم ازکجا واردشدراهنما کنید مرسی

حسن صالحی

متشکرم ازبرنامه ات ون🙏

مهدی

Dot . در صورت شکست حمایت ۶.۵۰ به نظرم راحت ۵.۵۰ رو میتونه ببینه .اما این حمایت خیلی حمایت مهمیه که تقریبا حمایت کل بازاره

محمد

این یکی اگه سود بده قول می دم نزری بدم خدایا خودت کمک کن

مجتبی

والا چی بگم شما پالیگان رو جزو واچ لیست اعلام
میکنید.یه ارز دیگه ۳۰ درصد سود میده
به این فکر کنید که ما با اعتماد به نظر شما
تصمیم میگیریم و متاسفانه وارد ضرر می‌شویم.

سینا مصطفوی

ممنون از زحمات شما. فقط ای کاش محدودیت خرید و فروش در انکر برداشته شود تا ترید سهل تر شود .

8
0
دوست داریم نظرتون رو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسید!x