تریدرها در حال شورت کردن BNB هستند؛ دلیل آن چیست؟

توسط مبین حسینی
|
26 تیر 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
تریدرها در حال شورت کردن BNB هستند؛ دلیل آن چیست؟

معامله‌گران در بازار دائمی فیوچرز BNB دیدگاهی کامل نزولی به این توکن دارند. داده‌های Coinglass نشان می‌دهد که نرخ قراردادهای باز (OI) و فاندینگ‌ریت در بازار فیوچرز به 0.18- درصد کاهش یافته است که پایین‌ترین رقم از اواخر آوریل است – که این‌طور تعبیر می‌شود که تریدرهای شورت بر بازار مسلط هستند و حاضرند برای باز نگه داشتن پوزیشن‌های نزولی خود به تریدرهای لانگ بهره بپردازند.

هاف هاوس، یکی از بنیانگذاران Pear Protocol، با اشاره به فاندینگ‌ریت منفی BNB گفت: این توکن به شدت در حال شورت شدن است.

هاوس افزود:

این احساسات نزولی به دلیل خروج اخیر کارکنان برجسته، مشکلات مربوط به برداشت BCH از Binance.US و پرونده معلق وزارت دادگستری علیه چانگ پنگ ژائو، بدتر شده است.

بایننس که با فشارهای نظارتی در سراسر جهان مواجه است، در هفته‌های اخیر بیش از 1000 کارمند خود را اخراج کرده است. در اوایل این ماه، سه مقام ارشد این کمپانی را ترک کردند و دلیل خروج خود را تحقیقات وزارت دادگستری در مورد پولشویی احتمالی عنوان کردند.

در آخر هفته، ژائو سعی کرد آرامش را به نزد کامیونتی برگرداند و رقمی را که رسانه‌ها از اخراج‌های این صرافی اعلام می‌کنند را به‌عنوان فاد (ترس، عدم اطمینان و شک) رد کرد.

او روز شنبه در توییتی نوشت: ما هنوز در حال استخدام هستیم.

با این حال، بازار اعتمادی به این حرف‌ها ندارد – همانطور که از فاندینگ‌ریت منفی مشهود است، و برخی از کارشناسان نگران اخبار بد بیشتری در آینده هستند.

پتانسیل برای شورت اسکوئیز

شورت اسکوئیز (Short Squeeze) یک حرکت سریع به سمت بالا است که پوزیشن‌های شورت را لیکویید می‌کند. برای اینکه یک شورت اسکوئیز رخ دهد، بازار باید دیدگاه نزولی بالاتر از حد معمول داشته باشد، همانطور که در معاملات آتی دائمی BNB وجود دارد. در چنین شرایطی، یک جهش جزئی قیمت می‌تواند باعث شود که خرس‌ها یا تریدرهای شورت پوزیشن‌های خود را رها کنند، که به نوبه خود، باعث افزایش قیمت می‌شود.

تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال،Skew، در توییتی نوشت: توکن BNB به نظر ضعیف می‌رسد تا زمانی که قیمت زیر 265 دلار معامله می‌شود.

اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر