کدام رمزارزها برندگان و بازندگان هفته گذشته در بازار کریپتو بودند؟

تاریخ: 20 خرداد 1403
زمان مطالعه:  2 دقیقه
کدام رمزارزها برندگان و بازندگان هفته گذشته در بازار کریپتو بودند؟

هفته پرهیجانی را در بازار کریپتو پشت سر گذاشتیم که در آن ارزهای دیجیتال متعددی مانند BNB، Toncoin، FLOKI و بسیاری دیگر به سقف‌های تاریخی جدیدی رسیدند. از سوی دیگر، بر اساس شاخص ترس و طمع، احساسات حریصانه تقریباً بر بازار مسلط است.

با این شرایط بیاییم برندگان و بازندگان بازار در هفته گذشته را بررسی کنیم.

برندگان بازار کریپتو در هفته گذشته

به لطف شرایط بازار صعودی، ارزهای دیجیتال متعددی رشد قیمت داشتند و به برندگان بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شدند. در صدر این لیست می‌توان به نام‌هایی همچون ORDI، STX و INJ اشاره کرد.

ارز دیجیتال ORDI

این رمزارز تا اواخر ماه می روندی رنج داشت و در حوالی 37 تا 40 دلار معامله می‌شد. اما از ابتدای ژوئن اوج گرفته و توانست تا نزدیکی 66 دلار نیز صعود کند. ارزش بازار ORDI نیز از مرز 1.3 میلیارد دلار، در زمان نگارش این مطلب، گذشته است.

ارز دیجیتال ORDI در کوین مارکت کپ

ارز دیجیتال STX

STX با افزایش 22.33 درصدی در چند روز گذشته، در رتبه دوم فهرست برترین ارزهای دیجیتال قرار دارد. در ماه می، زمانی که به بالاترین سطح خود یعنی 3.84 دلار رسید، شتاب بیشتری گرفت، اما خیلی زود قیمت کاهش یافت. رمرزارز STX دوباره شروع به افزایش کرده و در حال حاضر با قیمت 2.26 دلار با ارزش بازار 3.3 میلیارد دلار معامله می‌شود.

ارز دیجیتال STX در کوین مارکت کپ

ارز دیجیتال INJ

این رمزارز بعد از مدت‌ها توانست از سطح رنج 24 دلار فاصله بگیرد و حتی تا بالای 30 دلار نیز صعود کند. قیمت در حال حاضر در حوالی 28.2 دلار در نوسان است و انتظار می‌رود که دوباره به مقاومت 30 دلاری حمله کند.

معامله اینجکتیو

ارز دیجیتال INJ در کوین مارکت کپ

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  بازندگان بازار کریپتو در هفته گذشته

  اگرچه برخی دارایی‌ها سودهای دو رقمی ثبت کردند، اما بازندگان بازار ضررهای دو رقمی ثبت کردند که در این بین می‌توان به TIA، BEAM و LDO اشاره کرد.

  ارز دیجیتال TIA

  با کاهش 6 درصدی در 24 ساعت گذشته، Celestia با قیمت 9.13 دلار معامله می‌شود که نزدیک به پایین‌ترین سطح ماهانه است. ارزش بازار و حجم معاملات آن 1.76 میلیارد دلار و 76 میلیون دلار است. در نمودار هفتگی نیز این دارایی 20 درصد از ارزش خود را از دست داده است.

  معامله سلستیا

  ارز دیجیتال TIA در کوین مارکت کپ

  ارز دیجیتال BEAM

  قیمت BEAM که در حال حاضر 0.02278 دلار است، در مقایسه با ارزش یک هفته قبل، 20 درصد کاهش داشته است.

  معامله بیم

  ارز دیجیتال BEAM در کوین مارکت کپ

  ارز دیجیتال LDO

  قیمت لیدو دائو به مدت یک هفته به طور مداوم روند نزولی را دنبال کرده و 19 درصد کاهش یافته است. این آلتکوین تنها پس از افت 4 درصدی در 24 ساعت گذشته، در حال حاضر در قیمت 1.94 دلار معامله می‌شود و ارزش بازار آن نیز در حدود 1.7 میلیارد دلار است.

  معامله لیدو

  ارز دیجیتال LDO در کوین مارکت کپ

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  مبین حسینی

  مبین حسینی

  زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  میانگین حجم روزانه تتر در شبکه ترون از ویزا پیشی گرفت

  ارز تتر (USDT) مبتنی بر ترون از میانگین روزانه 42 میلیارد دل ...

  پیش‌بینی قیمت همستر کمبات؛ حدس و گمان‌ها چیست؟

  پس از نات کوین، بوی لیست شدن سایر توکن‌های بازی‌های تلگرامی ...

  سقوط 30 درصدی توکن دونالد ترامپ و میم کوین‌های مرتبط با آن

  MAGA (TRUMP) و سایر میم کوین‌های مرتبط با دونالد ترامپ، در م ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر