این 3 آلت کوین می‌توانند در ماه مارس به سقف تاریخی خود برسند

تاریخ انتشار: 12 اسفند 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 13 اسفند 1402
زمان مطالعه:  2 دقیقه
این 3 آلت کوین می‌توانند در ماه مارس به سقف تاریخی خود برسند

ماه فوریه برای بازار ارزهای دیجیتال، ماهی صعودی بود که باعث شد بیت کوین و چندین آلت کوین به سقف‌های سالانه جدیدی برسند.

در این مطلب به برترین آلت کوین‌های ماه مارس که می‌توانند به بالاترین سطح تاریخ خود دست یابند، نگاهی خواهیم داشت.

اوشن پروتکل (OCEAN) صعود به سمت سقف تاریخی را آغاز کرده است

قیمت OCEAN از ابتدای سال 2023 افزایش یافته است. این رمزارز در ابتدا، تلاش می‌کرد تا از خط روند مقاومت نزولی که از زمان سقف تاریخی همراه قیمت بود، عبور کند. پس از پنج تلاش ناموفق، OCEAN سرانجام در ماه اکتبر از این سد گذشت و شتاب صعودی از آن زمان سرعت گرفته است.

در این هفته، OCEAN به بالاترین قیمت سالانه 0.88 دلار رسید. محتمل‌ترین شمارش امواج الیوت نشان می‌دهد که OCEAN در موج سه از یک حرکت پنج موجی به سمت بالا قرار دارد. اگر این شمارش صحیح باشد، قیمت OCEAN می‌تواند به مقاومت‌های بعدی در 1.36 دلار یا 2.03 دلار افزایش یابد.

معامله اوشن پروتکلاوشن پروتکل (OCEAN) صعود به سمت سقف تاریخی را آغاز کرده است

این امواج به ترتیب 50 درصد و 120 درصد از قیمت فعلی فاصله دارند، که دومی یک سقف تاریخی جدید برای این آلت کوین را رقم خواهد زد. علی‌رغم پیش‌بینی صعودی قیمت OCEAN، ریجکت شدن از سطح فعلی می‌تواند باعث افت 45 درصدی قیمت تا نزدیک‌ترین سطح حمایت در 0.55 دلار شود.

دانلود هفتمین ماهنامه دامیننس

سواد اقتصادی و ذهنیت برنده در دنیای کریپتوکارنسی

  اپتوس (APT) از مقاومت طولانی‌مدت خود خارج می‌شود

  قیمت APT از زمانی که از مقاومت داینامیک نزولی بلندمدت در نوامبر 2023 خارج شد، افزایش یافته است. این افزایش پارابولیک بوده و به بالاترین  سطح 13.60 دلار در این هفته منجر شده است. حال APT به سطح مقاومت 12.60 دلاری رسیده که توسط ناحیه مقاومت افقی و سطح مقاومت فیبوی اصلاحی 0.5 ایجاد شده است.

  شاخص قدرت نسبی هفتگی (RSI) از این شکست حمایت می‌کند. این شاخص در حال افزایش است و تقریباً به بالای 70 رسیده که نشانه روند صعودی است. شایان ذکر است که RSI یک شاخص حرکتی است که به ارزیابی اینکه آیا یک بازار به اشباع خرید یا فروش رسیده است، کمک می‌کند. اعداد بالای 50 و روند صعودی نشان می‌دهد که گاوها دست بالاتر را دارند و بالعکس!

  اپتوس (APT) از مقاومت طولانی‌مدت خود خارج می‌شود

  بنابراین، اگر قیمت APT به بالای 12.60 دلار برسد، می‌تواند تا 70 درصد دیگر افزایش یابد و به سقف تاریخی 2.55 دلار برسد.

  علی‌رغم پیش‌بینی صعودی قیمت APT، ریجکت شدن از ناحیه 12.60 دلار می‌تواند باعث افت 35 درصدی به نزدیک‌ترین سطح حمایت در 7.90 دلار شود.

  اگزک (RLC) در مسیر سقف تاریخی

  آخرین آلت کوین که انتظار می‌رود به سمت سقف تاریخی خود حرکت کند RLC است. RLC از یک منطقه مقاومت استاتیک کلیدی در 2.0 دلار در سه هفته گذشته عبور کرد و که باعث صعود به بالای کانال موازی صعودی شد. این کانال از ژوئن 2022 وجود داشته است، و شکست بالای آن نشان می دهد که حرکت صعودی تکانشی (Impulsive) است.

  حرکت صعودی با افزایش RSI بالای 70 نیز پشتیبانی می‌شود که این شکست را تایید می‌کند. اکنون، قیمت RLC به منطقه مقاومت 5.30 دلاری نزدیک شده که آخرین مقاومت قبل از سقف تاریخی است. اگر این آلت کوین از این سطح عبور کند، می‌تواند 140٪ دیگر افزایش یابد – نزدیک به سقف تاریخی در 10 دلار.

  معامله اگزک

  اگزک (RLC) در مسیر سقف تاریخی

  علی‌رغم این پیش‌بینی صعودی قیمت RLC، ریجکت شدن از منطقه 5.30 دلار می‌تواند باعث افت 45 درصدی تا نزدیک‌ترین حمایت در 2.30 دلار شود.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  مبین حسینی

  مبین حسینی

  زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  به‌روزرسانی بتا شبکه اصلی در سولانا برای حل مشکلات ازدحام شبکه

  توسعه‌دهندگان سولانا برای مقابله با ازدحام مداوم شبکه در بلا ...

  ورود ریپل به صنعت دیفای و راه‌اندازی پروتکل وام‌دهی

  ریپل ابتکاری جدید را برای تقویت قابلیت‌های مالی غیرمتمرکز XR ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر