آلت کوین‌هایی که بهترین عملکرد را در روزهای اخیر داشتند

تاریخ انتشار: 30 مرداد 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 6 آذر 1402
زمان مطالعه:  4 دقیقه
آلت کوین‌هایی که بهترین عملکرد را در روزهای اخیر داشتند

قیمت استلار (XLM) ریپل (XRP) و مونرو (XMR) بعد از سقوط بازار در 17 آگوست، به سرعت ریکاوری کرده است. این حرکت رو به بالا باعث ایجاد سایه‌های (شدوهای) بلندی در پایین کندل شده که نشان‌دهنده فشار خرید بر روی حمایت‌های استاتیک این رمزارزها است.

در حالی که در دو روز گذشته اتفاق خاصی در بازار رخ نداده است، این ارزهای دیجیتال رشد نسبتاً قابل توجهی را ثبت کردند. در ادامه به بررسی این سه خواهیم پرداخت.

استلار برای ریکاوری عجله دارد؛ تحلیل تکنیکال استلار (XLM)

قیمت XLM از 13 جولای زیر خط مقاومت نزولی قرار گرفته است. در 15 آگوست، XLM حمایت استاتیک در 0.130 دلار را از دست داد. این یک منطقه بسیار مهم است زیرا در ژوئیه 2022 مقاومتی در برابر این رمزارز بود و سپس در جولای 2023 به حمایت تبدیل شد.

پس از شکست این حمایت، XLM قبل از ایجاد سایه پایینی بلند، به پایین‌ترین سطح در 0.105 دلار رسید. اما این جهش رو به بالا اعتبار حمایت استاتیک در 0.110 دلار را تأیید کرد. قیمت از آن زمان تا کنون 18 درصد افزایش یافته است و مجدد در 0.130 دلار معامله می‌شود. این ناحیه با خط مقاومت نزولی فوق‌الذکر منطبق است.استلار برای ریکاوری عجله دارد؛ تحلیل تکنیکال استلار (XLM)

خرید و فروش استلار | XLM

اینکه قیمت از این ناحیه مقاومتی مهم عبور کند یا خیر، می‌تواند جهت روند آینده را تعیین کند. شکست موفقیت‌آمیز این مقاومت می‌تواند باعث افزایش 30 درصدی قیمت به سمت مقاومت بعدی در 0.170 دلار شود، در حالی که ریجکت شدن احتمالاً باعث کاهش 12 درصدی XLM به ناحیه حمایتی در 0.110 دلار می‌شود.

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  دفاع گاوها از حمایت داینامیک؛ تحلیل تکنیکال ریپل (XRP)

  قیمت XRP از ابتدای سال و بر روی یک خط حمایت صعودی افزایش قابل توجهی داشته است. این افزایش منجر به ثبت بالاترین قیمت سالانه در 0.938 دلار در 13 جولای شد. با این حال، قیمت از آن زمان کاهش یافته است. گاوها از حمایت صعودی در 17 آگوست دفاع کردند (نماد سبز)، و یک سایه پایینی بلند ایجاد کردند.

  سایه پایینی بلند را می‌توان نشانه فشار خرید در این سطح دانست که باعث رشد 22 درصدی قیمت ریپل شد. با وجود جهش، XRP نتوانست ناحیه مقاومت استاتیک در 0.550 دلار را پس بگیرد. همچنین اخبار منفی منتشر شده از پرونده این رمزارز نیز مزید بر علت شد تا خرس‌ها تسلط نسبی بر بازار داشته باشند.دفاع گاوها از حمایت داینامیک؛ تحلیل تکنیکال ریپل (XRP)

  خرید و فروش ریپل | XRP

  شکست این مقاومت و پس گرفتن آن احتمالاً منجر به افزایش 35 درصدی XRP به سمت 0.70 دلار می‌شود. از سوی دیگر، عدم شکست می‌تواند باعث افت قیمت تا 0.47 دلار و کاهش 13 درصدی آن شود.

  واکنش مونرو به حمایت داینامیک؛ تحلیل تکنیکال XMR

  استلار در 23 ژوئن خط مقاومت داینامیکی را شکست که از ابتدای فوریه همراه آن بود. پس از شکست، قیمت XMR ، قبل از سقوط اخیر، به بالای 172 دلار رسید. ریجکت شدن از این سطح و کاهش متعاقب آن باعث سقوط قیمت به 136 دلار در 17 آگوست شد. با این حال، قیمت XMR ریکاوری و حمایت داینامیک (نماد سبز) را تأیید کرد. از آن زمان، استلار تاکنون 8.70 درصد افزایش داشته است.واکنش مونرو به حمایت داینامیک؛ تحلیل تکنیکال XMR

  خرید و فروش مونرو | XMR

  در صورت ادامه حرکت صعودی، افزایش ۱۵ دلاری به سوی مقاومت ۱۶۸ دلاری انتظار می‌رود. از سوی دیگر، اگر رالی صعودی نقض شود، افتی ۹ درصدی تا ۱۳۳ دلار پیش‌بینی می‌شود.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.
  مبین حسینی

  مبین حسینی

  زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

  مطالب نویسنده
  کلیدواژه‌ها
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  کد مورس همستر ۱ تیر 🐹 – دریافت ۱ میلیون کوین از کد مورس

  با استفاده از کد مورس ۱ میلیونی امروز همستر، می‌توانید یک می ...

  کارت های امروز بازی همستر کامبت 31 خرداد/عکس کارت‌های میلیونی

  در مقالات قبلی گفتیم که همستر کمبات می‌تواند یکی از بهترین ج ...

  سقوط بازار NFTها در 90 روز روند نزولی: داده‌ها چه می‌گویند؟

  بر اساس آمار سه ماه گذشته، مجموعه‌های NFT شامل Cryptopunks و ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر