شرکت تتر در 4 هفته اخیر، 4 میلیارد استیبل کوین USDT مینت کرده است

توسط مبین حسینی
|
22 آبان 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
شرکت تتر در 4 هفته اخیر، 4 میلیارد استیبل کوین USDT مینت کرده است

بر اساس گزارش Whale Alert، ارائه‌دهنده داده‌های بلاک چین، تتر 1 میلیارد تتر را در 10 نوامبر، روی بلاک چین ترون مینت کرده است. این رویداد تنها چند روز پس از آن صورت گرفت که تتر در 9 نوامبر، 1 میلیارد USDT دیگر بر روی اتریوم مینت کرد، علاوه بر 2 میلیارد USDT که در دو دسته در بلاک چین ترون در 3 و 19 اکتبر مینت شده است.

مدیر ارشد فناوری تتر و مدیر عامل جدید، پائولو آردوینو، در مورد داده‌های Whale Alert در ایکس (توییتر سابق) اظهار نظر کردند و خاطرنشان کردند که آخرین تراکنش 1 میلیارد دلاری در شبکه ترون یک «پر کردن موجودی USDT» بود. او نوشت:

توجه داشته باشید که این یک تراکنش مجاز است؛ توکنی صادر نشده است، به این معنی که این مبلغ به عنوان موجودی برای درخواست‌های انتشار دوره بعدی و سوآپ‌های زنجیره‌ای استفاده می‌شود.

تترهایی که اخیراً منتشر شده، سهم قابل توجهی از کل USDT صادر شده در سال جاری را تشکیل می‌دهد. بر اساس داده‌های Whale Alert، تتر باید ۲۲.۷۵ میلیارد USDT در سال ۲۰۲۳ مینت می‌کرد که ۱۳ میلیارد یا ۵۷ درصد آن بر روی بلاک چین ترون صادر شده بود. مبلغ باقیمانده 9.75 میلیارد USDT بر روی بلاک چین اتریوم مینت شده است.

شرکت تتر در 4 هفته اخیر، 4 میلیارد استیبل کوین USDT مینت کرده است

تتر در سال گذشته فعالانه در حال مینت استیبل‌کوین‌های USDT جدید بوده است. بر اساس داده‌های Whale Alert، تتر در مارس 2023، 9 میلیارد دلار USDT، علاوه بر 3 میلیارد توکن مینت شده در ماه قبل، صادر کرد. این ناشر استیبل کوین، همچنین مقدار قابل توجهی USDT در اواسط تابستان مینت و 3.75 میلیارد USDT را بین 12 ژوئن تا 12 جولای منتشر کرده است.

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

  در حالی که تتر فعالانه در حال مینت کردن استیبل‌کوین‌های جدید است، برخی از توکن‌ها را نیز می‌سوزاند. در 22 آگوست، تتر 1.2 میلیارد USDT در بلاک چین ترون سوزاند. طبق گزارش Whale Alert، پیش از این، این شرکت در ماه ژوئن 3.1 میلیارد USDT روی ترون و 2 میلیارد USDT روی اتریوم در فوریه سوزانده است.

  در همین حال، جامعه ارزهای دیجیتال به سرعت به آخرین تراکنش‌های مینت USDT واکنش نشان داد. یکی از علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال با اشاره به تعطیلی بانک‌هایی مانند Silicon Valley Bank، Silvergate و Signature Bank در مارس 2023، گفت:

  آخرین باری که در یک هفته به این میزان تتر مینت شد، یک بانک کامل منفجر شد.

  پس از انفجار بانک، برخی از ناظران صنعت ادعا کردند که بین تتر و Signature روابطی شکل گرفته است. تتر متعاقباً چنین اتهاماتی را رد و به صراحت اعلام کرد که هیچ ارتباطی با Silvergate، Silicon Valley Bank و Signature Bank ندارد.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر