رشد 70 درصدی نات کوین (NOT) در سه روز: آیا زمان خرید است؟

تاریخ: 19 تیر 1403
زمان مطالعه:  1 دقیقه
رشد 70 درصدی نات کوین (NOT) در سه روز: آیا زمان خرید است؟

قیمت نات کوین طی چند روز گذشته به شدت افزایش یافته و به 0.0171 دلار رسیده است. این رشد انفجاری منجر به افزایش قابل توجه فشار خرید شد. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در حال حاضر بالاتر از خط خنثی است. این دلیل دیگری بر افزایش فشار خرید از سوی علاقمندان به این رمزارز است.

علاوه بر RSI مثبت، فاندینگ‌ریت نات کوین نیز مثبت شده است. تغییرات در این شاخص، به ویژه پس از دوره‌ای از فاندینگ‌ریت به شدت منفی که نشان دهنده احساسات نزولی بود، قابل تامل است.

فاندینگ‌ریت مثبت نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران اکنون نسبت به آینده Notcoin خوش‌بین هستند. این تغییر در احساسات بیانگر این موضوع است که بسیاری روی سوددهی بالقوه نات کوین شرط‌بندی می‌کنند که می‌تواند قیمت این دارایی را بالاتر ببرد.

پیش‌بینی قیمت نات کوین (NOT): بازیابی ضررها

قیمت نات کوین در سه روز گذشته 68 درصد افزایش یافته و در حال حاضر ضرر 35 درصدی را که در اواخر ژوئن ثبت کرده بود، جبران کرده است. هدف این آلتکوین اکنون 0.0211 دلار است که باید با شکست مقاومت 0.0179 دلار همراه شود.

با این حال، اگر این سناریوی صعودی نقض شود و سرمایه‌گذاران شروع به برداشت سودهای فعلی خود کنند، کاهش تا 0.0130 دلار بسیار محتمل است. از دست دادن این حمایت، سناریوی صعودی را به‌کلی باطل می‌کند و نات کوین را به زیر 0.0100 دلار می‌رساند.

جواد علیزاده

مطالب نویسنده
کلیدواژه‌ها
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

کد تپ سواپ امروز؛ ۴ مرداد ماه + ۴۰۰ هزار سکه!

بعد از همستر کامبت (Hamster Kombat)، قطعاً تپ سواپ (TapSwap) ...

کلید همستر امروز، ۴ مرداد ماه + ویدیو آموزش

بازی همستر کامبت، این روزها در صدر لیست برترین بازی‌های تپ ت ...

کد مورس همستر کامبت؛ ۴ مرداد ماه ۱۴۰۳

با استفاده از کد مورس ۱ میلیونی امروز ۴ مرداد همستر، می‌توان ...

دیدگاه‌ها 1 دیدگاه
در پاسخ به دیدگاه کاربر
 1. sam
  sam | 21 تیر 1403

  سلام عزیزان بیت پین من مقدری نات کوین داخل اکانتم داشتم (روی یک گوشی دو اکانت دارم) که بعد از لیست شدن اون اونو برداشت نکردم و داخل هر دو تا اکانتم داخل خود ربات که قابلیت استیک گذاشته بود استیک کردم تا همین 2-3 روز پیش که دیدم پاداش آنچنانی دریافت نمیکنم فعلا یکی از اکانتامو از استیک خارج کردم و با گذینه ی Withdraw to wallet زدم که انتقال بشه داخل تون کیپر و با موفقیت انجام شد و نوشت برام که امکان داره 7 روز طول بکشه تا دیروز چک میکردم هنوز همچنان تاریخ و ساعت درخوااست برداشتمو داخل بات که نکاه میکردم نوشته بود امروز رفتم مجدد چک کنم که دیدم این نوشته برداشته شده و تمامی نات کوین هایی که داشتم برگشت خورده داخل خود بات و کذینه ی Withdraw to wallet و لول آپ هم که بازدن اون علامت مساوی کنار عدد نات کوین ها میزنی نمایش داده میشه اونا هم غیر فعال هستن
  ممنون میشم راهنمایی کنید الان من باید چی کار کنم که مجدد این گذینه فعال بشه که درخواست بدم بریزن داخل تون کیپر که بعد بتونم انتقال بدم به صرافی شما
  حتی ولت جدید هم ساختم ادرس ولت هم عوض کردم ولی بازم اون گذینه ی Withdraw to wallet فعال نشد و همینجوری مونده
  بعد جالبیش اینه که آدرس ولت که برای یکی از اکانتام عوض میکنم اون یکی اکانتمم خودکار عوض میشه آدرس ولت
  و واقعا گیج شدم ممکنه باگ باشه و بعد از چند روز بشه برداشت کرد؟ الان برای هر و تا اکانتمم گذینه ی Withdraw to wallet غیر فعال هستش حتی اون یکی اکانتمم که استیک کردم دیگه فعال نیست
  ممنون میشم کمکم کنید