تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بند پروتکل (BAND) در نمودار روزانه – 24 مهر (16 اکتبر)

توسط مبین حسینی
|
24 مهر 1402
|
زمان مطالعه:  2 دقیقه
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بند پروتکل (Band) در نمودار روزانه – 24 مهر (16 اکتبر)

رمزارز بند پروتکل (BAND) در هفته گذشته با حرکت صعودی چشمگیری که داشت کندل سبز هفتگی با ۳۵ درصد رشد ثبت کرده است. همچنین با مشاهده داده‌های CMC متوجه فشار خریداران و گاوهای بازار می‌شویم و به‌وضوح از افزایش شدید حجم معاملات این ارز خبر می‌دهند. در ادامه تحلیلی از این رمزارز را مطالعه کنید و با این پروژه بیشتر آشنا شوید.

 بند پروتکل (BAND) چیست؟

بند پروتکل یک پلتفرم اوراکل داده‌های زنجیره‌ای متقابل است که می‌تواند داده‌های دنیای واقعی را گرفته و به برنامه‌های بلاک چینی ارائه دهد، همچنین APIها را به قراردادهای هوشمند متصل می‌کند تا تبادل اطلاعات بین داده‌های زنجیره‌ای و غیر زنجیره‌ای را تسهیل کند.

با ارائه داده‌های قابل‌اعتماد و قابل‌تأیید به بلاک چین‌ها، بند پروتکل دامنه وسیعی از موارد استفاده جدید را برای توسعه‌دهندگان به‌منظور کاوش باز می‌کند بند پروتکل در ابتدا به‌عنوان یک پروژه ERC-20 در بلاک چین اتریوم در سپتامبر 2019 راه‌اندازی شد، اما در ژوئن 2020 با انتشار Band Protocol 2.0 به شبکه کازماس منتقل شد. پروتکل جدید بر روی BandChain با استفاده از Cosmos SDK ساخته شده است. گره‌های اوراکل در BandChain نه‌تنها داده‌ها را منتقل می‌کنند، بلکه در تولید و اعتبارسنجی بلوک نیز مشارکت می‌کنند و به آنها نقش دوگانه‌ای می‌دهد.

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

  BAND توکن بومی اکوسیستم Band Protocol است و به‌عنوان وثیقه توسط اعتبارسنج‌هایی که در برآورده‌کردن درخواست‌های داده نقش دارند استفاده می‌شود، و همچنین به‌عنوان واسطه اصلی مبادله در BandChain استفاده می‌شود، برای پرداخت داده‌های خصوصی استفاده می‌شود.

  معامله بند پروتکل | BAND

   تحلیل تکنیکال بند پروتکل (BAND)

  در نمودار روزانه این ارز یک‌روند کاهشی از ۹۰۰ روز گذشته تا کنون دیده می‌شود که به‌صورت متوالی حرکت نزولی را ادامه داده و گاوهای بازار نیز نتوانستند به این روند پایان دهند.

   تحلیل تکنیکال بند پروتکل (BAND)

  اگر بادقت نمودار زیر را بررسی کنیم می‌توان یک خط روند نزولی داینامیک بلندمدت را در نمودار این ارز مشاهده کرد که بند پروتکل با حمایت گاوهای بازار و افزایش فشار خرید توانست این مقاومت داینامیک را شکسته و رشد قیمتی 40 درصدی را تجربه کند. در صورت تثبیت قیمت، این ناحیه داینامیک به‌عنوان حمایت عمل کرده و می‌توان انتظار رشد بیشتر و اهداف قیمتی بالاتر را داشت.

  قیمت اکنون با برخورد به محدوده عرضه، و ریجکت از ۱.۵ دلار (سقف قبلی نیز در همین محدوده بود) اکنون با قیمت ۱.۳۳ دلار معامله می‌شود که نزدیک به ناحیه حمایت بعدی ین ارز یعنی ۱.۲۵ تا ۱.۳ قرار دارد. همچنین حمایت مهم استاتیک و کف قیمتی بلندمدت ارز بند پروتکل را می‌توان محدوده ۰.۹۸ دلار در نظر گرفت.

   تحلیل تکنیکال بند پروتکل (BAND)

  در مجموع بند پروتکل (BAND) یک توکن با پتانسیل رشد بالا است. این توکن به دلیل کاربردهای متعدد افزایش محبوبیت با دید بلندمدت و بررسی قیمتی برای ورود و سرمایه‌گذاری گزینه‌ای خوب و آینده‌دار است.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر