شیباریوم به 300 میلیون تراکنش نزدیک می‌شود: آیا شیبا آماده صعود شده است؟

تاریخ انتشار: 1 بهمن 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 17 بهمن 1402
زمان مطالعه:  1 دقیقه
شیباریوم به 300 میلیون تراکنش نزدیک می‌شود: آیا شیبا آماده صعود شده است؟

تعداد تراکنش روی بلاک چین لایه 2 شیبا، شیباریوم، به نقطه عطف حیاتی 300 میلیون نزدیک می‌شود. آخرین داده‌های ShibariumScan نشان می‌دهد که تعداد تراکنش‌ها در بلاک چین به ۲۹۷ میلیون عدد رسیده است که ۲.۷ میلیون بلاک را شامل می‌شود.

تا سپتامبر 2023، شیباریوم 3 میلیون تراکنش را تکمیل کرده بود. با این حال، آخرین ارقام نشان می‌دهد که طی چهار ماه، حجم معاملات بیش از 9,000 درصد افزایش یافته است. این شبکه با بازیگران اصلی ارزهای دیجیتال مانند Gate.io ادغام، و باعث رشد بیشتر آن شده است.

این دستاورد به ویژه با توجه به روند کاهشی معاملات روزانه در شیباریوم قابل توجه است. در حال حاضر، شیباریوم 1.96 میلیون نقل و انتقال روزانه را ثبت می‌کند که نشان‌دهنده کاهش نسبت به بیش از دو میلیون، در هفته گذشته است.

شایان ذکر است، حجم آن در ماه دسامبر به اوج خود رسید و به طور میانگین به بیش از 7 میلیون تراکنش روزانه را پردازش کرد.

علی‌رغم حجم معاملات چشمگیر آن، داده‌های آن‌چین از DeFiLlama نشان می‌دهد که ارزش کل شیباریوم قفل شده (TVL) شیبا حدود 833,000 دلار است.

روند برگشتی قیمت توکن شیبا (SHIB)

این رشد قابل توجه شبکه، همزمان با انتقال قابل توجهی از کیف پولی مرتبط با جاستین سان، بنیانگذار ترون است. LookOnChain گفت که این کیف دارایی‌هایی بالغ بر 4. 7 میلیون دلار از بایننس، از جمله 79.33 میلیارد SHIB به ارزش تقریبی 752,000 دلار را برداشت کرده است.

معامله شیبا اینو

وقتی سرمایه‌گذاران بزرگ شروع به برداشت از صرافی‌ها می‌کنند، احساسات بازار اغلب صعودی می‌شود. چنین اقداماتی نشان‌دهنده بی‌میلی به فروش دارایی‌های دیجیتال است.

توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

پیش‌بینی قیمت همستر کمبات؛ حدس و گمان‌ها چیست؟

پس از نات کوین، بوی لیست شدن سایر توکن‌های بازی‌های تلگرامی ...

سقوط 30 درصدی توکن دونالد ترامپ و میم کوین‌های مرتبط با آن

MAGA (TRUMP) و سایر میم کوین‌های مرتبط با دونالد ترامپ، در م ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر