شمارش معکوس برای افزایش قیمت شیبا همراه با معرفی پروژه «هویت دیجیتال»

تاریخ انتشار: 8 آبان 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 25 آذر 1402
زمان مطالعه:  1 دقیقه
شمارش معکوس برای افزایش قیمت شیبا همراه با معرفی پروژه «هویت دیجیتال»

توسعه دهندگان Shiba Inu در حال آماده شدن برای راه اندازی پروژه پیشگامانه «هویت دیجیتال شیبا» هستند. این پروژه یکی دیگر از نمونه‌های برجسته است که برای کمک به توکن SHIB در به دست آوردن کاربردهای بیشتر طراحی شده است.

در 28 اکتبر، حساب رسمی توییتر Shibtoken راه اندازی غیرمنتظره «هویت شیبا» را اعلام کرد و گفت که قرار است در 72 ساعت آینده انجام شود.

در حالی که جزئیات خاصی در مورد این هویت دیجیتال در دست نیست، شیبا آن را به عنوان یک تحول انقلابی در حوزه بلاک چین توصیف کرد. این پروژه همچنین 5000 دلار جایزه برای کامیونتی در نظر گرفته است.

شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده مشهور شیبا، این دستاورد را یکی از پیشرفت‌های هیجان‌انگیز در اکوسیستم این دارایی دیجیتال توصیف کرد. یکی دیگر از توسعه‌دهنده‌ها، Kaal Dhairya، این پروژه را اولین گام به سوی هویت خودحضانتی توصیف کرد.

در همین حال، این اخبار باعث افزایش خوش‌بینی در کامیونتی شیبا شده است، و هولدرهای آن مشتاقانه منتظر اطلاعات بیشتر در مورد پروژه هویت دیجیتال هستند.

چشم‌انداز برای هویت خودحضانتی

افشاگری اخیر شیبا با طرح‌های قبلی برای گنجاندن هویت خودمختار (SSI) در تمام پروژه‌های شیبا همسو است.

در ماه آگوست، کوساما چشم‌انداز ایجاد هویت دیجیتال برای کاربران را به اشتراک گذاشت. هدف هویت دیجیتال مبتنی بر بلاک چین، ارائه هویتی ثابت در تمام پروژه‌های شیبا به کاربران است و اعتماد بین کاربران و دولت‌ها را تقویت می‌کند.

در همین حال، این پروژه‌ها با اهداف استراتژیک برای تبدیل شیبا به یک توکن کاربردی همه‌کاره، هماهنگ هستند. شایان ذکر است، شیبا با معرفی موفقیت‌آمیز Shibarium، یک پروژه لایه 2، به نقطه عطف مهمی دست یافته است.

این راه حل به سرعت مورد پذیرش قرار گرفت و داده‌های Shibariumscan نشان داد که بیش از 3 میلیون تراکنش را پردازش کرده است.

مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
کلیدواژه‌ها
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

پاول دوروف از طرح یکپارچه‌سازی وب 3 تلگرام برای ماه جولای رونمایی کرد

پاول دوروف، بنیان‌گذار تلگرام، نحوه آشنایی «صدها میلیون نفر» ...

کارت‌های کمبوی همستر کامبت؛ ۳۰ تیر ۱۴۰۳

بازی همستر کامبت توانسته در مدت نسبتاً کوتاهی به چنان محبوبی ...

کد تپ سواپ امروز؛ ۳۱ تیر ماه + ۴۰۰ هزار سکه

بعد از همستر کامبت (Hamster Kombat)، قطعاً تپ سواپ (TapSwap) ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر