پیش‌بینی قیمت 5 دلاری برای کاردانو (ADA) توسط تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال

تاریخ انتشار: 27 اسفند 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 12 خرداد 1403
زمان مطالعه:  2 دقیقه
پیش‌بینی قیمت 5 دلاری برای کاردانو (ADA) توسط تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال

تحرکات قیمت کاردانو (ADA) در هفته گذشته به دو قسمت تقسیم می‌شود. در ابتدا در اوایل هفته به بالاترین قیمت چند ماهه اخیر خود رسید و چند روز بعد بیش از 18 درصد سقوط کرد. این کاهش اخیر در قیمت ADA منعکس‌کننده احساسات نزولی فعلی در بازار کریپتو است.

جالب اینجاست که یک تحلیلگر مشهور رمزارز در پلتفرم ایکس (توییتر) پیش‌بینی هیجان‌انگیزی را برای قیمت کاردانو در ماه‌های آینده ارائه کرده است. نمودار تکنیکال این تحلیلگر نشان می‌دهد که اصلاح فعلی، آخرین رکود کوتاه مدت قیمت خواهد بود و آینده‌ای صعودی خواهد داشت.

علی مارتینز، تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، آخرین پیش‌بینی خود را در مورد قیمت توکن کاردانو به اشتراک گذاشت. به گفته این تحلیلگر، به نظر می‌رسد که قیمت فعلی این ارز دیجیتال الگوی سال‌های 2018 تا 2021 را تکرار می‌کند.

نمودار کاردانو

در نمودار هفتگی، قیمت ADA اخیراً از یک منطقه تثبیت خارج شده است که به نظر می‌رسد کپی محدوده تثبیت 2018-2020 باشد. پس از تست مقاومت شکسته شده (که اکنون تبدیل به حمایت شده)، به نظر می‌رسد که این توکن برای افزایش قیمت آماده شده است.

با این حال، مارتینز انتظار دارد که قیمت کاردانو به صورت رنج بین 0.55 تا 0.80 دلار طی هفته‌های آینده حرکت کند. به گفته این تحلیلگر، این دوره‌ی خسته‌کننده، با افزایش سریع قیمت به سمت 1.70 دلار دنبال خواهد شد.

مارتینز در پست خود به احتمال یک دوره تثبیت بیشتر پس از افزایش بیش از 160 درصدی به 1.70 دلار اشاره کرد. انتظار می‌رود که این «زمینه را برای شکست تا 5 دلار» برای کاردانو فراهم کند.

این پیش‌بینی جسورانه نشان‌دهنده افزایش تقریباً 700 درصدی برای توکن ADA از قیمت فعلی است. از نمودار تکنیکال اینطور انتظار می‌رود که حرکت‌های صعودی در چند ماه آینده در سال 2024 رخ دهد.

داده‌های فاندامنتال کاردانو

در 30 روز گذشته، تعداد کیف پول‌های فعال در کاردانو به اوج یک ساله خود یعنی بیش از 600,000 رسیده است.

تعداد کیف پول‌های فعال در کاردانو

تا 15 مارس، تعداد آدرس های فعال در کاردانو به 618,000 رسید که نسبت به 533,000 ثبت شده در ابتدای ماه 16 درصد افزایش داشته است.

با توجه به افزایش فعالیت کاربران در شبکه از ابتدای ماه، کارمزد تراکنش‌ها نیز افزایش یافت. بر اساس داده‌های آرتمیس، کارمزد تراکنش‌های روزانه در کاردانو در 14 مارس به 17,000 دلار (بالاترین حد دو سال اخیر) رسید.

آدرس های فعال کاردانو

بررسی کلی قیمت ADA

در زمان نوشتن این مقاله، ارزش توکن کاردانو 0.64 دلار است که نشان‌دهنده کاهش شدید 11 درصدی در 24 ساعت گذشته است. این آلتکوین نیز همانند کل بازار، در چند روز گذشته فشار نزولی قابل توجهی را تجربه کرده است.

قیمت کاردانو

این کاهش تقریباً سه روز پس از رسیدن قیمت ADA به 0.8 دلار، بالاترین سطح آن در نزدیک به دو سال گذشته، رخ می‌دهد. بر اساس داده‌های CMC، ارزش ارز دیجیتال از آن زمان تا کنون بیش از 18 درصد کاهش یافته است، با کاهش 12 درصدی در بازه زمانی هفتگی.

با این وجود، توکن کاردانو با ارزش بازار بیش از 23 میلیارد دلار، همچنان به عنوان یکی از ده ارز دیجیتال بزرگ در این بخش قرار دارد.

کاردانو را در بیت پین به سبکی نو معامله کنید!

خرید کاردانو
مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
کلیدواژه‌ها
اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها 1 دیدگاه
در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. تیک تاک
    تیک تاک | 28 اسفند 1402

    ممکنه
    ولی چند سال و شایدم چند ده سال طول بکشه.
    هلد در بازارهای مالی بدترین کاری است که خیلی از افراد برای دیگران تجویز میکنند.