معاملات ارز سایتاما از تاریخ ۵ بهمن، ساعت ۸ صبح، غیرفعال خواهند شد

تاریخ: 4 بهمن 1402
زمان مطالعه:  کمتر از 1 دقیقه
اطلاعیه: معاملات ارز سایتاما از ساعت ۸، صبح ۵ بهمن غیرفعال خواهند شد

بیت‌پینی عزیز؛

با توجه به اخبار منتشر شده پیرامون آپدیت پروژه سایتاما و تبدیل آن به توکن STC توسط تیم این پروژه، موارد زیر به اطلاع شما عزیزان رسانده می‌شود:

  • فروش ارز سایتاما تا ساعت ۸ صبح روز ۵ بهمن فعال و پس از آن معاملات این ارز متوقف خواهد شد. توصیه می‌شود تا قبل از پایان زمان تعیین شده نسبت به فروش این ارز اقدام نمایید.
  • پس از تاریخ تعیین شده و غیر فعال شدن معاملات، عملیات بروزرسانی این ارز آغاز می‌شود و در روزهای آینده موجودی سایتامای کیف پول کاربران به نسبت ۰٫۵ به ۱ به ارز جدید STC تبدیل می گردد. به عبارتی به هر یک عدد سایتاما در کیف پول، ۰٫۵ عدد STC تعلق می‌گیرد. لازم به ذکر است که ارزش ریالی دارایی شما ثابت باقی خواهد ماند.

در صورت هرگونه تغییر در نتیجه، موارد از طریق کانال‌های رسمی بیت‌پین به شما عزیزان اطلاع‌رسانی خواهد شد. اگر سوالی یا ابهامی در این خصوص دارید، می‌توانید به پشتیبانی آنلاین و یا مرکز تماس بیت پین مراجعه کنید.

از همراهی شما ممنونیم.

شبنم توایی

شبنم توایی

علاقه زیادی به حوزه فناوری و فین تک دارم، درباره ارزهای دیجیتال، بلاک چین، هوش مصنوعی، وب ۳ و سایر موضوعات مرتبط با فناوری می‌نویسمو تحقیق می‌کنم. عاشق سفر و عکاسی هستمو اوقات فراغتم را با کشف جاذبه‌ها و ثبت لحظات زیبا سپری می‌کنم. بزرگترین هدفم تو زندگی یاد گرفتنه و لذت می‌برم از اینکه یادگرفته‌هامو دانش و تجربه‌ام را با دیگران به اشتراک بگذارم و از اونها هم یاد بگیرم.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

کمپین پین‌فینیتی به پایان رسید؛ تاریخ قرعه‌کشی و اعلام برندگان

بیت‌پینی عزیز؛ کمپین پین‌فینیتی با کلی جوایز هیجان‌انگیز در ...

ادغام سه رمزارز AGIX, FET و OCEAN و تبدیل به ASI

بیت پینی عزیز، با توجه به ادغام سه پروژه مبتنی بر هوش مصنوعی ...

نهمین ماهنامه دامیننس؛ نات کوین، روایتی از انگشتان بی‌قرار

طبق روال هر ماه، ماهنامه دامیننس این ماه برای شما کاربران عز ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر