نگاه‌ها به RNDR، FET و AGIX است: آیا توکن‌های هوش مصنوعی شرایط بولرانی بزرگ را فراهم می‌کنند؟

تاریخ انتشار: 19 اسفند 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 19 اسفند 1402
زمان مطالعه:  2 دقیقه
نگاه‌ها به RNDR، FET و AGIX است: آیا توکن‌های هوش مصنوعی شرایط بولرانی بزرگ را فراهم می‌کنند؟

علی‌رغم اینکه بازارهای ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته وضعیتی نسبتا باثبات داشته، نوسانات توکن‌های هوش مصنوعی و میم کوین‌ها از سر گرفته شده است. قابل ذکر است، AGIX، RNDR و FET در اوایل امروز نیز افزایش قیمت داشتند. در طول چند هفته گذشته، هر یک از این توکن‌ها روندی صعودی را ثبت کرده‌اند و امیدها برای رسیدن به سطوح بالاتر را زنده کردند.

در زمان نگارش این مطلب، ارز دیجیتال AGIX با قیمت 1.34 دلار، RNDR با 11.4 دلار و FET با 3 دلار معامله می‌شود، که نشان‌دهنده مومنتوم مثبت پایدار آنها در شرایط فعلی بازار است. شکل‌گیری مداوم کف و سقف‌های بالاتر در نمودارهای قیمت حاکی از یک حرکت صعودی پایدار است که نشان‌دهنده علاقه به خرید این دارایی‌ها و احساسات مثبت در میان فعالان بازار است.

علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی (RSI) برای این توکن‌ها نیز رشد کرده است. رشد اندیکاتور RSI، به ویژه فراتر از آستانه 70، نشان‌دهنده فشار خرید بالا است که می‌تواند منجر به یک حرکت صعودی شود. این با کف و سقف‌های بالاتر نمودار قیمت همسو است، قدرت روند صعودی فعلی را تأیید می‌کند و به معامله‌گران تأییدی از احساسات مثبت غالب در بازار می‌دهد.

با این حال، معامله‌گران باید مراقب واگرایی‌های نزولی بالقوه یا نشانه‌های اشباع خرید باشند، به خصوص زمانی که مقادیر RSI به سطوح بالا می‌رسد. چنین شرایطی ممکن است به اصلاح یا معکوس شدن روند در آینده ختم شود.

معامله رندر توکن

آدرس‌های جدید به توکن‌های هوش مصنوعی هجوم آورده‌اند

داده‌های Santiment افزایش قابل توجهی را در رشد شبکه AGIX، RNDR و FET نشان می‌دهد. این افزایش در رشد شبکه حاکی از افزایش قابل توجهی در تعداد آدرس‌های جدید مرتبط با این توکن‌ها است.

هجوم آدرس‌های جدید نشان‌دهنده علاقه و مشارکت فزاینده در AGIX، RNDR و FET است، که بر این موضوع تاکید می‌کند مخاطبان گسترده‌تری از سرمایه‌گذاران یا کاربران، درگیر توکن‌های هوش مصنوعی هستند.

این افزایش در رشد شبکه با روندهای مثبت مشاهده شده در حرکات قیمت همسو است و این تصور را تقویت می‌کند که این توکن‌ها توجه و تعامل را در بازار ارزهای دیجیتال به خود جلب کرده‌اند.

معامله سینگولاریتی‌ نت

دانلود هفتمین ماهنامه دامیننس

سواد اقتصادی و ذهنیت برنده در دنیای کریپتوکارنسی

  حجم اجتماعی قیمت را دیکته می‌کند

  افزایش علاقه به توکن‌های هوش مصنوعی، که نمونه‌های آن AGIX، RNDR و FET است، را می‌توان به سطح قابل توجهی از هایپ ایجاد شده توسط پیشرفت‌های اخیر در بخش هوش مصنوعی نسبت داد.

  افزایش توجه با پویایی مشاهده شده در بخش میم کوین قابل مقایسه است، جایی که حرکات بازار عمدتاً تحت تأثیر هیاهو و هایپ رسانه‌های اجتماعی است.

  معامله فچ

  در این بین، امروز توکن FLOKI رشد قابل توجهی داشت و توانست سود 50 درصدی روزانه را ثبت کند.

  علاوه بر این، احساسات وزنی در مورد WIF و FLOKI به طور قابل توجهی افزایش یافته، که نشان می‌دهد نظرات مثبت از نظرات منفی پیرامون این توکن‌ها در رسانه‌های اجتماعی بیشتر است.

  معامله فلوکی اینو

  با این حال، یک واگرایی قابل توجه به طور خاص برای PEPE شناسایی شده است، که در آن احساسات وزنی کاهش قابل توجهی را تجربه کرد. این تغییر در احساسات پیرامون PEPE ممکن است پیامدهایی برای قیمت آن داشته باشد که به طور بالقوه نشان‌دهنده روند اصلاحی در آینده نزدیک است.

  در زمان انتشار، PEPE با 0.000009205 دلار، FLOKI با 0.000268 دلار و WIF با 2.11 دلار معامله می‌شوند.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  مبین حسینی

  مبین حسینی

  زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  به‌روزرسانی بتا شبکه اصلی در سولانا برای حل مشکلات ازدحام شبکه

  توسعه‌دهندگان سولانا برای مقابله با ازدحام مداوم شبکه در بلا ...

  ورود ریپل به صنعت دیفای و راه‌اندازی پروتکل وام‌دهی

  ریپل ابتکاری جدید را برای تقویت قابلیت‌های مالی غیرمتمرکز XR ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر