شرط‌بندی نهنگ‌ها بر روی ریپل؛ انباشت 360 میلیون توکن XRP

تاریخ انتشار: 3 دی 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 17 بهمن 1402
زمان مطالعه:  1 دقیقه
شرط‌بندی نهنگ‌ها بر روی ریپل؛ انباشت 360 میلیون توکن XRP

به نظر می‌رسد نهنگ‌ها از قیمت رنج XRP برای خرید با تخفیف و انباشت بیشتر استفاده می‌کنند. آخرین خرید بیش از 360 میلیون توکن XRP مصادف است با انتقادهای شدیدی که مدیران ریپل علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) انجام دادند.

در هفته گذشته، نهنگ‌های کریپتو خریدهای زیادی روی ریپل داشتند که نشان می‌دهد نوسانات قیمت ممکن است افزایش یابد.

علی مارتینز، تحلیلگر سرشناس کریپتو، خاطرنشان کرد که نهنگ‌ها تعداد قابل توجهی XRP به ارزش میلیون‌ها دلار را جمع‌آوری کرده‌اند. این خرید همزمان با کاهش جزئی قیمت XRP است.

مارتینز گفت:

نهنگ‌های ریپل در هفته گذشته حدود 360 میلیون XRP به ارزش تقریبی 223 میلیون دلار خریداری کردند.

علی‌رغم افزایش فشار خرید، داده‌های قیمتی نشان می‌دهد که XRP تقریباً 0.61694 دلار معامله می‌شود که در 24 ساعت گذشته تغییرات زیادی نداشته است.

اگرچه قیمت ریپل روندی رنج را طی می‌کند؛ اما نسبت به سال گذشته 82 درصد افزایش یافته است، که نشان‌دهنده یک روند مثبت در بیشتر سال‌ها است.

 

Whales Accumulate XRP. Source: Santiment

Whales Accumulate XRP. Source: Santiment

تحلیلگران بازار عقیده دارند که خرید اخیر از سوی نهنگ‌ها می‌تواند قیمت XRP را تقویت کند. این می‌تواند به طور موقت عرضه بازار را کاهش دهد و باعث افزایش قیمت به سمت 0.75 دلار در روزهای آینده شود.

ریپل پیشنهاد توافق SEC را فاش کرد

در حالی که به نظر می‌رسد نهنگ‌ها به شدت در حال انباشت هستند، استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل، فاش کرد که SEC قبل از طرح دعوی در سال 2020 توافقی را پیشنهاد کرده بود.

پیشنهاد SEC شامل طبقه‌بندی عمومی XRP به عنوان اوراق بهادار و اجازه دادن برای انطباق با بازار بود. با این حال، ریپل این پیشنهاد را بر اساس دو نکته کلیدی رد کرد. ابتدا، شرکت ادعا کرد که XRP به عنوان یک اوراق بهادار واجد شرایط نیست. دوم، SEC فاقد یک چارچوب جامع برای انطباق با کریپتو است.

در اوایل سال جاری، ریپل یک پیروزی مهم در برابر SEC بر طبقه‌بندی XRP به عنوان اوراق بهادار کسب کرد. قاضی آنالیسا تورس حکم داد که فروش برنامه‌ای دارایی به منزله پیشنهاد یا فروش قرارداد سرمایه‌گذاری نیست.

توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

کمبو کارت‌های همستر کامبت؛ ۳۱ تیر ماه

بازی همستر کامبت توانسته در مدت نسبتاً کوتاهی به چنان محبوبی ...

کد مورس امروز ۳۱ تیر ماه؛ ۱ میلون سکه رایگان!

با استفاده از کد مورس ۱ میلیونی امروز ۳۱ تیر همستر، می‌توانی ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر