آیا قیمت پپه کوین به نزول خود ادامه می‌دهد؟ بررسی چالش‌های اخیر این میم کوین

توسط مبین حسینی
|
19 شهریور 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
آیا قیمت پپه کوین به نزول خود ادامه می‌دهد؟ بررسی چالش‌های اخیر این میم کوین

قیمت پپه کوین (PEPE) از بالاترین سقف خود در 0.00000448 دلار در می 2023 تقریباً 85 درصد سقوط کرده که باعث نگرانی هولدرهای آن شده است. در این مطلب چالش‌های امنیتی و رفتار نهنگ‌های این پروژه را بررسی خواهیم کرد.

نقض‌های امنیتی پشت‌سرهم پپه کوین

پپه کوین در دو هفته گذشته دو مورد نقض امنیتی را متحمل شده است. ابتدا، در 24 آگوست، اعضای تیم موسس پپه کوین توکن‌هایی به ارزش 16 میلیون دلار را به صرافی‌ها منتقل کردند تا طبیعتاً آنها را بفروشند. این موضوع نگرانی‌هایی را در سراسر کامیونتی در مورد یک راگ پول بالقوه ایجاد کرد که باعث کاهش 30 درصدی قیمت PEPE شد.

سپس، در 9 سپتامبر، اکانت رسمی ایکس پپه کوین (معروف به توییتر) تایید کرد که کانال تلگرام آنها هک شده است.

در بیانیه پپه کوین این‌طور آمده است:

«تلگرام قدیمی PEPE هک شده و دیگر در کنترل ما نیست. هر کسی که به این حساب دسترسی پیدا کرده است از آن برای تبلیغ کلاهبرداری و فریب مردم و راه‌اندازی کوین‌های دیگر استفاده می‌کند. این شخص دروغ می‌گوید.»

قیمت PEPE از زمان انتشار این خبر بیش از 12 درصد کاهش یافت، که اشاره به این دارد که نقض‌های امنیتی پی‌درپی، اعتماد سرمایه‌گذاران را به این میم کوین از بین برده است.

Newslatter Vector

دریافت مطالب اختصاصی در خبرنامه بیت پین

  Newslatter avatar شما هم به جمع ۲۴۰۰۰ نفری خبرنامه ما بپیوندید.

  خروج نهنگ‌های پپه کوین

  شواهد بیشتری نیز در مورد خروج سرمایه‌گذاران پپه کوین از این پروژه از داده‌های آنچین به دست آمده است.

  قابل ذکر است، آدرس‌هایی با موجودی بین 100 میلیون و 1 میلیارد PEPE (خط آبی در نمودار زیر)، حدود 96.5٪ از کل توکن‌ها را کنترل می‌کنند. عرضه در اختیار این گروه از زمان ظهور نگرانی‌های مرتبط با راگ پول به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

  این خروج نهنگ‌ها از پروژه می‌تواند خریداران بالقوه را برای در اختیار گرفتن PEPE مردد کند.

  خروج از مثلث کاهشی

  از دیدگاه تکنیکال، PEPE وارد مرحله شکست روبه‌پایین از الگوی مثلث کاهشی شده است.

  یک مثلث کاهشی در یک روند نزولی به عنوان یک الگوی ادامه‌دهنده در نظر گرفته می‌شود. این الگو زمانی تکمیل می‌شود که قیمت خط روند پایینی را بشکند و به اندازه ارتفاع بین خط روند بالا و پایین مثلث کاهش یابد.

  در نتیجه، چنانچه این الگو ادامه یابد، این رمزارز می‌تواند تا حوالی 0.00000064 دلار کاهش یابد که حدود 12 درصد از سطح قیمت فعلی فاصله دارد.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر