سرمایه‌گذاری 5.7 میلیون دلاری یک نهنگ کریپتویی در رمزارز اوندو (ONDO)

تاریخ: 29 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  1 دقیقه
رشد 9 درصدی قیمت اوندو

پلتفرم تجزیه و تحلیل آنچین Lookonchain گزارش داد که یک نهنگ کریپتو در 16 می کیف پول جدیدی ایجاد کرد و 1870.68 اتر از صرافی ارز دیجیتال Gemini برداشت کرد. متعاقباً، این نهنگ این اترها را تبدیل به 6 میلیون توکن ONDO کرد.

این تراکنش توجه کامیونتی کریپتو را به خود جلب کرده است. ارز دیجیتال اوندو پس از این خرید، شاهد افزایش قیمت قابل توجهی بود.

داده‌های آن‌چین نشان می‌دهد که این نهنگ کریپتو ONDO را با قیمت متوسط 0.95 دلارخریداری کرده است. این قیمت خرید جالب است، زیرا برخی از تحلیلگران معتقدند محدوده قیمت منصفانه ONDO بین 0.40 تا 0.70 دلار است. با توجه به سرمایه‌گذاری قابل توجه در بالای محدوده پیش بینی شده، Lookonchain مشکوک است که نهنگ ممکن است «اطلاعات داخلی از پروژه» داشته باشد.

پس از خرید این نهنگ، قیمت ONDO افزایش یافت. از مرز 1 دلار گذشت و برای مدت کوتاهی به 1.04 دلار رسید. این افزایش قیمت، ONDO را به بالاترین قیمت خود یعنی 1.05 دلار که در 31 مارس ثبت شد، نزدیک می‌کند.

با این حال، ONDO در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 0.97 دلار معامله می‌شود. این باعث شده که رمزارز اوندو رشدی 24 درصدی در هفته گذشته داشته باشد.

نمودار قیمت Ondo

مگس، تحلیلگر کریپتو، تحلیل خود را برای اهداف قیمت ONDO به اشتراک گذاشت و نوشت: اگر قیمت بالای 1 دلار بسته شود، هدف بعدی 1.40 دلار و + 2.70 دلار خواهد بود.

علی‌رغم این تراکنش بزرگ اخیر، Ondo Finance، که به دلیل رویکرد نوآورانه‌اش در زمینه اوراق بهادار توکن‌سازی شده شهرت دارد، اخیراً در کانون توجهات قرار گرفته است. در اوایل ماه جاری، این پلتفرم از همکاری استراتژیک با شبکه Zebec خبر داد.

در یک رویداد مهم دیگر، در ماه مارس، این پروژه 95 میلیون دلار به صندوق توکنیزه شده بلک راک، BUIDL منتقل کرد. هدف آن تسهیل تسویه حساب فوری برای OUSG با حمایت خزانه داری ایالات متحده است. این حرکت از آن قابل توجه است زیرا اولین بار است که یک پروتکل کریپتویی از یک صندوق توکنیزه شده برای پیشنهادات خود استفاده می‌کند.

صندوق توکنیزه شده بلک راک

بر اساس داده‌های RWA.xyz، OUSG در حال حاضر سومین صندوق بزرگ توکن‌شده با ارزش بازار 135.83 میلیون دلار است. این با تحقیقات اخیر CoinGecko نیز مطابقت دارد که پیش‌بینی می‌کند RWA یک روایت کریپتویی غالب در سال 2024 خواهد بود. بر اساس داده‌های کوین‌گکو، از 18 می، دارایی‌های کریپتو در دسته RWA دارای ارزش بازار تجمیعی 8.43 میلیارد دلار هستند.

عارفه رهبری

عارفه رهبری

تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

مطالب نویسنده
کلیدواژه‌ها
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

کد مورس همستر کمبات امروز + ویدیو آموزش وارد کردن

اگر شما هم طرفدار و بازیکن بازی همستر کامبت هستید، احتمالا ب ...

کدام رمزارزها برندگان و بازندگان هفته گذشته در بازار کریپتو بودند؟

هفته پرهیجانی را در بازار کریپتو پشت سر گذاشتیم که در آن ارز ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر