۱۰ کوین جدید به بیت‌پین اضافه شد.

با توجه به درخواست بسیار زیاد خانواده بیت‌پین برای افزایش تعداد کوین و برای افزایش سطح رضایت کاربران، ۱۰ کوین جدید در تاریخ ۳ خرداد ۱۴۰۰ به بیت‌پین اضافه شد، که تعدادی از کوین ها در خرید آسان و تعدادی در پلتفرم معاملاتی قرار دارند.

لیست کوین‌ها جدید

تومو چین (TOMO)

تومو چین یا تومو (TOMO) یک بلاکچین مقیاس‌پذیر است که از مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS)، بهره می‌گیرد و از سوی سازمان‌های جهانی برای تجارت بکار گرفته می‌شود. هدف این رمزارز این است که با استفاده از فناوری‌های امروزی که پیچیدگی‌های بلاکچین را پنهان می‌کنند، اپلیکیشن‌ها را قادر سازد تا از مزایای اساسی آن بهره‌مند شده. فناوری تومو چین و محصولات پرچمدار دیفای (DeFi) آن مزایایی همچون تراکنش‌های سریع و کارمزد بسیار کم را به کاربران خود ارائه می‌دهند. از جمله این موارد می‌توان به زمان تراکنش ۲ ثانیه، هزینه گس بسیار پایین و سازگاری با مدیریت ارزش کسب شده (EVM) اشاره کرد. مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و پروتکل‌های اصلی برای حمایت از سرعت، حریم خصوصی، قابلیت استفاده و نیازهای نقدینگی همه در این سیستم طراحی شده است.

 • توکن TOMO بر بستر شبکه توموچین (TRC21) عرضه می‌شود.
 • و در قسمت پلتفرم معاملاتی و خرید آسان فعال شد.

وینک (WIN)

وینک WinkLink یک پلتفرم گیمینگ غیر متمرکز مبتنی بر فناوری بلاک چین است. با توجه به رویکرد توکن دوگانه آن، WINk طی ماه‌های اخیر توجه بسیاری را جلب کرد و سرمایه‌های هنگفتی به سمت خود کشاند. شبیه هر سیستم بلاک چینی دیگر، برای وینک نیز رمز ارزی اختصاصی در نظر گرفته شده است.

 • توکن WIN بر بستر هر دو شبکه TRC20 (ترون) و BEP20 (بایننس اسمارت‌چین) عرضه می‌شود.
 • و در قسمت خرید آسان فعال شد.

فانتوم (FTM)

پلتفرم فانتوم یک بستر قرارداد هوشمند Open Source، سریع، با بازده بالا و مقیاس پذیر برای دارایی های دیجیتال و Dapp ها فراهم می کند.

معمولا سیستم عامل های DeFi شبکه های مبتنی بر بلاکچین هستند که مجموعه ای از توابع را برای کاربران خود فراهم می کنند. در این حالت، فانتوم یک بلاکچین نیست بلکه شبکه ای از بلاکچین هاست که به کاربران این امکان را می دهد تا بلاکچین های خود را با مقیاس پذیری، سرعت و اثر بخشی بسازند.

 • توکن FTM بر بستر  BEP20 (بایننس اسمارت‌چین) عرضه می‌شود.
 • و در قسمت خرید آسان فعال شد.

پنکیک سواپ (CAKE)

پنکیک سواپ (Pancake swap) یک پلتفرم صرافی غیرمتمرکز است که بر بستر شبکه بایننس اسمارت چین توسعه داده شده و یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های دیفای در اکوسیستم بایننس به شمار می‌رود. از لحاظ عملکرد، شباهت‌های زیادی به پلتفرم یونی سواپ (بر روی شبکه اتریوم) دارد. این پلتفرم در ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۰ (۳۰ شهریور ۱۳۹۹) راه‌اندازی شد و در مدت زمان اندکی، میانگین حجم معاملات روزانه آن به حدود ۷۰۰ میلیون دلار رسید.

 • توکن CAKE بر بستر ERC20 (اتریوم) و BEP20 (بایننس اسمارت‌چین) عرضه می‌شود.
 • و در قسمت خرید آسان فعال شد.

سلر نتورک (CELR)

شبکه سلر خود را به عنوان یک پلتفرم مقیاس گذاری لایه ۲ برای ساخت برنامه‌های بلاک چین سریع، آسان برای استفاده، کم هزینه و ایمن توصیف می‌کند که این فعالیت را در مقیاس اینترنتی و از طریق تکنیک‌های مقیاس گذاری خارج از زنجیره و مطابق با اقتصاد رمزنگاری انجام می‌دهد.

شبکه سلر یک فناوری منسجم و با معماری اقتصادی است که از طریق تکنیک‌های مقیاس بندی خارج از زنجیره به بلاک چین‌های عمومی بزرگ کمک می‌کند. این شبکه می‌تواند میلیاردها تراکنش در ثانیه را خارج از زنجیره و به صورت امن و بدون نیاز به اعتماد، مقیاس پذیر کند و قدرت بلاک چین و برنامه‌های غیرمتمرکز را به طور کامل نمایش دهد.

 • توکن CELR بر بستر BEP20 (بایننس اسمارت‌چین) عرضه می‌شود.
 • و در قسمت خرید آسان فعال شد.

ارز تراست والت توکن (TWT)

از آنجا که هر روزه افراد بیشتری از رمزارزهای پایه و برنامه‌های غیرمتمرکز استفاده می‌کنند، داشتن یک روش ساده و قوی برای دسترسی به این امکانات این بازار، مهم‌تر از هر زمان دیگری است. در صورتی که به سرمایه‌گذاری، پرداخت یا استفاده از DApp علاقه‌مند باشید، داشتن راه حل‌های بسیار، برای فعالیت‌های مختلف می‌تواند برای شما باعث سردرگمی و ناخوشایند باشد. در اینجا پکیج‌های کاملی مانند کیف پول تراست والت می‌توانند به شما کمک کنند. برخلاف بازارهای مالی سنتی، دنیای رمزارزها طبیعت ثابتی ندارد و شرایط می‌تواند با افت قیمت یک سکه تغییر کند، بنابراین بسیار مهم است که به طور مداوم و برای حرکت رو به جلو، به وجوه خود به صورت کاملاً غیرمتمرکز دسترسی داشته باشید. Trust Wallet به شما یک برنامه ساده تلفن همراه برای مدیریت رمزارزها و سکه‌ها می‌دهد و به شما امکان می‌دهد همزمان کلیدهای خصوصی خود را کاملاً کنترل کنید. با کیف پول تراست والت، شما می‌توانید اکثر قریب به اتفاق توکن‌ها را با بیشتر پروژه‌ها و بلاکچین‌هایی که پذیرفته شده‌اند، در بازار ذخیره کنید. Trust’s Universal Wallet به شما امکان می‌دهد یک نسخه پشتیبان برای همه دارایی‌های خود داشته باشید که مدیریت کیف پول را ساده می‌کند و البته تراست والت، در کار با صرافی‌های غیرمتمرکز، عالی عمل می‌کند.

 • توکن TWT بر بستر BEP20 (بایننس اسمارت‌چین) عرضه می‌شود.
 • و در قسمت خرید آسان فعال شد.

بیتکوین‌کش (BCH)

بیتکوین‌کش ارزدیجیتالی که ادعا می‌کند که پول نقد‌دیجیتالی است و در واقع انشعاب یا همان فورک از بیت‌کوین به حساب می‌آید، دلیل اصلی ایجاد این فورک در سال ۲۰۱۷ مشکل مقیاس پذیری یا همان سرعت پایین شبکه بود که باعث افزایش کارمزد شبکه می‌گردید، بیتکوین‌کش راه اندازی شد تا امکان پردازش تراکنش های سریع را فراهم کند.

 • توکن BCH بر بستر BEP20 (بایننس اسمارت‌چین) عرضه می‌شود.
 • و در قسمت پلتفرم معاملاتی و خرید آسان فعال شد.

لایت‌کوین (LTC)

لایت‌کوین رمز‌ارز همتا به همتا و متن باز است که از بیت‌کوین الهام گرفته شده است، سال ۲۰۱۱ توسط کارمند سابق گوگل منتشر شد و هدف اصلی آن انجام تراکنش‌هایی با هزینه نزدیک به صفر با بیش‌ترین سرعت بود. لایت‌کوین نیز مانند بیت‌کوین امکان ماین و استخراج آن وجود دارد.

 •  LTC بر بستر BEP20 (بایننس اسمارت‌چین) عرضه می‌شود.
 • و در قسمت پلتفرم معاملاتی و خرید آسان فعال شد.

ارز چیلیز (CHZ)

چلیز یک ارز دیجیتال است که در دنیای سیستم های ورزشی و سرگرمی مورد استفاده قرار می گیرد و با نام اختصاری CHZ نامگذاری شده است. هدف چلیز این است که به میلیون ها طرفدار ورزش یک سکه برای خرید قدرت رای گیری مستقیم در باشگاه های مورد علاقه خود بدهد. به این ترتیب هواداران دیگر فقط تماشاگران نیستند و به یک تصمیم گیرنده فعال این باشگاه تبدیل می شوند. اولین بار است که در جهان این اتفاق رخ می‌دهد. برای جذب علاقه‌مندان به ورزش و تیم‌های محبوب، به طرفدارانشان جوایزی اهدا می‌شود. رمزارزهای دیجیتالی که نشانه و لوگوی باشگاه را به همراه دارند، توسط طرفدارانشان خریداری می‌شوند، مورد داد و ستد قرار می‌گیرند تا میزان علاقه به تیم فوتبال خاصی را نشان دهند و یا در نظرسنجی باشگاه‌ها رای دهند.

 • توکن CHZ بر بستر BEP20 (بایننس اسمارت‌چین) عرضه می‌شود.
 • و در قسمت خرید آسان فعال شد.

پالی گان (ماتیک) MATIC

پالی گان Polygon در ابتدا با نام Matic Network شناخته می شد و از جمله پلتفرم های کاربردی برای مقیاس پذیری و توسعه زیرساخت های اتریوم می باشد.

شبکه Matic و یا پالی گان Polygon یک راه حل مقیاس پذیر برای شبکه اتریوم است. به همین ترتیب، به شما امکان می دهد معاملات مبتنی بر اتریوم طی چند ثانیه با استفاده از پروتکل های نوآورانه انجام شود تا تجربه کاربر را در طیف وسیعی از برنامه های غیرمتمرکز یا Dapp ها بهبود بخشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 نظرات
 1. مهرجو می‌فرماید

  ارز وت رو هم اضافه کنید عالی میشه

  1. آکادمی بیت‌پین می‌فرماید

   سلام کاربر عزیز به تیم فنی اطلاع داده می‌شود.

 2. امیر حسین می‌فرماید

  دمتون گرم اگه ممکنه زدکش رو هم اضافه کنید با مونرو

  1. آکادمی بیت‌پین می‌فرماید

   سلام کاربر عزیز به تیم فنی اطلاع داده می‌شود.

 3. علی می‌فرماید

  سلام وقت بخیر اگر امکان باشه ارز
  Dogelon هم اضافه کنین ممنون میشم

 4. حامد می‌فرماید

  سلام
  خسته نباشید
  لطفا تعداد ارزهای دیجیتال رو بیشتر کنید.

 5. علی بهمنی می‌فرماید

  سلام ممنون از زحمات شما. خواهشا ریف هم اضافه کنید که عالیه و آینده روشنی داره

 6. علی بهمنی می‌فرماید

  بیت پین یه صرافی حرفه ای و عالیه خواهشا بیشتر تبلیغ کنید که اعضا جدیدی جذب کنید حیفه انقدر ناشناخته س.من که به تمام دوستام معرفیش کردم و اونام راضین

 7. علی می‌فرماید

  سلام لطفا ارز اتوم را هم اضافه کنید

 8. یونس می‌فرماید

  لطفا توکن های جدید وارد کنید که مجبور نباشیم سرمایمون وارد ترس ولت کنیم یا داخل صرافی خارجی خرید کنیم.feg.safemon.yoshiاضافه کنید عالی میشه

 9. محمد می‌فرماید

  باسلام خدمت دست اندکاران برنامه خوب بیت پین بنده درخواست داشتم اگه امکانش هست Ushiba رو هم اضافه کنید ممنون

 10. حسین سلطانپور منصوری می‌فرماید

  سلام لطف کنید ودوج ایلان رو اضافه کنید قبلش از برنامه خوب شما سپاسگزارم

 11. Saeed می‌فرماید

  خیلی ممنون من تازه با شما آشنا شدم خیلی خوبین ..ایشالاه شماهم مثل اون یکی ها 🤭🤭

 12. سعید می‌فرماید

  Feg رو اضافه کنید لطفا

 13. علیرضا زوارییان می‌فرماید

  سلام
  عالی هستین .دمتون گرم فقط اگه امکانش باشه ارزهای بیشتری را به پات فرمتون اضافه کنید ممنون میشم.

 14. محمد اندک رنج می‌فرماید

  سلام من تازه با شرکت شما. اشنا شدم ودر خرید و فروش ارز دیجیتال از برنامه شما بهره دارم‌میگرم و رضایت. خودم و تعداددفعات و دقت در ارتباط و اطلاع رسانی هم مورد رضایت من بوده و در اینجا از شما تقدیر به عمل می اورم و دست شما درد نکند محمد اندک رنج‌از ایران تهران ۱۱/۳/۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱ عصر سه شنبه

 15. فرمان لاهوتی می‌فرماید

  باسلام
  درصورت امکان با اضافه کردن ارز هگز.هزاران علاقه مندبیت پین را انتخاب خواهندکرد.باتشکر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.