سود 2 میلیارد دلاری مایکرواستراتژی از سرمایه‌گذاری در بیت کوین

تاریخ: 14 آذر 1402
زمان مطالعه:  کمتر از 1 دقیقه
سود 2 میلیارد دلاری مایکرواستراتژی از سرمایه گذاری در بیت کوین

مایکرواستراتژی، یکی از بازیگران اصلی بیت کوین، این روزها خوشحال‌ترین کمپانی دنیا است. خرید 593 میلیون دلاری بیت کوین آنها در ماه گذشته، نه تنها سهام آنها را 8.2 درصد افزایش داد، بلکه سود عظیمی هم نصیب این شرکت کرده است.

تحت هدایت مایکل سیلر، ذخیره کریپتویی مایکرواستراتژی اکنون به 175,000 بیت کوین رسیده است که قیمت متوسط هر کدام 30,252 دلار است. سیلر از آگوست 2020 این کشتی را هدایت می‌کند، طوفان‌های بازار را پشت سر گذاشته است و هر تهدیدی را به فرصتی برای گسترش سبد ارزهای دیجیتال خود تبدیل می‌کند.

افزایش اخیر قیمت بیت کوین نیز سودهای هنگفتی را برای مایکرواستراتژی به همراه داشت و سرمایه‌گذاری اولیه 5.28 میلیارد دلاری آنها را به 7.3 میلیارد دلار تبدیل کرد – این یک سود عالی 2 میلیارد دلاری است! حتی در طی روزهای خرسی بیت کوین در سال 2022، که قیمت به زیر 16,000 دلار رسید، سیلر همچنان در مسیر خود باقی ماند و به طور پیوسته بیت کوین‌های بیشتری را با استفاده از ترکیبی از منابع مالی بدهی و سهام جمع‌آوری کرد.

اما این فقط مایکرواستراتژی نیست که بر این موج ارز دیجیتال سوار شده است. سهام کوین بیس نیز 7.3 درصد افزایش یافت، در حالی که غول‌های استخراج بیت کوین مانند Riot Platforms و Marathon Digital شاهد سود چشمگیر تا 12.0% بودند.

جان دیتون، وکیل طرفدار XRP، که اخیراً به جای بیت کوین، روی ریپل شرط‌بندی کرده است؛ مایکل سیلر را به خاطر سرمایه‌گذاری‌های خود در بیت کوین تحسین کرد. دیتون در بحبوحه افزایش قیمت بیت کوین، حال و هوای مثبت در جامعه کریپتو را به فال نیک گرفته است.

مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

تازه‌ترین کد مورس همستر ۴ تیر – جایزه ۱ میلیون سکه رایگان!

با استفاده از کد مورس ۱ میلیونی امروز همستر، می‌توانید یک می ...

کارت های امروز بازی همستر کامبت ۳ تیر 🐹 کارت‌های ۵ میلیونی

در مقالات قبلی گفتیم که همستر کمبات می‌تواند یکی از بهترین ج ...

کد مورس همستر 3 تیر 🐹 – دریافت ۱ میلیون کوین از کد مورس

با استفاده از کد مورس ۱ میلیونی امروز همستر، می‌توانید یک می ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر