سود 2 میلیارد دلاری مایکرواستراتژی از سرمایه‌گذاری در بیت کوین

توسط مبین حسینی
|
14 آذر 1402
|
زمان مطالعه:  کمتر از 1 دقیقه
سود 2 میلیارد دلاری مایکرواستراتژی از سرمایه گذاری در بیت کوین

مایکرواستراتژی، یکی از بازیگران اصلی بیت کوین، این روزها خوشحال‌ترین کمپانی دنیا است. خرید 593 میلیون دلاری بیت کوین آنها در ماه گذشته، نه تنها سهام آنها را 8.2 درصد افزایش داد، بلکه سود عظیمی هم نصیب این شرکت کرده است.

تحت هدایت مایکل سیلر، ذخیره کریپتویی مایکرواستراتژی اکنون به 175,000 بیت کوین رسیده است که قیمت متوسط هر کدام 30,252 دلار است. سیلر از آگوست 2020 این کشتی را هدایت می‌کند، طوفان‌های بازار را پشت سر گذاشته است و هر تهدیدی را به فرصتی برای گسترش سبد ارزهای دیجیتال خود تبدیل می‌کند.

افزایش اخیر قیمت بیت کوین نیز سودهای هنگفتی را برای مایکرواستراتژی به همراه داشت و سرمایه‌گذاری اولیه 5.28 میلیارد دلاری آنها را به 7.3 میلیارد دلار تبدیل کرد – این یک سود عالی 2 میلیارد دلاری است! حتی در طی روزهای خرسی بیت کوین در سال 2022، که قیمت به زیر 16,000 دلار رسید، سیلر همچنان در مسیر خود باقی ماند و به طور پیوسته بیت کوین‌های بیشتری را با استفاده از ترکیبی از منابع مالی بدهی و سهام جمع‌آوری کرد.

اما این فقط مایکرواستراتژی نیست که بر این موج ارز دیجیتال سوار شده است. سهام کوین بیس نیز 7.3 درصد افزایش یافت، در حالی که غول‌های استخراج بیت کوین مانند Riot Platforms و Marathon Digital شاهد سود چشمگیر تا 12.0% بودند.

جان دیتون، وکیل طرفدار XRP، که اخیراً به جای بیت کوین، روی ریپل شرط‌بندی کرده است؛ مایکل سیلر را به خاطر سرمایه‌گذاری‌های خود در بیت کوین تحسین کرد. دیتون در بحبوحه افزایش قیمت بیت کوین، حال و هوای مثبت در جامعه کریپتو را به فال نیک گرفته است.

اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر